Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 9 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.04.24 visose srityse

 1. 11 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kahori_Sautuvas Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Degalų ir mašinų. Kodėl tai yra naudinga?: Idomiau bus žaist ir pravers. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 1. Degalinese padaryti galimybe pirkti bakelį ir jame būtų 10 L dyzelio arba benzino. @Hot_Anonymous Nusipirkus bakelį atsirastu komandos /bakelis /bpilti /btraukti /bpasideti Su komanda /bpilti galetumet užsipilt degalų į savo transporto priemonę. Su komanda /btraukti leistu ištraukti 10 L degalų iš kito žmogaus transporto ir traukdami degalus atsirastu animacija ir rodiklis kiek degalu yra ištraukti pvz: atsirastu linija ir ji krautusi tarkim per 20 sec ištrauktumete 10L degalų, bei traukdami degalus negaletumet judet. Teisėsauga turėtų galimybę bausti už vogimą. Parasius /bakelis išsitrauktumete bakelį. 2. Teisėsaugos transportas @Jervonte_Trotter @Rowland_Quradose Enforceris turėtų 500 procentų bukles, bei administratoriai negaletų jo sunaikinti jeigu kažkas yra interjiere. SWAT van ( tankas kur vandenį purškia ) turėtų 1000 procentų būklės, nes šiuo ~5 šuviai ir jisai sprogsta ir šiuo metu jo neverta naudoti per veiksmus. 3. Jorney ( del jorney rašo už ar prieš kurie tik turi jį. ) @Deivis_Civo @Mister_Tedis @Turbo_Max Viduje padaryti komandą /spinta ir joje galėtumet įsidėti ginklus ir nark. Viduje padaryti komandą /vaistinele ši komandą atstatytų gyvybes. Padaryti persirengimo pickupą viduje ( jeigu iššimsit komandą /persirengti ) Sutvarkyti klaidą užrakinus transportą vistiek visi gali įneiti į interjierą. Sutvarkyti klaidą išėjus iš interjiero atisrandi ant stogo, reikia padaryti, kad atsirastum prie galinių durų. Šitam tranasporte yra viena laisva keleivio vieta, bet paspaudus g atisrandi interjiere. Reikėtų padaryti jeigu prie durų stovi leistu G, o prie kitų durų įneitumet į interjierą. @d @Max_Tosha@Invision_White
 2. 7 taškai
  Kažkaip taip nutiko, kad sumaniau, jog reikėtų nufilmuoti visą veiklą ir ją suredaguoti minimaliai bei patalpinti, tam, jog išliktų prisiminimai. Filmuke tikrai nėra nei modifikacijų daug, nei gero montavimo, tačiau vaizdo įrašas ne apie tai. Jeigu kažkas peržiūrėsit visą, tai būsiu labai nustebęs N14, nes yra keiksmažodžių per @Linas_Svc @Liepsna_Fire labas, ka tu? Peržiūrėjai video?
 3. 6 taškai
  Margučių konkurso nugalėtojai Norisi visus darsyk pasveikinti su jau prabėgusiomis Šv. Velykomis. Džiugu, kad sėkmingai sudalyvavote šiame konkurse. Norėjosi didesnio aktyvumo ir įsitraukimo, vis dėlto, tai tėra tik nuotraukos pasidalinimas iš švenčių stalo. Anaiptol Jūsų margučiai tikrai buvo labai gražūs. Todėl, išrinkti nugalėtojus nebuvo lengva. Tačiau buvo atsižvelgta labiausiai į tai, jog tai būtų skirta Las-Venturas.LT projektui, nes tokiu būdu tikrai išsiskyrėte iš visų kitų. Skirdami daugiau laiko ir pastangų margučio marginimui. Kviečiu nenusiminti kitus. Artimiausiu metu planuojame kitą konkursą skelbti savo soc. tinkle „Facebook“. O, taip pat, šį savaitgalį projekto komanda stengsis paruošti ir daugiau veiklų. Ačiū, dalyvavusiems ir sėkmės! Nugalėtojai 1 vieta: Visvaldas_Haze (3500 kreditų) 2 vieta: Tom_Wild (3000 kreditų) 3 vieta: Artchi_Down (2500 kreditų) 4 vieta: Deivis_Tarantino (2000 kreditų) 5 vieta: Linas_Svc (1500 kreditų)
 4. 4 taškai
  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NU *Birbinu genį* TAI GAL DAR ROCKET LAUNCHERI IDEDA I ENFROCERI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 5. 4 taškai
 6. 3 taškai
  privačiam puslapį radau cracked vegas pro 16 pilnai veikiantį gal kam reikės, here ya go. https://mega.nz/#!2bJQWIAC!ggUJ87L1TfOwoApF_Q53gDe8aq-g_bt0vJ5qmkmhn9g
 7. 2 taškai
  nori isirašau sampcaca ir pafilmuoju
 8. 2 taškai
  Sv, pildau iš kito acc, nes per pagrindinį negaliu rašyti... Autocbugą kertant rankos būna vienoje vietoje, o šituose Tavo video matosi, kad mano rankos dirba gražiai t.y. juda į apačią ir į viršų. Filmuočiau visą žaidimą, bet krenta fps'as kritiškai. Paskutiniam video matosi, kad pasidarė cwalkas iš vietos, žinant apie cwalką, kad kulkos kreivojasi - tas pats su m4/dg/sg ir visais kitais ginklais. O pelytę sukiot moku cbugindamas, gi nedrožiu paleidęs. O ta c raidė buginasi turbūt dėl to, nes neiššaunu kulkos ( 3 video), o kitose situacijose turbūt buginosi. + cbuginant ir spaudžiant "s" raidę kulkos visuomet eis tiesiau, negu šaunant šonu. Ne pirmos dienos šaudausi ir tobulinu savo įgūdžius šioje sferoje - kažkur bus jau 2-3 metai, kaip daužau pelytę ir c raidukę. Ir koks man tikslas čytinti, kai užimu direktoriaus pareigas, a? P.S. Esu JOSH_EXCITE mokinys, kartais gerų vaizdų užtaikau.
