Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Edvinux_Ltu

Apie naują serverio "logo"...

  

59 nariai balsavo

  1. 1. Koks 'logo' geresnis...

    • Pirmasis.
      41
    • Antrasis...
      19


Rekomenduoti pranešimai

Kokia jūsų nuomone. Apie nauja serverio 'logo' ?
Pagal mane prieš tai buves 'logo' daug gražesnis ir daugiau atitinka lv..O šis fermeris man visai nepatiko... 

1 >> 

6f83b4f00c433671e3e45bec6bd3b6e49.png

2 >>
7c9539a8218a0f8ee787356852d0d456486.png

Kokia būtų jūsų nuomonė?

PRIEŠ PRABALSOJANT PABANDYKIT PAŽAISTI SERVERIJE IR TIK TADA IŠREIŠKIT SAVO NUOMONE TESIOG PRABALSAVE ARBA BŪTŲ LABAI GERAI KAD IR PAKOMĖNTOTUMĖTE DĖL KO JŪS TAIP MANOTE.

 




 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš tai buvęs 1 logo buvo daug gražesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone senasis buvo geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O man antras kaip tik patinka, nes toks atsispindi, nežinau kaip čia išsireiškus, amm, tikras laukinių vakarų miestas, nes visgi Las-Venturas pastatytas ant dykumos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O man antras kaip tik patinka, nes toks atsispindi, nežinau kaip čia išsireiškus, amm, tikras laukinių vakarų miestas, nes visgi Las-Venturas pastatytas ant dykumos.

Antras šio mėtu yra didesnis į viršų na ir su jo nėra labai patogu žaisti jis krentą į akys įpac tas FERMeris ir tą FIOlėtinė spalva..Man tai jis visiškai negražus...

O anas logo buvo daug gražesnis ir paprastas , ir aš taip manau kad daugelis (ar net visi buvo prie jo priprate) tai pat ir spalvos žale ir baltą... na ir gėra buvo... Kai tokius dalykus keičia reike dažniausiai pasitarti aš taip manau su žaidėjais , nes ne visad visiems itiksi kai pradėti žaisti tu priprati prie komandų esančių serverije žinai kas ir kaip o kai kažkas pasikeičia... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Balsuoju už antrą, nes yra naujesnis, unikalesnis ir gražesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Balsuoju už antrą, nes yra naujesnis, unikalesnis ir gražesnis.

Nu ką tu nusišneki koks jis unikalus... Apie pirma taip galima pasakyt. Bet antras na raidės mažos fermeris tas irgi maišo.. Čia logo gi ir pirmasis užrašas Las-Venturas.lt Buvo daug gražesnis negu šio mėtu uždėjo pirmajeme nors viskas buvo suderinta ir spalvos normalios... O čia dar ir fermeri uždėjo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau pirmasis, jsi buvo žymiai geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia toks logo dabar?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD britai, kur ritiesi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką tu nusišneki koks jis unikalus... Apie pirma taip galima pasakyt. Bet antras na raidės mažos fermeris tas irgi maišo.. Čia logo gi ir pirmasis užrašas Las-Venturas.lt Buvo daug gražesnis negu šio mėtu uždėjo pirmajeme nors viskas buvo suderinta ir spalvos normalios... O čia dar ir fermeri uždėjo...

 

Tai mano nuomonė, bestu****, tu, nemoki priimt žmonių nuomonės? Gyvenime problemų turėsi :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabartinis logo labiau panašus į FreeRoam tipo serverių logotipus, bet asmeniškai man, tikrai nemaišo. Juk čia tik logo... Kai kas prikolina, o jūs iš karto jau stradalinat...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma pirmas gražesnis. Sutinku kad reikia pakeisti, bet tikrai manau ne toki Zigmą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriau vietoj to čiūvelio įdėti kokią panikę, kuri ant LV kazino stogo yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonę pirmas daug gražesnis,nes antras kažkoks render lievas :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiai šviesiai - nėra net ko lygint , aš už 2-ajį , jeigu tik tekstas būtų kaip ir 1 ir renderis būtų kokybiškėsnis , ir daugiau gerėsnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man geriausia buvo pirmasis. Tiesiog tekstas ir fsio, aišku antras atrodo gražiau, bet dar jį reiktu pakoreguoti, tad kaip ir minėjau, man geriau pirmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu geriau būtų palikę 1 - ajį, negu dabar kažkoks kaubojus, 1 - jame tekstas labai gražus ir tinkantis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

iesiai šviesiai nėra net ko lygint , aš už 2-ajį , jeigu tik tekstas būtų kaip ir 1 ir renderis būtų kokybiškėsnis , ir daugiau gerėsnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmasis, man asmeniškai jis kokybiškesnis, ir gražiau suderytos spalvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone tai pirmas buvo žymiai gražesnis. Jis buvo puikus nes buvo paprastas bei gražus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Zinom , kad 2 grazesnis zymiai ir unikalesnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man 1 labiau atitinka LV, 2 kažkaip netinka šiam serveriui, jis labiau lyg kokiam kaimui, bet ne miestui..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...