Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 57 / 300

Versija: LV 7.4.3

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.03.26 visose srityse

 1. 13 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Matt_Jace2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Alcapone_Pablito3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas4. Papildomi komentarai: kreivos kulkos 3 net - 16 sekundę 0.25 speed pasileiskite + dmg informeris rodo įdomius dalykus, kiek šaudau niekada man nesibugina tik kaip Edas_Bmw čyteriams buginasi.5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://www.part.lt/perziura/a4d6e0c8c47cc9c5a2eefdfc7e985f8b436.png
 2. 11 taškai
  Laikantis nuoseklumo sprendimuose. Užblokavimo apeliacija priimta. Beje, nelabai suprantu, kodėl tas vaizdo įrašas, bet neesmė.
 3. 8 taškai
  Užblokavimo apeliacija atmesta. Visų pirma, tai kad, asmuo kuris filmavo net nėra įsijungęs nei /timestamp nei šūvių ir kaip iš vaizdo įrašo, galima suprasti, kad už jo buvo dar keli asmenys kurie ir galimai šaudė į jį, nes nušovė jį ne Alcapone_Pablito, o Arminas_Carleone, ir galimai parėjo trasa iš kito asmens kuris į jį šovė. Dėl žalos (kur buvo įkelta nuotrauka) negaliu kažko padaryti, kadangi privalo būti vaizdo įrašas, kad būtų galima suprasti. Bei norėčiau priminti, kad geriau stebėkit žaidėja, kad būtų galima aiškiau suprasti.
 4. 5 taškai
 5. 4 taškai
  Mano baną Crazy prėmė su 1-2kreiva kulka, alcapo su 3-4kulkom nepriėmė :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD čiulpkit bybi jus gal?
 6. 3 taškai
  Picų išvežiotojai laukia jūsų užsakymų dėl savo klientu "nors ir į pasaulio kraštą" atvyksime. /kviesti 1335
 7. 3 taškai
  O vat todėl, kad tikslo nematau kodėl turėčiau įkelti įrodymus, nes tavo video visiškai nieko neįrodo, kad kažką naudočiau, o dėl įkeltos nuotraukos prie AFK zonos jau ,,Mister_Tedis" klausė ir sakiau, kad nefilmavau tos vietos, tai tiek. Jūs man pradėkit aiškint kada filmuot kada ne ir kada kelt įrodymus kada nelekt, kai patys niekada nieko nefilmuojat ir prigauti ne pirmą kartą būnat atblokuoti. Filmuoju savo labui, ar video ateityje susukt, arba tada kada tikrai atrodys situacijoje, kad išoviau kreivą kulką, o tavo įkeltame vaizdo įraše visiškai jokių įrodymų, kad būtų kreiva nors viena kulka, kad ore kai (vaizdo įrašo savininkas) pašoko pataikiau vieną ar dvi kulkas, kurios nebuvo kreivos ir ėjo tiesiai, tai nereiškia, kad kažkas kitas nešovė jam gale video kulkos į nugarą, ir dar kartą pakartosiu, nėra matoma kiek aš tų kulkų pataikiau ir kiek būtent aš ar kažkas kitas padarė žaidėjui žalos.
 8. 3 taškai
  Nu apie ką tu šneki nesuprasdamas kas yra kreivos kulkos, žiūri tą video ant 0.25 tai pasižėk ir ant 0.5 ar įprastu greičiu, viena dvi kulkas aš pataikiau(tam kas filmavo), kitos kulko buvo pataikytis iš nugaros. šnekutis blyn, be informerio, be nieko ir bandai šiknoje smegenų rasti, o kalbant apie mano video tai juose kada matosi kreivos kulkos tai bent matosi iš ko jos buvo gautos ir, kad buvo padaryta žala. Viso gero.
