Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mariux_Andres

CYTAS: Arvydas

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arvydas_Torres
2. Kuom jį kaltinate?: as ji surakinau nubegau pasiimti masinos parasiau /stebeti arvydas ziuriu tas laksto surakintas nez ar jis cytas ar ne bet rodos kad jo 
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 

      Redaguota nario Mariux_Andres

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Tu mane surakinai ant mašinos ir nuvažiavai, o aš likau kyboti ore su antrankiais.

 

2. Rodo, kad aš čiuožinėju, o ne bėgioju ar vaikštau, todėl saugu manyti, jog kuomet mane surakinai ore ir paskui atrakinai kažkas nutiko kad laisvai galėjau vaiksčioti, tačiau antrankiai buvo rodomi ant rankų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D AS TAVES 2X NERAKINAU NEMELUOK :D YRA SS KAI VIENA KART SURAKINAU :D na ka nuspres admin lauksim ats 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:D AS TAVES 2X NERAKINAU NEMELUOK :D YRA SS KAI VIENA KART SURAKINAU :D na ka nuspres admin lauksim ats 

Vieną kartą surakinai kuomet aš buvau ant mašinos ir tu su kažkokiu naujoku nuvažiavai ir aš su antrankiais likau kyboti ore, tuomet tu mane atrakinai, ir aš galėjau laisvai vaikščioti, tačiau ant rankų buvo antrankiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sry už post, pastebėjau klaidą. Foto kurią tu pateikei matosi, kad parašyta "Jūs nuėmėte atrankius žaidėjui Arvydas_Torres". Ir viskas tuom pasakyta.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sry už post, pastebėjau klaidą. Foto kurią tu pateikei matosi, kad parašyta "Jūs nuėmėte atrankius žaidėjui Arvydas_Torres".

 

 

Apie ką aš ir kalbu, kad šioje nuotraukoje jis pats pateikė įrodymus kuomet mane atrakino, o ne surakino  :D :

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NE TA FOTO TOS FOTO NESPEJAU PADARYTI SRY BET AS TAVE SURAKINAU IR PALIKAU TAD TU CYTAS STOBAL 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:D AS TAVES 2X NERAKINAU NEMELUOK :D YRA SS KAI VIENA KART SURAKINAU :D na ka nuspres admin lauksim ats 

Vieną kartą surakinai kuomet aš buvau ant mašinos ir tu su kažkokiu naujoku nuvažiavai ir aš su antrankiais likau kyboti ore, tuomet tu mane atrakinai, ir aš galėjau laisvai vaikščioti, tačiau ant rankų buvo antrankiai.

 

:D KAI TU MANE SAUDEI AS SURAKINAU KAI FOTO PARODYTA AS NUBEGAU NUO TAVES IR DAR KARTA PADAIRAU /ANT IR PALIKAU SAKAU BUK CIA 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D KAI TU MANE SAUDEI AS SURAKINAU KAI FOTO PARODYTA AS NUBEGAU NUO TAVES IR DAR KARTA PADAIRAU /ANT IR PALIKAU SAKAU BUK CIA 

 

Tai kad tu mane tuomet atrakinai, o ne surakinai. Atsimink gerai. manau nieko čia neįrodysi, kadangi aš apie miltus, o tu apie tiltus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu rimt dausts esi atisprasant as tave surakinau kai padejau naujokui ir atrakinau kai ejau nuo taves pradejai saudyt foto padaryta buvo pries tai o kitos foro neturiu kur surakinau as pasiemiau masina ir ziuriu taves niera padariau /stebeti arvydas ziuriu tu tam pastate kur naujokai atsiranda 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tu rimt dausts esi atisprasant as tave surakinau kai padejau naujokui ir atrakinau kai ejau nuo taves pradejai saudyt foto padaryta buvo pries tai o kitos foro neturiu kur surakinau as pasiemiau masina ir ziuriu taves niera padariau /stebeti arvydas ziuriu tu tam pastate kur naujokai atsiranda 

 

Nes aš tau dar kartą sakau, kad tu mane atrakinai, tik tu pats to ko gero nepastebėjai... Atiduokime šią temą prižiūrėtojų teismui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arvydas_Torres

2. Kuom jį kaltinate?: as ji surakinau nubegau pasiimti masinos parasiau /stebeti arvydas ziuriu tas laksto surakintas nez ar jis cytas ar ne bet rodos kad jo 

3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos): 

     

 

Parodyk ss kaip tu ji surakinai ir bus užbanintas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://www.part.lt/perziura/274d882f2c6eabd77a76d66f9327dc26950.png

stai virsui kur bauda ten buo surakintas kai surakinau tada as jam siuliau /bauda ir tokia lentele ismete kad 2x negalite ir padariau /tpdarbas jai neuzblukuosit vps jus cytu nebaudziat jai matos video kai yra su antrankiais krc .. norit nedekit ban bet jis zino kokia yra tikra tiesa dabar prilipot prie manes kad neturiu ss kai surakinau ir nedesit ban aj. krc darykit ka norit 

Redaguota nario Mariux_Andres

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://www.part.lt/perziura/274d882f2c6eabd77a76d66f9327dc26950.png

stai virsui kur bauda ten buo surakintas kai surakinau tada as jam siuliau /bauda ir tokia lentele ismete kad 2x negalite ir padariau /tpdarbas jai neuzblukuosit vps jus cytu nebaudziat jai matos video kai yra su antrankiais krc .. norit nedekit ban bet jis zino kokia yra tikra tiesa dabar prilipot prie manes kad neturiu ss kai surakinau ir nedesit ban aj. krc darykit ka norit 

 

Žmogau tiesiog pripažink, kad pats esi kaltas, jog neturi tinkamų įrodymų, todėl žūt būt bandai prasilaužti tokiu būdų. Patarčiau nusivalyti ašaraas, ir kitą kartą stebėti mane bei kitus atidžiau jeigu esi 100% įsitikinęs tuo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD cytus naudoji fsio pats nusivalyk , krc nebaninkit man vps p* 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://www.part.lt/perziura/274d882f2c6eabd77a76d66f9327dc26950.png

stai virsui kur bauda ten buo surakintas kai surakinau tada as jam siuliau /bauda ir tokia lentele ismete kad 2x negalite ir padariau /tpdarbas jai neuzblukuosit vps jus cytu nebaudziat jai matos video kai yra su antrankiais krc .. norit nedekit ban bet jis zino kokia yra tikra tiesa dabar prilipot prie manes kad neturiu ss kai surakinau ir nedesit ban aj. krc darykit ka norit 

Tai tu parodyk kaip surakinai ji "jus surakinote ... " aišku jis turi tuos cytus tai jau ir taip aišku bet tu įrodyk kaip tu ji surakinai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na nepagalvojau kad reikes ss padaryti kad surakinau bet teisybe as pasilieku ir tu Arvydai sutikes nesaudyk, mano tiesa yra, ne tavo :) krc delicas daryk ka nori banink arba nebanink tau spresti :)
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GALITE RAKINTI 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema rakinama

Nors iš tiesų nemanau, kad tai čytas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...