Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 55 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2018.10.06 visose srityse

 1. 8 taškai
  Atnaujinimų versija: LV 7.0.9 atnaujinimų data: 2018-10-06 Naujas TOP10 - pagal KUDOS (garbės) taškus. /topai > KUDOS (garbės) taškų topas. Iš narkotikų sandėlio zonos nebus galima panaudoti teleportų tuomet, kai jame bus nesurinktų / nesunaikintų narkotikų. Kai turėsite iš smogiko gautą vardą, kurio dar nenužudėte, už 0.5 KUDOS taško galėsite jį pasikeisti į kitą vardą. Atnaujinta paslaugų pirkimo MAKRO būdu sistema. Nuo šiol kai turėsite administratorių ar VIP narystę nusipirkę administratorių, paketą ar mini paketą jūsų paslaugų galiojimo laikas bus pratęstas (buvusios dienos + 30 dienų), tačiau tik tuo atveju, jeigu turimo administratoriaus / VIP narystės lygiai sutaps su perkamos paslaugos lygiu. Šis savaitgalis - bonusų savaitgalis! Žaisdami serveryje gausite dvigubai daugiau patirties taškų nei įprastai! Mini paketams taikoma 15 procentų nuolaida! Pirkimą rasite www.las-venturas.lt > Paslaugos (navigacijoje) > MAKRO paslaugos.
 2. 4 taškai
  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Psy Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Retų daiktų turgus Kodėl tai yra naudinga?: Apačioje Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Apačioje Retų daiktų turgus "Retų daiktų turgus" kas tai? Tai būtų turgus kur serverio žaidėjai galėtu įdėti savo retus daiktus ir kiti serverio žaidėjai nuvykę ten galėtu nusipirkti jiems norimus daiktus. Pvz: "Lukas_Psy parduoda Mediko vaistinėlę (Kaina 20,000e)" Ir žaidėjas atėjas prie tos vietos nueitu ir parašytu /nusipirktidaikta [ID] [ID būtų random]. Idėti daikta būtų su komanda /idėtidaikta [To daikto ID] [Norima kainą], o susigražinti su komanda /atsiimtidaikta [Daikto ID] Daikto ID - tai būtų tas kurį pats serveris sugalvoja. Retų daiktų turgus galėtų būti šiuose vietose: https://imgur.com/a/KFYTJnY https://imgur.com/a/HWLysRP https://imgur.com/a/EYdkZLT https://imgur.com/a/UfW5ehk Kodėl tai būtų naudinga?: Lengviau būtų galima parduoti/nusipirkti retus daiktus Tai būtų unikalu, neteko man tokio pasiūlymo matyti (jeigu yra numeskit) Nereiktu vargti kol surasi reikiama pirkėja, tiesiog įdedi ir lauki kol kažkas nuperka. Kaip jūs manot? Ar sutinkate ar nesutinkate? Jei taip/ne kodėl? O gal turite kažkuo papildyti? Laukiu jūsų atsakymų komentaruose Pagarbiai Lukas_Psy
 3. 4 taškai
 4. 4 taškai
  . Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Bartholomew_Boriello2. Kuom jį kaltinate?:afk botu ar kaip ten, dbr oziu vadinsit, bet barthai zinok jog buciau istrynes video.. bet pats kaltas apgavai nesitikejau is taves. 3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašai, Nuotraukos
 5. 3 taškai
  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tau nerijus_hustler Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui):servui Kokia tai sistema?:smogiko Kodėl tai yra naudinga?: Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: reik perdaryt sistema, nes dabar dazniausiai gauni zaideja kuri mates esi pirma karta, jo beveik niekad nebuna, arba tiesiog nesutampa laikais kad butum prisijunges kartu su jo, nu snd is 10 duok varda (testavau) gavau tik 2on, buvo 8off krc tai va, padaryk @Invision_White kad duotu varda kuris yra ON ir jei jis atsijungtu, smogikui ismestu teksta - tas ir tas atsijunge, vaziuok pasiimk nauja taikiny, nes nu *Myliu Las-Venturas.lt* bazaras cia gryna lempa, 4taskus pasidariau per 2dienas ar 3, kai tikrai normaliai losiau, nu manau supratot ka noriu pasakyt
 6. 3 taškai
  MODIFIKACIJOS buvo rastos. Sulaukus 7 reputacijos taškų modifikacija bus patalpinta į asmeninę forumo žinutę, gero vakaro. Jūsų Vardas_Pavardė ( Serveryje )? :Leo_Kordez Kokios modifikacijos jūs norite? : Kelio , Taikinuko (kas x ženklas būtų ) ir ASAP skinuka Plati modifikacijos informacija :asap skino kažkas panašaus >> http://prntscr.com/l2pcnl Įrodymai jog sumokėjote už paslaugą ( KAYMUI vadovui @Frankis_Soprano ) : MODIFIKACIJOS buvo rastos. Sulaukus 6 reputacijos taškų modifikacija bus patalpinta į asmeninę forumo žinutę, gero vakaro.
 7. 3 taškai
  MODIFIKACIJOS buvo rastos. Sulaukus 6 reputacijos taškų modifikacija bus patalpinta į asmeninę forumo žinutę, gero vakaro.
 8. 3 taškai
  MODIFIKACIJOS buvo rastos. Sulaukus 8 reputacijos taškų modifikacija bus patalpinta į asmeninę forumo žinutę, geros dienos. EDIT: Modifikacijos sėkmingai buvo pristatyos užsakovui.
