Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 300

Versija: LV 7.3.4

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2019.09.08 visose srityse

 1. 5 taškai
  taip va paprastai kazkaip bendra klipuka susukom
 2. 5 taškai
  Realiai vienas įdomiausių veiksmų per pastarąjį mėnesį, tikrai smagiai ir įdomiai pasišaudėm, dėkui teisėsaugai.
 3. 2 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma: Mister_Audi (Mechanikai)2. Pravestos treniruotės ar apmokymo nuotraukos (su veiklos aprašymu): https://imgur.com/a/E4uenNg Per pirmąja šios savaitės treniruotę labai daug nenuveikėm, bet užsitęsėm tikrai ilgai... Susirinkę į bazę vykome į FC kalną, ten darbuotojai gavo užduotį nutempti Infernus tr. priemonę nuo kalno atbulomis, nekertant trasos ir pnš. laikui. Visiems kaip ir pavyko neblogai, vieni greičiau, kiti lečiau, bet visi susitvarkėme su užduotimi sėkmingai. Vėliau darbuotojams teko surasti paslepėta Infernus'ą ir jį pristatyti į bazę, užkabintas Infernus galėjo būti numuštas, kiti darbuotojai galėjo trukdyti ir panašiai, bet darbuotojas puikaii susitvarkė su užduotimi ir be didelių pastangų sėkmingai pristatė mašiną į bazę. Vėliau nuvykome į Everestą, kur darbuotojai turėjo užšokti ant darbinės tr. priemonės esančios kalno apačioje. https://imgur.com/a/2W8jbYt Antrosios treniruotės metu, šią savaitę, pirmiausia vykome į dykumoje esantį lėktuvų pakilimo taką. Ten darbuotojai buvo paskirstyti į komandas po 2, vienas turėjo surasti 0,5km spindulyje esančia mašiną, ją išstumti, kad būtų galima traukti, tada pristatyti savo komandos nariui, kuris ją nuvilko į bazę. Abi komandos užduotį pradėjo vienu metu, vienai komandai užduotis sekėsi labai gerai, kitai kiek prasčiau. Toliau važiavome į kaimukus, esančius netoli LV miesto, kur buvo surengtos lengtynės 1 prieš 1. Toliau vykome į LV mieste esantį dangoraižį prie sportinių automobilių turgaus, kur darbuotojai turėjo nusileisti nuo jo su parašiutais ir įsėsti į savo darbines tr. priemones, deja tik vienas darbuotojas sėkmingai atliko užduotį, nes kiti tiesiog užsimušė. Na ir pabaigai, nuvykome į požeminį Mechanikų firmos garažą, kur sužaidėme žaidimą. Aš pasakiau kodą, po kiekvieno skaičiavimo, darbuotojai turėjo uždėti tą spalvą ant savo darbinių, paskutinis tai padaręs gaudavo prašautą padangą. Surinkęs 4 prašautas padangas iškrenta iš žaidimo.3. Pravestų kitų veiklų nuotraukos (su veiklos aprašymu): https://imgur.com/a/SscCRqT Pirmadienis, visi po mokyklos pirmos dienos, nebuvo daug žaidėjų (darbuotojų irgi), tai surengėm paprasta budėjimą, kaip visada. Visas budėjimas truko apie 45min, jo metu užpildėm visas darbinės tr. priemones kuru, taip pat nuomos ir VIP'ų transportus. Aptarnavom kelis klientus ir viskas.4. Algų įrodymų nuotraukos: https://imgur.com/a/MCoMxfq
 4. 1 taškas
  Nu visai gražiai, malonaus žaidimo tau
 5. 1 taškas
  laisvas acipalaidavis varineji sau gatvelem bet pz gerai kapoji
 6. 1 taškas
 7. 1 taškas
  Bent jau teisėjai iš darbo atleisti:(
 8. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Marshall2. Administratoriaus: @Arminas_Elegy3. Administratoriaus pagyrimas: Daugiau tokių administratorių, pagalbos sulaukiau šimta kartų, padėjo susipažinti labiau su serveriu,Draugiskas ir panasiai! . 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 9. 1 taškas
  http://imgur.com/a/qOJs00s nice
 10. 1 taškas
  Lygiai 3,308 rep, kas pirmas sugadins?
 11. 1 taškas
  kiekvienam mentui paziurejus videka turetu aisku but, kad galetu daugiau judet
 12. 1 taškas
 13. 1 taškas
  Labas vakaras, žaidėjai, anksčiau buvo panašaus pobūdžio apklausa, kurioje buvo klausiama, kodėl nepatinka žaisti mūsų projekte arba kodėl jį paliekate. Vis dėlto, aš stengiuosi ieškoti pozityvių ir teigiamų dalykų. Todėl, norisi aiškintis, kas patinka šiame projekte, kad galėtume jį kurti ir versti dar geresniu, jog patiktų ir didesnei žaidėjų daliai. Temoje galite laisvai komentuoti ir atsakyti į klausimą: kas paskatina žaisti Las-Venturas.LT? Iš anksto, ačiū.
×
×
 • Kurti naują...