 9. 3 taškai
  Ta prasme toje vietoje javanio video ar kurio ten video tai iš kur tu žinai, kad ten ne iš nugaros pataikė tas kulkas?:D Dmg informerį bent per nustatymus tegul įsijungia. O dėl dmg ką aš žinau serverio problema, kad buginasi ne mano, iš gp bazės išbėgo šaudžiau su sg viskas gerai buvo, įėjo į afk zoną šoviau kartą, poto išėjo du kart šoviau iš sg tokią žalą parodė, pats pasimečiau.
 10. 2 taškai
  Forumo teksto panelėje atsirado funkcija - judantys paveikslėliai (liaud. GIF.) Pasidalinkite savo geriausiais matytais ir dažniausiai naudojamais GIF, kadangi ši funkcija veikia dėka vienos populiariausių GIF platformų GIPHY. Kadangi apklausų skilties informacijoje egzistuoja taisyklės „≫ Temoje negalite rašyti pranešimų, kurie neturi bent 5 žodžių.“ ir „≫ Temoje atsakant privaloma argumentuoti savo pasirinkimą (pvz:. nes.., todėl.. ir pnš.).“, pranešimas turėtų atrodyti maždaug taip:
 11. 2 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Destiny_Young Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Baudimas /mute /ban /lban Kodėl tai yra naudinga?: Patobulinimas/palengvinimas privilegijuotams žaidėjams Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Siūlau daugumoi iš senos mados pareina į naujesne sistema kaip /bausti, ten žymiai patogiau yra naudotis užblokuoti, ar užtildyti žaidėja, nes dauguma naujokai kurie nusiperka administratoriaus privilegijas 1, 2, 3 lygio, ir nežino blokavimu periodo, aišku yra baudimai lentelė surašyti laikai, tiesiog parašai /bausti destiny_young išlenda tau visa sarąša baudimo lentelė, ir pasirenki priežasti už ka nubausti, ar užblokuoti žaidėja Paskyros užblokavimo (BAN IP): Čytinimas Reklamavimas Serverio klaidų išnaudojimas Serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus Apgaudinėjimai Laikinas užblokavimas paskyros (LBAN) Trukdymas naujam žaidėjui Bandymas papirkti administratorių arba direktorių Relog kai esi sugautas teisėsaugos (Aišku dar tokios taisyklės nėra, gal ateitį bus) Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis Kenkėjiškas elgesys (Panašiai kaip teisėsaugos piknaudžiavimas komandomis, ir panašiai realioi situacoj arba dėl kitu priežaščių) Blogas Vardas_Pavardė Drive-By (Aišku būtų prirašyta prie /baudimai kad aiškiau būtų, ir būtų drąsiai užblokuojamas žaidėjas iš serverio) Užtildymas (prieš užtildant patartina turėtis įrodymus): Keiksmažodžiai (Bendra /(e)pran, ar panašiai nėra skirtumo) Įžeidinėjimai (Bendra /vch ar /ach skirtumo nėra) Keiksmažodžiai per /adminams, /vipams, /direktoriams Blogas naudojimas /(e)pran, /(e)vis, /d, /k Žaidėju įkalinimas (prieš įkalinant patartina turėtis įrodymus) Civilių žudymas (nebūnant klano narys, ar teisėsaugos narys) Event, atrankos, treniruotės trukdymas Išmetimas iš serverio: Buvimas AFK ne vietoje, kai trukdo kitiems žaidėjams Ir toliau kaip norėsi susidėliosit tuos priežastis, aš tik pasiūlau administratoriams darba, kad jiems patogiau dirbti Kad todėl nereikėtu ten rašyti /ban destiny čytinimas ar panašiai
 12. 2 taškai
  nebeturiu uzkandines tai nesvarbu man jau
 13. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Mister_Tedis2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Exitaz_Kaifz3. Užblokavimo priežastis?: Nelegali veikla. 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 14. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arunas_Shift 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Best firma LVPD 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotojas 4. Neaktyvumo priežastis: pareinu,raso jace opaa 90 zaideju lv,galvoju opaa bus veiksma,jungiu pc,uzkraun iki windows loading ir pyst restartinas,ir taip be galo 5. Neaktyvumo laikotarpis: tikriausiai iki savaitgalio,vesim tvarkyt,bet gali but,kad visos savaites prireiks 6. Jus pavaduojantis asmuo: Nu kadangi direktoriu @Matt_Jace reik priziuret kaip vaika,tai paskiriu imuniteto valdyba @Owen_Mclaren ir @Cornall_Worden
 15. 2 taškai
  tai visada filmuoji video, gaudai kitus - sakei vakar turi ir apkarpysi jei reiks, tai kodėl nepateiki įrodymų ir viskas bus išspręsta?
