Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 300

Versija: LV 7.3.4

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.09.07 visose srityse

 1. 15 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arminas_Elegy2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec.Pajėgos3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Goda_Vello4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Na, ji dirba pas manę nuolat, galim sakyt nuo pirmos dienos, ir pastebiu jos darbą, t.y galbūt perdaug užsibūna TPLV Tačiau, vistiek racijoje ir veiksmuose ji dalyvauja, ji dirbo ir ankščiau pas mane, gavus pirma karta Spec.Pajėgu direktorių, ir dirbo tikrai gan nemaža laika, dabar vėl, taipogi patiko vakarykštis jos pasisakymas dėl rangu, manau jog puikiai susitvarkys, padės man su firma, ir viskas vyks sklandžiai :3
 2. 9 taškai
  Realiai vienas įdomiausių veiksmų per pastarąjį mėnesį, tikrai smagiai ir įdomiai pasišaudėm, dėkui teisėsaugai.
 3. 5 taškai
  Dėl kokybes ar editinimo priimsiu kritiką, bet nenorėjau čia kažko gražaus ar įspūdingo, tsg norėjau susukt pora epizodų iš veiksmo. P.s. pirmą kartą su vegasu
 4. 2 taškai
  Prašom, nežinau 100k į seifa, už mano nervus
 5. 2 taškai
  Jibani *Lenkiškai keiksnojuos* teisejai. Lanka liete utelius gobertas ne *Rupūs miltai* nera tašku.. Jibana fiba *Lenkiškai keiksnojuos*.
 6. 2 taškai
  Taksi - viena iš neutralių firmų, kurios tikslas nuvežti serverio žaidėjus iš taško A iki taško B. Tarnybos numeris: ''/kviesti 1616 [Jūsų vieta]''. Taksi firmos valdžia: Direktorius: Arnas_Toreto Pavaduotojas (-a): Prižiūrėtojas (-a): Ko reikia norint patekti į taksi firmą?: 1. Būti susipažinus su taksi firmos bendra darbo informacija. 2. Turėti lengvosios tr. priemonės teises, pasą, vizą bei sveikatos pažymą. 3. Turėti 3,000 serverio bendrosios patirties taškų. 4. Turėti ''TeamSpeak 3'' kalbėjimo programą bei mokėti ją naudotis. 5. Nebūti taksi firmos juodajame sąraše bei neturėti darbo sutarties. 6. Pažinti Las Venturas miesto vietas. Taksi firmos budėjimo vietos: 1. ORO UOSTAS; 2. MIESTO CENTRAS (''/tplv''); 3. LIGONINĖ; 4. POLICIJOS DEPARTAMENTAS; P.S. Nuotraukos bus vėliau. Taksi firmos darbo taisyklės: 1. Draudžiama sukčiauti ar apgaudinėti klientus. 2. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (čytus). 3. Privaloma baigus darbą sunaikinti darbinę tr. priemonę (''/sunaikinti''). 4. Draudžiama vogti klientus iš kolegų. 5. Draudžiama prašyti valdžios, kad pakeltų rangą. 6. Draudžiama budėjimo vietoje AFK režime būti ilgiau nei 5 minutes. 7. Privaloma būti ''TeamSpeak 3'' programoje darbo metu. 8. Draudžiama įžeidinėti klientus ar prie jų nepagarbiai elgtis. 9. Privaloma iki 00:00 val. pradirbti 60 minučių. 10. Privaloma vežant keleivius laikytis kelių eismo taisyklių. 11. Draudžiama darbo racijoje (''/r'') įžeidinėti kolegas. 12. Privaloma dalyvauti valdžios rengiamose veiklose. 13. Privaloma klausyti valdžios ir jų nurodymų. 14. Privaloma iškvietimą priimti per 20 sekundžių. 15. Privaloma taksi firmoje išdirbti bent 7 dienas. 16. Draudžiama šaudyti į žaidėjus su darbine uniforma. 17. Privaloma į papeikimą atsakyti per 24 valandas.Taksi firmos darbo komandos: Taksi firmos darbo rangai: 1. Lukas_Smp | Įspėjimai: 0/3, 3 rangas (8/300 min.). 2. Deividass_Deividass | Įspėjimai: 0/3, 1 rangas (16/100 min.). 