Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 300

Versija: LV 7.3.7

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.07.31 visose srityse

 1. 6 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai, direktorius3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebegundo sampas ir neužkalnų mokslo metai tai reikia pasidžiaugti vasara.4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 37 Dienos5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):
 2. 4 taškai
  Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marcelo_Fabela2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai / Pavaduotojas3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebegundo sampas ir neužkalnų mokslo metai tai reikia pasidžiaugti vasara.4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14 Dienų.
 3. 3 taškai
  Pastebėjau, kad ilgai reikia laukti atnaujinimų, atėjus tai dienai pamatome, kad tiek laukti atnaujinimų tikrai nevertėjo, Erika_Benneti taipogi leavino, nes aš nebeesu projekte. Taigi mano pasiūlymas ir klausimas labai paprastas - ar reikia, kad Deividas_Britas grįžtų į projektą kaip skripteris/savininkas? Kad būtų lengviau apsispręsti paskelbsiu šiek tiek savo numatomą darbų sąrašą, jei tapčiau savininku vėl: Išmesti iš komandos vieną žmogų, kuris viską gadina (nenoriu konkrečiai įvardinti, bet užuomina paliksiu: Ma*_Tosha). Padidinti pelno dalį sau, sumažinti pelno dalį Invision_White (sutikime, kad jis tikrai per daug pasiima sau). Kiekvieną mėnesį žaidėjams išdalinti daugiau nei 500 eurų į jų banko sąskaitą. Suorganizuoti į dieną po vieną konkursą iš realių prizų. Nupirkti nekilnojamojo turto (sodybą, sodą), kur galėtume organizuoti LV bendruomenės meetus. Padaryti po kelis atnaujinimus per dieną. Nebedaryti bugų. Atpiginti visas paslaugas ±40-60%. Suorganizuoti į dieną po 3-4 eventus. Sugražinti Erika_Benneti į serverį ir duoti jai IV lygio administratorių, nes tai tikrai nusipelnęs šių pareigų žmogus.
 4. 2 taškai
  Lažybų kontoroje yra paskelbtos lažybos dėl draugiškų krepšinio rungtynių Lietuva-Ispanija (2019-08-02 22:30 val.). Kviečiu visus lažintis
 5. 2 taškai
  100% LAS-VENTURRA - GTA ISTORIJA. Naujas video projektas. (Nukeltas tolimesniam laikotarpiui.) @Aurimas_Ehmmett gg
 6. 2 taškai
  Sveikas, Alfredai. Taip, negražu šitaip meluoti. Tačiau, nemanau, kad žaidėjas bus nubaustas. Ateisiu į žaidimą, grąžinsiu tau sumą pinigų, kurią praradai dėl Melagėlio Stankės. Ne visi esame blogiukai
 7. 2 taškai
  Tikrai už , bet kaip mašina užtraukta rankiniu stabdžiu , padaryti jog mechanikams eitų ją patraukti.
 8. 2 taškai
  Visu pirma teisesauga deda star uz platinima tik kaip buna su klano skinu. O ne su darbo. Ir prie ko cia sitas zmogeli.
 9. 2 taškai
  Neįžvelgiu administratoriaus - Rowland_Quradose nusižengimo.
 10. 2 taškai
  Sorry buvau tada nervuotas, nes mama manodienynas.lt buvo patikrinus...
 11. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Alfredas_Vulfas 2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Stanke_Vic 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Nusprendziau nusipirkti narkotiku, man Stanke_Vic dave 6g kreko ir uz tai sumokejau 200 euru. Tuomet jis man sako duodi 10k staigiai arba parasysiu i foruma ir gausi ban. Na as jo paklausiau ir daviau. Tuomet parasiau adminams, jie pasake, kad tiek kainuoti negali. 4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas):
 12. 1 taškas
  Na*ui tu reikalingas. Beje kokio by*io aš tave gerbiau kaip mirusį jei grįši? P.s O kur prie apklausos: Vapšė nereikalingas.
 13. 1 taškas
  Gryšt į Lietuvėle gert prisigert, gaut kokiu nuostabiu nuotykiu ;D Realiai viskas pvyko tik daug minuso ;D
 14. 1 taškas
  Labas visiems.
 15. 1 taškas
  @Minde_Boss tu gali man pasakyti kur įžeidžiau rowla? Jei gerai matai tai mano įrodymuose matosi kai kažką gaidžiau vadina, o aš tik atsakiau, kas čia per hujne *Keberiokšt*
 16. 1 taškas
  Kažkaip kol buvo slepiamos anketos pildančiųjų į direktoriaus postą, tol buvo tokia įdomi intriga, o dabar pyst pasižiūri ir jau matai, ką gali sveikinti, nu įdomiai įdomiai.
 17. 1 taškas
  O, tai pala, ne tu skriptini?
×
×
 • Kurti naują...