 9. 2 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tedis_Marihuana Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui. Kokia tai sistema?: ,,Statybininkai'' - Tai būtų mano nuomonę darbas su pakvietimu, žinoma būtų renkamas direktorius ir visą kitą, kokia esmė šio darbo, važiuoti aplink visą samp pasaulį, ir padaryti daug vietų išgriautų, ir važiuoti daryti visokius darbus, daleiskime nešti plytas, stumti vežimą, maišyti koše /statytinama - kitiem žmonėms reikėtų pastatyti norimą namą už pinigus, žinoma 25 proc pareitų į seifą, bet padaryti taip jog žaidėjai galėtų skambinti statybininkui, ir kviesti jį halyminti - statyti namą, ar garažą, sklepą, suodą ar kažką tokio, padaryti jog statybininkai galėtų susidėti medžiagas į mašiną, visus žinomą pasiimti įrankius, ir važiuoti į kokį nors negyvenamą plotą, kuriame galėtų statyti namą, ir tada pradėtų /piltipamatus, /statytisiena , /statytilubas /statytigrindis - kažką tokio sugalvoti - gal būt įdomiau, gal būt geriau kas žinot kokios komandas reiktų įdėti. Fotkėje kurioje numesiu apačioje tai bus vietą, kurioj reikės statyti daleiskim ,Naujokų Viešbutis' - Daleiskim jam reikės 7darbuotojų, kurie galėtų 15minučių daleiskim statyti pastatui, ir jie gautų kažkokį atlygį į rankas, ir kažkiek į algą. Kodėl tai yra naudinga?: Tai nėra juokiame serveryje, būtų įdomu pažiūrėti sugalvotą sistemą, pritrauktų daugiau akių prie šios idėjos - todėl nes idėja nematytą, ir nesukurta. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: viskas viršuje Štai čia būtų kažkoks tai obejektas kurį statybininkai turėtų pastatyti.
 10. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Delcas_Samp 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Petras_Sliaupa 3. Užblokavimo priežastis: Čytas. INV 4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 11. 2 taškai
  Asap_Rocky atsiliepimas apie serverį Sveiki visi skaitantys šį atsiliepimą apie Las-Venturas.lt serverį. Čia aprašysiu savo pirmus įspudžius užsiregistravus serveryje. Registracija Pati pradžia (registracija) labai patiko, ypač patiko istorija (kažkas ten su apiplėšimu), buvo įdomu skaityti. Užsiregistravęs atsiradau oro uoste ir rankose turėjau lagaminą, kituose projektuose tokio dalyko neteko matyti. Taipogi emigracija yra unikali ir patogi, nereikia pildyti forume, kas palengvino man žaidimo pradžia. Pabaigęs emigracija keliavau toliau - Vairavimo mokykla. Vairavimo mokykla ir naujoko misijos Vairavimo mokykla man padarė didelį įspūdį, t.y MAP darbas labai gražiai ir kruopščiai padaryta. Įėjus į vidų iškart ėjau laikyti teorija, nebuvo sunku, padariau tik 3 klaidas. Praktika irgi nebuvo sunki. Gavau visų 3 kategorijų pažymėjimus per vieną kartą. Naujoko misijos nėra sunkios todėl jos man dar labiau padėjo apsiprasti serveryje, esu įvykdęs beveik visas naujoko misijas, ir bus įdomu ką už tas atliktas misijas gausiu. Administracija ir atnaujinimai Apie tai daug parašyti negaliu, nes žaidžiau ryte kai administratorių vos 1-2 buvo. Bet pastebėjus forume matosi ir gerų ir blogų administratorių. Pagrindinė administracija yra nuostabi. Atnaujinimai unikalūs ir dažni. Pagal atnaujinimus galiu pasakyti, kad Invision_White moka gerai skriptinti, o Max_Tosha rūpinasi aktyvios komandos rinkimu. Pirmasis darbas Pirmasis darbas buvo - Picų išvežiotojai. Atėjus į šį darbą kažko nuostabaus nesitikėjau, o į darbą atėjau tik dėl naujoko misijos. Dabar kaupiu 10,000 XP, kad galėčiau nueiti į Tolimųjų reisų vairuotojus, nes kaip girdėjau šiame darbe galima gauti nemažai pinigų, taipogi darbas yra labai įdomus. Automatiniai event Žaisdamas serveryje pastebėjau, kad vyksta automatiniai eventai: "Surask vietą", "Žvejybos varžybos", "Lobio kasimas" . Sudalyvauti kolkas teko tik vienam ("Surask vietą"). Dėka šio evento sužinojau daugiau vietų Las-Venturas mieste. Jeigu yra dar automatinių eventų praneškit man, norėčiau ir kitus išbandyti. Forumas Forumo dizainas labai gražus, ir tikrai neatrodo kaip kokio šudservio. Skiltys sudėtos patogiai, tad norimą skiltį greitai surandu. Forume pastebėjau daug moderatorių, kas yra gerai, kiekviena skiltis yra prižiūrima ir aktyvi. Gal "VIP narių pagyrimai" yra apmirus temą, bet ir iš dalies suprantu kodėl. Apibendrinimas Apibendrinus serveris man paliko didelį įspūdį todėl serveryje tikrai žadu žaisti, patinka viskas: Nuo naujokų misijų iki automatinių event. Tikiuosi serveryje sutikti daug draugiškų ir padedančių žmonių. Noriu palinkėti visiems sekmės serveryje ir gero gyvenimo Pagarbiai Asap_Rocky
 12. 2 taškai
  Realiai įdėja yra tiesiog puiki ir manau būtų kur kas greičiau ir lengviau parduoti daiktus, kadangi pvz tavęs nebūtų ir žmogui reikėtų to daikto, o tu būtum įdėjas į ten ir kaip prisijunktum jau būtų tie pinigai pas tave rankoje/banke ir išties norėčiau pamatyti šia įdėja serveryje.