3. John_Admin | Įspėjimai: 2/3, 1 rangas (19/100 min.). 4. Gudas_Ltu | Įspėjimai: 0/3, 4 rangas (132/400 min.). 5. Kleckas_Robertas | Įspėjimai: 0/3, 4 rangas (8/400 min.). 6. Low_Prcnt | Įspėjimai: 2/3, 4 rangas (251/400 min.). 7. Bryan_Taylor | Įspėjimai: 0/3, 4 rangas (0/500 min.). 8. Muzikantas_Dainius | Įspėjimai: 0/3, 2 rangas (193/200 min.). 9. Matt_Federov | Įspėjimai: 0/3, 5 rangas (250/500 min.). 10. Roger_Evans | Įspėjimai: 0/3, 2 rangas (32/200 min.). 11. Alan_Hill | Įspėjimai: 0/3, 1 rangas (0/100 min.). Taksi firmos darbo laikai: Taksi firmos darbo aprangos: Taksi firmos darbo bazė: P.S. Nuotraukos bus vėliau. Taksi firmos darbo transportai: 1. ''Cabbie'' (158 km/h); 2. ''Premier Taxi'' (161 km/h); 3. ''Sultan'' (188 km/h); P.S. Nuotraukos bus vėliau.
 7. 2 taškai
  Sveikučiai. Atsisakius buvusiam taksi direktoriui (Tony_Cocain) nusprendžiau išbandyti šį būdą ir paskirti direktoriu be oficialios atrankos. Iš pat pradžiu bandžiau susisiekti su buvusiu direktoriu per skype ir paklausti ką jis rekomenduotu iš savo kolektyvo, bet atsakymo taip ir nesulaukiau. Atvykęs į taksi kolektyvo gretas paklausinėjau darbuotojų ar jie kažka rekomenduoja, ar turi nuomonių ir pasiūlymų. Pasiūlymai buvo Visma_Wtf ir Arnas_Toreto. Pradėjau skirti dėmesį į šiuos, potencialius kandidatus. Visma_Wtf yra aktyvesnis (200-500 min), bet pagal darbuotojų atsiliepimus supratau, kad kažkaip nepasitiki labai juo ko pasekoje paprašiau darbuotojų iki vakaro apmastyti bendrai ir nuspręsti galutinį atsakymą. Arno_Toreto gal ir mažesnis aktyvumas, bet labai didelė darbo patirtis (60k+ exp) pasidomėjus iš kur toks didelis exp kiekis, paaiškėjo kad darbuotojas taksi darbe dirba jau apie metus, kas mane nustebino. Iš Visma_Wtf nesulaukiau didelio noro į pareigas, kandidatą baidė direktoriavimas vien dėl to, kad sugedęs mikrofonas. Iš bendravimo matėsi, kad nėra apsisprendęs kol galiausi apsigalvojo ir nusprendė, kad direktoriaus pareigų nebenori. Bendram vaizde kiek darbuotojų klausiau kokio direktoriaus jie nori, jie pasirinko Arna_Toreto - kadangi, tai yra darbuotojai svarbiausi šiuo metu, jiems yra renkamas direktorius su kuriuo jiems tektu dirbti ir sutarti, todėl man darbuotojų buvo svarbiausia nuomonė. Pasidomėjus apie taxi temas, taškų sistemoje Arnas_Toreto turėjo daugiausiai taškų surinkęs, papeikimų/pagyrimų temoje radau apie Arną tik pagyrimą, ko pasekoje Arnui_Torero tik pridėjo papildomą pliusą link direktoriaus posto. Pamačius, kad abu kandidatai yra ganėtinai stiprūs, gavau pasiūlymą padaryti viešus debatus teamspeak platformoje dėl direktoriaus posto, pasitarus su Visma_Wtf kandidatas atsisakė dėl asmeninių priežasčių. Padiskutavus su Visma_Wtf dėl mikrofono problemų ir galimų problemų sprendimo (Nemanau, kad mikrofonas yra problema direktoriavimui) jis atsisakė kandidatavimo į direktoriaus postą, todėl galiu tik paskirti nauja direktoriu Arnas_Toreto. Arnas_Torero Didelė patirtis darbe. (60k+) Aktyvus (150-350 min) Darbuotojų pasirinkimas (didžioji dalis) Komandos nariu rekomendacija Pagyrimas forume Papeikimų neturi Visma_Wtf Didelis aktyvumas (185-524 min) Patirtis darbe (7k+) Vieno darbuotojo pasirinkimas Vieno komandos nario rekomendacija. Kandidatų informacija: Naujasis Taksi direktorius - Arnas_Toreto »» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.
