Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 35 / 300

Versija: LV 7.4.2

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.07.19 visose srityse

 1. 3 taškai
  Užblokavimo apeliacija nepriimta. Dainos pavadinimas koks?
 2. 2 taškai
  Automatizuotas vartotojo duomenų susigrąžinimas
 3. 2 taškai
  Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Minde_Boss 2. Administratoriaus slapyvardis: Jamal_Murray 3. Administratoriaus nusižengimas: Administratoriui draudžiama neteisingai užblokuoti žaidėją /ban, /lban: tyčia [3 įspėjimai] 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 4. 2 taškai
  Papeikimas atmestas. Klanai negali organizuoti šturmų, o jei tai buvo grobimas pateikite įrodymus kaip 10 online teisėsaugos.
 5. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Stanke_Vic2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Ryan_Quard3. Jūsų kaltinimai: Sitas dyrikas man uzdejo du free ispejimus uz tai kad as tipo buginau iksvietimus, na o istikruju iskvietimus bande buginti Flash_Insane ir Armis_Wtf. Bet argi taxi darbas priimti iskvietimus ir nuvezti zmogu kur reikia?4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/GWBmURA
 6. 2 taškai
  Sveikas Stanke_Vic, noriu tau padėkoti už pirmąjį mano papeikimą! Priėjus prie reikalo, tai tavo iškvietimų būginimas matysis mano nuotraukose, sėdėjot keturiese kanale, Jūs abu buvote kanale, ir bandėt būginti iškvietimus, nes abu iškvietimus priėmei per vieną sekundę, darbuotojai pradėjo sakyti jog būgini iškvietimus, tai į tai ir sureagavau, pasidariau įrodymus ir nubaudžiau, viskas matysis nuotraukose. Gavęs 2 įspėjimus ir Praktikanto(-ės) rangą, pradėjai įžeidinėti kolegas, ir galutinai buvai išmestas iš darbo. Įrodymai; 1 NUOTRAUKA, MATOSI, JOG IŠKVIETIMĄ IŠ ARMIS_WTF PRIĖMEI PER VIENĄ SEKUNDĘ, /TIMESTAMP RODO JOG PER 0 SEKUNDŽIŲ. 2 NUOTRAUKA, MATOSI, JOG IŠKVIETIMĄ IŠ ARMIS_WTF PRIĖMEI PER VIENĄ SEKUNDĘ, /TIMESTAMP RODO JOG PER 2 SEKUNDES. ABU IŠKVIETIMAI PRIIMTI TA PAČIA PRIEŽASTIMI, IR NUO TO PAČIO ŽMOGAUS 3 NUOTRAUKA, ĮRODO, JOG ESAT VIENAM KANALE, IR GALIMAI STANKE_VIC PAPRAŠĖ SAVO DRAUGO ARMIS_WTF, JOG IŠKVIESTU „TAKSI“ IR STANKE_VIC GALĖTU PRIIMTI. 4 NUOTRAUKA, ĮRODO, JOG GAVAI TREČIĄ ĮSPĖJIMĄ, NES PRADĖJAI PYKTI ANT KOLEGŲ, JOG JIE TAVE PASKUNDĖ, IR BUVAI NUBAUSTAS. 5 NUOTRAUKA, VĖLGI ĮRODO JOG KONFLIKTAVAI SU KOLEGOMIS. Su kolegomis, kurie bandė atsakyti į tavo siuntimus, pykčius pakalbėjau, ir jie paaiškino kodėl taip darė.
