Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Wooxy

Prašau pagalbos dėl Facebook.

Rekomenduoti pranešimai

Labas Vakaras visiems, kas skaito šita tema. Norėčiau visų serverio žaidėju paprašyti pagalbos, dėl Facebook. Nežinau, kas atsitiko, bet man ji, kaip ir sugedo ar kas. Šį rytą, dar atsikėlęs pasijungiau pasirašinėjau, ir išėjau į mokyklą. Grįžęs pavalgiau galvoju pasijungsiu Facebook, ir parašysiu ar eitu į lauką. Žiūriu išmeta man kažkokią lentelę, aš ją užpildau ir nieko.. Išmeta kažkokia nesamone, aš ją išsiverčiu. Poto, vėl bandau ir vėl tas pats.. Gal žinote kame problema? Būtų šaunu, jeigu kas man padėtu.

VIDEO : 

Screeanshot`as po užpildimo anketos : http://www.part.lt/img/c343cc5417d95e5e6a10a708d3af8165449.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk prasivalyti interneto istorija su visais slaptažodžiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kam tu ten vedi negalima !!!! ten yra virusas arba bando kaskas nuhakinti ir ieiti i tavo fb 

tu istink savo google ta tada vel ta pacia google isirasyk istink istorija+visuslapukus tada vel prisijunk prie fb  gal kaskas pasikeis 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bandyk per Chromę ar Mozilą jungtis. Mariux gal žinovas būsi? :DD

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 

Žinok bijau sakyt, bet manau, kad teks naują fb kurtis, nes draugui buvo lygiai taip pat.. Ten kur ID, tai reikia atseit paso nuotraukos ar pan, čia atseit negali identifuokt tavęs kaip FB vartotojo ir ar tikrai tu čia esi, dėl to ir prašo tokią formą pateikt. Mes su draugu pabandėm pateikt visą šitą ir parašė atseit "Thank you, we'll look at your request and sent you more details". Laukėm, laukėm, gal kokią savaitę ir vis einant į fb tai rašydavo. Teko kurtis naują fb ir atsitiko lygiai taip pat kaip tau, visai iš oro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tas pats buvo prieš metus. Aš viską įvedžiau, įmečiau ir asmens tapatybės kortelės nuotrauką ir man grąžino paskyrą.  ^_^

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

CCleanerį įsirašyk ir viską prasivalyk - slaptukus, istoriją ir pnš, jeigu nepadės, bandyk viską suvest teisingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Labai didelis ačiū visiems, susikūriau naują, bet kiek girdėjau užrakinta man anketa Facebook. Bandysiu po poros savaičių. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visa istorija išsitrynk ir slaptažodžius visus išsugotus viską viską ir turėtu veikt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...