Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Luksz_Lektka

Cytas Dusmanas_Acme

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lukas_Lektkaaa
2. Kuom jį kaltinate?:Naudoja inv
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):https://www.youtube.com/watch?v=I_8Q1AjV4BI&feature=youtu.be

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, taigi buginas tuose narkuose ne vienam man yra buve ir Kentui, Irmai taip... kad nelipdavo kelios nelipo ir jau cytas.. ? :D pažiurėk kiek Expert_Madrid nelipo.. sinhnorizacija buginas..  pažiurėkit čia Irma_Mantas .. nelimpa koki 20 kulku..  http://las-venturas....as-irma-mantas/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jokio Čyto čia nėra tai Sinchronizavimo klaida narkotikų sandelyje, jei gerai pažiūrėjus matosi kad jei jam pačiam nelimpa kitų kulkos, kitiem nelimpa jo kulkos tai aiškiai galime pamatyti. Kitas dalykas galime įžvelgti tavo interneto problemas kurios sukelia šiek teik lago.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tas pats yra............... Laukiu jiau 2sav ir nk

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tas pats yra............... Laukiu jiau 2sav ir nk

Tai va sakau čia buginas ta sinhnorizacija.. ir poto mes kalti liekam ale tipo cytai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va sakau čia buginas ta sinhnorizacija.. ir poto mes kalti liekam ale tipo cytai :D

Nu vps nesamone...... buginas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va sakau čia buginas ta sinhnorizacija.. ir poto mes kalti liekam ale tipo cytai :D

Supranti šios klaidos neištaiso SAMp kūrėjai, čia britas ar invis ne prie ko. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Supranti šios klaidos neištaiso SAMp kūrėjai, čia britas ar invis ne prie ko. 

 

Supranti šios klaidos neištaiso SAMp kūrėjai, čia britas ar invis ne prie ko. 

 

Supranti šios klaidos neištaiso SAMp kūrėjai, čia britas ar invis ne prie ko. Suprantu

Suprantu bet kitiems neimanoma i aiškinti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

letka isšipagiriok, jokio čyto nėra čia, narku sandėlys, sinchrovizavimo klaida, pats kiek kartų su juo narkuose šaudžiausi nelipdavo tiek man tiek jam, jeigu naudotu jis kažką, man iki pagėgiu netoli nuvažiuot būtų pizdi gautu :D

 

bet šjp tiek dusmanai keli nelimpa tiek ir guzmanui su madridu, nes čia sinchrovizavimo klaida. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

letka isšipagiriok, jokio čyto nėra čia, narku sandėlys, sinchrovizavimo klaida, pats kiek kartų su juo narkuose šaudžiausi nelipdavo tiek man tiek jam, jeigu naudotu jis kažką, man iki pagėgiu netoli nuvažiuot būtų pizdi gautu :D

 

bet šjp tiek dusmanai keli nelimpa tiek ir guzmanui su madridu, nes čia sinchrovizavimo klaida. :)

Man vps px ar jis gaus ta bana ar ne.. Tesiog maziau cytu serveri to geriau.. ir guzmai visi lipo galiu tau akinius nupirkti jeigu nori :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jeigu cia buginas tame narkotiku sandely tai rakinkit tema tada


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

inv/lag.cs galima atskirti nuo sandėlio klaidos tik reikia atidumo. O kiti messio šunys sulėkė ir lojo paskui jį, kad aš čytas nors eina įžvelgt kad ne. Nėra inv tiesiog nežinojo žmogus ir tiek. Gerai kad įkėlei, sužinojai daugiau apie serverio klaidas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, taigi buginas tuose narkuose ne vienam man yra buve ir Kentui, Irmai taip... kad nelipdavo kelios nelipo ir jau cytas.. ? :D pažiurėk kiek Expert_Madrid nelipo.. sinhnorizacija buginas..  pažiurėkit čia Irma_Mantas .. nelimpa koki 20 kulku..  http://las-venturas....as-irma-mantas/

Niuchink bybį žvejas.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

inv buvo dusmanas 100% vien del to ant galo kaip dusmanas bego uz deziu tuo momentu pasijunge inv ir neabejodamas bego ju saudyti ir nemanau tai buvo bugas nes kekvienam ten hp eme...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaizdo įraše matoma ,kad prasidėjus filmuoti Dusmanas buvo INV paskui kaip pasakė ,kad filmuoja išjungė, beliko puse gyvybiu ir vėl įjunge..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vaizdo įraše matoma ,kad prasidėjus filmuoti Dusmanas buvo INV paskui kaip pasakė ,kad filmuoja išjungė, beliko puse gyvybiu ir vėl įjunge..

Matosi kad kažką lankęs.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* jūs komentuojat? :DD tas video prieš 1 mėn ikeltas :DD klaunai :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei Dusma cytas tai as pgrnd admin!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...