Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2018.12.14 visose srityse

 1. 7 taškai
  Kurios firmos valdžia šiuo metu geriausiai atlieka savo darbą? Kodėl? Apklausos turbūt visais laikais buvo rengiamos, kadangi tokiu būdu galima surinkti duomenis apie vieną ar kitą dalyką. Taip pat tokiu būdu galima išgirsti pastebėjimų ir įvairių minčių, kurie padėtų siekiant geresnių rezultatų. Žinoma, taipogi man Jūsų nuomonė yra labai svarbi, todėl ir surengiau apklausą, jog išgirsčiau Jūsų nuomonę iš Jūsų perspektyvos. Apklausa yra vieša, taip pat rašant nuomonę apie vieną ar kitą valdžią - privaloma laikytis skilties taisyklių. KONKURSAS FIRMŲ VALDŽIAI! Žaidėjų nuomone, kurią firmą išrinks geriausia (surinks daugiausiai balsų, balsai neskaičiuojami iš komentarų, o tik iš apklausos viršuje) laimės 500.000 € į darbo seifą. KONKURSAS KOMENTATORIAMS! Visi, kurie pakomentuos šioje temoje apie vieną ar kitą firmos valdžią, įvardys kodėl ji yra geriausia šiuo metu ar pasakys ir kažkokią kritiką: random.org būdu bus renkamas žmogus, kuris laimės 250.000 € (tik komentatoriams) • Apklausa vyksta iki 2018/12/17 17:00 • Firmų valdžiai draudžiama prašyti balsų, jog balsuotų už juos. Žaidėjai turi patys nuspręsti. • Apklausa yra vieša. • Atsakant į šią temą - griežtai draudžiama pažeisti forumo taisykles (pažeidus - galimai būsite nubaustas forumo moderatorių įspėjimais) • Nuomonės turi būti argumentuotos, jeigu neturite ką parašyti apie firmą - tada tiesiog sudalyvaukite apklausoje viršuje. Ačiū už Jūsų sugaištą laiką! Jūsų nuomonė man yra labai svarbi.
 2. 5 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Tom_Hardy (Tadas_Crazy) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: John_Nike 3. Užblokavimo priežastis?:Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Sveiki, nežadu rašyti litanijų, tiesiai šviesiai surašysiu ir jum ir man patogiau bus. • Auto (atkreipkite dėmesį kad kaltinamasis turi extra-ws tai faktas ir tada kaip šauna su savo tuo auto cbugu, tas c-bug'as gi šaus visados tiesiai ir todėl atrodo kad tas ginklas šokinėja kaip per kokias bangas ) kurį galite pamatyti - Visame video • Nametag kurį galite pamatyti - 0:00 - 0:50 • Extra-Ws kurį galite pamatyti - 0:55 - 1:00 • Extra-Ws kurį galite pamatyti - 1:03 - 1:50 • Auto ar kažkas tokio kurį(žiūrėkite /mygtukas) galite pamatyti - 1:05 - 1:11 • Extra-Ws kurį galite pamatyti - 1:14 - 1:27 (Iš Diego perspektyvos - SPAUSTI ČIA) 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 3. 5 taškai
  Koks dar extra :DDDD apie ką mes kalbam chebra :DDDD o dieve....crazy, kad tu sukrenti kai aš šaudau su 50 fps, o tu su 350fps tai neiškok ten kur nereikia smegenu ok.O dėl wh tu galvoji aš tavęs ten nemačiau ;DDDD tik pribėgau arčiau duobės ir iškart mateisi....Ir įkelk visą pilną video, o ne iškarpęs :DDD ten kur kelis kartus už duru campinai ir nepamačiau gal 3x iš eilės nušovei:DDD apgailėtini įrodymai.Be to, kaip sakai, kad extra pasižėkit kai aš duobėj buvau kulkos ėjo į kojas o ne į galvą extra sako :DD.
 4. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Vytas_Desert 2. Administratoriaus slapyvardis: Jonas_Slash 3. Administratoriaus nusižengimas: kžn free mute, jei čia toks įžeidimas, tai kas jei pasakyčiau, kad jis arbūzas :)))))))) 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 5. 2 taškai
  Realiai aš balsuoju už PD, nes Erikas vos gavęs valdžia atgaivino PD, pasiėmė puiku pavaduotoja. Valdžia rūpinasi darbuotojais, kaip ir šiandien Teamspeak programoje išaiškino apie rangų sistema visiems darbuotojams ir leido jiems pasakyt savo nuomonę ar tai patinka ar ne. Kolkas tikrai viskas puiku.