 13. 2 taškai
  Papeikimas priimtas. A$AP klano lyderis privalo sumokėti ginklų prekeiviams išpirka per 24h, kitaip bus nubaustas atitinkama bausmė Evilas_Jacas [2018-10-06 14:28:53]: Panaudojo komanda: /gaut 53 Arunas_Han [2018-10-06 14:28:55]: Panaudojo komanda: /sutinku Alcapone_Pablito [2018-10-06 14:29:34]: Mire, zudikas: 53, ginklas: 25 Laukiu nuotraukos iš A$AP lyderio šioje temoje jog išpirka buvo sumokėta. P.S nesvarbu kada getino svarbu kada tu bazėje atsiradai, jeigu būtum sutikęs ne bazėje, papeikimas būtų buvęs atmestas.
 14. 2 taškai
  MODIFIKACIJOS buvo rastos. Sulaukus 7 reputacijos taškų modifikacija bus patalpinta į asmeninę forumo žinutę, geros dienos.
 15. 2 taškai
 16. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: T'M2. Administratoriaus slapyvardis: Aivis_Vrc3. Administratoriaus nusižengimas: Ištisai pats pirmas įžeidinėja čia pirmas dalykas,,*Myliu Las-Venturas.lt*'' man tai didelis izeidimas., bei naudoja necenzurinę leksiką būnant administratoriu, ir iš to matosi jog nepagarba žaidėjams, dar vienas dalykas free mute lyg aš jį įžeidžiau ir gavau valandai mutę. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/vMbgTAp
 17. 2 taškai
  ūsų Vardas_Pavardė, klano pavadinimas?:Night_Invision | Northside Bolen Parque 13 Įkurto klano tipas?:Karo Nuotrauka [/info > Bendra informacija; /klanai]: https://imgur.com/a/LoRoVAo
 18. 2 taškai
  Prieš banindamas išsitestuok ar tai čytas ar tai gta klaida Jeigu nesuvoki apie čytus, išvis nebanink Tai va iš manęs toks patarimas būtų, jeigu tu net nenutuoki kas yra "čytinimas" tu gal nebanink ir palik kitiem ta darba. O jeigu čia bandai man ban suveikti kad leavinčiau projekta, sėkmės drauguži
 19. 1 taškas
  Sveiki, visiem tiem kurie negalėjo prisijungti prie TS3 programos, ikėliau šį video. Sėkmės žiūrint.
 20. 1 taškas
  Pardavėjo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Orange_Nike Kokią transporto priemonę parduodate?: Sabre 30k ridos, dauzta tik 8 kartus. Nedaznai rasi tr.priemone su tokia rida ir tokiu mazu dauztumu Pradinė kaina: 2mln Ar domina mainai? Kokie?: Domina viskas Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie transportą: https://imgur.com/a/907tUSo
 21. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Tedis2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Edvinas_Moneta3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas, naikina tr. priemonęs su cleo.4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 22. 1 taškas
  https://www.youtube.com/watch?v=uPXojq6CaJk&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=7O-FP76h9bk&feature=youtu.be Akivaizdžiai matosi, jog tu tik vienas šaudei su automatiniu ginklu į apačią. Galbūt reikia pirma įrodymų sulaukti prieš baninant?
 23. 1 taškas
  https://www.youtube.com/watch?v=uPXojq6CaJk&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=7O-FP76h9bk&feature=youtu.be Akivaizdžiai matosi, jog tu tik vienas šaudei su automatiniu ginklu į apačią. Išteisino, nes netyčia uždėjau 2x tą patį, kai pamečiau mintį savo bebazarinant su jumis ir tiesiog uždėjau iš naujo tą įtarimą.
 24. 1 taškas
  Ne aš ivygdziau pasiekima, nežinau. Tai aš tik pradine kaina uzmeciau tikiuos daug daugiau
 25. 1 taškas
  Tikrai už, dvigubai lengviau butu atskirti. @Invision_White Staigei darai
 26. 1 taškas
  2m Ai nebereik, atsiemiau kas mano
 27. 1 taškas
 28. 1 taškas
  Pardavėjo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matthew_Moreno Kokią transporto priemonę parduodate?: Sultan Pradinė kaina: 2.500.000e Ar domina mainai? Kokie?: Taip Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie transportą: https://imgur.com/a/HDtVE
 29. 1 taškas
  UŽBLOKAVIMO ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Hot_Anonymous 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Bartholomew_Boriello 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas - afk bot. 4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 30. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Artis_Gta 2. Administratoriaus slapyvardis: Delcas_Samp 3. Administratoriaus nusižengimas: Nepagrįstas blokavimas/nužudymas. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 31. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Petras_Sliaupa2. Administratoriaus slapyvardis: Delcas_Samp3. Užblokavimo priežastis:Cytas4. Vaizdinė medžiaga:http://www.part.lt/perziura/eb29ec5854a6f965104b4d13e4f0a4b3499.png
 32. 1 taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė, klano pavadinimas?: Orange_Nike -cWa- (Excitas negali uzpildyt) Įkurto klano tipas?: Karo Nuotrauka [/info > Bendra informacija; /klanai]: 24
 33. 1 taškas
  Sumokėsiu išpirką, galite rakinti temą. P.S. tokių, kaip tu Mister_Tedi niekas šiam serve nebijoje ir tikrai nebijos, gali neįsijaust, nes tavo klanas tik keli atmarozkai su aimais ir eiliniai žaidėjai kur net su sg nepašaudo.
