Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 37 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.02.15 visose srityse

 1. 7 taškai
  UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS (2018-11-11) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jervonte_Trotter (Jack_Stafford) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ernis_Hks 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: kaip tokiam dm'eriui nebėra ką ir bepridurt. 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 2. 4 taškai
 3. 3 taškai
  Šį mėnesį planuojama Nemokamų administratorių atranka. Pradėkit vaidint iš anksto, jog neatrodytumėt tokiais keistuoliais. Ačiū!
 4. 3 taškai
  Asmens įtraukimas į Juodąjį sąrašą 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Ernis_Hks 2. Patekimo priežastys: čytai 3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane:
 5. 3 taškai
  Žinoma, kad gali, tačiau galbūt sunkiau, kai žymiai labiau kontroliuoja DPi? Taip ir yra padaryta Tačiau jeigu žmogus palieka direktoriaus kėdę ir uždeda pavaduotoją random žmogui, jis daro nesąmones ir pan. Tai kam bereikalingos betvarkės reikia? Kokia čia naujovė? Visur taip yra padaryta, o jeigu idėja nėra gera ir dabar kaip yra - viskas gerai, tai kam keisti tą dalyką? Nu, tai DPi ir prižiūri, uždeda/nuima direktorių/pavaduotoją, kam keisti tada kažką? Išvada manau aiški, jog tai tikrai nereikalingas dalykas, kuris gali sukelti tik papildomų problemų, o vis tiek DPi narys tvirtina pavaduotojo poziciją, jeigu reikia ir apklausinėja, patikrina ar jis išvis gali užimti tokią kėdę, tai nematau reikalo kažką keisti.
 6. 3 taškai
  wtf man rode kad tu dar tik lipai per siena butum filmaves per stebeti butum mano pinga pamtes tosha jau nevena karta yra atmetes mano ban anketa dėl lago ačiu + mano fps kažkur buvo apie 15 max 20 bet čia aiškei kad hotas priims gaila kad filmuoti negaliu nu o ka padarysi kai vienem greičiau krauna viska o kas mažiau fps turi liečiau
 7. 3 taškai
  Prieš, kai DPi patvirtina pavaduotojo paskyrimą, supažindina su taiskyklėmis ir svarbiausiais punktais - uždeda pavaduotoją žaidime. Bent jau aš vos ne visus pavaduotojus apklausdavau, kadangi tai atstovauja žmogus visą projektą, o ne tik padeda direktoriui. Beje, jeigu padarytų tai, tai yra galimybė, jog direktorius paskirtų pavaduotoją random, kai palieka ir galimai vyktų betvarkė, priiminėtų žaidėjus, skelbtų tekstus nesąmoningus, o gal išvis pardavinėtų pavaduotojo postą. O, dabar to išvengiame.
 8. 2 taškai
  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hozzy_Roles Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: žuvinga vieta Kodėl tai yra naudinga?: manau taip. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Jog sistema automatiškai į atsiradusią žuvingą vietą idėtu kokia nors kliūti ar kažką tokio ant kurios būtu galima užlipti ir žvejoti , nes darbar kaskart tenka trukdyti teisėsaugos narį norint pažvejoti, o su nuomuojama valtimi neimanoma pažvejoti, net tik užmeti meškerę ir iškart nuo valties nukrenti... arba taip jog administratoriai padaro /respawn ir ji dingsta...
