Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Matt_Evans

Čytas Thomas_Hagen :?

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matt_Evans.
2. Kuom jį kaltinate?: Čytas(teleportai, alt spaudimas(jis užstrigo, dėl sistemos, ir pakelė automatiškai į viršų, galime patestuoti), bei teleportai. Tikrinkite logu, su mašina nėra jokių komandų telintis. Matai kažkam įrodymų neužteko. Domi, joikių esc nedarė, kad į orą išmestų, tiesiog alt prispaudę, ir tiek. Galime testuoti draugiškai tokią sistemą
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):

 

 

DARAU /STEBETI, /BAIGTI DĖL TO JOG JIS RAŠO /STEBETI, IR ŽIŪRI ESAMUS ADMINISTRATORIUS KURIE STEBI, IR PANAŠIAI. TODĖL TAIP PADARAU, JOG MATYTŲ KAD NIEKO NESTEBIU, IR NAUDOJUOSI PAPILDOMIS KOMANDOMIS /SEKTI, KAIP JO TAIKINUKAS DINGSTA, IR PNŠ.

 

 

 

Tai gal ir dabar pastrigo? Ten pirmąją vietą pakartojau poto, nes ten pradėta iš kart filmuot, tai x2 pakartojau vietą.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aisku mažai įrodymu kaip stebi ir stebek o ne /baigti daryk ,  gal jam susibugino ar nekrove ar lagino visko buna , uzsisedai bandysi db uzbanint atmete atmete ponel karoce dw


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tai? Tu įkėlei tą patį video, tik ilgesnį.. Ir tai visas veiksmas yra ant galo.. Aš nesuprantu, kas tau yra? Ką tu čia verst bandai? Tau dar neaišku, kad man lagino...

 

Su šiuo video atmetė tavo banned anketą ;D Pradžioj bandei stebėti, neleido ar nemoki.. hz kaip ten gaunasi su tavim..

 

Tu realiai supranti ką tu padarei? :D Tipo maždaug aš tau parašyčiau papeikimą už bet kokią nesąmonę ir jį atmestų, o po to PO PAROS LAIKO vėl parašyčiau, tik prirašęs visokių nesąmonių..

 

 

Ir iš vis Tonito galėtų susimąstyt jau, nes turėjo tikrai pastebėti, jog ne vien tu toks įstatymų sergėtojas - freebaneris.. Jau per daug tokių nesąmonių, kai užbanina žaidėją, bet jį atbanina, o adminas nieko.. Galėtų traktuoti kaip freebaną užteks čia žaist jums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl visi bėga iš Las-Venturo? Dėl to jog čia freebaneriai adminai, 3 kartus valio. lol

 

Vpš nesupratau ką tu tam videke dariai, /baigti /stebeti /baigti. ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na tai? Tu įkėlei tą patį video, tik ilgesnį.. Ir tai visas veiksmas yra ant galo.. Aš nesuprantu, kas tau yra? Ką tu čia verst bandai? Tau dar neaišku, kad man lagino...

 

Su šiuo video atmetė tavo banned anketą ;D Pradžioj bandei stebėti, neleido ar nemoki.. hz kaip ten gaunasi su tavim..

 

Tu realiai supranti ką tu padarei? :D Tipo maždaug aš tau parašyčiau papeikimą už bet kokią nesąmonę ir jį atmestų, o po to PO PAROS LAIKO vėl parašyčiau, tik prirašęs visokių nesąmonių..

 

 

Ir iš vis Tonito galėtų susimąstyt jau, nes turėjo tikrai pastebėti, jog ne vien tu toks įstatymų sergėtojas - freebaneris.. Jau per daug tokių nesąmonių, kai užbanina žaidėją, bet jį atbanina, o adminas nieko.. Galėtų traktuoti kaip freebaną užteks čia žaist jums.