 7. 1 taškas
 8. 1 taškas
  Taigi, sveiki Gerb. šio serverio žaidėjai. Stebiu, kaip šis serveris žlunga ir nebegaliu kentėt, nusprendžiau paklausti Jūsų visų ką reikia padaryti, jog šis serveris atsigautu. Ką Jūsų manymu reikia daryti, jog serveris turėtų vėl bent 70 pastovių žaidėjų. Tik nesakykite, jog sampas žlugo ir t.t. nes jis dar tikrai gyvuoja, palyginus su kitais LT serveriais. Mūsų serveris turi vieną iš pagrindinių veiksmo dalykų, tai yra cbuga dėl, kurio veiksmas įdomesnis bei mano manymu gerai sulygintą ginklų žalą. Tai pagrindinis dalykas kodėl samp yra įdomu žaisti. Į serverius ateina rimtesni žaidejai vien dėl šio žaidimo malonumo, tačiau mūsų serveryje laikosi tik apie 35 žaidėjus ar net mažiau. Todėl vienas iš klausimų yra, kodėl šiame serveryje tiek mažai žmonių, jeigu tai realiai vienintelis rimtesnis LT projektas, kuris turi šį malonumą. Tai tikriausiai ne tame yra bėda, tada kame? Nusibodusios sistemos, prasti atnaujinimai? Mano manymu serverio sistemos yra labai unikalios bei įdomios, todėl šis dalykas taipogi negali būti pagrindinė serverio žlugimo priežastis. Taigi, kalbant apie atnaujinimus, jie ištikrųjų liūdina, nes jie yra daromi gana retai ir iš viso atnaujinimo, serveriui būna padaryti, tik keli įdomesni dalykai serveriui, kas mano galva tai erzina ne mane viena ir galbūt tai viena iš priezasčių kodėl mūsų serveryje tiek mažai žaidejų. Taigi, kitas mano manymu serverio žlugimo argumentas yra, per didelis žaidejų verkimas. Puikus įrodymas dėl veiksmų, vos ne per kiekvieną veiksmą prasideda verkšlenimai, kaip Jūsų daugiau Mūsų mažiau, todėl kitiems mano manymu serverio žaidėjams čia yra neįdomu žaisti. Kitas epizodas, tai dėl šaudymo, kaip per veiksmus būna naudojamos Mk arba Sniperiai šaunamieji ginklai. Dauguma serverio žaidejų dėl šių ginklų verkia, jog su jeis per lengva nušaut ir panašiai, beveik visiems atrodo, jog reikia šaudyti tik iš deaglo, nes kitaip veiksmas neįdomus, baikit juokus, kaip buvo prieš kelis metus atgal kai vien tik vos ne su Mk būdavo šaudoma ir veiksmas buvo nuostabus! Tai apibendrinus ką parašiau, galime drąsiai teigti, jog tik mes galime sau pasidaryti įdomų žaidimą ir taip pritraukti naujų žaidejų, ir vėl pakelti serverio lankomumą. Beabejo ir serverio valdžiai reikėtų įdėti daugiau darbo bei jiems padėti savo įdejomis. Ką gi, aš savo mintis išdėsčiau kas mano manymu serveryje yra prastai ir išvadoje pasakiau pagrindinius mano galva dalykus, kurie turėtų prikelti serverį. Galbūt kažkur ir nuvažiavau į lankas, bet mano manymu tik mes patys galime padaryti serveŕį geresniu. Todėl visus kviečiu išsakyti savo nuomones apie serverį kas jame blogaj ir kaip jį reikia atgaivinti !! Nebūk abėjingas ir išsakyk savo nuomonę! @Max_Tosha prašau sek šią temą ir tikėkimės, jog pamatysime puikių pasisakymų, kaip reikia prikelti serverį!!
 9. 1 taškas
  Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Minde_Boss 2. Administratoriaus slapyvardis: Arminas_Carleone 3. Administratoriaus nusižengimas: Administratoriui draudžiama neteisingai užblokuoti žaidėją /ban, /lban: tyčia [3 įspėjimai] 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 10. 1 taškas
  Neužblokuotas. Grąžinau kreditus.
 11. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Jamal_Murray 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Hapko_Poppins 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: kžn jei ką yra daugiau įrodymų 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 12. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Eddie_Hokage2. Administratoriaus slapyvardis?: Marcelo_Fabela3. Užblokavimo priežastis?: cytukai4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): cia dar bsk sito zmogaus medziagos is gdm:
 13. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: jack montecarlo2. Jūsų atstovaujamas darbas: Trv3. Jūsų užimamos pareigos: direktorius4. Neaktyvumo priežastis: darbo reikalai. Komandiruote i lenkija5. Neaktyvumo laikotarpis: tik siandienai6. Jus pavaduojantis asmuo: priziuretojas arminas kushas
 14. 1 taškas
  Papeikimas priimtas. Direktorius gauna žodinį įspėjimą. Kitas menkiausias nusižengimas prilygs įspėjimui.
