Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 47 / 300

Versija: LV 7.3.9

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.08.01 visose srityse

 1. 11 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dede_Osva2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikų pavaduotojas3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Dėja atėjo laikas pasitraukti iš samp ir nutraukti šio žaidimo karjerą. Ačiū, kad leidote pasireikšti, tačiau atsirado asmeninių priežasčių dėl kurių negaliu tęsti karjeros bei žaisti. Ačiū @Jack_Montecarlo, @Tipo_Efka, @Hard_Bass, @Arminas_Kushas, @Jesica_Sun, ir visiems kitiems su kuriais šis žaidimas buvo daug prasmingesnis, gal kada nors grįšiu tačiau dabar visiems sakau ate.4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 7 dienas.
 2. 6 taškai
  Sveiki, susidūriau su tokia gan didele problema. Galbūt kai kuriems tai bus naujiena, bet mes su @Erika_Benneti pradėjome bendrą, naują gyvenimą po vienu stogu. Viskas sekasi puikiai tik yra viena problema dėl kurios jau man pradeda galva skaudėti. Iš senų laikų, kai dar su mylimąją žaisdavome čia, prie jos yra pristojęs vienas berniukas. Jis nėra labai populiarus šiame serveryje, kiek supratau iš @Invision_White kalbų jau net jį yra jis užknisęs, tačiau nenoriu sakyti kas jis toks (užuomina: Max_*osha). Taigi mano apibūdintas asmuo jau ilgas laikas yra pristojęs prie mano mylimosios, kelis kartus prie mūsų namų durų radau gėlių puokščių su rašteliu ir prisipažinimu meilėje. Mano mergina ir aš pradėjome bijoti dėl jos, kad šis išprotėjęs vaikas nieko jai nepadarytų. Gal galėtumėte apklausoje padėti nuspręsti ką man padaryti su šitu vaiku?
 3. 6 taškai
  Forume, virš „Populiariausi nariai“ atsirado skydelis, kuriame bus automatiškai atvaizduojami serveryje prieinami statymai iš 2019 m. Pasaulio krepšinio čempionato pasiruošimo ir pagrindinių čempionato kovų.
 4. 5 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Mister_Tedis 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Alcapone_Pablito 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas. 4. Papildomi komentarai: Ridos botas. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 5. 3 taškai
  Sveika liepsna, rinkimuose pasirinkau @Linas_Svc, nes kai buvo TRV direktorius tikrai gerai pasirodė, surinko gera komandą tik gavęs direktoriu galima sakyt, pasirinko gera pavaduotoja kuris nenuvylė, buvo pavyzdinga firma, veiklos buvo nenobodžios tikrai įdomios, bei kai darė atrankas iškarto buvo galima suprast kad pas jį bus smagu dirbti dar pamenu pirmoje Linas_Svc atrankoje buvo net 9-11 žaidėjų bandančių patekti į trv firma nu man iš visų šitų kandidatų tai Linas_Svc atrodo, kad vertas TRV direktoriaus ir nenuvils DPI narių.
 6. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tipo_Efka2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Hard_Bass4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Žmogus tikrai aktyvus, supranta kas yra firma ir kaip jai reikia atstovauti. Pats bandė siekti mechanikų direktoriaus pareigų todėl manau žino visus nuostatus. Noriu, kad žmogus tikrai parodytų iniciatyvą ir ką jis būtų pakeitęs šioje firmoje bei kokių naujovių būtų atnešęs, todėl manau šis žmogus bus tinkamas šioms pareigoms. Jis nėra turėjęs nei vieno pavaduotojo ar direktoriaus pareigų šiame serveryje todėl tai bus didelis pastūmimas kilti karjeros laiptais.
 7. 2 taškai
 8. 2 taškai
  Mano manymu gregas,bendraujantis,draugiškas,manau kad rastų kalba tarp darbuotojų.
 9. 2 taškai
  Mano manymu yra du stiprūs kandidatai - Linas ir Gregas. Tačiau vienas iš jų visiškai nėra aktyvus, todėl renkuosi grega, kadangi jis draugiškas, aktyvus, bendraujantis žmogus.
 10. 2 taškai
  Gregas vienareikšmiškai. Tomas išvis nėra apsisprendęs kokios valdžios jis nori pildė į pd, į specus, į mech, dabar į trv nu tai apie ką mes šnekam gramatinių klaidų daugiau nei proyo ten nu vnž.. King Queen per anksti į direktoriaus posta aš manau, kątik pradėjęs žaisti.. Emilijus Sangokas / Pijus Spooks silpnos anketos, tikrai silpnos. Edward Moore gal ir nieko anketa, nu nes ne nuo anketos viskas priklauso, bet irgi kiek per anksti yra, sakau pirma gal į pavaduotojus? Karkis su Linu nelabai čia žaidžia iš tikro. Lino charakteris tikrai ne direktoriavimui, ir šiaip nemokėčiau su juo susidirbti. GREGAS TRV DRK
 11. 2 taškai
  Karkis_Venturas bei Meta_Black, žinau jog pas juos būtų įdomu dirbti, nes iš anksto prisigalvoję įdėjų veikloms bei darbo rutinos paįvairinimui.