 8. 2 taškai
  Sveiki visi. Taigi, manau reikės čia rašyti apie išrinkta Policijos direktorių kadangi pildė tik du asmenys. Tikėjausi daugiau norinčiu į direktoriaus postą, bet kaip matosi, kad nevisi norėjo. Na, šiuo metu į direktoriaus pareigas pildė du žaidėjai, t.y. Turbo_Max ir Andres_Castillo. Pasižiūrėjęs jų anketas realiai nei vienas iš abiejų neprirašė daug, nemėtė nesamoningų idėjų ar nepildė bereikalingų sakinių kad tik palaikyti žodžių skaičių. Svarbiausia, kad abu parašė būtiniausius dalykus anketoje ko ir tikėjausi. Einant pratęstam atrankos laikui susidariau nuomonę, kad vistiek iki atrankos pabaigos niekas daugiau neužpildys (nuojauta pasitvirtino), todėl pradėjau tikrinti kandidatus įpūsėjus atrankos terminui. Kandidatas Andres_Castillo taip ir neįsidarbino į policijos departamentą o kandidatas Turbo_Max visą šį laiką pradirbo šiam darbe. Stebint abu kandidatus, pastebėjau kad Turbo_Max aktyvumas yra 300-500 minučių per dieną kas yra labai gerai, ko negaliu pasakyti apie konkurentą. Stengiausi stebėti ir ieškoti pliusų apie kandidatą Andres_Castillo, pradėjau su juo daugiau bendrauti, pastebėti kaip jis sutaria su aplinkiniais. BET nespėjus to patikrinti (kur kandidatas šiuo metu dirba) gavo baną už neleistinų programų naudojimą kas yra draudžiama. Taip, suprantu, kad kandidatas Turbo_Max pardavinėdavo narkotikų krepšius, bet šiuo metu atrankoje jis buvo geresnis nei konkurentas, o darbo kolektyve nebuvo iš ko rinktis. Todėl priėjau prie sprendimo duoti Turbo_Max direktoriaus postą. Turbo_Max turi daug patirties valdžioje, jis nepirmą kartą buvęs teisėsaugos srityje kas tik ir padidina mano apsisprendima ties kandidatu Turbo_Max. Todėl sveikinu tapus Policijos Departamento direktoriumi. Nenuvilk manęs.
 9. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Marshall2. Administratoriaus: @Arminas_Elegy3. Administratoriaus pagyrimas: Daugiau tokių administratorių, pagalbos sulaukiau šimta kartų, padėjo susipažinti labiau su serveriu,Draugiskas ir panasiai! . 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 10. 1 taškas
  muzonas tai levas o visa kita patenkinama vertinu solidu 8
 11. 1 taškas
  Labai gražiai atrodo, šaunu, jog tokiu parašus kuri, sėkmės toliau dirbant
 12. 1 taškas
  Užsakymas priimtas. 2019-09-07 21:52
 13. 1 taškas
  Užsakymas priimtas. 2019-09-07 21:50
 14. 1 taškas
  Mode_Wtf (Vip. Prižiūrėtojas) - (2019-04-09) Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Serveryje žaidžiu nuo 2018 metų, užpildžiau atranka į Nemokamus Administratorius ir manau, Pagr. Administratorius pamatė mano norą ir motyvacija prisijungti prie komandos. Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už (Nemokamo Administratoriaus pareigą, Vip. Prižiūrėtojas, Teamspeak 3 Moderatorius) tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti! Ačiū
 15. 1 taškas
 16. 1 taškas
  @Arminas_Elegy @Turbo_Max Dėkui už veiksmą tikrai nebloga
 17. 1 taškas
  Užsakymas priimtas. 2019-09-07 16:29
 18. 1 taškas
 19. 1 taškas
  Nu ką tipo lietuviai man prapala 2m?
