Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 47 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.06.08 visose srityse

 1. 7 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas_Elegy2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.pajėgos3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @Mark_Notenberg4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Na, pradėsiu nuo to jog Markas dirba gan ilgai spec.pajėgu darbe.Per visa darbo laika tikiu jog markas sukaupė gan didele patirtį būtent teisėsaugoje. ir Manau jog jau laikas jam suteikti šį šansą, taipogi atyvumas yra labai didelis, kas mane tikrai nustebino, dirba diena naktį galima pasakyti, taipogi buvę Spec.pajėgu pavaduotojai pasakė ta patį, jog markas yra geriausias variantas, ir tikiu jog jis pats pasistengs tiek dėl firmos, tiek įrodyti jog jis buvo to vertas. Taipogi vakar vyko atranka, ir treniruotė, leidau markui pravesti tiek treniruotė tiek atranką, viskas ėjo sklandžiai, per treniruotė gal ir nebuvo padaryta tiek daug kiek planuota, kadangi teisėsaugos buvo neperdaugiausiai.
 2. 5 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Liepsna_Fire2. Administratoriaus slapyvardis: Ernys_Myq3. Administratoriaus nusižengimas: Administratoriui draudžiama neteisingai užblokuoti žaidėją /ban, /lban: tyčia [3 įspėjimai], o netyčia [2 įspėjimai] Administratoriui draudžiama nesilaikyti /baudimai ir išsigalvoti savo priežastis [1 įspėjimas]4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: 
 3. 4 taškai
 4. 3 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hard_Bass Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: /kurklientas Kodėl tai yra naudinga?: Manau būtų geriau,užsidirbt pinigų ir t.t Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 1.Tokia pati sistema kaip ir medikų (/kursuzeistas) ar mechų (/kurmasina) kas kiek laiko atsiranda /kurklientas ir turi pas jį nuvažiuot, nuvažiavęs pas jį turi isodint į mašiną su komanda /vezti ar panašia ir jis nurodo kur jį reikia nuvežti pvž: Rock viešbutis ar Vyriausybė ir per duodama laiką (laikas taippat galėtu priklausyt nuo atstumo) turi jį atvežti už tai gautum 2000$ į /alga ir 20darbo xp. Manau iškart taksi darbas būtų smagesnis ir daugiau uždirbtum. 2. Siūlyčiau baust žaidėjus, kurie trukdo budėti ir iš oro pradeda trankyti mašina. Labai nervina kai bandai rink taškus dėl rang sistemos ir kažkam užkliūna, kad stovi vietoj. Už/Prieš ir kodėl? Lauksiu jūsų komentarų, cya.
 5. 3 taškai
  Nu labas Milevič panike,sekmės tau čia.
 6. 2 taškai
  Mano slapyvardis : Zxgamer_Lithuania Administratoriaus Slapyvardis : The_Vilmantas Priezastis : Cytas Irodymai : Negaliu imesti irodymu nes prtsc migtukas suluzes.
 7. 2 taškai
  Papeikimas atmestas Įrodymų reikia tam, žodžiai nieko neparodo. Pačiam tenka pastebėti serveryje yra mechanikų, kad nakties metu nėra darbuotojų nereikia skustis, nes aplamai geri orai ir daugelis serverio žaidėjų yra lauke.