 34. 1 taškas
  Gyvenimas tik prasidejo, kolkas nera galimybiu nusipirkt kazka ispudingesnio)) da viens kur be bmw masinu kitu nemato;(
 35. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Marius_Gokas 2. Administratoriaus slapyvardis: Donoras Gytis_Same 3. Užblokavimo priežastis: Civilių žudymas 4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/qJUWeyF
 36. 1 taškas
  sakyciau nise, bet 0:15 ir seitchindamas i fista susidarau nuomone kad esi minde :) juokauju dusk
 37. 1 taškas
  Nubaustas užtildymu.
 38. 1 taškas
 39. 1 taškas
  Pasiūlymas dėl ,,Statybininkų'' Su pakvietimu darbo idėja.
 40. 1 taškas
 41. 1 taškas
  Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Goda_Vello 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorė 4. Neaktyvumo priežastis: Išvykstu su šeima 5. Neaktyvumo laikotarpis: 2018-10-06 : 2018-10-07 6. Jus pavaduojantis asmuo: James_Makar
 42. 1 taškas
  Negailedamas spaudziu plius repas, dar vienas saunus darbelis, kuri buvo idomu skaityti, mldc jog tuom uzsiii, sekmes
 43. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Tadas_Crazy 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Dyglas_Fingeris 3. Jūsų kaltinimai: Ban gavimas už nelegalia veikla 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 44. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Tadas_Crazy2. VIP nario slapyvardis: Dyglas_Fingeris3. VIP nario nusižengimas: Ban gavimas už nelegalia veikla4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/w8uzj1A
 45. 1 taškas
  Modifikacija sėkmingai buvo surasta ir nusiūsta temos autoriui - Shadow_Dzon Įrodymai kad modifikacija buvo surasta ir nusiūsta temos autoriui - https://imgur.com/a/Qsoxa2l
 46. 1 taškas
  3 m galeciau pasiulyti, ne daugiau
 47. 1 taškas
  ar tik lepsna nesudreko uzdavinedama klausimus $invisionwhite$?
 48. 1 taškas
  Skelbiamas visas asmenų neturinčių savo tapatybių (vartotojų) sąrašas. Žemiau išvardintos vartotojų paskyros yra dėl atitinkamų priežasčių atimtos neterminuotam laikotarpiui. Viešai skelbiamu sąrašu siekiame parodyti, kad Pagr. administracija neketina taikstytis su grubiais ar pakartotiniais taisyklių pažeidimais. Giedre_Miliuxxx [2012.11.04 14:30] - nenustatyta Mantas_Garabinas [2012.11.14 21:15] - nenustatyta Eimantas_Eimux [2012.11.27 18:53] - nenustatyta Eimantas_Eima [2012.12.02 21:54] - nenustatyta Mariux_Marius [2012.12.03 17:21] - nenustatyta Gangsteris_Patrulis [2012.12.04 19:25] - nenustatyta Modis_Budnikovas [2012.12.08 12:56] - nenustatyta Morka_Radvil [2012.12.10 10:50] - nenustatyta Lukas_Pakalniskis [2012.12.27 01:32] - nenustatyta Rokas_Laurinavicius [2012.12.28 20:37] - nenustatyta Dovydas_Tufas [2013.01.09 18:08] - nenustatyta Romas_Caffe [2013.01.19 20:41] - nenustatyta Tadas_Dadunytis [2013.01.23 19:26] - nenustatyta Mante_Mikalauskaite [2013.01.23 19:35] - nenustatyta Mister_Edvizz [2013.03.10 11:55] - nenustatyta Romas_Cooll [2013.04.03 22:52] - nenustatyta Alfonsas_Treciasis [2013.04.06 12:05] - nenustatyta Benas_Crapas [2013.04.07 20:46] - nenustatyta Deivis_Pagalys [2013.04.14 12:34] - nenustatyta Deivis_People [2013.04.14 19:29] - nenustatyta Jey_Key [2013.04.22 08:15] - nenustatyta Deivis_Pagonis [2013.05.05 19:02] - nenustatyta Romas_Clifton [2013.05.10 16:30] - nenustatyta Donce_Jeee [2013.05.14 15:14] - nenustatyta Rufat_Alizadeh [2013.05.14 16:40] - nenustatyta Eimantas_Creed [2013.06.15 17:29] - nenustatyta Yery_Creativas [2013.07.22 00:30] - nenustatyta Yery_Creativasss [2013.07.22 00:36] - nenustatyta Dede_Kazimeras [2013.07.22 12:47] - nenustatyta Rytis_Okoneris [2013.07.22 12:51] - nenustatyta Noske_Vicka [2013.07.22 14:53] - nenustatyta Noriu_Saslika [2013.07.22 15:07] - nenustatyta Karolis_Vendeta [2013.07.25 18:25] - nenustatyta Bartas_Simpsonas [2013.08.25 07:48] - nenustatyta Jonas_Love [2013.08.25 09:35] - nenustatyta Deejay_Grazviox [2013.08.28 23:48] - nenustatyta Silver_Stalon [2013.09.06 22:49] - nenustatyta Ernis_Nex [2013.09.07 00:36] - nenustatyta Matt_Green [2013.09.08 10:54] - nenustatyta Viktoras_Bavaras [2013.09.11 18:30] - nenustatyta