Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 58 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.08.30 visose srityse

 1. 10 taškai
  Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Jeo_Vega 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Tony_Cocain 3. Jūsų kaltinimai: Rodo nepagarbą kitiems darbams nors ir minėjo, jog juokais, bet, kažkaip nejuokinga kai menkina kitas firmas ir taip mokina savo darbuotojus, čia neturėtų būti juokinga, o turėtų būti graudu dėl tokio direktoriaus sprendimo, jeigu manai, jog tavo firma geriausia ir panašiai, tai gali parodyti kitaip, neįžeidžiant kitų. Man nesvarbu ar tai juoko forma ar ne, bet tai yra nepriderama direktoriui. P.s Jeigu nebūtum pasikėlęs serveryje, tai dar gal nebūčiau šio papeikimo rašęs, bet jau pakanka tų tavo nesąmonių. Sėkmės. Cituojamas tekstas ką jis rašė bei nuotrauka, linkas bus apačioje į šią temą, tiesiog cituoju apsidrausdamas, jog vėl nepakoreguotų - „Tai nebuvo veikla ar kažkas panašaus tiesiog su darbuotojais kurie buvo prisijunge susirinkome darbo bazėje, nuvažiavimo prie kiekvienos darbo bazės vartų, sustatėme mašinas gražiai ir padarėme veiksmą /wank. Jeigu jums kyla klausimas dėl ko mes tai darėme?? Tai atsakymas būtų toks jog reikia gerbti visus bet kokiais būdais su pagarba Taksi firma Direktoriai nepykit P.S Pagerbėm visas firmas net ir tos kurios neturėjo direktoriaus “ 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: p.s greitu metu įterpsiu ir nuotraukas. https://imgur.com/a/52YysoR
 2. 9 taškai
  Anketos šablonas, norint dalyvauti 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Tony_Cocain 2. Kokiai(-am) firmai/klanui atstovaujat? Taksi firmai 3. Kokiu būdu pristatote savo firmą? Nuotrauka 4. Pristatymo eiga (kuo išsamiau)? Tai nebuvo veikla ar kažkas panašaus tiesiog su darbuotojais kurie buvo prisijunge visi susirinkome darbo bazėje, nuvažiavimo iki aikštelės kuri yra netoli darbo bazės susistatėme nuosavas mašinas su uždėtais /tzenklas. Nuotraukoje stengiausi parodyti kokie mes aktyvus ir greiti kai tiek daug darbuotojų yra pasikėlę rangus ir gali /tzenklas dėtis ant nuosavos tr.priemonės. 5. Jūsų pristatymas:
 3. 4 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Mister_Audi 2. Kokiai(-am) firmai/klanui atstovaujat? Mechanikai 3. Kokiu būdu pristatote savo firmą? Nuotrauka 4. Pristatymo eiga (kuo išsamiau)? Tai kaip ir pats matei, veiklos pradžioje šiaip ne taip susistatėm darbuotojus, kurie atlieka mechanikų darbą. Kaip matote Bullet tr. priemonė yra apžiūrima ar nėra jokių pabėgimų nuo tepalų, taip pat patikrinama važiuoklė. Dešiniajam Infernusui yra variklio nusidevėjimo tvarkymas (kaip ir turime vieną iš komandų žaidime), o viduriniajam Infernusui yra jau tobulinimas variklis (taip pat viena iš mūsų darbo komandų), o ten kiti aplinkui morališkai padeda, kaip kiekvienam darbe: vienas dirba, kitas žiūri Viską užfiksavome su fotoaparatu iš EPi parduotuvės, nenaudojam jokių modifikacijų, viskas kaip originaliam GTA, tik šiek tiek su photoshopu pagražinom, kai kuriuos objektus, tekst`ą uždėjom ir ant galo dar su Iphonu savo paeditinau ir uždėjau tamsesnį efektą. 5. Jūsų pristatymas:
 4. 3 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mister_Tedis Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Spec. Pajėgų darbo trinimas. Kodėl tai yra naudinga?: Nes praktiškai bereikšmis. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Mano pasiūlymas būtų ištrinti laukan Spec. Pajėgų darbą ir palikti tik policijos darbą ir suteikti jiems /nark ir /zmogzudystes komandą, nes šiuo metu Spec. Pajėgos išsiskyria kuom? Savo turimu transporto kurio gali pasipriešinti klanams t.y CARGO ir ENFORCERIS, o kokia nauda iš jo? Kai gali jos sunaikinti? Gerai sutinku adminai naikindavo, bet kai leidžiama tai daryti nemokamiems adminams į cargo sėsti už vairo ir naikinti jį, tai beviltiškas transportas kuris apkrauna serverį. Tai va mano pasiūlymas trinti laukan Spec. pajėgų darbą ir palikti tik Policijos departamentą.
 5. 3 taškai
  Papeikimas Atmestas. Direktorius gauna žodinį įspėjimą, kaip matome - Nevisi supranta humoro jausmą, taip Vega? Noriu priminti, jog tai yra žaidimas ir siūlyčiau neimti visko taip rimtai - būkime paprastesni. Formaliai, direktorius pažeidė kultūros formalumus dėl ko bus informuotas ir prašoma daryti išvadas. BET bendram vaizde - neįžvelgiu dėl ko tūrėčiau labai bausti direktorių jei pats direktorius minėjo, jog tai buvo juoko formoje.
 6. 2 taškai
  LV DARBŲ PARAŠAI - vertinam 0/10, kritikos nebijau. P.S. Visų darbų parašų nepadariau, kadangi neradau tinkamų/gražių stock` ų.