 8. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gintare_Jaliele2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikų pavaduotoja3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Taip, priežastys yra labiau asmeninės, kurios šiek tiek daro įtaką mano tolimai ateičiai. Todėl pirma labiausiai norėčiau padėkoti @Visvaldas_Haze už galimybę per tokį trumpą laiką pasiekti tiek daug! Ačiū, kad pasitikėjai ir leidai šiek tiek parodyt ką sugebu. Tada noriu padėkoti visiems medikams: @Tom_Wild, @Christen_Armani, @Antanas_Kazimieras, @Reebok_Boss ir visiems kitiems, kurių jau ir nepamenu! Tada noriu aišku padėkoti @Mister_Tedis, kad taip pat pasitikėjo ir leido pabūt pavaduotoja. Aišku, galėčiau puse visų servo žaidėjų užtagint, nes per tokį trumpą laiką susiradau labai daug draugų, patyriau daug juokingų akimirkų, gal net ir kaiką paėmiau per daug į širdį Jūs visi esat nerealūs ir labai jūsų visų pasiilgsiu, bet praeitis visad bus už nugaros ir kvies atsisukti atgal, o tai reiškia kad dar susimatysim. Taaaad, bučkiai visiems, apkabinimai ir linkiu sėkmės bei kantrybės! 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 22 kalendorinės dienos
 9. 1 taškas
  Informacija civiliams ir teisėsaugai Informacija, už ką civilius gali bausti teisėsauga. Teisėsaugos komandos ir jų paskirtis. Teisėsauga - Tai trijų firmų sudėtis. Teisėsauga stengiasi užtikrinti kuo saugesnį žaidimą serverio žaidėjams, pastoviai kovoja su nusikalstamumu. Teisėsaugos darbai yra labai atsakingi ir reikalaujantys tinkamo pasirengimo tam, kad galėtumėte puikiai atlikti savo darbą. Teisėsaugos darbuotojas privalo visada turėti įrodymus už ką baudžia nusikaltėlį ir esant reikalui juos galėti pateikti. Teisėsaugoje yra trys firmos SPD - Slaptoji policija [Slaptosios policijos darbo skiltis prieinama tik jos darbuotojams ir valdžiai] PD - Policijos departamentas [Policijos darbo skiltis - Nuoroda] SPEC - Spec. pajėgos [Spec. pajėgų darbo skiltis - Nuoroda] Teisėsaugos darbuotojai privalo žinoti visus savo darbo nuostatus (taip pat ir tuos kurie siejasi su jų darbu) bei laikytis savo darbo taisyklių taip pat kaip ir darbo nuostatų. Visų darbų nuostatai Informacija apie įtarimo dėjimą /itarti - Uždėti įtarimo lygį žaidėjui. Teisėsauga naudoti /itarti gali tik turėdami pagrįstą pagrindą ir vaizdinę medžiagą. Teisėsauga įtarti žaidėją gali tik tada jei vaizdinėje medžiagoje aiškiai matosi nusižengimas ir asmens Vardas_Pavardė. Teisėsauga įtarti žaidėją gali tik per dvi valandas nuo padaryto nusižengimo. Įtarimų sąrašas bei paaiškinimas Visas įtarimų priežastys ir jų paaiškinimus rasite "Rodyti paslėptą turinį". Teisėsaugai neteisingai įtarus, žaidėjas gali parašyti skundą "Esu nubaustas už nieką" skiltyje (Policijos "Esu nubaustas už nieką" skiltis, Spec. pajėgų "Esu nubaustas už nieką" skiltis). Jeigu Teisėsaugos darbuotojas nesutinka su skundu, gali atsakyti į skundą pateikdamas įrodymus dėl ko buvo įtartas žaidėjas. Teisių atėmimas /atimtil - Atima lengvųjų tr. priemonių teises. Atimti lengvųjų tr. priemonių teises galima: kai žaidėjas šiurkščiai pažeidinėja Kelių Eismo Taisykles ( Važinėja prieš eismą, tyčia trankosi ir t.t), jei žaidėjas vežioja 2-3 asmenis, kurie daro Drive - by (šaudo pro langą). /atimtis - Atima sunkiųjų tr. priemonių teises. Atimti sunkiųjų tr. priemonių teises galima: kai žaidėjas grubiai pažeidinėja Kelių Eismo Taisykles, tyčia taranuoja kitus vairuotojus. Ant savo stogo vežioja kitus žaidėjus kurie šaudo. /atimtim - Atima motociklų teises. Atimti motociklų teises galima: kai žaidėjas turi įsisodinęs kitą žaidėją ir daro Drive - by. Ginklų licencijos atėmimas /atimtig Atimti licenciją iškart tais atvejais jeigu : Tyčia daromas masinis žudymas. Šaudoma į civilius Daroma Drive - By. Jei tyčia šaudoma per eventus/treniruotes ir kitas panašias veiklas. Kai žaidėjas turi padirbta ginklų licenciją. Vaizdinė informacija Pastebėjus neatitikimų ar klaidų bei turint pasiūlymų Susisiekite asmenine forumo žinute su @Ernys_Myq
 10. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų tikrasis vardas: Gintarė 2. Kiek jums metų?: 18 3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas 5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 12 klasėje 6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Piešiau seniau, mėgstu bėgioti, sportuot 7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Deja, nieko, lankiau lengvaja atletika 8. Jūsų zodiako ženklas: Skorpionas 9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Prancūzija, Norvegija 10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Teip, braliukai 13-os ir 32-ieju 11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Šuo. Drakas Šuo https://imgur.com/a/IyfJbWA 12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Haris Poteris, šiaip fantastika, romantika aišku 13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Visus mėgstu (bet gal labiausiai, kai dainoje yra minimi partizanai ) 14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno kultūra...gal ir matematika 15. Jūsų gyvenimo tikslas: Turėti šeima ir norima darba, ir daaug keliauti 16. Apibūdinkite savo charakterį: Jau čia sunkiau, mėgstu bendrauti labai su žmonėmis, draugiška, linksma, savimi pasitkiu. 