Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 300

Versija: LV 7.4.1

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija 2020.01.23 visose srityse

 1. 6 taškai
  Geriausia LV gimtadieno dovana būtų @Max_Tosha pasitraukimas.
 2. 5 taškai
  Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Sergio_Llull 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Matthew_Moreno 3. Jūsų kaltinimai: Free išmestas iš darbo, Denis liepė papeikimą rašyt. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Logu užtenka kad išmėtė, laukiu įrodymų.
 3. 3 taškai
  Atsiėmu papeikimą. Pateikė įrodymus. Galvojau kad tik šiaip norėjo pavaikščiot prie degalinės. Aprodžiau biški. P.s.: gražus aš fūristas, ane?
 4. 2 taškai
  Sveikas, kodėl sakai free? Pažeidei mūsų firmos taisykles už kurias gręsia išmetimas iš darbo. Kiekvienoje firmoje yra tam tikros taisyklės kurių reikia laikytis. Plius pažeidiai dvi darbo taisykles. Cituoju: Kuro pylimas iš savo asmeninės degalines užkėlus kainas, be tikslo, seifo lėšų vogimas. (išmetimas iš darbo) Kuro pylimasis į darbines mašinas degalinėse be direktoriaus/pavaduotojo leidimo (2įsp) https://imgur.com/a/ZTvNkUD
 5. 1 taškas
  Ernys_Myq (Nemokamas Administratorius ) - (2019-12-25) Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Serveryje žaidžiu nuo pat pirmos serverio startavimo dienos. Visuomet norėjau tapti Las-Venturas komandos dalimi ir prisidėti prie šio serverio gerovės. Siekdamas tobulėti ir mokytis iš ateityje padarytų klaidų, turiu apie jas ir žinoti. Ši tema skirta būtent tam, kad galėtumėte išreikšti savo tiek teigiamas tiek neigiamas nuomones apie mane, kaip Nemokamą Administratorių. Esu pasiruošęs išklausyti visų Jūsų, nes tik žinodamas savo pliusus ir minusus galėsiu tobulėti ! Ačiū!
 6. 1 taškas
  Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: John_Duke 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Hugo_Winston 3. Administratoriaus nusižengimas: Free ban. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 7. 1 taškas
  Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Hugo_Winston 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: John_Duke 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Aimas, auto cbug, gal netgi ir antistunas 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 8. 1 taškas
 9. 1 taškas
 10. 1 taškas
  siandien filmuotas mano cbugas(: tuo labiau su sampcacu pradejau zaist siandien o bana kazkaip gavau va irodymai(;
 11. 1 taškas
  Zukas_Ots paliko mūsų projekto komandą dėl asmeninių priežasčių. Ačiū jam. Ką norėtumėte išvysti Klanų prižiūrėtojo pozicijoje?
 12. 1 taškas
  Jojo tikrai sugrazins su free banais zaidejus
 13. 1 taškas
  LAGAMINAI SĖKMINGAI PARDUOTI ŽAIDĖJUI JONAS_SLASH! GALITE RAKINTI TEMĄ.
 14. 1 taškas
  Pardavėjo anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Diaz. Kokį nekilnojamą turtą parduodate?: [2] Auksinius Lagaminus. Pradinė kaina: Po 400,000€. Ar domina mainai? Kokie?: Ne. Nekilnojamo turto aprašymas: - Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą: -
 15. 1 taškas
  Sveikas! Man taip pat malonu. Norėjau pasakyti, kad nežadu su tavim konfliktuot. Gero vakaro.
 16. 1 taškas
  Viskas tuom ir pasakyta dėjėjau tu. Nebesidaryk gėdos ir nerašynėk nesamonių. Sveikas Franki, neklysti, pasistengiau savo atsiliepime tikrai ir serveris buvo man įdomus nuo pat pirmųjų žaidimo dienu. Apie valdžia neklysti. Ačiū Franki už tavo nuomone ir pagalba nuo pat pirmųjų dienų. Ateityje pabendrausime tikrai artimiau. Išlik tokiu geru administratoriumi. Sėkmės ir tau. @Zygeta Ačiū labai, tavo pasakymas, man daug reiškia.
 17. 1 taškas
  Ačiū Laurynai, visada iš taves išgirstu gerą žodį apie mane. Tu man irgi atrodai labai komunikabilus ir kupinas įdėjų, visada argumentuoji savo atsakymus. Visada galime pabendrauti, ir manau ateityje tikrai pabendrausime daug daugiau. Ačiū už tavo nuomone ir palaikymą! Hahaha... Ačiū kolega už tavo nuomone apie mane. Tu taip pat puikus kolega, subrendęs ir prikolnas, palaikai tvarka darbe.
 18. 1 taškas
  Sveikas Vyciokai! Nebloga, nebloga. Sveikas Pablai. Gerą žinoti, kad esu tavo draugas, ir turi gerą nuomonę apie mane. Pažadu, kad paiimsiu TRV postą, ačiū už tavo palaikymą, jis man labai daug reiškia. Tikiuosi ateityje pabendrausime daug daugiau. Ačiū Pablai! Sveikas, jo pradžioje biški nesutarėm, bet daugiau pabendravus matosi, kad esi neblogas čiūvelis. Ačiū už tavo gerą nuomonę apie mane ir palaikymą sporte ir tikėjimą mano tikslu. @Visma_Wtf Sveikas Visma, ačiū už linkėjimus, tavo nuomone ir palaikymą.
 19. 1 taškas
  Ačiūūū Žygiukai!!! Nežinau, net ką pasakyti... Labai nuoširdžiai aprašei jau čia mane. Labai džiaugiuosi, kad turi susidaręs apie mane tokia šaunia nuomonę, ir džiaugiuosi, kad esu tavo draugas. Stengsiuosi ir toliau tobulėti, bei siekti savo tikslų. Vasarą tikrai susimatysime, kogero turėsiu teises ir mašiną, tikrai susibėgsime, dar pasiimsim Nojų ir gerai praleisim laiką. Susimatysime žaidime, bei ts3 programoje.
 20. 1 taškas
  Ką čia be pasakysi , šaunaus tipo žmogus , kuris nenusuktu nugaros , jei būčiau nelaimėje , suprastų ir išklausytų , kai visada to reikėtų , nepavestu ir pasitiketu. Žmogus nepasikeles , savęs neaaukština ir gerbia visus tuos , kurie yra geri žmonės neieskantys naudos ir nėra šiukšles. Bendrauju dar už laido palaikom ryšy per snapchat programėlę tikiuosi , kad netolimoje ateityje susipažinimas gyvai ir artimiau tiek su tavim tiek su @Sergio_Llull vasarą gal prie Bonkos. Ką žinau ką čia dar apie tave pasakyti , būk toks koks dabar mldc esi , siek savo tikslo , nepasikeisk į bloga pusę ir džiaugiuosi , kad toks žmogus , kaip tu atėjo man į kelia Tai va žmonės imkit pavyzdys iš Danieliaus Niekada nekelkite savęs aukštyn , nes galite greitai kristi žemyn
 21. 1 taškas
×
×
 • Kurti naują...