 

Jezau, rašai ir meluoji. Vienas dalykas, jog video įkeltas nepraėjus net parai tavo žiniai, ir tai didesni įrodymai. Tikrai tau nestrigo, galiu testuoti kiekvieną dieną tokius dalykus.

 

 

Kodėl visi bėga iš Las-Venturo? Dėl to jog čia freebaneriai adminai, 3 kartus valio. lol

 

Vpš nesupratau ką tu tam videke dariai, /baigti /stebeti /baigti. ...

 

 

 

Aisku mažai įrodymu kaip stebi ir stebek o ne /baigti daryk ,  gal jam susibugino ar nekrove ar lagino visko buna , uzsisedai bandysi db uzbanint atmete atmete ponel karoce dw

 

 

Darau dėl to, jog jisai daro /stebeti, t.y todėl kol spėju /baigti, kad nepamatytų jog kažką stebiu, bet kaip matote, kai baigiu stebėti ima ir mėto sistema, bet kai kuriais momentais užgaudau kaip ,,čytina“. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UFC sunkiosios kategorijos UMAGA WWE, SMACKDOWNO champion MATT_EVANS!

 

Ir vėl eilinį kartą vadovaujiesi savo logika.. Tu galvoji, vaidindamas šventuolį serveryje - kiekvieną kartą sakydamas „Sveiki, aš čyterių gaudytojas“ įrodysi kažką? Aš tau berods trečią kartą kartoju, jog MAN LAGINO.. (padidinu šriftą, kad geriau pamatytum).. TU GALI TESTUOTI KĄ NORI.. BET AR TU SUPRANTI, JOG TU ĮKĖLEI TĄ PATĮ VIDEO.. SU KURIUO ATMETĖ! KAS TAU DAR NEAIŠKU AŠ NESUPRANTU... tau gal kokia kita kalba paaiškint? 

 

AŠ NET NENORIU AIŠKINTIS, NES VIENĄ KARTĄ ATMETĖ.. jisai dar rašo, bando įrodyti...

 

(o čia šiaip ant linksmuma)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UFC sunkiosios kategorijos UMAGA WWE, SMACKDOWNO champion MATT_EVANS!

 

Ir vėl eilinį kartą vadovaujiesi savo logika.. Tu galvoji, vaidindamas šventuolį serveryje - kiekvieną kartą sakydamas „Sveiki, aš čyterių gaudytojas“ įrodysi kažką? Aš tau berods trečią kartą kartoju, jog MAN LAGINO.. (padidinu šriftą, kad geriau pamatytum).. TU GALI TESTUOTI KĄ NORI.. BET AR TU SUPRANTI, JOG TU ĮKĖLEI TĄ PATĮ VIDEO.. SU KURIUO ATMETĖ! KAS TAU DAR NEAIŠKU AŠ NESUPRANTU... tau gal kokia kita kalba paaiškint? 

 

AŠ NET NENORIU AIŠKINTIS, NES VIENĄ KARTĄ ATMETĖ.. jisai dar rašo, bando įrodyti...

 

(o čia šiaip ant linksmuma)

 

Jeigu esi nečyteris- tai mažiau ,,prakaituok“, nes visgi tu žinai tiesą. O dabar stengiesi save išsukti iš padėties. Įkėliau kitokį video. Ir užtenka čia kažką reikštis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniuk, kokie prakaitavimai.. :D aš iš vis kol kas ramus sėdžiu, nes žinau, kad anketą buvo atmesta.. Kokį kitokį video įkėlei, galiu paklaust? Čia paprastas video, tiesiog neapkarpytas, nes tavo logika - įkelsiu ilgesnį video, pareis bananas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cytino.

Opa, dar viena persona, kuri rašo tik tai, kad rašyti.. :D Tu net nežinai kaip buvo.. Aš jau kokį 5 kartą aišku, jog man lagino gi... :D ir tai esmė tame, jog jis nenufilmavo normaliai, nes neįšėjo jam normaliai pastebėti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rakinama

Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...