Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edvis_Thurt

[Priimta] Edvis_Thurt Užblokavo Mantis_Kent

Rekomenduoti pranešimai

*Anketa*



1.Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Thurt

2.Žaidėjo Vardas_Pavardė (kurį užbaninote): Mantis_Kent

3.Už ką buvo skirtas banas: Auto-Cbug labai greitai saudo. Igor_Strelkov buvo užblokuotas ir taip pat šaudę ir jo anketą priime. O čia dar kaip šaudo nusisukes buna atsisuka ir dar pataiko tai tikrai auto-cbug.

4.FOTO/VIDEO įrodymai (KAD ŽAIDĖJAS YRA KALTAS, PRIVALOMA): https://www.youtube.com/watch?v=Xh_fAeCx48s

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svaigale tu svaigale :D pirma krauju modus istrink nes nepataikai ten o visvien triksta kraujai pirma modus istrink tada cyterius gaudik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prie ko čia išsitrink kraujo modus, nes nepataikai ? :D Čia sako, kad tu auto cbug, o ne INV. Labas vakaras. Pagal mane tai aimas grynas pažėkit kaip sukinėjasi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

aime tu aime :D smegeneles savo istirpuses biski susideliok nesamoniu nesnekejas ir neknises proto ESI NESUSIJES SU UZBLOKAVIMU TAI CIA VADINASI FREE POSTINIMAS              Ir beto aime tu as turiu autocroshair taikinuka kuris pastovei pasmane akrane viduri stovi ir man sujuos yra lengviau o tas taikinukas yra leistinas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Svaigale tu svaigale :D pirma krauju modus istrink nes nepataikai ten o visvien triksta kraujai pirma modus istrink tada cyterius gaudik

BIški prajuokinai , tai pagal tave tu dar ir INV ? :D Aš turiu omeny kaip tu greitai pasisusi ir pernelyg greitai aš taip bandžiau man tai bent jau neišeina , nebent čia reikia mokintis iš tokių " PROFŲ KAIP TU " tada gal ir pavyks. Nes nemanau kad be aim arba -  auto-cbug išeitu taip padaryti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gerai nebeprikolink aime auto cbugeri :D kaip ismoksi zaist susvilpk kaip prazaisi tiek kiek as sampa pragrajijau tada sakik o tuo tarpu lauksiu klemkos unbano nes cia free banas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Girdėta istorija : kaip pražaisti tiek laiko kiek aš pasakyk , lol , laukiam klemkos atsakymo ir nebeprakaituok nes aš manau kad taip nelabai kas be magiju padarytu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taikinukas? And? Nusisneki ka tau jis padeda sukinetis kaip su aimu? Pats nusisneki. Oz** k*** paskutinis galesi verkt dabar. Ph supranti man tie freepostai neverkiu del sampo forumo isp kaip tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Priimta!

Anketa priimta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...