 7. 2 taškai
  Tai davaj liemenes išemam ir tada galit healintis kiek norit jai spesit
 8. 1 taškas
  jo trinam lauk uzknisa nesamones su swat darbu vazineja non rp su bufalo ir apsimetineja
 9. 1 taškas
  Pala pala, nuo kada gerbiant firmas reikia su visais darbuotojais ant jų taip tariant smaukyti ir pnš... Man, kaip darbuotojui asmeniškai nebesmagu dirbti specuose, kaip iš jų šaiposi taksistai, humoras ne humoras, bet taip daryti nedera, gi direktorius esi ir nesupranti ? Jeigu tau čia juokinga, tai patariu kreiptis pas daktarus.
 10. 1 taškas
  Sveikas Jeo_Vega šeip išdalies nesitikėjau tokio ppk keista kai buves PD direktorius dėl to rašo man ppk nepatiko nežiurėk niekas neverčia, sakai pasikėles kurioj vietoj?? Matau Jeo_Vega humoro neturi išviso rimtas buvai ir likai pacanas. Kalbant apie nuotrauką kurią įkėliau į konkursą Jamal_Marray konkurse reikėjo pristatyti savo firma pagalvojau ir sumasčiau pagerbti visus darbus ir taip pristatyti savo firma kad mes draugiški ir turim humoro jausmą tad padarius nuotraukas ir įkėlus dar nuo nei vieno direktoriaus negavau nusiskudimų kad nepatiko ir t.t tai ir palikau nuotrauką taip juoko forma sumanėme ir padarėme pagerbimą visų darbų su pakvietimais čia blogai ?? ar tau tik nepatiko?? Taivat kai gausiu nors vieno direktoriaus nusiskundimą, kad nuotrauka nepatiko ar isižeidė tada nuotrauka pakeisiu ir tikrai dėlto nereik čia problema kelt P.S Keliant nuotrauka nesiekiau pasirodyti aukštesnis už visas kitas firmas kurios turi direktorius bei savęs nekeliu aukštyn žinau savo vietą tikrai dėlto gali nesijaudyt bet kad jūs pone Jeo_Vega neturite ką veikti ir rašote ppk kad jums nepatiko nuotrauka įžeidžiau kitas firmas ir pns. jums visas atsakymas viršuje kai gausiu nors vieno direktoriaus nusiskundimą nuotrauką bus pakeista
 11. 1 taškas
  Labai patiko, manau vertinčiau 9 iš 10, galėjai ir gražesnių, bet yra kur tobulėti, sėkmės
 12. 1 taškas
  Gryztu namo vyrai ir sudauzau visus narkuos
 13. 1 taškas
  Darbai kiek paprasti, nežinau bet iš šono matau tiek: Nuotrauka Logotipas Tekstas, be jokio efekto tik CC ant jo. Juodas overlay CC efektas Rėmeliai Iš esmės, darbeliai lyginant su praeitais tavo darbais tikrai matosi tavo pažanga. Matosi ir tavo aktyvumas šioje skiltyje, jeigu taip ir toliau remiantis savo sugalvota taisykle - ≫ Jeigu žaidėjas/forumo lankytojas yra aktyvus "Nuotraukos" skiltyje jam gali būti skirta premija nuo 30 iki 100 tūkstančių serverio valiutos. Pats tau duodu 8, tobulėk. Lauksiu tavo darbų parašų visiem serverio darbams. EDIT: Rekomenduočiau susirasti nemokamą, ar susidaryti pačiam efektų, teksto efektų, texturų, particles, fire, light efektų ir juos blendinti pagal nustatymus t.y "OVERLAY,NORMAL, t.t.t." pagal tavo GFX darbelį. Vienas iš tokių normalesnių pavyzdžių čia : SPAUSTI ČIA
 14. 1 taškas
  Visi gali sakyti ką nori, bet man šie parašai tikrai neblogi. Sėkmės tobulėjant.
 15. 1 taškas
  Viską ką čią tematau, tai yra principų rodymas ir pyktis komandos viduje. Vienintelis dalykas ką reikia čia padaryti, tai komandos nariams susitarti tarpusavyje, ko galima o ko ne. Visą darbą ištrinti - ne išeitis.
 16. 1 taškas
 17. 1 taškas
 18. 1 taškas
  kame problema gali būt, kad neredagavau gta nuo įsikėlimo ir man kažkaip AUTO yra virš 100fps turit idėjų kaip patikrinti kame problema?
 19. 1 taškas
  Viena mentu frakcija reikia naikint, taciau ne del sitos ar kitu panasiu priezasciu ir tai tikrai neturetu buti swat. Kaip tik, policijos dep. yra nieko vertas darbas serveryje, i kuri galima pritraukti tik mokant dideles algas. Visi "siaip ateinantys i veiksma" ir panasiai renkasi swat, kaip bebutu, del keliu papildomu komandu.
 20. 1 taškas
  7min po vidurnakčio ar kažkas panašaus.Ten kąžinau gal patiko,kad truputi buvo kažkiek intriga kai 1x skaičiau kas toliau bus
 21. 1 taškas
  Va kokios pasekmės kai tedis lauke dažnai neapsilanko š rašynėja tik dėl pranešimų.Atimkit komandas tiem adminam nenaikins kitas variantas kam tie pd tada iš jų naudos lyg ir nėr nes nei žmogžūdysčių gali tirt nei ką.Specų bazę galėtų įkelti į kitą vieta ir padaryti kaip aukščiau buvo komentuotą jog įdėtu hydra būtų įdomiau keltis rangą ar pnš.Prieš
 22. 1 taškas
  Prieš, aš tai siulyčiau awapa ištrynt, kad nešaudytu nuo kalno tokie kaip tedis.
 23. 1 taškas
 24. 1 taškas
  Geriau darbą panaikinti aš taip manau irgi
×
×
 • Kurti naują...