 12. 2 taškai
  Nera is ko rinktis visi nematyti isvis Na balsuociau uz Grega bet manau sis zmogus labiau prie veiksmo tai kaskaip manau ilgai neisbutu tai Renkuosi Lina
 13. 2 taškai
  Aim_Greg. Tikrai matosi, kad zmogus stengiasi siekti sio posto, serveryje daznai ji matau, teamspeake taip pat labai aktyvus, draugiskas, maloniai bendraujantis, su juo lengva rasti bendra kalba, o tai yra vieni is svarbesniu dalyku atsizvelgiant i direktoriaus vieta. Reikia siam jaunuoliui suteikt sansa, negi vel norit duot Linui direktoriu, kodel gi negalima duot pasireikst kitiems? Linai sorry, nieko blogo apie tave negalvoju ir nesakau, bet dar uzleisk vieta kitiems.
 14. 2 taškai
  Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marcelo_Fabela2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai / Pavaduotojas3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebegundo sampas ir neužkalnų mokslo metai tai reikia pasidžiaugti vasara.4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14 Dienų.
 15. 2 taškai
  Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas_Carleone 2. Jūsų atstovaujamas darbas: GP 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Turbo_Max 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Šis žmogus man padėjo nuo pat pradžių kaip tik gavau direktorių. Jis man padėjo ir su temom su visom sistemom kurios yra forume daug ką patarė. Jis yra aktyvus turi prižiūrėtojo rangą o su šiuo rangu jis jau daug ką padaro firmoje o manau gavęs pavaduotoją jis padarys dar daugiau.
 16. 1 taškas
  atsakau ziauriausias mano vidosas hebra, nepagailim like'o :))
 17. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Mister_Tedis2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Kennedy_Thal3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.4. Papildomi komentarai: Auto. Anti stun. Matosi pradžioje kaip cbugina net animacijos buginas ir kai baigės apkaba jis toliau bando cbugint su to auto, vėliau matosi kaip šaudosi ir nei vienas stun nekimba. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 18. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kleckas_Robertas 2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tikras acc Jack_Connor fake acc Luccy_Lescro 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate:Nezinau cyto paavadinimo bet per atstuma sunaikino mano 2 tr priemones https://www49.zippyshare.com/v/OGYcnAUn/file.html 1 video dalis https://www97.zippyshare.com/v/aWNva6wT/file.html 2 video dalis 2 dalies gale matysis sms is tikro acc kur jis man grasino
 19. 1 taškas
  Pagyrimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Martin 2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Louie_Gucci 3. VIP nario pagyrimas: Šis vip narys visuomet padeda serveryje kuo gali, esu dėkingas jam už suteikta pagalba. 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): Nėra.
 20. 1 taškas
 21. 1 taškas
  Ammm... Truputi, net juokinga , mano pingas tikrai nėra mažas, ir kai cbuginu aš laikau A ir S mygtukus tai todėl gal ir atrodo auto. Cbug'inau su 0 kulkų nes nežiūrėjau į jas vpš ir niekad nežiūriu Ir buvo tada dar 2kulkos, tai idk spresk kaip nori
 22. 1 taškas
  Neužilgo įkelsiu banned. Bet kokių atvėjų pirkis unban, nes po rr fotke
 23. 1 taškas
  Sveiki! Atsižvelgusi į tai, kad Tolimųjų reisų vairuotojų direktoriaus rinkimų anketos buvo atslėptos ir yra galimybė jas perskaityti bei vertinti, nusprendžiau padaryti apklausą. Kas jūsų manymu yra verčiausias tapti TRV direktoriumi ir kodėl? Pasirinkite žmogų kuris jūsų manymu geriausiai susitvarkytų su pareigomis ir nepamiškite ne tik prabalsuoti viršuje, bet ir pakomentuoti savo pasirinkimą! Apklausa baigsis vos tik bus išrinktas direktorius. Balsavimas nėra viešas. TRV direktoriaus rinkimus rasite šioje NUORODOJE ≫ Atsakant šioje temoje, nepažeiskite bendrųjų forumo taisyklių ir apklausų skilties taisyklių.
 24. 1 taškas
  Galvojau animacijos buginosi, o čia švariai šaudau, greitis išaudytų apkabų irgi nėra toks didelis ir bam banas, suprantat jūs gerbiamieji kas yra C-Bug? Jeigu ne va pamoka, galite pasimokyti - Video iš mano ekrano pusės -
 25. 1 taškas
  Šiame video matau smurtą prieš moteris. Jei čia būtų instagram, video būtų pašalintas. Bet duodu rep
 26. 1 taškas
  Susitvarkiau kompą, monitorius susipiso fantastika *Lenkiškai keiksnojuos*
 27. 1 taškas
 28. 1 taškas
  Tikriausiai gyvai jos nematei, jei taip sakai. Net gamta pavydi jai tokio grožio.