 20. 1 taškas
 21. 1 taškas
  Sveikas mode, esi labai ypatingas žmogus, labai gerai atlieki savo VIP narių prižiūrėtojo pareigas, sėkmės taip ir toliau liekant komandoje puikiai
 22. 1 taškas
  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Lukas_Hells 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė:Kennys_Kentas 3. Pagyrimas/Papeikimas:papeikimas 4. Už ką giriate/peikiate darbuotoją:ižeidinėja žaidėjus. 5. Įrodymai (papeikimams):spausti
 23. 1 taškas
  “ Elegy, pavalgei? - oink oink “ nu karoce dar nebuvo tokio nuosmukio teisesaugos, bet daba, kad panai inert i subine pava duot, pajibat ;DDDDDDDD
 24. 1 taškas
  Ant rep aukos, kad *Rupūs miltai*, tik nesugadinkit mano 517.
 25. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Low_Prcnt2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Edgaras_Nesakysiu3. Administratoriaus pagyrimas: Daugiau tokių administratorių, pagalbos sulaukiau šimta kartų, padėjo susipažinti labiau su serveriu . 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 26. 1 taškas
  Šaunu, kad giriate mūsų Serverio administratorių!
 27. 1 taškas
  Lygiai 2785 like'ų kas pirmas sugadins?
 28. 1 taškas
  puikiai, puikiai atrodo. tik tas muzonas toks shudas ir berysio prie sito vidoso, kad patyliu nu nh ;d
 29. 1 taškas
  tuoj prasides verksniu komentarai apie macros ar visokias extra.. Saunuolis brat, dauzai
 30. 1 taškas
  Xdd https://imgur.com/a/21s4wWW
 31. 1 taškas
  LOGISTIKOS CENTRO darbuotojas - Darbas reikalaujantis ištvermės, apdairumo, pasitikėjimo, atsakingumo. Nors šis darbas ir varginantis, tačiau mes mokame pasilinksminti ir pasidžiaugti savam kolektyve.Šios profesijos atstovai važiuoja labai didelius atstumus, pasikrauna savo priekabas tam tikrais kroviniais (Tr. priemonių detalės, ginklų dėžės, dažai, degalai bei baldai) ir juos veža į tam tikras vietas. Taip pat, gabena transporto priemones į mašinų salonus. LOGISTIKOS CENTRO Valdžia Generalinis direktorius - Jamal_Murray Komercinis direktorius(pavaduotojas) - Renkamas. LOGISTIKOS CENTRO kolektyvo prisijungimas Turėti 10 tūkstančių patirties taškų žaidime; Turėti teamspeak3 programą, mokėti ja naudotis; Turėti sunkiųjų tr. priemonių teises; Turėti pasą, vizą bei medicinos pažymą; Būti gerai susipažinus su darbo specifika, bei bendra informacija. LOGISTIKOS CENTRO darbuotojų komandos /r - darbo racija. /kolegos - peržiūrėti prisijungusių kolegų sąrašą. /sunaikinti - atstatyti į pradinę vietą savo dirbamo darbo transporto priemonę. /krovinys - informacija apie Jūsų pakrautą krovinį. /marsrutai - krovinių pristatymo, pasikrovimo maršrutai. /sunaikintipriekaba - sunaikinti priekabą. /darbolaikas - peržiūrėti Jūsų darbo laiką. /rangai - Jūsų darbo rangų informacija. /dzinute - peržiūrėti direktoriaus paliktą žinutę /neaktyvumas - neaktyvumo anketos užpildymas/atšaukimas LOGISTIKOS CENTRO darbuotojų išvaizda LOGISTIKOS CENTRO darbuotojų nuostatai Nenaudoti jokių "čytų" ar kitokių žaidimą palengvinančių programų. (išmetimas iš darbo + gėdos lenta) Prie pasikrovimų/iškrovimų stengtis kuo mažiau kliudyti