Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 20 / 300

Versija: LV 7.3.3

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.05.04 visose srityse

 1. 8 taškai
  Išrinktas naujasis Tolimųjų reisų vairuotojų direktorius! Sveiki! Taigi, po 7 dienų nuo atrankos paskelbimo, šiandien išvysite Tolimųjų reisų vairuotojų direktoriaus rinkimų apžvalgą. Atrankos laikotarpis buvo vidutinis. Pildančių buvo 8 žaidėjai. Perskaičius anketas ir šias apsvarsčius liko tik 2 galimi kandidatai. Gaila, jog didelis blogų anketų skaičius jau tapo tradicija, eilinį kartą žaidėjai buvo atmetami dėl elementarių klaidų, nerišlių sakinių, kurie neleidžia susidaryti bendro įvaizdžio apie kandidatą. Šį kartą praktikos neprireikė, kadangi šių kandidatų vietos jau buvo aiškios. Pereikime prie analizės. James_Makar [2,474 xp] Kalbant apie tavo anketą, tai ši buvo stipri, iš jos buvo galima daug ką nuspręsti. Savo anketoje prieštaravai savo atsakymams, tiksliau tavo atsakymai dėl aktyvumo. Visos minėtos idėjos buvo naudotos praeituose direktoriavimosi, kas tau suteikė šiokį tokį minusą. Kalbant apie tavo veiklą serveryje, tai teko pastebėti, jog dažniausiai tiesiog veži degalus, daugiau nieko. Aktyvumas, kaip ir minėjai savo anketoje, buvo vidutinis. TeamSpeake būnant nepastebėjau, jog būtum bendravęs su savo kolegomis, tai suteikė tau gan didelį minusą, kadangi direktorius turi kalbėti su savo darbuotojais. Sveikinu su antrąja vieta. Jack_Montecarlo [8,763 xp] Savo anketą paskelbei pirmasis, maniau, jog anketa bus patenkima, tačiau klydau, kadangi ši buvo tokio pat stiprumo, kaip praeito aprašyto kandidato James_Makar. Atsakymai parašyti ryšliai ir aiškiai, viskas išdėstyta gražiai, anketoje neradau prie ko prikibti t.y didesnių klaidų, kurioms būtų galima paprieštarauti. Žaidime esi labai aktyvus, dažnai tenka pastebėti tave žaidime, aktyvumas geriausias iš visų kandidatų. Darbo efektyvumas taipogi, kiek teko pastebėti, tai dažnai dirbi ir priimi užsakymus iš forumo. Taip pat teko pastebėti tave padedant tolimųjų reisų vairuotojų darbuotojams, kurie nėra pilnai patyrę šiame darbe, jiems paaiškindavai kaip reikia dirbti ir pnš. Pastoviai teko matyti tave TeamSpeake bendraujanti su kolegomis, serveryje nusižengimų, nepagarbaus elgėsio su serverio žaidėjais nepastebėjau. Tikiuosi, jog nenuvilsi manęs ir toliau būsi puikus, kaip šiuo metu. Sveikinu su pirmąja vieta. »»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.
 2. 7 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Mister_Gokas2. Administratoriaus slapyvardis: Max_Tosha3. Administratoriaus nusižengimas: Blogai išnagrinėta BAN apeliacija.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 3. 6 taškai
 4. 5 taškai
  Atidarai lagamina gauni gaidy, bet žaidimas sako pala pala imk antra šansa.
 5. 5 taškai
  RENGINIO REGISTRACIJA 1. Jūsų Vardas_Pavardė (serveryje): Visvaldas_Haze 2. Ar susipažinote su renginio bendra informacija ir galėsite būti nurodytu laiku renginyje?: Turbūt, kad jo 3. Ar vienas atliksite dainą, jeigu ne - su kuo?: vienas 4. Kokią dainą atliksite? (youtube.com nuoroda):
 6. 4 taškai
  Ka galiu pasakyti, administartorius man rodos nesupranta nei savo pareigų nei forumo. Nepamatė, kad buvo naudojamas C WALK IR C BUG o su C WALK greičiau judi ir greičiau taikaisi čia nebuvo aimo ir be to per mažai įrodymų, kad tikrai įrodytų aimą. Tikrai neliksi nenubaustas sėkmės Be to už administratoriaus skubėjimą ir neatidumą turėtų likti nubaustas ir lauksiu UNBAN.
 7. 4 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė (serveryje): Andriuhha_Nike2. Ar susipažinote su renginio bendra informacija ir galėsite būti nurodytu laiku renginyje?: Nu jo, bet turbut kad busiu.3. Ar vienas atliksite dainą, jeigu ne - su kuo?: Vienas4. Kokią dainą atliksite? (youtube.com nuoroda): Ryt pridesiu dar dainu nes nezinau kokias galima butu sudainuot.
 8. 3 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Rowland_Quradose2. Administratoriaus slapyvardis?: Sistema3. Užblokavimo priežastis?: Neleistinas PickUp iškvietimas.4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 9. 3 taškai
  Aplodismentai. Juditą į pavaduotojas ir pirmyn. Lauksiu vaizdo klipo apie TRV, nenuvilk.
 10. 3 taškai
  RENGINIO REGISTRACIJA 1. Jūsų Vardas_Pavardė (serveryje): S_M 2. Ar susipažinote su renginio bendra informacija ir galėsite būti nurodytu laiku renginyje?: Pasistengsim, bet per vėlu gali būti. 3. Ar vienas atliksite dainą, jeigu ne - su kuo?: vienas, nebent prisijungs legendinis Bredas_Cru ir parodys kaip reikia dainuoti bei atneš man 1 vieta. 4. Kokią dainą atliksite? (youtube.com nuoroda): 