Adrijux_Speed [2013.09.17 20:19] - nenustatyta Soprano_Marozas [2013.09.23 14:04] - nenustatyta Fox_Life [2013.09.28 11:20] - nenustatyta Ponas_Vegeta [2013.09.29 16:53] - nenustatyta Benas_Daedo [2013.10.03 12:59] - nenustatyta Benas_Legal [2013.10.03 13:26] - nenustatyta Gytiss_Sarg [2013.10.10 15:17] - nenustatyta Whuze_Roow [2013.10.10 19:25] - nenustatyta Karolis_Sopranas [2013.10.11 22:55] - nenustatyta Fresh_Domo [2013.10.26 01:07] - nenustatyta Shawn_Michael [2013.10.26 23:11] - nenustatyta Fretas_Gangsta [2013.10.28 22:00] - nenustatyta Vans_Evil [2013.10.29 18:34] - nenustatyta Marc_Gevolt [2013.10.31 19:34] - nenustatyta John_Vegas [2013.11.01 18:13] - nenustatyta Arnas_Space [2013.11.18 19:30] - nenustatyta Anthony_Lars [2013.11.26 18:13] - nenustatyta Basiakas_Adre [2013.11.26 18:56] - nenustatyta Serioga_Vasilkov [2013.12.17 16:37] - nenustatyta Kodelcius_Bandytas [2013.12.20 18:58] - nenustatyta Boyka_Samp [2013.12.28 17:46] - nenustatyta Vidmantas_Daedo [2013.12.30 20:58] - nenustatyta Emilis_Poskus [2014.01.06 21:16] - nenustatyta Andrius_Eten [2014.01.07 18:55] - nenustatyta Minvydas_Snow [2014.01.08 20:14] - nenustatyta Edvinas_Bws [2014.01.20 19:14] - nenustatyta Vaidux_Delux [2014.01.24 22:18] - nenustatyta Zaidejas_Lukas [2014.01.31 20:34] - nenustatyta Davdais_Turbo [2014.02.08 18:53] - nenustatyta Arunas_Patrick [2014.02.10 14:33] - nenustatyta Matt_Drag [2014.02.21 01:14] - nenustatyta Adolfas_Vermachtas [2014.02.27 17:01] - nenustatyta Davidas_Gta [2014.03.04 08:29] - nenustatyta Liuciferis_Petrolis [2014.03.10 18:31] - nenustatyta Dominykas_Maciulis [2014.03.19 16:45] - nenustatyta Taylor_Crimson [2014.03.23 12:32] - nenustatyta Liuciferis_Slaptas [2014.04.04 13:13] - nenustatyta Rafael_Chill [2014.04.05 19:30] - nenustatyta Dovydas_Velnes [2014.04.07 14:25] - nenustatyta Dovydas_Velenas [2014.04.07 14:51] - nenustatyta Steve_Carell [2014.04.21 23:35] - nenustatyta Ignaz_Block [2014.04.23 19:56] - nenustatyta Arnas_Bright [2014.04.29 14:48] - nenustatyta Stephan_Elshaarawy [2014.05.05 20:12] - nenustatyta Black_Tiger [2014.05.24 22:40] - nenustatyta Ethan_Driuw [2014.05.29 21:32] - nenustatyta Carl_Flinston [2014.05.30 23:25] - nenustatyta Petras_Karutis [2014.06.10 01:54] - nenustatyta Tony_Weeds [2014.06.19 12:32] - nenustatyta Lukas_Dzionis [2014.06.23 00:14] - nenustatyta Aurimas_Milas [2014.06.23 16:40] - nenustatyta Arnas_Rampage [2014.06.26 18:55] - nenustatyta Vodka_Pukaz [2014.07.02 20:52] - nenustatyta Snow_White [2014.07.03 12:32] - nenustatyta Audrius_Fuger [2014.07.04 22:43] - nenustatyta Rokas_Canada [2014.07.09 16:56] - nenustatyta Tomas_Veinas [2014.07.20 21:42] - nenustatyta Vaidelis_Destroyer [2014.07.23 19:12] - nenustatyta Dean_Martin [2014.07.28 18:13] - nenustatyta Arnas_Bass [2014.08.17 12:50] - nenustatyta Vestas_Bmx [2014.08.19 11:23] - nenustatyta Kestis_Paccino [2014.08.23 09:27] - nenustatyta Heart_Beatas [2014.08.24 22:16] - nenustatyta Domka_Mikere [2014.08.27 09:07] - nenustatyta Tomka_Ikere [2014.08.27 13:47] - nenustatyta Tomka_Kere [2014.08.27 14:21] - nenustatyta Domka_Tikere [2014.08.27 16:29] - nenustatyta Justas_Mirtis [2014.08.29 13:59] - nenustatyta Tittou_Mongol [2014.09.01 16:49] - nenustatyta Tomas_Extreem [2014.09.27 18:59] - nenustatyta Lauris_Rose [2014.10.03 22:16] - nenustatyta Cosa_Nostrax [2014.10.06 20:15] - nenustatyta Lukas_Kaiba [2014.10.08 23:36] - nenustatyta Fuck_Ganjaa [2014.10.10 02:26] - nenustatyta Mantas_Nujoris [2014.10.13 22:24] - nenustatyta Dauman_Tel [2014.10.29 17:19] - nenustatyta Grazviox_Music [2014.10.30 21:41] - nenustatyta Mister_Telas [2014.11.01 02:38] - nenustatyta Matt_Eskem [2014.11.01 14:56] - nenustatyta Arminas_Energy [2014.11.05 22:24] - nenustatyta Moghito_Mexo [2014.11.24 17:02] - nenustatyta Karl_Flinston [2014.12.14 17:26] - nenustatyta Stepukas_Rukanauskas [2014.12.19 16:45] - nenustatyta Paul_White [2014.12.22 11:57] - nenustatyta Lucio_Turtas [2014.12.25 23:57] - nenustatyta Orestas_Nfs [2014.12.30 16:12] - nenustatyta Davidas_Turbo [2014.12.31 18:24] - nenustatyta Josh_Bush [2015.01.08 16:23] - nenustatyta Red_Podza [2015.01.11 13:43] - nenustatyta Edvardas_Petrauskas [2015.01.18 16:59] - nenustatyta Dimitri_Franklin [2015.01.18 18:51] - nenustatyta Mark_Blue [2015.02.21 00:08] - nenustatyta Marius_Imagination [2015.03.08 22:01] - nenustatyta Orestas_Nuke [2015.03.12 23:40] - nenustatyta Carlo_Vasquez [2015.03.13 14:42] - nenustatyta Ryder_Solo [2015.03.15 14:04] - nenustatyta Trader_Tomas [2015.03.15 19:16] - nenustatyta Justas_Gifteris [2015.03.15 20:14] - nenustatyta The_Lukonic [2015.03.17 15:28] - nenustatyta Nojus_Lebronas [2015.03.19 22:13] - nenustatyta Armani_Kava [2015.04.02 01:30] - nenustatyta Supp_Niga [2015.04.02 22:09] - nenustatyta Alex_Towlay [2015.04.05 13:46] - nenustatyta Edvinuxx_Ltu [2015.04.14 15:31] - nenustatyta Himleris_Komunistas [2015.04.14 15:37] - nenustatyta Yugo_Zastav [2015.04.21 17:15] - nenustatyta Danillo_Focus [2015.04.26 20:38] - nenustatyta Karpiz_White [2015.05.01 20:56] - nenustatyta Paul_Cruz [2015.05.15 18:19] - nenustatyta Ani_Lorak [2015.06.17 23:34] - nenustatyta Darka_Tuzas [2015.07.12 18:58] - nenustatyta Marys_Juodas [2015.07.17 15:56] - nenustatyta Dwayne_Heat [2015.07.21 03:14] - nenustatyta Tedis_Duu [2015.07.21 04:40] - nenustatyta Chris_Heat [2015.07.29 19:47] - nenustatyta Tomas_Speedas [2015.08.04 10:57] - nenustatyta Grazvis_Genijus [2015.08.05 06:58] - nenustatyta Jack_Fresh [2015.08.06 08:46] - nenustatyta Deividas_Bucius [2015.08.11 14:47] - nenustatyta Dovis_Fang [2015.08.27 21:12] - nenustatyta Pliuskis_Tedis [2015.09.01 12:37] - nenustatyta Vainius_Lite [2015.09.05 14:50] - nenustatyta Tedis_Pliuskis [2015.09.09 18:24] - nenustatyta Tedis_Pliuskinis [2015.09.09 18:25] - nenustatyta Eglute_Meile [2015.09.17 18:08] - nenustatyta Stupid_Flanders [2015.09.22 17:04] - nenustatyta Mantas_Prof [2015.10.06 19:41] - nenustatyta Kaspa_Voice [2015.10.19 16:23] - nenustatyta Cocola_Fanta [2015.10.20 20:39] - nenustatyta Edvis_Bond [2015.10.21 19:27] - nenustatyta Andrys_Derbi [2015.10.22 13:39] - nenustatyta Kentass_Blockmanass [2015.10.22 19:36] - nenustatyta Arte_Solidas [2015.11.01 04:45] - nenustatyta Deividas_Miami [2015.11.05 15:28] - nenustatyta Pedro_Rodriguez [2016.01.09 15:37] - nenustatyta Javier_Martinez [2016.01.09 15:42] - nenustatyta Darvys_Samp [2016.01.09 20:58] - nenustatyta Deiv_Quit [2016.01.09 21:04] - nenustatyta Deivis_Fresh [2016.01.09 23:17] - nenustatyta Mantas_Mafass [2016.01.17 14:57] - nenustatyta Valentinas_Mirkalk [2016.01.18 16:29] - nenustatyta Airidas_Sampinis [2016.01.18 21:32] - nenustatyta Waup_Cobra [2016.01.18 21:32] - nenustatyta Arnis_Butkus [2016.01.18 21:32] - nenustatyta Aironas_Utena [2016.01.18 21:39] - nenustatyta Yzuki_Choza [2016.01.18 22:50] - nenustatyta Edva_Life [2016.01.18 22:50] - nenustatyta Snapsas_Ganja [2016.01.18 23:02] - nenustatyta Pedro_Gonzalez [2016.01.18 23:22] - nenustatyta Regis_Ganja [2016.02.02 20:24] - nenustatyta Luchyo_Gorve [2016.02.07 20:52] - nenustatyta Staska_Afganas [2016.02.17 15:09] - nenustatyta Tim_Berg [2016.02.17 22:24] - nenustatyta Edvinuxas_Ltu [2016.02.18 00:22] - nenustatyta Bartux_Kileriux [2016.02.18 00:23] - nenustatyta Kendy_Planet [2016.02.18 00:24] - nenustatyta Fresh_Super [2016.02.18 00:25] - nenustatyta White_Beach [2016.02.18 08:04] - nenustatyta Life_Fast [2016.02.18 20:42] - nenustatyta Menaho_Rukyo [2016.02.18 21:11] - nenustatyta Intel_Crips [2016.03.15 16:22] - nenustatyta Juodasis_Grazvis [2016.05.22 22:14] - nenustatyta Bige_Murcialagos [2016.08.20 04:46] - nenustatyta Jack_Jeferson [2017.02.06 18:02] - nenustatyta Turtas_Tedzio [2017.02.07 17:39] - nenustatyta Choco_Jelly [2017.05.25 12:46] - nenustatyta The_Kent [2017.06.05 16:42] - nenustatyta Armani_Gold [2017.07.05 20:25] - nenustatyta Mart_Kingston [2017.10.26 20:20] - nenustatyta Mister_Chips [2017.10.31 14:15] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Big_Poppa [2018.01.30 22:54] - Serverio klaidų naudojimas Mister_Chipss [2018.02.02 08:21] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Irmantass_Samp [2018.02.22 00:37] - nenustatyta