 9. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Danny_Winston2. VIP nario slapyvardis: Black_Vrs3. VIP nario nusižengimas: /vis ne tam4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 10. 2 taškai
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 11. 2 taškai
  brat za brata: "Tu supranti isai ni ping nefilmavo ni stebejo ka tu zn kiek man ping buvo as pats nezinau pajemi nueini i kanal pyst pradeda kilti pasikeiti ir net nepastebi kada pakyla vistiek tosa unban duos nes f12 tikrai neturiu ir neturesiu" "as visada filmuodavau bet kai pasidariau ta gta krc ir pradejo man uzsilockint fps pajeme be filmavima 200+ pradedi fipmuoti (bandicam) iskarto krenta iki 50fps ir bbz neina saudit sauni po1kulka tik" nu ir sekanti partija: "wtf man rode kad tu dar tik lipai per siena butum filmaves per stebeti butum mano pinga pamtes tosha jau nevena karta yra atmetes mano ban anketa dėl lago ačiu + mano fps kažkur buvo apie 15 max 20 bet čia aiškei kad hotas priims gaila kad filmuoti negaliu nu o ka padarysi kai vienem greičiau krauna viska o kas mažiau fps turi liečiau" atspekit kas tas pirmasis herojus, uzmesiu limita
 12. 2 taškai
  Prieš idėją! Tuo ir išsiskiria Las-Venturas iš kitų projektų ir taip ir turi būti, kadangi sprendimą ar pavaduotojas tinkamas ar ne priima galiausiai vistiek DPį narys, o galų gale, net neturi jokių pareigų taip, kad kam iš viso nesuprasdamam direktoriaus specifikos rašyti tokias idėjas, iš burnos subinę darot ir viskas, rašot, kad lai rašyti. Dar kartą, PRIEŠ!
 13. 2 taškai
  Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Frankis_Electro 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai. 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Aurimas_Bosas. 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Šis darbuotas firmoje yra vienas iš seniausių dirbančių, jis per apie 3 savaitės padarė nemažai padėjo man, aktyviai dirba, gerai bendrauja su bendradarbiais. Aurimas nuo pirmos darbo dienos jau rodė motyvacija, kokybišką darbą, aktyvumą ir atėjo su užsibrėžtais tikslais į firmą. Po savaitės ar daugiau laiko gavo prižiūrėtoją firmoje, vakar jį paaukštinau pareigomis ir jis tapo Vyr. Prižiūrėtojumi firmoje. Prižiūrėtojų pareigos gavimas įrodo, kad jis buvo vienas iš geriausių darbuotojų firmoje ir jis buvo vertas, bet kaip jį paaukštinau iš veiklų prižiūrėtojo į Vyr. Prižiūrėtoją jaučiau, kad galbūt reikėjo iškart duoti pavaduotoją, nes kaip ir sakiau mačiau, kad jo vertas. Bet Vyr.Prižiūrėtoją norėjau jam duoti, kad stebėčiau kaip jis tvarkosi su prižiūrėtojai, kaip jis tvarkysis su pareigomis, bet kitą dieną po paskyrimo pagalvojau, kad nemažai darbo padarė ir gavęs veiklų prižiūrėtoją. Būdamas Veiklų prižiūrėtojumi jis ir darė veiklas, d.event'us, padėjo man, padėjo darbuotojams, pildė įrankių sistemą ko nedarė kiti prižiūrėtojai. Tiesiog man labai nereikia to pavaduotojo, tikrai šiuo metu turiu laiko ir su firmą tvarkausi puikiai, bet tiesiog - Jis yra kaip bomba, tad manau jei jos dabar nesusprogdinsi ji gali ir nesprogti. Sveikinu tave Aurimai su Mechanikų firmos pavaduotojum, linkiu išlikti koks esi ir būti dar geresniu ir tapti pavyzdingu pavaduotojumi! Dar kart sveikinu!
 14. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų tikrasis vardas: Tautvydas 2. Kiek jums metų?: 19 metų 3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas 5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Baigęs 6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Krepšinis, sportas ir buvimas su draugais. 7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Sporto salę 8. Jūsų zodiako ženklas: Svarstyklės 9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Švediją 10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu sesę, 24 metai. 11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Neturiu. 12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Komedijas, kriminaliniai, istoriniai/kariniai. 13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Klausau įvairios muzikos nesu nusistatęs konkretaus muzikos stiliaus. 14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno kultūra 15. Jūsų gyvenimo tikslas: Susikurti tvirtą pamatą gyventi ir siekti tiklsų, sukurti šeimą, turėti gerą darbą bei būstą. 16. Apibūdinkite savo charakterį: Linksmas, draugiškas, bendraujantis, nuoširdus, darbštus, punktualus, kruopštus. 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Teisybę sakančius, pagarbius, su geru žumoro jausmu. 18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Melagių, egoistų, dviveidžių. 19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Dirbu mediku ir esu jų firmos prižiūrėtojas. Tikslai yra gerai praleisti laiką, o tikslai atsiras ilgiau čia pražaidus. 20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Turėti kuo geresnį gyvenimą 21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): https://imgur.com/a/RwEU2ei
 15. 1 taškas
  Tokiu atveju nesiskūskite užtildymu.
