Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 11 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2018.05.07 visose srityse

 1. 12 taškai
  „Memes“ konkursas Esame ne kartą jau įsitikinę, kad mūsų bendruomenės nariai mėgsta „meme“ ir juos nesikuklindami kuria bei dalinasi su kitais! Todėl, nusprendėme, kad galime suteikti puikią galimybę pasireikšti, o už tai, tuo pačiu ir skirti tam tikrus prizus! - Konkurse dalyvavimas prieinamas visiems, išskyrus Las-Venturas.LT komandos narius, kurie nepretenduoja į prizus. - Konkurso dalyvavimas laikomas Konkurso anketos pateikimu. Informacija „meme“ yra internetiniai bajeriai, tam tikri „inside joke“, demotyvacijos ar kitokios nesąmonės. Šio konkurso pagrindinis tikslas - padaryti, kuo įmanoma įdomesnį ir tuo pačiu juokingesnį paveiksliuką („meme“) susijusį su mūsų projektu. „meme“ paveiksliukas neprivalo būti padarytas Serveryje. Kiti mūsų Forumo nariai gali palaikyti konkurso dalyvius išreikšdami emocijomis ant jų konkurso anketų. Konkurso dalyvių paveikslėliai gali būti talpinami ir mūsų socialiniame tinkle „Facebook“. Didesnis dalyvių skaičius gali nulemti didesnį apdovanojančiųjų skaičių. „meme“ konkursas vyksta iki 2018-05-14 Taisyklės „meme“ paveiksliukuose pageidautina nevartoti necenzūrinės leksikos. „meme“ paveiksliukai negali būti įžeidžiančio turinio. „meme“ paveiksliukai privalo būti skirti šiam konkursui ir negali būti buvę naudoti ar sukurti iš anksčiau. „meme“ paveiksliuką gali pateikti tik jos autorius. Negalima dalyvauti už draugą. Negalima gauti paveiksliuko iš draugo ir jį naudoti. Galima pateikti iki 3 skirtingų „meme“ paveiksliukų. Konkurso anketoje privalo būti teisingai užpildyti visi laukai. Prizai vieta gauna 4500 kreditų. vieta gauna 3500 kreditų. vieta gauna 2500 kreditų. * Pasiliekamę teisę apdovanoti ir kitus konkurso dalyvius, jeigu matysime poreikį. * „meme“ paveikslėliai gali būti talpinami soc. tinkle „Facebook“. Dažniausiai Užduodami Klausimai K: Kas rinks nugalėtojus? A: Nugalėtojus rinks projekto administracija (Invision_White ir Max_Tosha). K: Pagal, ką bus renkamas nugalėtojas? A: Nugalėtojas bus renkamas 60 proc. mūsų nuožiūra, o 40 proc. sudarys Forumo narių nuomonė. Rinksime patį juokingiausią paveikslėlį atitinkantį mūsų projekto aktualijas. K: Kada bus išrinkti nugalėtojai? A: Nugalėtojus išrinksime Gegužės 17 dieną. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai: Las-Venturas.LT Administracija
 2. 10 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Iam_Leesin 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai: Sukūriau for fun.
 3. 9 taškai
  Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dominykas_Miguel 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai: Noriu pasakyti, kad nebuvo siekiama pažeminti ar pasišaipyti, kuriant šiuos meme. Viskas juoko forma
 4. 8 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marcelo_Fabela2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 5. 7 taškai
  Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignaz_Lucchese. 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 6. 7 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Einaras_Bmw2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tolimųjų reisų vairuotojai3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Lil_Pump4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Vienas iš aktyviausių darbuotojų firmoje, kuris nuo pirmos dienos dirba ir keliasi rangus ir yra pilnavertis darbuotojas, o ne kaip komandos narys iš karto su maksimaliu rangu. Iš tikrųjų yra puikus mano prižiūrėtojas, atitinka visus mano kriterijus, taip pat puikiai sutariu su juo, žino žmogus ko nori. Yra motyvuotas ir pilnas idėjų, o tai padės man kartu su juo firmą padaryti dar unikalesnę. SĖKMĖS!
