Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arvydas_Torres

Peikiamas Domse_Drifteris

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arvydas_Torres

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Domse_Drifters

3. Administratoriaus nusižengimo apibūdinimas: Nepelnytas užblokavimas už neva žaidimą lengvinančių programų naudojimą.

4. Įrodymai (būtina):

 

QYDNc5I.png

Tema: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/159511-atblokuoti-arvydas-torres/&do=findComment&comment=1347641

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu 0.14 matai, kad mane taipogi tuo metu kažkas iškėlė į orą? Jei prastai su regėjimu - akinius įsigyti gali optikos salonuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu 0.14 matai, kad mane taipogi tuo metu kažkas iškėlė į orą? Jei prastai su regėjimu - akinius įsigyti gali optikos salonuose.

kėlimui į orą yra sukurtas anticheat'as žmogau :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sorry už komentarą, tačiau kažkas dėl to vistiek kaltas, didžiausias įtariamasis Torresas, nes jo nebuvo viskas buvo gerai, tik jis gryžo ir vėl prasidėjo nesąmonės, ir pastoviai skraidina būtent jį, juolab kad pasižymėjęs tam reikale :D Nieko neginu, nieko nekaltinu. Peace.


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sorry už komentarą, tačiau kažkas dėl to vistiek kaltas, didžiausias įtariamasis Torresas, nes jo nebuvo viskas buvo gerai, tik jis gryžo ir vėl prasidėjo nesąmonės, ir pastoviai skraidina būtent jį, juolab kad pasižymėjęs tam reikale :D Nieko neginu, nieko nekaltinu. Peace.

 

 

Nepagautas - ne vagis. Tiesos galim ieškoti log'uose ar kitur kur tik įmanoma, tačiau ir vėl buvau užblokuotas nepelnytai, todėl nenuostabu, kodėl žaidžia tik tie kas turi pareigas arba dar vis tikisi jas gauti. Esu tikras, kad ne vien aš esu tokiu pačiu būdų užblokuoas visiškai už nieką bet whatever, forget it.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

[error=Papeikimas atmestas,][/error]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...