 6. 2 taškai
  Spec pajėgos manyčiau, nes tik Vilmantas gavęs direktorių bando įrodyti jog jis to vertas
 7. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Airis_Space2. Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Mode_Wtf4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Laimėjo rinkimus, yra aktyvus ir padės su firma. Tikiuosi nenuvilsi !
 8. 1 taškas
  TURGAVIETĖ Sveiki, pristatau savo turbūt 4 ar 5 mapp darbą - turgavietę. Kažkada skaičiau kažkieno pasiūlymą, kažkada ir pats rašiau pasiūlymą, jog serveryje praverstų turgavietė kur žaidėjai galėtų tarpusavyje prekiauti įvairiais daiktais, maistu ir pan, todėl ir sugalvojau sumappinti turgavietę. Darbui sunaudojau 163 objektus. Vertinkite:
 9. 1 taškas
  Atnaujinimų versija: LV 7.2.4 atnaujinimų data: 2018-12-10 Picų išvežiotojams padidintas atlygis už atvežtą picą į namus. Administratoriams pradėjus nenaudojamų tr. priemonių atstatymą jis bus atliktas po 30 sekundžių. Į serverį nebebus galima registruotis / prisijungti su vartotojais, kurie pažeis bent vieną iš šių vartotojo vardo taisyklių: Pirmoji vardo raidė turi būti didžioji. Antros vardo dalies pirmoji raidė turi būti didžioji. Pirmąją vardo dalį turi sudaryti bent 3 raidės. Antrąją vardo dalį turi sudaryti bent 3 raidės. Didžiosios raidės naudojamos tik vardo dalių pirmosiose raidėse, o _ (brukšnelis) skirtas atskirti vardų dalis. Jūsų varde turi būti _ (brukšnelis), kuris atskiria jūsų vardų dalis. Atsirado nauja komanda - /dalinti su kuria galite išdalinti norimą pinigų sumą (nuo 1,000 iki 1,000,000 €) aplink jus 10 metrų spinduliu esantiems žaidėjams po lygiai. Po atsijungimo bus išsaugoma pasirinkta užslaptinta slaptosios policijos darbuotojo tapatybė. Klano vadas ir pavaduotojas negalės surišti žaidėjo tuomet kai jis pats bus surakintas arba surištas. Šratasvaidyje atsirado pickup ant kurio užlipus galima nemokamai pasiimti 30 Shotgun ginklo kulkų. Šiek tiek atnaujintas klanų 6 lygio interjero vidus. Iš narkotikų zonos, kuomet ten nebus narkotikų bus galima išsiteleportuoti naudojant visus teleportus. Sedėdami ant motociklo arba dviračio su „N“ mygtuku galėsite užsidėti šalmą jeigu jį būsite nusipirkę. Į kalėjimo kasyklą galės įeiti teisėsauga (dėl organizuojamų riaušių kalėjime). Nauja orų sistema. Serveryje ne dažniau kaip kas valandą (kartais gali būti ir žymiai rečiau) keisis orai. Apie naują orą bus pranešta visiems žaidėjams. Galimi orai: giedra, minimalus rūkas ir vėjas, vėjuota, perkūnija, rūkas, apsiniaukę. Jeigu pasikeitęs oras nepatiks galima įsijungi giedrą orą su komanda /oras (matoma tik jums).
 10. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Augustas_Killeris 2. Administratoriaus slapyvardis: The_Vilmantas 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mutinimas. Tai yra klausimas, nenorėjau žmogaus įžeisti. "Durnas (durna) – senoji svetimybė, dabar vartotini žodžiai: 1. paikas, paika, kvailas, kvaila;" 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/6QxWSmP Pirma, pasižiūrėk ką tai reiškia.. Nė neįžeidimas. Unmute'o laukiu.
 11. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Mind_Feak 2. Administratoriaus slapyvardis: Tom_Hardy 3. Administratoriaus nusižengimas: free jail 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/tvI4v50
 12. 1 taškas
  O iškur tu žinojai kad aš buvau būtent 2/3 kartus už durų, jeigu kaip ir minėjai, tu manęs net nematiai. Nors aš galėjau pasislėpti kur nors kitur, daleiskim prie shotgun'o, duobėje.