Invincible_One [2018.03.11 23:50] - nenustatyta Edvinas_Gold [2018.03.18 17:30] - Serverio turto pardavinėjimas Matt_Rosewood [2018.03.19 08:07] - nenustatyta John_Orton [2018.03.20 16:35] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Alvidas_Cibulskis [2018.03.20 16:40] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Audrius_Nova [2018.03.20 16:44] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Andriuxa_Off [2018.03.20 16:46] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Ted_James [2018.03.22 00:30] - nenustatyta Smoky_Dust [2018.03.26 23:18] - nenustatyta Misha_Morozov [2018.03.28 17:50] - Serverio valiutos pardavinėjimas Invision_Power [2018.03.30 15:01] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Dante_Leone [2018.04.11 13:36] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Andrius_Derbi [2018.04.27 10:04] - Vartotojų vagystė Edas_Minsk [2018.05.27 12:05] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Auridas_Budrys [2018.07.14 20:47] - Apgaudinėjimai/Vagystė Martin_Busato [2018.07.19 21:12] - Serverio klaidų naudojimas Tony_Bazar [2018.07.21 20:37] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Mindaugas_Parkour [2018.07.30 00:45] - Serverio klaidų naudojimas Tony_Makkentol [2018.08.11 12:35] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Zveris_Rus [2018.09.17 16:52] - Kenkėjas Armani_Goldas [2018.09.22 20:13] - Serverio valiutos pardavinėjimas Gang_Robis [2018.10.01 02:11] - Serverio valiutos pardavinėjimas Frank_Diablo [2018.10.02 21:56] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Jeff_King [2018.10.24 16:09] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Jason_Morris [2018.10.28 17:16] - Čytinimas Svoboda_Bumer [2018.11.01 22:35] - Serverio klaidų naudojimas Armani_Gold [2018.11.01 22:35] - Serverio klaidų naudojimas Armani_Goldas [2018.11.01 22:35] - Serverio klaidų naudojimas Louis_Carvel [2018.11.01 22:35] - Serverio klaidų naudojimas Marcus_Sullivan [2018.11.29 00:24] - Nelegalūs mainai Senas_Vilkas [2018.12.24 01:49] - Čytinimas Adidas_Vaikis [2018.12.30 21:03] - Čytinimas Deagle_Masteris [2018.12.31 18:35] - Neleistinų programų naudojimas ir platinimas Mitchell_Nigga [2018.12.31 18:35] - Čytinimas Duff_Silva [2019.01.02 21:23] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Fuck_Streets [2019.01.04 11:26] - Vartotojo vagystė Dovidas_Kiets [2019.01.05 19:49] - Čytinimas Zilvinas_Bmw [2019.01.05 19:49] - Čytinimas Black_Bacardi [2019.01.22 01:29] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Jared_Costello [2019.02.14 23:19] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Red_Fect [2019.02.20 21:59] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Gedas_Miceika [2019.02.23 00:27] - Nelegalūs pardavimai Stasys_Meqis [2019.03.28 17:12] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Evaldas_Nissan [2019.04.07 14:18] - Sukčiavimas/Neleistinų programų naudojimas Hello_World [2019.04.07 15:04] - Neleistinų programų naudojimas Jordan_Sanchez [2019.04.07 15:04] - Neleistinų programų naudojimas Jake_Jefferson [2019.04.07 22:36] - Neleistinų programų naudojimas Wade_Wart [2019.04.07 22:36] - Neleistinų programų naudojimas Baltas_Zhegas [2019.04.12 02:08] - Neleistinų programų naudojimas Jeremy_Osama [2019.04.12 02:08] - Neleistinų programų naudojimas Rokas_Baranauskas [2019.04.13 00:33] - Neleistinų programų naudojimas Deimantas_Since [2019.04.17 11:59] - Serverio klaidų naudojimas Ell_Capone [2019.04.18 17:45] - Serverio klaidų naudojimas The_Nike [2019.04.21 19:44] - Nelegalūs pardavimai Matas_Rabaco [2019.04.22 12:38] - Serverio paskyros pardavinėjimas Rokas_Sigis [2019.04.22 12:38] - Serverio paskyros pardavinėjimas Denn_Copper [2019.04.22 12:38] - Serverio paskyros pardavinėjimas Samuel_Grant [2019.05.18 13:16] - Serverio paskyros pardavinėjimas Paulius_Dice [2019.05.20 20:29] - Serverio turto pardavinėjimas Domce_Ronaldo [2019.05.23 19:41] - Serverio turto pardavinėjimas Max_Ruby [2019.05.27 19:29] - Čytinimas San_Matereo [2019.06.18 23:19] - Serverio turto pardavinėjimas John_Elegy [2019.06.18 