 9. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Liepsna_Fire2. Administratoriaus slapyvardis: Ste_Ponas3. Administratoriaus nusižengimas: Administratoriui draudžiama be priežasties ar įrodymų /uztildyti, /atitildyti, /ikalinti, /islaisvinti [2 įspėjimai] Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /ismesti, /nuzudyti, /uzsaldyti, /atsaldyti funkcijomis [1-2 įspėjimai]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: 
 10. 2 taškai
  Ooo galetume benziną vogti iš Rowlos hra, o jei rimtai tikrai įdomiai būtų matyti šias idėjas tiek reiktų žinoma pakelti enforcerio ir tanko procentus nes dabar GP turi 1000proc o spec 100. O dėl journey visom idėjom už.
 11. 2 taškai
  Turi areštą nuo forumo, turės ir nuo serverio. Čyteris. Neišsisaugojo įrodymai.
 12. 2 taškai
 13. 1 taškas
  2019 m. Šv. Velykos Pirmoji Šv. Velykų diena Velykų zuikis šiemet viską užmiršo ir tik paskutinę dieną ruošėsi šventėms. Deja, bet laiku visko padaryti nespėjo! Todėl, daugybė kiaušinių taip ir liko nepasiekę žaidėjų namų Tavo užduotis yra nuvykti į 2019 m. Velykų kiaušinių sandėlį (/kurvelykos). Pasiimti 30 kiaušinių dėžių ir jas, kuo greičiau pristatyti į žaidėjų namus. Būk atsargus, nes kiaušiniai labai trapūs ir gali sudužti arba supūti! Antroji Šv. Velykų diena Pagaliau! Velykų zuikis labai džiaugiasi ir dėkoja Tau už pagalbą, mainais įvykdęs velykinę užduotį gavai margutį (daugiau jų gali nusipirkti /kursandelys)! Kiaušiniai sėkmingai pasiekė visus žaidėjus. Mieste vyksta milžiniška šventė. Prisidėk ir Tu prie šventės ridendamas margutį prieš kitą žaidėją - /ridenti. Daugiausiai margučių laimėję žaidėjai gaus prizus! TOP10 gali pamatyti parašęs /velykutop Kiti atnaujinimai: Miestas papuoštas velykiniais papuošimais. Medikui pagydžius žaidėją, kuris yra užsidėjęs Big Smoke liemenę jam bus suteikiama + 25 daugiau šarvų. Anti-cheat nuo neleistino pickup iškvietimo. Iki balandžio 28 d. vyksta akcijos paslaugoms. Pirkdami jas SMS arba MAKRO būdu jų gausite + 25 proc. daugiau nei įprastai. Žaidėjai, kurie sėkmingai užbaigs pirmosios Velykų dienos eventą turės galimybę nusipirkti Journey tr. priemonę. Paskubėkite, vienetų skaičius labai ribotas! Las-Venturas.LT Administracija sveikina jus su Šv. Velykomis!
 14. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeremy_Soprano 2. Klano pavadinimas: Eventuras 3. Peikimo priežastys: Netinkamas /k 4. Vaizdinė medžiagai: https://imgur.com/a/0WFCEAU
 15. 1 taškas
  Margučių konkursas - Konkurse dalyvavimas prieinamas visiems. - Konkurso dalyvavimas laikomas Konkurso anketos pateikimu. Informacija Pagrindinė užduotis - pasidalinti savo nudažytais margučiais Šv. Velykų proga. Rekomenduojama, kad nuotraukos būtų kiek įmanoma kokybiškesnės. Rekomenduojama, kad margučiai turėtų Las-Venturas.lt ar SA-MP asociacijų (piešinių, užrašų ar panašiai). Kiti mūsų Forumo nariai gali palaikyti konkurso dalyvius išreikšdami emocijomis ant jų konkurso anketų. Konkurso dalyvių nuotraukos gali būti talpinamos ir mūsų socialiniame tinkle „Facebook“. Margučių konkursas vyksta iki 2019-04-23 Taisyklės Nuotrauka privalo būti skirta tik šiam konkursui. Nuotraukoje negali būti įžeidžiančio ar žeminančio kitą asmenį turinio. Nuotrauką (-as) gali pateikti tik jos autorius. Negalima dalyvauti už draugą. Negalima gauti nuotrauką iš draugo ir ją naudoti. Gali būti įkelta tik viena margučio ar margučių nuotrauka. Konkurso anketoje privalo būti teisingai užpildyti visi laukai. Prizai vieta gauna 3500 kreditų. vieta gauna 3000 kreditų. vieta gauna 2500 kreditų. vieta gauna 2000 kreditų. vieta gauna 1500 kreditų. Dažniausiai Užduodami Klausimai K: Kas rinks nugalėtojus? A: Nugalėtojus rinks projekto administracija (Invision_White ir Max_Tosha). K: Pagal, ką bus renkamas nugalėtojas? A: Nugalėtojas bus renkamas 70 proc. mūsų nuožiūra, o 30 proc. sudarys Forumo narių nuomonė. Rinksime pačią įdomiausią/gražiausią nuotrauką/margutį ar margučius. K: Kada bus išrinkti nugalėtojai? A: Nugalėtojus išrinksime paskutinę konkurso dalyvavimo dieną, t.y. balandžio 24 dieną. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų nuotrauka (-os): 3. Jūsų komentaras (nebūtina): Dalyvausi?
