Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ell_Johnson

Eventai.

...  

38 nariai balsavo

  1. 1. Kokių eventų norėtumėte?

  2. 2. Kokių eventų norėtumėte?

    • Raidės Event.
      0
    • Katana Event.
    • Kill Ell
    • Quad Race
    • Sanchez Race


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kaip ir kogero daugelis jau žinot esu naujas Eventų rengėjas. Išties turiu kelis savo "event favoritus" tačiau kur kas svarbiau kas patinka jum. Taigi norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, rašykit kokius eventus dažniausiai norėtumėte matyti serveryje, ir siūlykite savo. Dėkoju :P

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

didesnio šūdo nesu matęs, esi administratorius, turėtum žinoti kokie eventai serveryje vyksta ir kokie atsibodę ir jų nedaryti, o daryti tų kurie serveryje nedaromi ir neatsibodę, tad trink greičiau ta temą ir pats spresk kokius eventus darysi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

didesnio šūdo nesu matęs, esi administratorius, turėtum žinoti kokie eventai serveryje vykste ir kokie atsibodę ir jų nedaryti, o daryti tų kurie serveryje nedaromi ir neatsibodę, tad trink greičiau ta temą ir pats spresk kokius eventus darysi.

Nepatinka? Pralenk tema ir vsio laisvas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesiruošiu smerkt, mano galva kaip tik gera idėja paklausti žaidėjų ko iš tikrūjų jiems reikia serveryje (iš eventų pusės), renkuosi masinį bokso eventą, kadangi seniai esu tokį bematęs.  :rolleyes: 


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusiperku elegy ir daryk drifta. Šiaip boksa koki tik stebet turesi kad inv kokio nepajungtu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusiperku elegy ir daryk drifta. Šiaip boksa koki tik stebet turesi kad inv kokio nepajungtu.

Na jo, kad Drift eventus darysiu bent kokius 2 per diena isitikines, nes vakar surengiau apie 22h ir dar per narkus susirinko 6 žaidėjai. Be to tikrai matėsi, kad šie eventai nevyksta iš drifto kokybės, nes tik vienas iš 6 sugebėjo 9/10 pravažiuot DRIFT kalną kiti 5 geriausiu atveju 7/10 :DD Ir visi buvo su Elegy :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš asmeniškai siūlau laivų lenktynes, kažkas naujesnio ir ne tokio banalaus manau. :) 


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Va žmogus matosi,kad bsk mąsto ir nedaro event tokių kokių jis nori,o klausia žaidėjų kokių event jie nori. Malačius. Šiaip visų išvardintų reiktų padaryti bent katrs nuo karto. Ją galima plaukimo, lenktynių pėsčiomis, kokių nors komandinių estafečių prigalvoti ir panasiai.

 

Ps. o jau delcas kaip prakaituoja kad admin free nepaėmė xd bb tau delcai, o be admin. More Invis, kad nedavė tokiam kaip tu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš asmeniškai siūlau laivų lenktynes, kažkas naujesnio ir ne tokio banalaus manau. :) 

 

 

Dėkui už idėja, greitu metu kažką sumastysiu su tais laivais :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Renkuosi slepynes , nes man geriausias čia eventas serveryje , iskyrtus DM .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įrašyti 3 nauji eventai (Vandens pompa, Masinės muštynės ant krano ir Dviračių lenktynės)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridėta dar 5 eventai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokie negirdėti atrodo. Būtu gerai jei kaip nors įgivendintum. + Gerai kad komandoje yra žmonių kurie rodo motyvaciją. :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tokie negirdėti atrodo. Būtu gerai jei kaip nors įgivendintum. + Gerai kad komandoje yra žmonių kurie rodo motyvaciją. :)

 

 

Visus karts nuo karto darau, su laiku planuoju ir pavyzdinius video padaryt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...