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Tie kurie gerbia mane ir mano aplinka, nepradeda vaizduotis kažkuom kitu ir pan. 18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Egoistu, pasikėliusiu ir melagiu 19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Mediku vyr. prižiūrėtoja. Tikslai būna pasiekti tada, kai jie yra siekiami tyliai 20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Įstot į policija, tačiauuu...tenka rinktis kitokius, tai turbūt planas būtų pasiekti karjeros aukštumas ir sukurti šeima. 21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): https://imgur.com/a/YH9DyPO
 11. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas_Elegy2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Verslioru_Verslioras3. VIP nario nusižengimas: 2x /sutais /vaist.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: 2x.
 12. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Arminas_Elegy2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Mantis_Karpis3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas4. Papildomi komentarai: Teleportuojasi - gaudomas teisėsaugos. Žaidėjas bėgdamas nuo teisėsaugos sprogo su mašina, tačiau neatsirado Ligoninėje, teleporto būdu atsiteleportavo prie statybu, 0.06 - 0.13 | Poto vėl buvo gaudomas teisėsaugos, ir dabar nusiteleportavo prie ligoninės. 1.44 - 1.47 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 13. 1 taškas
  1. Jūsų tikrasis vardas: Diana2. Kiek jums metų?: 183. Jūsų gyvenamoji šalis: Lt lygtais 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kažkur tarp Klaipėdos medžių5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 3 gim. kl.6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Užsiimu žmonių erzinimu iks d d d. Ne, rimtai, daugiausia laiko, manau, užima mokslai. Po to eina knygos, bendravimas su draugais ir antraja puse. Kažkas panašaus. Mėgstu būti kieme, padėti tėvams namų ruošoje (čia ne pomiegis, bet kažką rašyt reikia), mėgstu būti su draugais.7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Oj ne, po mokyklos pėdinu namo, daugiau man nieko nereik, jei ir taip pusę dienos pramiegu :d8. Jūsų zodiako ženklas: DVYNIAI 9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Nesilankau užsienyje :d10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu du brolius, vienam lygtais 20, kitam 15 tuoj bus.11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu 3 mielus padarus, bet norėčiau gyvatės . Turiu šunį ir dvi kates.12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Dramos, siaubo ir kriminalai Geriausių, kol kas, neturiu.13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Nežinau žanro, tai tsg Chill tokios 14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: EW KAS GALI MĖGTI PAMOKAS????????????????????? KAS ČIA PER KLAUSIMAS??15. Jūsų gyvenimo tikslas: Pabaigti 12 klasių ir dirbti MAXIMOJ 16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu labai irzli, kartais erzinu žmones, nes nenustoju kalbėti :d. Šiaip esu bendraujanti, stengiuosi būti linksma ir pralinksminti kitus. Be to, esu žiauri savikritikė. 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Tuos, kurie nebijo pasijuokti, bet žino ribas.18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Tų, kurie apsimeta vienais, bet yra kitokie. (Dviveidžiai ar kažkas panašaus), be to, nemėgstu "narcizų"19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: AMŽINAI MEDIKĖ 20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Čia 15 klausimas, ne? 21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): https://imgur.com/a/J9pxJ7j [WARNING: atrodau jauna dėl SC filterių. ČIA TIK FILTERIAI]
 14. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Arminas_Elegy2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Josh_Stevenson3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 15. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Liepsna_Fire2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ernys_Myq3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas užblokavimas4. Papildomi komentarai: -5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 16. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Geraldas_Nezinomas 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Edvis_Waro 3. Jūsų kaltinimai: Pats Tedi matai. nesusitvarko žmogus su pareigom, mechanikų firma mirus, reikia kviesti - jų amžinai nėra. Ir tuo skundžiasi dauguma serverio, nes mechanikai tikrai reikalinga tarnyba ir kai toks miręs direktorius juos valdo tai reikia imtis kažkokių veiksmų. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Jos nėra, tai mato visas serveris savo akim kaip ir tu Tedi.