 15. 1 taškas
  Ačiū, jog giriate administratorių - Jamal_Murray. Tikiuosi jis ir toliau taip šauniai atliks savo darbą!!!
 16. 1 taškas
 17. 1 taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė, klano pavadinimas?: Stanke_Vic, Fast & Furious Įkurto klano tipas?: Laisvalaikio Nuotrauka [/info > Bendra informacija; /klanai]: https://imgur.com/a/pLMJDxM , https://imgur.com/a/iMOdUf2
 18. 1 taškas
  Kadangi sis papeikimas yra literally nuo manes, tik buvau su apribota teise rasyti, dabar atsakysiu. Bahuras, ar taip ar taip ofisas privalo but atrakintas, nebent komendanto valanda, kadangi zaidejai nori susimoket baudas ir pns, o mes net nenorejom plesti narku skyriaus, tenorejom uzgrobti pd ofisa, su savo 10 mentu ss eik *Birbinu genį* is karto sakau is principo nekelsiu, nes veiksmo bijai. Sturmas, okay realiai mes darem grobima, bet galime pavadinti tai sturmu, dabar pasigooglink kas yra sturmas, zinoma, tu sakysi taisykles yra taisykles, abydna, kad be taisykliu daugiau nieko nemoki.
 19. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Waro 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikai, direktorius.3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nuo direktoriavimo pradžios iki dabar firma laikėsi tikrai visai neblogai, žinoma kartais pasitaikydavo šiokių tokių problemų, bet bendrai su firma viskas buvo gerai. Dabar atėjus vasarai darosi vis sunkiau laikyti direktoriaus pareigas, o firmos situacija pradėjo blogėti. Visų pirmą tai pradėjo trūkti motyvacijos ką nors daryti su firma. Kuo toliau tuo firmos situacija buvo prastesnė, nes pradėjau atlaidžiai žiūrėti į šias pareigas. Galiausiai tai pastebėję žaidėjai pradėjo rašyti nusiskundimus, jog tinkamai neatliekamos direktoriaus pareigos ir nesusitvarkoma su firma, bei raginti pradėti rimčiau žiūrėti į direktoriaus pareigas. Kitą priežastis – vasara, vis dažniau turiu kur nors išvykti ir tai sukelia nemažai problemų prižiūrint firmą. Dabar jau matau, kad mechanikų firmos situacija nesitaiso ir jau nebe pasitaisys, todėl su pavaduotoju nusprendėme nebetempti laiko ir suteikti šansą labiau motyvuotam kandidatui į direktorių. Labai norėčiau padėkoti žmonėms, kurie prisidėjo prie mūsų firmos: @Goda_Vello, @Bob_Fake, @Kiesa_Mtz, @Velnias_Samp, @Simas_Dev, @The_Vilmantas, @Martyna_Boo, @Rokas_Venta, @The_Deus, @Deimantas_Since, @Mister_Tedis. Taip pat norėčiau padėkoti @Max_Tosha už suteiktą šansą. 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 3mėn. 10d.5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): https://imgur.com/a/fnxi8rX
 20. 1 taškas
  O kodėl tokie argumentai Jums netinka? Tai gali būti viena iš pagrindinių priežasčių dėl serverio suprastėjusio aktyvumo. Žaidėjams gan svarbu pamatyti kažką naujo, todėl las-venturas išsiskirdavo iš kitų su savo dažnais atnaujinimais, nors šie ir nebūdavo dideli, tačiau atnešdavo kažką naujo, kas paįvairindavo žaidimą. Ai, tiksliai, Jūs gi perkate scriptus ir didesni ar/ir greitesni atnaujinimai jums kirstų per uždarbį
×
×
 • Kurti naują...