23:19] - Serverio turto pardavinėjimas Johnas_Freizeris [2019.06.18 23:19] - Serverio turto pardavinėjimas Jack_Ron [2019.07.17 16:02] - Čytinimas Coco_Nutas [2019.07.17 16:02] - Čytinimas Hozzy_Roles [2019.07.17 18:44] - Čytinimas Frank_Jabit [2019.12.06 15:51] - Čytinimas Justas_Camel [2019.12.06 15:51] - Čytinimas Jack_Algrooth [2019.12.15 20:48] - Čytinimas Extra_Wse [2019.12.15 20:48] - Čytinimas Luke_Sheepard [2019.12.15 20:51] - Čytinimas Liom_Himbetron [2019.12.15 20:51] - Čytinimas Tadas_Tadix [2019.12.15 21:05] - Čytinimas Rojus_Rojuz [2019.12.15 21:05] - Čytinimas Reizeris_Ciolkinis [2019.12.15 21:05] - Čytinimas Filip_Wizzy [2019.12.15 21:05] - Čytinimas Samp_Life [2019.12.18 17:32] - Čytinimas David_Jackson [2019.12.29 13:54] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Pit_Viper [2020.01.06 21:03] - Serverio turto pardavinėjimas Jason_Stathams [2020.01.14 09:55] - Čytinimas Arvydas_Dark [2020.01.14 09:55] - Čytinimas Mister_King [2020.01.26 14:33] - Čytinimas Vilius_Extra [2020.01.26 14:33] - Čytinimas Edgar_King [2020.01.26 14:33] - Čytinimas Dvl_Blood [2020.01.31 02:47] - Čytinimas Mister_Deagle [2020.01.31 02:47] - Čytinimas Jake_Verona [2020.01.31 02:47] - Čytinimas Larson_Capelli [2020.01.31 02:47] - Čytinimas Jamal_Murray [2020.01.31 02:47] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Green_Love [2020.02.01 01:53] - Čytinimas Tadas_Crazy [2020.02.20 00:15] - Čytinimas Sergio_Llull [2020.02.20 00:15] - Čytinimas Vazon_Pirul [2020.02.23 11:22] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Tomas_Kawasaki [2020.03.07 15:18] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Nojus_Vaitekaitis [2020.03.07 15:23] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Rowland_Quradose [2020.03.08 15:50] - Serverio turto pardavinėjimas Black_Vision [2020.03.11 23:04] - Čytinimas Mighty_Slayer [2020.03.18 22:36] - Serverio turto pardavinėjimas Rico_Gonzales [2020.03.20 13:52] - Serverio turto pirkimas Slaptas_Zaidejas [2020.03.20 14:50] - Čytinimas Lett_Life [2020.03.23 16:55] - Čytinimas Ivanas_Zigulys [2020.03.23 16:57] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Erixsas_Hipster [2020.03.23 16:57] - Vartotojo paskyros pardavinėjimas Arnis_Nike [2020.03.23 17:23] - Čytinimas Orange_Nike [2020.03.27 01:04] - Čytinimas Irmis_Speed [2020.03.27 01:04] - Čytinimas Frank_Khalifa [2020.03.30 01:12] - Čytinimas Kuba_Bako [2020.03.31 17:47] - Čytinimas Just_Delete [2020.04.11 20:27] - Kenkėjas Josue_Ramsey [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas Goda_Vello [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas The_Gamora [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas Jesie_Pinkman [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas Miler_Quinside [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas Rokas_Venta [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas Mighty_Slayer [2020.04.14 18:09] - Serverio turto pardavinėjimas Selga_Sport [2020.04.16 01:50] - Čytinimas Dis_Raps [2020.04.17 16:47] - Serverio turto pardavinėjimas Kevin_Lawson [2020.04.21 21:29] - Čytinimas Vilius_Elemo [2020.04.21 21:30] - Čytinimas Jack_Sun [2020.04.21 21:31] - Čytinimas Rembo_Bmw [2020.04.27 21:58] - Čytinimas Diego_Wilsons [2020.04.27 22:06] - Čytinimas Expert_Madrid [2020.05.14 21:05] - Kenkėjas Matteo_Sultan [2020.05.14 21:05] - Kenkėjas Arnis_Brigada [2020.05.17 17:44] - Serverio turto pardavinėjimas Domse_Drifteris [2020.05.17 17:44] - Serverio turto pirkimas Asmenys norintys susigrąžinti šias atimtas paskyras turi susisiekti su Projekto administracija, www.Las-Venturas.lt/kontaktai Jeigu manote, kad vartotojas atimtas nepagrįstai – kreipkitės į Max_Tosha. Jeigu norite, kad vartotojas nebebūtų atimamas – kreipkitės į Invision_White.
 49. 1 taškas
  Anketa: 1. Jūsų V_P: James_Makar 2. Kodėl peikiate šios firmos atstovą? Prisičytino ok 3. Kas tai? (direktorius/pavaduotojas) Pav 4. Įrodymai: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/119451-aurimas-ehmmett-užblokavo-serverio-doneiterį-karolis-bond/#entry1098905
×
×
 • Kurti naują...