 16. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Rowland_Quradose2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lett_Life3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 17. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Tom_Hardy 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Aimbot'as ir galimai anti-stun'as(22 ir 26 sek.). 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 18. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija nepriimta. Tačiau siūlymas nuosekliai peržiūrėti savo GTA direktoriją, nes įtarimų kyla keistų.
 19. 1 taškas
  Tu supranti, kad man užlagino, saudžiau i tave ir hp nėjo...
 20. 1 taškas
  Čia laikraštukus kas nors rašo dar?
 21. 1 taškas
  Šiandienos orai , šilutėje stiprus vėjas gali būti nesklandamu. Gero vakaro
 22. 1 taškas
  Imk ir pajunk kaip Excite tą streamą kaip cbugini
 23. 1 taškas
  Tuojaus numesiu video kur kažkas kitas cbugina
 24. 1 taškas
  kaip trečiadienis, globalus moderatoriau?
 25. 1 taškas
  Dėkui kad pasidalinai visą laiką ieškojau ir neradau
 26. 1 taškas
  As uz 100 procentu, visos idejos geros ir unikalios tikiuosi bus igivendintos
 27. 1 taškas
  Aš UŽ tikrai būtu reikalinga serveryje
 28. 1 taškas
  Aš už ypač už journey tikrai pravers ir reikia, nes gerai čia sugalvota reikia šito dalyko
 29. 1 taškas
  Esu už šias įdėjas, manau, kad jos yra naudingos ir reikalingos serveriui.
 30. 1 taškas
  Tikrai esu už idėjas, reikalingos idėjos, kurios užpildytu serverio trūkumas. Ypač per veiksmus būtų įdomiau.
 31. 1 taškas
  Sveikas, radau tavo norima modifikaciją, numečiau į AŽ
 32. 1 taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kastuvas_Sautuvas Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveirui Kokia tai sistema?: Namu Kodėl tai yra naudinga?: Idomiau bus zaist ir namus visi pirks. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Panaikinti komanda /persirengti , o kiekvienam name padaryti persiringimo pickupa. @Max_Tosha @Invision_White
 33. 1 taškas
  Ojjj kiek korupcijos šitame video... Mūsų gerbiama Taksi direktorė toleruoja nemandagu bendravima mmm? Pagal vaizdo įraša tai rodo, kad lavinama reakciją. Apsiginimas nuo nenorinčių mokėti.
 34. 1 taškas
  Labas Ernestai, malonu susipažinti, sėkmės ieškant mylimo darbo bei sėkmės siekiant aukštumų!
 35. 1 taškas
  Būtum skaitęs aprašymą ką parašiau, būtų nereikėję net paleisti video
 36. 1 taškas
  Sveikas, neutralus žmogus, mldc, nepasikėlęs, paslaugus.
 37. 1 taškas
  Geras bahuras, labai padedantys, naru naras, bet šjp mldc
 38. 1 taškas
  Rašau aš tekstus, todėl nejaučiu gėdos jausmo kai dvi štukas žmonių aplink mane skraido, noriu išgirsti kas taip apie mane raitos, kodėl čia vienas toks, visą įdomumą sugadinti bando. Matau reiks Liutka kviest, nes šiam žmogeliui kažkas galvą biški ne taip kraipo. Draugiškas*
 39. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Irmis_Speed2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Leo_Kordez3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas4. Papildomi komentarai: Vėl kažkas prisijungė prie acc nes buvo seniau čia toks bairis jau, iš servo atsijungiau apie 20:46 tai kaip galėjau būt serve jeigu bana gavau po 21h, gali logus patikrint, pažiūrėk kas buvo paskutinis prisijungęs pamatysi. @Max_Tosha5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 40. 1 taškas
  Sveikinu naująjį Policijos direktorių, sėkmės jam
 41. 1 taškas
  Sveikinu Cornallai su direktorium sėkmės tau.
 42. 1 taškas
×
×
 • Kurti naują...