 29. 1 taškas
 30. 1 taškas
  Ne pirmas kartas... Pabandyk jam kitą berniuką surast. No homo
 31. 1 taškas
  Pavaduotojas bus renkamas iš darbuotojų. Kuomet darbuotojas ateina į atranką, tu negali nuspręsti, kaip jis bendrauja ar koks jis yra darbingas, jeigu jo nepažįsti. Manau kiekvienas direktorius renkasi darbuotojus pagal aktyvumą, o jų daug nėra. O pavaduotoją jau kita kalba, kadangi renkiesi iš darbuotojų ir jau matai jo aktyvumą, bendravimą, darbą.
 32. 1 taškas
 33. 1 taškas
  Jasna, banas už reklamavimą, hjz koks dar reklamavimas kai serve beveik nebūnu
 34. 1 taškas
 35. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Dede_Osva 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Gabrius_Bmw 3. Užblokavimo priežastis?: Reklamavimas 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/94GTRt1
 36. 1 taškas
  Gryšt į Lietuvėle gert prisigert, gaut kokiu nuostabiu nuotykiu ;D Realiai viskas pvyko tik daug minuso ;D
 37. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Crazy2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Medikai, direktorius3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Nebegundo sampas ir neužkalnų mokslo metai tai reikia pasidžiaugti vasara.4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 37 Dienos5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):
 38. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Cocain2. Jūsų atstovaujamas darbas: ,,TAKSI" 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotojas4. Neaktyvumo priežastis: Išvykstu į kaimą svarbiais reikalais5. Neaktyvumo laikotarpis: 2019-07-28, tik vieną dieną.6. Jus pavaduojantis asmuo: ,,TAKSI" Direktorius @Ryan_Quard
 39. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tipo_Efka2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Dede_Osva4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Na apie šį žmogų turiu tikrai daug atsiliepimų. Šis žmogus buvo antrasis kurį sutikau būdamas naujokas. Tuo metu jis buvo TRV pavaduotojas. Jo darbas firmoje labai nustebino. Vien iš pirmo žvilgsnio žmogus atrodė tikrai rimtas rodo motyvaciją bei žino kaip tvarkytis su tokiomis pareigomis. Tad laikas atėjo pasireikšti ir mechanikų firmoje. Dar žmogus yra tikrai aktyvus todėl bus mano antrininkas, kai būsiu darbe.
 40. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jamal_Murray2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Jeo_Vega4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Žmogus dirba teisėsaugoje tikrai labai senai, turi daug bendrosios patirties teisėsaugoje, yra buvęs teisėsaugos valdžioje, tiesiog sutvertas šiems darbams. Manau, kad man padės man tvarkytis visu šimtu procentų su firma. Taip pat, yra sunku rasti tinkamą pavaduotoją, ypač vasarą, kaip nėra labai aktyvių žmonių. Tačiau šitas žmogus gal būt ne visiškas "Noliferis" tačiau, labai sumanus. Manau nepasigailėsiu. Cya
 41. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Jervonte_Trotter 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Sweger_Ernis 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: ss 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 42. 1 taškas
  2018 metai Atėjo ramūs laikai. Tačiau kiek ilgai? Vieną vakarą pakalbėjęs su keliais žmonėmis, sumąstėm atkurti kadaise .: Los Santos Vagos :. gyvavusį klaną. Visi to meto žaidėjai žinojo, kas buvo toji gauja/klanas ir ką ji sugebėjo. Daugelis šalinosi iš jų kelio, nes žinojo, kad eilinių žmonių jie nė kiek nesaugodavo, ir niokodavo, bei šaudydavo visus iš eilės pasitaikiusius. Pasikeitus aplinkybėm klanas įgauna naują pavadinimą - .: Lucchese :. Klano tikslas lieka toks pats, kadangi valdžioje pasilikau vienas iš senųjų narių. O tikslas yra toks labai paprastas – valdyti kaip senais 2014, 2015, 2016, 2017 metais. Stengsimės palaikyti spaudimą visiems, kurie bandys priešintis ir žinoma civiliams, kad žinotų, kas mes tokie esam. Bet pagrinde pulsim visus klanus, ginklų prekeivius, bei žinoma teisėsaugą. Pilnos istorijos nėra tikslo rašyti, nes senbuviai visą istoriją jau žino ir mūsų principą, o naujieji, kurie nežino mūsų, dar pamatys ir susipažins su senu, bet tuo pačiu ir nauju .: Lucchese :. klanu Patekimo šansas į šį klaną yra beveik lygus nuliui tokiem žmonėm : Būdavo klanuose, bet ne su mumis Ožiai ir kiti papeikimų mylėtojai Vaikai, kurie tik cypauja Į klaną atrenkam patys, tiek nariai siūlo žmones, tiek lyderiai siūlo saviems ar priimti ar ne. Zyzimas (spam) į /sms nedidins Jūsų šansų patekti į klaną, tai prašyčiau, net negaišti laiko. Klano lyderiai : Darius_Darkking Remigijus_Narcissus Jay_White Bandysime sugrįšti į senuosius 2014-us metus su mūsų pagrindine daina Veiksmai :
×
×
 • Kurti naują...