Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 35 / 300

Versija: LV 7.4.2

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.08.02 visose srityse

 1. 3 taškai
  Mano nuomonė yra du geri direktoriai ta @Jamal_Murray kodėl? Nes žmogus tikrai stengėsi ir matos, kad turi noro kažką daryti negu kiti direktoriai, pastaruoju metu labai retai mačiau serveryje, bet žinau, kad turi problemų su Kompiuterių, tai ką laikyk ilgai ta drk ir įrodyk, kad gali būti geresnis negu, kaip Epu direktorius. Antras direktorius tai mano nuomonė tai @Arminas_Carleone matos, kad stengėsi ir turi motyvacijos kažką daryti. Dar patinka tai, kad jis išklauso kitų nuomonių ir tas yra šaunu, nes tai padaro gera direktorių. Sėkmės tau su direktoriu. O apie pavaduotojus tai geriausi yra mano manymu tai, @Jeo_Vega matos, kad turi motyvacijos ir noro užsiimti su firma, o ne tiesiog sėdėti su pavaduotojo pareigom, o antras tai tas @Turbo_Max kiek laiko dirbau Ginklų prekeivių, tai mačiau turi tu įdėjų ir motyvacijos, tai nežinau todėl ir pasirinkau, cj nepardavinėsi Gp guru mentams?
 2. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Mister_Tedis2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Kennedy_Thal3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.4. Papildomi komentarai: Auto. Anti stun. Matosi pradžioje kaip cbugina net animacijos buginas ir kai baigės apkaba jis toliau bando cbugint su to auto, vėliau matosi kaip šaudosi ir nei vienas stun nekimba. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis: Rowland_Quradose2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Porn_Star3. Užblokavimo priežastis?: čytinims4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 4. 2 taškai
  Sveiki, susidūriau su tokia gan didele problema. Galbūt kai kuriems tai bus naujiena, bet mes su @Erika_Benneti pradėjome bendrą, naują gyvenimą po vienu stogu. Viskas sekasi puikiai tik yra viena problema dėl kurios jau man pradeda galva skaudėti. Iš senų laikų, kai dar su mylimąją žaisdavome čia, prie jos yra pristojęs vienas berniukas. Jis nėra labai populiarus šiame serveryje, kiek supratau iš @Invision_White kalbų jau net jį yra jis užknisęs, tačiau nenoriu sakyti kas jis toks (užuomina: Max_*osha). Taigi mano apibūdintas asmuo jau ilgas laikas yra pristojęs prie mano mylimosios, kelis kartus prie mūsų namų durų radau gėlių puokščių su rašteliu ir prisipažinimu meilėje. Mano mergina ir aš pradėjome bijoti dėl jos, kad šis išprotėjęs vaikas nieko jai nepadarytų. Gal galėtumėte apklausoje padėti nuspręsti ką man padaryti su šitu vaiku?
 5. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Pijus_Spooks 2. Administratoriaus slapyvardis?: Dede_Osva 3. Užblokavimo priežastis?: Čytas. Vpš random atėjau į servą, įsėdau į mašiną pas draugelį, iš oro nužudė mane ir užbanino. 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/lStDiFv Pridedu dar vieną nukentėjusį asmenį, kad suprastumėte, jog tai tikrai free banas:
 6. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Tomas_Dirt 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lucky_Madrid 3. Užblokavimo priežastis?: Masinu naikinimas. Cytinimas. 4. Papildomi komentarai: sunaikino dauguma masinu serveryje. Pradekit mastyti, zmonem islaidos del tokiu zaideju. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kotryna_Maz 2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pijus_Spooks ir dar vienas jo acc Domas_Spooks 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Pastovus šaudymas tiesiog už nieką, prašo pinigų už taiką,grasinimai,meta mašinas į vandenį, sprogdina mašinas, neleidžia dirbti darbo. Manau,kad tokiam žaidėjui tūrėtu grėsti poilsis nuo sampo, bent jau laikinas. Gal pasitaisys, aš bandžiau su juo gražiuoju,bet kaip matau jis per sudėtingai mąsto, todėl duosiu nuspręsti jums ką daryti. Įrodymai sukelti iš dviejų acc, nes atakuoja ne tik mane bet ir dar vieną asmenį. 4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): Prašo pinigėliu ir grasina : https://imgur.com/a/6nK0 Nužudimai: https://imgur.com/a/LGEf9cL Ir kito asmens nužudymai: https://imgur.com/a/ZPNIlxX