 16. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Danny_Winston2. VIP nario slapyvardis: Alcapone_Pablito3. VIP nario nusižengimas: Įžeidinėjimas per /vch4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 17. 1 taškas
  Sveiki ar butu norinciu kad rytoj ikelciau nba fule ir kitu sportu statymus?
 18. 1 taškas
  Administratorius Tomas_Dirt nubaustas.
 19. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Grazvydas-Samp 2. Administratoriaus slapyvardis: TomasDirt 3. Administratoriaus nusižengimas: FreeMute 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/p5tpPmN
 20. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Tadas_Crazy 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?:Jimmy_Anderson 3. Užblokavimo priežastis?:Čytinimas 4. Papildomi komentarai:Auto-Cbug 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 21. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Danny_Winston 2. VIP nario slapyvardis: Josh_Excite 3. VIP nario nusižengimas: Įžeidinėja per /vch 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 22. 1 taškas
  UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS (2018-11-11) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Hot_Anonymous 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ernis_Hks 3. Užblokavimo priežastis?: nepagrįstas blokavimas 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 23. 1 taškas
  Ernis_Hks Prarado VIP statusa.
 24. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Josh_Excite 2. VIP nario slapyvardis: Ernis_Hks 3. VIP nario nusižengimas: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 25. 1 taškas
  @Max_Tosha esi atbanines mane nevena karta diel laginimo pasižiurėk ir čia man rode kad jis tik lipa per siena da rnebuvo perlipes sienos ir sudrožiau krčar čia fps buvo nukrite ar pingas pakiles net dėmesio netkreipaiu kaip ir pats sakai kad filmotu per stebeti būtu mates pinga ir fps
 26. 1 taškas
  Tu bsk netryink proto su tuo 15 20fps nes su tiek net nepacbugintum nepasaudytum nieko o dbr lesi beleka
 27. 1 taškas
 28. 1 taškas
  Manau ši idėja yra gera, bet galėtumėme dar ją patobulinti. Mano nuomone tikrai UŽ.
 29. 1 taškas
  Na manau nereikalinga, nes visu pirma reikia apsitarti su DPi ar jis yra tinkamas ir tik tada galima jį priskirti į pavaduotojo pareigas, tai tada ir paskyria pats DPi, tai nemanau, kad labai reikalinga šitą komandą.
 30. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: R Q 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Virgis_Traktaristas ( aka Pinkis Vinkis.) 3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas 4. Papildomi komentarai: sw 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 31. 1 taškas
  jie ne pakalikai o kolegos ne tau sprest kaip juos vadint
 32. 1 taškas
  https://imgur.com/a/SeZrIlE izeidei mane ir mano kolegas
 33. 1 taškas
  nu bbz ts sedim su jais isirase abu tapati gta ir pakimba jiem tik iskickinus susitvarko gali palaukti kai grys ryt is shl parasys kad tikrai del gta prase
 34. 1 taškas
  Tikrai neprastas mapp darbas sėkmės toliau kuriant.
 35. 1 taškas
  Šiandien 18:00 vyks atranka į Taksi firmą! Nepraleisk!
 36. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Tadas_Crazy 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Pinkis_Vinkis 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Tvarkosi mašina su čytais, jeigu reikės bus įkelta daugiau įrodymų 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 37. 1 taškas
  @Pinkis_Vinkis https://imgur.com/a/Ze9DcjF idomus zmogus esi pisi bloka
 38. 1 taškas
  Šiandien 18:00 vyks atranka į Taksi firmą!