 16. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų tikrasis vardas: Visvaldas 2. Kiek jums metų?: 16 3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas 5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 10 6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Plaukiu, mokausi jei galima taip pasakyti, žaidžiu sampą/cs/ets kai turiu laiko, leidžiu laiką su draugais. 7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Plaukimą 8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė 9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Anglija 10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Sesę, 11 11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu 2 šunis ir katę. Foto neturiu kitą kartą 12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Komedijos, Pagirios las vegase,tailande,velniai žino kur, amerikietiški pyragai visos dalys. 13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Daug visko klausau nuo šiuolaikiško Rapo iki old schoolo, lietuviškų dainų populiariausių, angliškų ir t.t 14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Pagal mane tai nuo mokytojo (-os) priklauso mėgstamiausia pamoka, kadangi kiekvienas ją praveda skirtingai. Pagal mane šiuo metu tai Geografija. 15. Jūsų gyvenimo tikslas: Pasiekti gyvenime to ko aš noriu, įgyvendinti visus nedabaigtus reikalus, bei džiaugtis gyvenimu. 16. Apibūdinkite savo charakterį: Na iš tikrųjų mėgstu pasispardyti, turiu savus principus, kas pažįsta mane tikrai žino, kad su manim niekada nebūna liūdna, esu linksmas, draugiškas, elgiuosi taip kaip su manimi elgiasi. 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Na pirma charakterio savybė tai būtų linksmas manau, o toliau tai nėra svarbu. Svarbu gerai praleisti laiką su žmogum. 18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nemėgstu įkyriu žmonių, nekantrių, bei pasikėlusių. 19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Jeigu čia apie serverį tai dirbu mediku, šiuo metu esu Medikų Direktorius, tikslas serveryje gerai praleisti laiką, nes pasiekiau manau ką ir norėjau Direktorių. Po tiek nesekmių dėl nick'o. 20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Džiaugtis gyvenimu, smagiai praleisti laiką, daryti tai kas mane motyvuoja. 21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą):
 17. 1 taškas
  1. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: nezinomas_asmuo 2. Asmens padarytas nusižengimas?: nezinau kiek tai cytinimas, bet buginimas tai tocnai 3. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/K6O9xNT
 18. 1 taškas
  Pagrindė žiūriu tai: Whydotas Oleg Surajev Demiko Safas Remigijus Viršila Igor Shiskin BSM televizija Sun BooBear [Kartais pažiūriu nes draugelio panos ] Tikiuosi visus pagrindė paminėjau ir panašius žiūriu t.y tokios panašios tematikos.