 17. 1 taškas
  Esu už, kadangi tikrai taksistams trūksta veiklos, o iškvietimų ne per daugiausia
 18. 1 taškas
  Čia ne čytai, kai kuriais atvejais kai miršti, dažniausiai sprogus mašinoje, pasilieki pasibuginęs toje pačioje vietoje ir nenusikelia žaidėjas į ligoninės interjerą, rodo ligoninės timerį (laiką) ir gali vaikščioti. Ligoninės laikui pasibaigus - grįžti atgal į ligonines išgydymo poziciją. Matosi ir šiame video tai jog po 90s grįžo atgal į ligoninę.
 19. 1 taškas
  "OMG KIEME +31 O JŪS SAMPA LOŠIAT. BŪKIT SU DRAUGAIS KIEME NOLIFERIAI JŪS OMG"
 20. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Last_Fight2. Klano pavadinimas: Cali Cartel 3. Peikimo priežastys: Nemoka išpirkų4. Vaizdinė medžiagai: https://imgur.com/a/WB9Mny6
 21. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Arminas_Elegy2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Geraldas_Nezinomas3. Užblokavimo priežastis?: Speedhack4. Papildomi komentarai: Pirma syki užblokavus, žaidėjas nusipirko unban, pagalvoju ir įtarus jog jis naudos vėl tapatį, pasisekė, jis tai padarė. 0.18s, nušoko ir paspaudė speeda, t.y 160 greitis, matosi aiškiai įrodymuose. 0:50, sustojo ir greitis labai labai greit pakilo, o pingas ir visa kita tvarkoj.5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 22. 1 taškas
  Vieną dieną ir mokėsiu, kai dirbsi pas mane
 23. 1 taškas
  Maladec gerai daužot, svkn paėmus sezoną vyrukai.
 24. 1 taškas
  kazkoks randomas, atejes i srw ir cytina , na daug neteko bendrauti, bet is sono atrodo jog mėgsta žmogus prikolą, bendrauti su kitais žmonėmis ir šiaip žmogus mldc
 25. 1 taškas
  Vienu žodžiu. Man 18 ir siekiu teisės studijų, tau 20 ir sieki moderiatoraus samp forume. Viskas tuo ir pasakyta.
 26. 1 taškas
  Kažkoks randomas, krc bendraujantis, visada turintis ka pasakyti ir siaip toks mesininkas visada krenta per veikmus (kumpis) myliu ir buciuoju
 27. 1 taškas
  Esi tas zmogus su kuriuo ilga laika bendrauju, bet vis kazkur dingdavo ir gryzdavo tik porai dienu, bet dabar pasiemes dirika ir pasikele pacaniukas (jkj) bendraujantis, suprantatis prikolą, bendraujantis ir šiaip toks sausainis
 28. 1 taškas
  Tai tipo moki šaudyt,draugelius į pagalba jog tipo tavęs nenukaltu ir done.