 7. 5 taškai
  Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martin_Colt 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 8. 4 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zveris_Ruselka Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): serveriui Kokia tai sistema?: tasku sistema klanams Kodėl tai yra naudinga?: bus geriau nes dabar klanai zluge servetyje ir laikosi tik vienas klas cos ne 2-3 menesius jau Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Taigi dabar kaip klaniskis nusauna kita klaniski gauna +1 taska su refu daiktu +2 taigi galetumet padaryt kad jeigu klaniskis nusauna teisasaugininka klanas gautu 0.5 tasko, taspats su teisesauga, jeigu teisesauga nusautu klaniski gautu pvz 0.5 arba 1 darbo xp asmeniskai, butu labai smagu isvysti sita dalyka nes kadangi serveryje dominuoji tik vienas klanas, ir daugelis nenori kurtis klanu nes zino kad pries stipresni klana tasku nepasikeltu, butu ir taip geriau kad galetume keltis taskus ir su klanais ir pries teisesauga butu geriau, nes siuo metu su klanais situacija yra tragiska, is 15klanu aktyvus tik vienas nekalbant apie lasvqlaiko, manau invi ir tosha atsizvelksit i sita dalyka ir pradesim gaivint klanus @Max_Tosha kas uz paspaudziam rep, ir issakom savo nuomone,manau kaip ir daugeliui zaideju svarbua yra veiksmas sitame serveryja o ne tik stovet afk tplv.
 9. 3 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) : Einaras_Bmw 2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė) : Iam_Leesin 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: 1. Vedžiau veiklą darbuotojams, tad kaip ir įprasta, paskelbėme su pavaduotoju per /d, jog darome ją. Pamatęs VIP prižiūrėtojas Iam_Leesin, pabandė įkasti man, parašydamas jog, žadu "nupisti" (pavogti) palikdamas direktorių 20 mln, tad dėl to darau veiklą. Aš parašiau: "Koks tu materialistas, graudu man." ir pridūriau "Turbūt dėl to ir dirbi fish fabrike", tuomet jis man uždėjo įspėjimą už pagarbos nerodymą prižiūrėtojui (tokios taisyklės nemačiau šiaip, nebent tai įžeidimas). Nežinau, kurioje vietoje aš čia įžeidžiau, ar kad pasakiau, jog jis materialistas ar kad dirba fish fabrike? Manau, kad reiktų įspėjimus dėti atsakingiau ir ne viską priimti taip giliai į širdį, kai pats pradedi provokuoti kitą asmenį. Tuo labiau, kad bent jau aš asmeniškai gerbiu kiekvieną darbą, ar jis būtų valytojas ar pardavinėja savo kūną stotyje, manau, kad kiekvienas darbas yra geras, jeigu tau jis teikia malonumą. 2. Na ir atėjo į kanalą kažkoks keistas žmogus, iš pradžių buvo užsivadinęs Nežinomas_Žaidėjas, kur persivadino į Ramunas_Vairuotojas po perspėjimo Lil_Pump, kad komandos narys turi būti su savo serverio slapyvardžiu. Manau, kad tokio žaidėjo nėra komandoje, bent jau aš neradau, tad palieku spręsti patiems 4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas 1. https://imgur.com/a/pwmHfT1 2. https://prnt.sc/jewzze (\\[Nežinomas_Žaidėjas\\] Ramunas_Vairuotojas)
 10. 3 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Stone_Chrash2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 11. 3 taškai
  Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edas_Minsk 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 12. 3 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Giovane_Honore 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 13. 2 taškai
  Atmesta. Jei banas atmestas tai visus baust?:D Šiuo atveju pats kaltas buvai, kad neatsakinėjai į klausymus.