 19. 1 taškas
 20. 1 taškas
  žodis žodis žodis žodis žodis
 21. 1 taškas
  Mano mėgstamiausias yra Kai tau parašo papeikimą už nieką. Labiausiai prajuokina pamačius iškart paima juokas bent jau mane
 22. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Edas_Bmw 2. Administratoriaus slapyvardis: Gandzia_Samp 3. Administratoriaus nusižengimas: free jaila piso gezas vapsie atsigaves 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://www.part.lt/perziura/3768f6ab5cb7918b019f461a547bde40828.png
 23. 1 taškas
  @Tadas_Crazy Šimtą milijonų kartų geresnis jei rmt. Nes hotas visiškai nesigaudė čytuose
 24. 1 taškas
  Iškart prie reikalo tai kas nepatiko tai plonas tekstas, nes tikrai toks plonas nelabai gražiai žiūrisi, o dar tie "pikseliai"(ar kaip ten) matosi tokie. Ir galbūt su šešėliu reikėjo biški kitaip padaryti, nes dabar taip kaip plonas tekstas ir toks iškilęs kas man bent jau nelabai gražiai atrodo. Tiesiog manau, kad reikėjo labiau prie teksto padirbėti. Balais nevertinsiu. Tiesiog palinkėsiu tobulėjimo
 25. 1 taškas
  @Kayla_Keksas @Rowland_Quradose Turbūt jūs suprantat https://m.imgur.com/a/uVYgtFU
 26. 1 taškas
  Darbas sėkmingai atliktas! Padariau jūsų norimą userbara. Liekate skolingas 7 forume "patinka" man! arba 7.000 serverio pinigu atsiskaityti per 24 valandas arba busite itrauktas i blist.
 27. 1 taškas
  Premium kokybės grafikos darbai!!!
 28. 1 taškas
  •Darbas nebus daromas ,nes nebuvo laikomasi taisyklių.•
 29. 1 taškas
 30. 1 taškas
  Coming soon 3D avatarai bei parašai neatliekami su C4D.
 31. 1 taškas
  Darbas sėkmingai atliktas! Padariau jūsų norimą userbara. Liekate skolingas 7 forume "patinka" man! arba 7.000 serverio pinigu atsiskaityti per 24 valandas arba busite itrauktas i blist. • Kita syki geriau persiskaitykite taisykles, juose reikalauja paspausti ant temos "patinka".
 32. 1 taškas
  Darbas sėkmingai atliktas! Padariau jūsų norimą userbara. Liekate skolingas 10 forume "patinka" man! arba 10.000 serverio pinigu atsiskaityti per 24 valandas arba busite itrauktas i blist. • Kita syki geriau persiskaitykite taisykles, juose reikalauja paspausti ant temos "patinka".
 33. 1 taškas
  Darbas sėkmingai atliktas! Padariau jūsų norimą userbara. Liekate skolingas 10 forume "patinka" man! arba 10.000 serverio pinigu atsiskaityti per 24 valandas arba busite itrauktas i blist.
 34. 1 taškas
 35. 1 taškas
  Butu gerai, nes turiu maisto uzkandine bet pelno negaunu neikiek
 36. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matas_Rabaco2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Stanke_Vic3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Stanke_Vic jaučiasi jog jis yra dievas ir gali daryti ka tik panorėjas su policijos darbo komandomis.4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):
 37. 1 taškas