 29. 1 taškas
  1. Filmo pavadinimas: Chernobyl2. Išleidimo metai:2019 3. Žanras: Katastrofos 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10):9.7 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Labai gerulis filmas, apie černobylio avariją
 30. 1 taškas
  1. Filmo pavadinimas: Green book ir dar daug kitų kuriu pav. nepamenu Ai dar The Revenant (Žiauriai geras, kas nematet pavydžiu nes db galit pamatyt geriausia filmą (Jei kas žinot panašiu ir man nematytu numeskit uždėsiu rep limitą)2. Išleidimo metai: 2018 3. Žanras: Komedijos, Biografinis, Dramos 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8.3 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Kas mate, tas tikrai žinos daug reikėtu rašyt
 31. 1 taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ignas_Drifter Koki nekilnojamą turtą parduodate?: Biznį Šalmų parduotuvę Pradinė kaina: 3m arba 4m ir daugiau Ar domina mainai? Kokie?: Ne Nekilnojimo turto aprašymas:Geras bizinis pelningas geroj vietoj Vaizdinė informacija ,kuri suteikia daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: https://imgur.com/a/TkJqXdW
 32. 1 taškas
 33. 1 taškas
  1. Filmo pavadinimas:Bohemijos Rapsodija 2. Išleidimo metai: 2018 3. Žanras: Muzikinis, Biografinis, Drama 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8.1 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Įdomus, nes sužinai galbūt tai ko nežinojai apie Fredį Merkurį.
 34. 1 taškas
  Ne visas sąrašas, bet stengiuosi reguliariai atnaujinti: https://letterboxd.com/artacp/films/diary/ Manau, kad kiekvienas filmas yra savimi geras, nes to filmo kūrėjai, filmavimo komanda ties tuo dirbo. Patys geriausi pasaulyje filmai turbūt yra įvertinami geriausiais imdb reitingais. Tad, tiek.
 35. 1 taškas
  Nu joa tau tinka @Ignas_Drifter ir @Karolina_Black , norėčiau jus matyti kartu šią vasarą
 36. 1 taškas
 37. 1 taškas
  Žemiau išvardintoms vartotojų paskyroms negalima įsigyti administratoriaus statusą dėl grubių Serverio ar (ir) Administracijos taisyklių nesilaikymo. Viešai skelbiamu sąrašu siekiame parodyti, kad Pagr. administracija neketina taikstytis su grubiais ar pakartotiniais taisyklių pažeidimais. Tony_Kiss [nenustatyta] Arcis_Mfs [nenustatyta] Jeremy_Escobar [nenustatyta] Gytis_Same [nenustatyta] Vismantas_Miguel [nenustatyta] Justas_Camel [2019-07-01] Mister_Tedis [2019-09-25] Dede_Osva [2019-12-26] Just_Delete [2020-04-11] Vartotojai norintys nusiimti administratoriaus statuso draudimą turi susisiekti su Projekto administracija po 6 mėnesių nuo įtraukimo į šį sąrašą, www.Las-Venturas.lt/kontaktai
 38. 1 taškas
  Pasikeisk kompiuterio pilnai kalba į LT ir tada susitvarkys.
 39. 1 taškas
  Zmogus malonus bendraujantis ir siaip mldc zmogus visada padedantis
 40. 1 taškas
  Darbų su pakvietimais Valdžia Čia surašyti visi esami serverio darbų su pakvietimu direktoriai ir jų pavaduotojai. Direktorius: Rasta_Kentas (2020/05/21) [0/4] Pavaduotojas: Kristupas_Scary (2020/05/22) [0/2] Direktorius: Vytas_Likes (2020/05/04) [0/3] Pavaduotojas: Edviix_Samp (2020/05/19) [0/2] Direktorius: Hennessy_Vro (2020/05/03) [0/3] Pavaduotojas: Iam_Leesin (2020/05/26) [0/2] Direktorius: Evis_Jojo (2020/05/04)[0/3] Pavaduotojas: John_Capone (2020/05/04) [0/2] Direktorius: Arminas_Carleone (2020/03/29) [1/3] Pavaduotojas: Petras_Rimkus (2020/05/24) [0/2] Direktorius: Franklin_White (2020/05/20) [0/3] Pavaduotojas: Ewan_Armani (2020/05/25) [0/2] Direktorius: Renkamas Pavaduotojas: Nėra
×
×
 • Kurti naują...