eismą kolegoms. (1įsp) AFK galima būti tik bazėje, arba AFK zonoje. (žodinis įsp) Laikytis užsakymų katalogo taisyklių. (2įsp) Darbo dienomis privaloma pradirbti 60min. (1-2 įsp) Vežti tr. priemonių detales galima tik Direktoriui/Pavaduotojui leidus. (1įsp) Baigus darbą, privaloma darbinę transporto priemonę sunaikinti /sunaikinti (1įsp) Neįžeidinėti klientų/kolegų darbo metu su darbine uniforma. (2įsp) Šaudymas į civilius be pateisinančios priežasties draudžiamas. (2įsp) Darbuotojas be užsakymo forume neturi teises pristatyti tr. priemonės/baldų į turgų. (draudžiama priiminėti užsakymus per /sms) (2įsp) Kuro pylimasis į darbines mašinas degalinėse be direktoriaus/pavaduotojo leidimo (2įsp) Tr. Detales, mašinas, bei kitokius krovinius galima vežti tik tada, kada kuro yra privežta daugiau nei 1,500 litrų į kiekvieną degalinę. (1-2įsp) Pašaliniams nedalinti LOGISTIKOS CENTRO teamspeak3 kanalo slaptažodžio (1įsp) LOGISTIKOS CENTRO darbo laikas Pirmadienis - Nuo 10 valandos ryto iki 8 valandos vakaro (10 valandų darbo) Antradienis - Nuo 10 valandos ryto iki 8 valandos vakaro (10 valandų darbo) Treciadienis - Nuo 10 valandos ryto iki 8 valandos vakaro (10 valandų darbo) Ketvirtadienis - Nuo 10 valandos ryto iki 8 valandos vakaro (10 valandų darbo) Penktadienis - Nuo 10 valandos ryto iki 6 valandos vakaro (8 valandos darbo) Šeštadienis - Nuo 12 valandos ryto iki 6 valandos vakaro (6 valandos darbo) Sekmadienis Išeiginė. Dirba tik užkietėję LOGISTIKOS CENTRO darbuotojai. LOGISTIKOS CENTRAS, 2019m. Jamal_Murray
 32. 1 taškas
 33. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aim_Greg2. Jūsų atstovaujamas darbas: T.R.V3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Jamal_Murray4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Aktyvus, darbštus, pasitikiu 100 proc, žinau, kad nepaves. Šitas turės laiko padėt su firma, nes kiaulių neturi, nu nebent pats paršas toks bšk. Ne šjp jo, bšk ir pats kelias dienas neaktyvus busiu, reik patikimo asmens.
 34. 1 taškas
  aj gal ir maladiec dėde ;*
 35. 1 taškas
  Šioje temoje galite rasti visus klanus, egzistuojančius serveryje ir jų vadus. Pradedant karo tipo klanais, baigiant laisvalaikio. Karo tipo klanai Nr. 1. 2. 3. 4. 5. Klano pavadinimas .: Lucchese :. HIVNEGATIVE Northside Bolen Parque 13 Rollin' 30s Piru Cali Cartel Klano lyderis Darius_Darkking Aurimas_Ehmmett Edas_Bmw Last_Fight Rowland Quradose - įspėjimai [0/3] [0/3] [0/3] [2/3] [0/3] Laisvalaikio tipo klanai Nr. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Klano pavadinimas Šiandien Kimba Las-Venturas lažybos << LV Elitas >> •Tvarkos Angelai• Čimudaški Punkt'as Pramoga.lt ·• Fortune •· Anti-Corruption Corp Eventuras Kilometrų Maniakai Klano lyderis Ernestas_Mind Zygis_Inferno Arunas_Han Ernys_Myq Jack_Ron Lia_Koste Liepsna_Fire Andriuhha_Nike Kestis_Norysas Leo_Kordez - įspėjimai [0/3] [0/3] [0/3] [0/3] [2/3] [0/3] [0/3] [0/3] [1/3] [0/3] ⋙ Klanas surinkęs 3 įspėjimus yra uždaromas. Įspėjimų nusiėmimas. Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-07-02
×
×
 • Kurti naują...