 14. 2 taškai
  1. VIP narys privalo klausyti Projekto administracijos ir VIP prižiūrėtojo [1-3 įspėjimai] Atsiprašau, tačiau ką tu man įsakei/pasakei, jog aš tavęs klausyčiau? Tu man nieko nesakei, tai kaip klausyti? Tad, dar viena beprasmė taisyklė, labiau įsigilink į ją 9. 2. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas] Žinoma įžeidimą kiekvienas priima kitaip, tačiau turėtum lyginti vienodai ar tikrai toks pasakymas yra vertas įspėjimo? Greičiausiai, kad ne mano nosiai čia aiškinti kaip bausti ar ne, tad viską palieku Max_Toshai, gražaus ir gero vakaro.
 15. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Just_Augustinas2. Jūsų „meme“ paveiksliukai: <a href="https://imgflip.com/i/29t1uc"><img src="https://i.imgflip.com/29t1uc.jpg" title="made at imgflip.com"/></a> SU ŠIAIS MEME NEBUVO SIEKTĄ KAŽKĄ ĮŽEISTI, TIKSLAS BUVO PRASKRAIDINTI NUOTAIKĄ.
 16. 2 taškai
  VIP narių dienos užduotys jau čia:
 17. 1 taškas
 18. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Roki_Reider2. VIP nario, kurį gyriate Vardas_Pavardė: Marcus_Sullivan3. Jūsų argumentai, dėl ko girate VIP narį (bent 2-3 sakiniai): Nes jis mane atvedė į ši serverį. Bei padėjo susipažinti su serverio sistemomis ir taisyklėmis.
 19. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija nepriimta. Tačiau kitą kartą tiesioginis ignoravimas administratoriaus ir /afkbotas gali jum atnešti jau kitokį verdiktą negu kad dabar yra paskelbtas. Taip darydami sukuriate tik papildomo darbo ir bėdų visoms pusės.
 20. 1 taškas
  Kažkodėl šiandien tokia įtin diena kada baisiai lėtai keliasi video į youtube
 21. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Evilas_Jacas 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Das_Auto 3. Užblokavimo priežastis: itarimo lygio kriovimas be priežasties x10 kartu už ižeidima 4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: https://imgur.com/a/2ClhShv
 22. 1 taškas
  http://prntscr.com/jexn33 cia prie topacio noreciau suzinot uz ka
 23. 1 taškas
  Sveikas. Pažeistos taisyklės: 1. VIP narys privalo klausyti Projekto administracijos ir VIP prižiūrėtojo [1-3 įspėjimai] 9. 2. VIP narys negali keiktis ar įžeidinėti kitus žaidėjus [1 įspėjimas] Įrodymai: https://imgur.com/a/fVtiYBx O, kad pasivadinau per Teamspeak kitu vardas_pavardė nematau, čia didelios problemos tik taip tikrinu, ką veikia žaidėjai, nežinodami mano tikrosios tapatybes. P.S Nubaustas buvai menkiausiai, todėl pasikartojimas situacijos busi nubaustas griežčiau.
 24. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrew_Nick 2. Jūsų „meme“ paveiksliukai:
 25. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis:Kentas_Namas 2. Administratoriaus slapyvardis:Stasys_Meqis 3. Administratoriaus pagyrimas:Giriu sita Administratoriu nes padejo moraliskai ir paiskino Administratoriaus pareigas. 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):Nepadariau Kita karta padarysiu.
 26. 1 taškas
  Priimta. Administratorius įspėtas, negražu adminui grasinti žaidėjams. Taip pat prarado administratoriaus statusą .
 27. 1 taškas
  Įdėja gera bet reik labai atsakingo žmogaus kuris apsiimtu
 28. 1 taškas
  Dėkingas:) mažai čia manęs, būna kartais ir pačiam neaišku, kas aš, bet išsiaiškinu:) ačiū už nuoširdžią nuomonę, toliau klausyk širdies, ji veda tiesiau, teisingiau:) svarbiausia, nebijok jaust ir to neslėpk:) Ačiū Matt:) ačiū
×
×
 • Kurti naują...