  Žvejybos sistema Žvejoti mūsų Serveryje nesudėtinga. Žvejybai Jums reikės meškerės ir masalo. Žvejoti galėsite prie bet kurio vandens telkinio su komanda /zvejoti. Žvejyba truks keletą sekundžių, jog ištrauktumėte žuvį reikės atitinkamu laiku laikyti „Y“ mygtuką. Žvejybos metu bus rodomos veikėjo meškerės užmetimo ir žuvies traukimo animacijos. Komandos /zvejyba - parodoma žvejybos informacija. /zvejoti - užmetama meškerė žvejybai. /zsiulyti - pasiūlyti žvejybos varžytuves kitam žaidėjui. /kompasas - nustatyti žuvingos vietos lokaciją. Žvejybos reikmenų parduotuvė (ją rasite per /navigacija » Svarbios miesto įstaigos) Žvejybos reikmenų parduotuvėje galėsite įsigyti Meškerę (3 tipai); Masalą; Žvejybos licenciją. Meškerės Pradedančiojo meškerė (reikia 0 žvejybos XP) (1000 panaudojimo kartų) - pati paprasčiausia meškerė skirta žvejybos patirties neturinčiam žaidėjui. Ši meskerė yra pati pigiausia, tačiau su ja yra sunkiau pagauti žuvis, „užkabinti“ piniginę, perlą ar lagaminą. Megėjiška meškerė (reikia 2,000 žvejybos XP) (800 panaudojimo kartų) - su šia meškere Jūs kiek lengviau galėsite pagauti žuvis, „užkabinti“ piniginę, perlą ar lagaminą. Profesionali meškerė (reikia 8,000 žvejybos XP) (1200 panaudojimo kartų) - turėdami šią meškerę kartu turėsite ir didžiausią tikimybę pagauti žuvis, „sužvejoti“ piniginę, perlą ar lagaminą. Panaudojus meškerę nurodytą kiekį kartų jį sulūžta ir reikia nusipirkti naują iš Žvejybos reikmenų parduotuvės. Masalas Masalas (sliekai) naudojami kiekvienam meškerės užmetimui. Sliekus galite įsigyti Žvejybos reikmenų parduotuvėje. Taip pat, sliekus galite iškasti netoliese Žvejybos reikmenų parduotuvės šioje vietoje: Žvejybos licencija Legaliai žvejybai Jums reikės žvejybos licencijos, ją galėsite įsigyti Žvejybos reikmenų parduotuvėje. Pastebime, kad ji nėra būtina. Tačiau jos neturint, Teisėsauga galės Jus įtarti ir atitinkamai nubausti. Žvejybos patirtis (XP) Žvejybos XP galite matyti per /zvejyba. Pagal žvejybos XP yra /topai. Žvejybos XP neturi įtakos žuvų pagavimui. Pagavus žuvį gausite +1 žvejybos XP. Pagavus retesnę žuvį (žuvingoje vietoje) +3 žvejybos XP. Pagavus žuvį sveriančia daug kg. +1 žvejybos XP. Žuvys Serveryje viso šiuo metu yra 15 skirtingų pagaunamų žuvų. Kiekviena yra įvertinta atitinkamu kg dydžiu. Pelningiausios žuvys yra pagaunamos Žuvingoje vietoje. Žuvys parduodamos žuvų supirktuvėje, netoliese Žvejybos reikmenų parduotuvės: Žuvingos vietos Serveryje viso šiuo metu yra 17 žuvingų vietų. Žuvingoje vietoje padidėja tikimybė pagauti žuvis. Žuvinga vieta vienu metu būna tik 1. Žuvinga vieta reguliariai pakeičia savo vietą. Žuvingą vietą galima rasti naudojantis Kompasu. Kompasas Kompasą galite įsigyti Elektronikos parduotuvėje (ją rasite per /navigacija » Svarbios miesto įstaigos). Elektroninis įrenginys naudojamas Žuvingai vietai rasti. Galima naudoti neribotą kartų. Tačiau kompasas surūdija, t. y. sugenda per 18-32 val. Žvejo žiedas Retas daiktas, kurį galite gauti iš lagaminų (bronzinis, sidabrinis, auksinis). Taip pat, žvejo žiedą galite nusipirkti iš kitų žaidėjų. Užsidėję retą daiktą (/uzsidetidaikta 8) padidinsite tikimybę pagauti žuvį. Žvejybos varžybos Serveryje reguliariai vyksta Žvejybos varžybos, kurių metu per 5 min. reikia pagauti, kuo daugiau kg žuvų. Laimėjus varžybas galimi prizai: bendra patirtis (XP), žvejybos patirtis (XP), pinigai, kreditai. Žvejybos varžytuvės Serveryje yra galimybė pasiūlyti žvejybos varžytuves kitam žaidėjui su komanda /zsiulyti [1000 - 5000000 €] [kiek min truks]. Žvejybos varžytuves laimės tas žaidėjas, kuris daugiausiai pagaus kg žuvų per susitartą laiką. Pinigai bus automatiškai pervesti. Buvo naudinga?
×
×
 • Kurti naują...