 39. 1 taškas
  Jau burba matau visai nusiburbėjo ir nesugalvoja kaip freepostint ir bandyt paverkt
 40. 1 taškas
  Tu esi taxi direktorius ir tokiais dalykais negali juokauti
 41. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Arma_Burba2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Sim_Gint3. Jūsų kaltinimai: pardavineja rangus senus.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:https://imgur.com/a/8B4efIL
 42. 1 taškas
  Jeigu rasi, kad nors vieną rangą iš tikro pardaviau, parašyk. Nesupranti paprastų juokų, tikrai ne mano bėdos. Tik savo draugą ką tik į juodą sarašą įtraukei.
 43. 1 taškas
  Na jei nerasi, pas mane po 450k kiek nori gali imti.
 44. 1 taškas
  Sveiki visi, taigi pasidalinsiu avatarčikais iš savo kolekcija P.S Ne mano
 45. 1 taškas
  Pagrindinė administracija Invision_White – projekto įkūrėjas ir savininkas, atsakingas už projekto vystymą, projekto techninių darbų ir idėjų įgyvendinimą. Max_Tosha – projekto administratorius ir savininkas, atsakingas už projekto vystymą, pagalbą žaidėjams, projekto komandą. Serverio prižiūrėtojai Mode_Wtf - Administracijos prižiūrėtojas [nuo 2020-03-23]; Arnas_Toreto - VIP prižiūrėtojas [nuo 2020-03-23]; Ernys_Myq - Direktorių prižiūrėtojas [nuo 2020-03-31]; Karolis_Slimis - Atsiblokavimų prižiūrėtojas [nuo 2020-05-01]; Jonh_Volfs - Klanų prižiūrėtojas [nuo 2020-05-06]; Einaras_Bmw - Direktorių prižiūrėtojas [nuo 2020-05-19]. Globalūs Forumo moderatoriai Mode_Wtf [nuo 2019-10-01]; Robertas_Bond [nuo 2019-10-01]. Forumo moderatoriai Frankis_Electro (Pasiūlymai, idėjos) [nuo 2020-03-23]. Pagalbos centro administratorius Frankis_Electro [nuo 2020-04-23]. Serverio administratoriai Robertas_Bond [nuo 2018-10-28]; (3 lygio) Mode_Wtf [nuo 2019-04-09]; (3 lygio) Arnas_Toreto [nuo 2019-08-19]; (3 lygio) Ernys_Myq [nuo 2019-12-25]; (3 lygio) Frankis_Electro [nuo 2020-01-19]; (3 lygio) Aurimas_Bosas [nuo 2020-04-13]; (2 lygio) Karolis_Slimis [nuo 2020-05-01]; (2 lygio) Jonh_Volfs [nuo 2020-05-06]; (2 lygio) Einaras_Bmw [nuo 2020-05-19]; (2 lygio) TeamSpeak moderatoriai Mode_Wtf - TeamSpeak Vyr. moderatorius [nuo 2019-09-17]; Arnas_Toreto - TeamSpeak moderatorius [nuo 2019-11-28]; Ernys_Myq - TeamSpeak moderatorius [nuo 2020-02-15]; Jonh_Volfs - TeamSpeak Vyr. moderatorius [nuo 2020-05-06]; Einaras_Bmw - TeamSpeak Vyr. moderatorius [nuo 2020-05-19]. Projekto komanda Robertas_Bond [nuo 2018-10-28]; Mode_Wtf [nuo 2019-04-09]; Arnas_Toreto [nuo 2019-08-19]; Ernys_Myq [nuo 2019-12-25]; Frankis_Electro [nuo 2020-01-19]; Aurimas_Bosas [nuo 2020-04-13]; Karolis_Slimis [nuo 2020-05-01]; Jonh_Volfs [nuo 2020-05-06]; Einaras_Bmw [nuo 2020-05-19]. Nusiskundimai Kylantys ginčai dėl projekto komandos narių nesąžiningos, neobjektyvios ar neteisėtos veiklos gali būti apskundžiami kreipiantis į pagr. administraciją (žinučių gavikliu Invision_White, Max_Tosha arba el. paštu admin@las-venturas.lt).
×
×
 • Kurti naują...