 8. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rowland_Quradose2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Dede_Osva3. Administratoriaus nusižengimas: nu tai šis pilietis nežino, kad reikia parašyti taisyklęs, tai aš galvojau, jog reikia padaryti, kad jie bėgtų nuo ginklo.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/ZRQgpEf
 9. 1 taškas
  ir taip aišku kad Jervonte ir Jamalas yra Best o po to Vega mano absoliut friend
 10. 1 taškas
  Drk Tipo_Efka Pavas Tony_Cocain in my opinion x)
 11. 1 taškas
  Ką žinau, visi geri, visi mldc ir tiek, bet aišku teisėsaugoj geriausi, nes daugiausiai nervų kainuoja, AMERIKIEICIU SNIPERIAI THE BEST
 12. 1 taškas
  nepik nu vyskas gerai, pats kalts ka citinai
 13. 1 taškas
  Labas rytas! Ką penktadienį veiksit?
 14. 1 taškas
  nepyk, aš irgi prie jos lendu, jei ką tiktais duodu žinot čionais
 15. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tipo_Efka2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Hard_Bass4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Žmogus tikrai aktyvus, supranta kas yra firma ir kaip jai reikia atstovauti. Pats bandė siekti mechanikų direktoriaus pareigų todėl manau žino visus nuostatus. Noriu, kad žmogus tikrai parodytų iniciatyvą ir ką jis būtų pakeitęs šioje firmoje bei kokių naujovių būtų atnešęs, todėl manau šis žmogus bus tinkamas šioms pareigoms. Jis nėra turėjęs nei vieno pavaduotojo ar direktoriaus pareigų šiame serveryje todėl tai bus didelis pastūmimas kilti karjeros laiptais.
 16. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dede_Osva2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Mechanikų pavaduotojas3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Dėja atėjo laikas pasitraukti iš samp ir nutraukti šio žaidimo karjerą. Ačiū, kad leidote pasireikšti, tačiau atsirado asmeninių priežasčių dėl kurių negaliu tęsti karjeros bei žaisti. Ačiū @Jack_Montecarlo, @Tipo_Efka, @Hard_Bass, @Arminas_Kushas, @Jesica_Sun, ir visiems kitiems su kuriais šis žaidimas buvo daug prasmingesnis, gal kada nors grįšiu tačiau dabar visiems sakau ate.4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 7 dienas.
 17. 1 taškas
 18. 1 taškas
  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tony_Cocain Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Mechanikų darbo sistema Kodėl tai yra naudinga?: Manau greičiau dirbtų mechanikai. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Mano idėja būtų tokia jog mechanikai galėtų užsidėti /tzenklas kaip ,,TAKSI'' Firmą gali ant nuosavų tr. priemonių manau jūs klausit kam tai reikalinga?? ATS: Taivat kiek pastebėjau mechanikai lėtai ir sunkiai atvažiuoja pas klientus tai būtų žymiai manau greičiau ir patogiau mechanikams ir patiems žaidėjams, bei mechanikai galėtų ridą pasikelt + efektyviau dirbtų. (Nuotrauką įdėsiu koks būtų /tzenklas turiu omeny kaip atrodytų)
 19. 1 taškas
  Sveika liepsna, rinkimuose pasirinkau @Linas_Svc, nes kai buvo TRV direktorius tikrai gerai pasirodė, surinko gera komandą tik gavęs direktoriu galima sakyt, pasirinko gera pavaduotoja kuris nenuvylė, buvo pavyzdinga firma, veiklos buvo nenobodžios tikrai įdomios, bei kai darė atrankas iškarto buvo galima suprast kad pas jį bus smagu dirbti dar pamenu pirmoje Linas_Svc atrankoje buvo net 9-11 žaidėjų bandančių patekti į trv firma nu man iš visų šitų kandidatų tai Linas_Svc atrodo, kad vertas TRV direktoriaus ir nenuvils DPI narių.
×
×
 • Kurti naują...