 13. 1 taškas
  Mano manimu, jog aktyviausiai, bei geriausiai atlieka savo darbą "Tolimųjų reisų vairuotojai" Kodėl? Per Lapkričio/Gruodžio mėnesius užsisakinėjau forume "Sportinių automobilių turgus" išviso 3 mašinas ir per 1-5 minutės pacituoja, jog priima užsakymą. Labai aktyviai, bei greitai atveža mašinas. Dar neseniai dirbau TRV pas juos išbuvau savaitė, palikau darbą, nes turėjau reiklų realybėje.(Buvau neaktyvus savaitė). Šia firmą @Robertas_Bond ir @Rokas_Venta daro aktyvią, bei geriausią. (Mano manymu).
 14. 1 taškas
  Esu įsitikinęs, jog šiuo metu Spec. Pajėgos atrodo puikiai. Turime pagrindą darbuotojų, kurie būna aktyvus, tačiau prie jų prisijungia naujokai ir taip didiname savo darbuotojų sąrašą. Vilmantas - Puikiai tvarkosi, garsiai kalba, visi girdi ir klauso, nėra taip jog kažkas jo ne klausytų. Kolegos yra aukšto lygio, galima maloniai pabendrauti ir kartu dirbti, na manau Spec. Pajėgos yra man šiuo metu geriausias ir maloniausias darbas, kiek teko dirbti.
 15. 1 taškas
  Iš neutralių darbų, balsuočiau už TRV, nes ir pati valdžia nėra labai šviežia (poste normaliai laiko), ir šiaip ganėtinai aktyvi, tad balsas jiems.
 16. 1 taškas
  TR vairuotojų valdžia, nes jie ir padeda ir gerame stovyje firmą laiko, labai malonūs valdžios atstovai ypač Robertas.
 17. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Jonas_Slash 2. Administratoriaus slapyvardis: Tadas_Crazy 3. Administratoriaus nusižengimas: Užblokavo žaidėją 2 valandomis už evento trugdyma , nors reikia tik 1 valandai. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/o2u1Piv https://imgur.com/a/SMWgK1b
 18. 1 taškas
  Atmesta. Trūksta įrodymų.
 19. 1 taškas
  Atsitaukit Žmones su tais papeikimais, žmogus gal susipainioju ir iškart papeikimas Išlyskit I tikrą gyvenimą, o ne tuos papeikimus raše...
 20. 1 taškas
  https://imgur.com/a/tGkE7k6
 21. 1 taškas
  Sveikas, su direktorija bandžiau nepaėjo, tačiau su gta_sa.set paėjo, prisijunk į servery ir susisiek su manimi jei nori duosiu 150,000€.
 22. 1 taškas
  My Document > GTA SA User Files > ištrink gta_sa.set Man padėjo šitas Kitas būdas periinstaliuok į kita direktorija t.y. sukurk nauja folderį ir ten instaliuok
 23. 1 taškas
  Galvojau bloką, bet vistiek nu čia visokiu yra visokiu reikia
 24. 1 taškas
 25. 1 taškas
  Komentuodamas prikeliu temą ir pritariu, jeigu darbas būtų įdėtas į serverį. Mano manymu, jį įkelti yra priežastis. Tarkim, viskas veiktų taip, jog toje turgavietėje žaidėjas, kuris turi lagaminų, galėtų palikti savo parduodamą lagaminą už tam tikrą sumą. Kitam žaidėjui, kurį pasiūlymas tenkina, būtų galimybė įsigyti tą norimą lagaminą. Pinigai pasiektų tą žaidėją, kuris pardavė lagaminą tiek prisijungus, tiek atsijungus. Prie to pačio, kaip ir minėjo temos autorius, būtų paklausu ir retais daiktais tokioje vietoje prekiauti.
 26. 1 taškas
  Hola. Uhhh, tik pradėjus kelią teisėsaugos valdžioj Eventuose tvarką kažkaip palaikyt tai reikėdavo Seni narkotikaaai, mėsmalynės būdavo prie hašo, bet būdavo linksma. Turėjom sponsorių SPD Tada aišku turėjom ir Dyglą... Ehh, bent akimirkai pabuvau, kol Paulas pinigus numinusavo.. Rango pavadinimas iškalbingiau už tūkstantį žodžių. Ehh tas mūsų Andrius, 45 chromosomos.. Bet 45 chromosomos mus nušalino nuo SPD, tai bent skin shopas aprūpino mus SPD skinais.. Pasirodo ir į išlikimo ant mašinos eventą galima žmonių pririnkt.. Na ir tada grįžtam į teisėsaugą(apie kurią Leesinas svajoja) Galų gale, nulekiam į klaną, ten ne taip sėkmingai, bet still pasiautėm. Kažkada ir aš galėjau būt kaip Delcas su hydra.. O čia dar ir video galerija(tokių video, kurių nelabai tepostinau):
×
×
 • Kurti naują...