 11. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Porn_Star (Remigijus_Narcissus)2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Arminas_Elegy3. Jūsų kaltinimai: Zmogelis pats dave ivykdyt smogiko misija, pats sutiko buti nusautas, taciau uzdet uz uzpuolima zaidejo yra visiskai nelogiska. Gal ir nera didelis nusizengimas bet still4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: b
 12. 2 taškai
  Sveikinu naująjį direktorių ir sėkmės valdant firmą.
 13. 2 taškai
  Sveikinu naujaji TRV dirika, sekmes su firma, PS tedziau gera analize
 14. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Arminas_Elegy2. Klano pavadinimas:Rollin' 30s Piru3. Peikimo priežastys: /tpklanas vežant seifa4. Vaizdinė medžiagai:
 15. 2 taškai
  Tikrai gražūs, panaudosiu kelis.
 16. 2 taškai
  Sveikas, malonu, sėkmės tau serveryje.
 17. 2 taškai
  Sveikas, Kšištofai. Sėkmės tau čia.
 18. 2 taškai
  Sveikutis, malonu, sėkmės tau čia.
 19. 2 taškai
  Pamačiau jog Remigijus nušovė, t.y Civili, surakinau ir dėjau tam tikra itarima, o čia jau nemano bėdos jums kuda ar kažkas kito, reikėjo kitoje vietoje ji nušaut, o ne prieš akis
 20. 2 taškai
  Užblokavimo apeliacija priimta. CBUG, tai leistinas, bet ne Aim.
 21. 2 taškai
  Man asmeniškai žiauriai gražūs darbai, šaunuolis ir sėkmės tau toliau!
 22. 2 taškai
  Na jo čia tiesiog nuotraukos. Bet maladiec, kad dalinies paimsiu porą.
 23. 2 taškai
  Iš šio žmogaus visada sulauksi pagalbos, tikrai maladiec, moka bendrauti su žaidėjais. Sėkmės tau toliau!
 24. 2 taškai
  Smagu, labiausiai laukiu sekmadienio @The_Deus Tikiuosi pasiseks
 25. 2 taškai
  Šaunūs atnaujinimai, su Šv.Velykomis.
 26. 2 taškai
 27. 2 taškai
  Veiksmas belekoks, vidose aiškiai matosi kas mentai serve yra be tazinimų bei rakinimų :))
 28. 2 taškai
  Zjbs vakaras ir veiksmas buva, tik gaila kad dabar reiks unbano laukt pora dienų...
 29. 1 taškas
  Sveikinu, tikiuosi parodysi iš kokio molio esi drėbtas ir Tedžio bei mūsų visų nenuvilsi. Tedi, graži analizė
 30. 1 taškas
  Sveikinu Montecarlo su TRV direktoriaus pareigomis sėkmės tau!
 31. 1 taškas
  ėjau pro šalį tenais ir pamačiau po maške gulintį mechą, maniau, kad jis maškę remontuoja, bet pasirodo padvėsęs buvo, tai ir sušukau: jei ką, tai *Važiuoju /kursuzeistas*! nustebau tenais, jei ką ir *Važiuoju /kursuzeistas* nėra įžeidimas, tik duodu žinot
 32. 1 taškas
  Dekuùuuj sseeeeniii, nenuvilsiu. Dekuj xiebros palaikymas buvo didziulis
 33. 1 taškas
  Nu tai sveikinu naujaji TRV direktorių sekmės Graži analizė
 34. 1 taškas
  Sveikinimai naujajam direktoriui, sėkmės valdyti firmą!
 35. 1 taškas
  Sveikinimai naujajam TRV direktoriui, tikiuosi puikiai seksis valdyti firmą!
 36. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė (serveryje): Blatnoi_Rychka2. Ar susipažinote su renginio bendra informacija ir galėsite būti nurodytu laiku renginyje?: Taip3. Ar vienas atliksite dainą, jeigu ne - su kuo?: Vienas4. Kokią dainą atliksite? (youtube.com nuoroda): 
 37. 1 taškas
  faking scammer you can't see meh?
 38. 1 taškas
  Atsisakyčiau, nes ne man tokios pareigos. Ką darytum, jei gautum kontrabandinių cigaru?
 39. 1 taškas
  Sveikinu Elegy sekmės direktoriavime, sad soprano
 40. 1 taškas
  Labai geros įdėjos ypač del bakelio ir journey aš už!!
 41. 1 taškas
 42. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Trevor_Verrosa 2. Administratoriaus slapyvardis?: Kittass_Zaidzia 3. Užblokavimo priežastis?: 24 trugdo treniruotei 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 43. 1 taškas
  Nedalyvavau,bet manau gal gerai laikas buvo praleistas.
 44. 1 taškas
  Veri naissss! Judam toliau!!
 45. 1 taškas
  Nu gražiai kaip ir jokių priekaištų,lausim naujo video
 46. 1 taškas
 47. 1 taškas
  Pokalbis sėkmingai įvyko. Ačiū už klausimus ir ačiū besiklausiusiems. Praleidau įdomiai laiką
 48. 1 taškas
  Lipčiau į palubę atsispirdamas kojas ant abiejų sienų ir bandyčiau kaip nors sustabdyti tą sienų traukimąsi, o jeigu šis motyvas nebe padėtų išspręsti šios baisios problemos, tai tiesiog susitaikyčiau su mintimi, kad aš pražuvęs ir jau nieko nebegaliu padaryti. Ką darytum jeigu kitame serveryje atsirastų įdomus atnaujinimas, kurio visi laukia jau keletą metų? (Special for @Liepsna_Fire, grįžk plz)
×
×
 • Kurti naują...