3. 3 taškai
  4. 2 taškai
    1. Jūsų Vardas_Pavarde: Carl_Phelps 2. VIP nario @Vardas_Pavarde: Ingrida_Kursioke 3. Peikimo priežastis: Isitelino per susisaudyma 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/ppi46Ih
  5. 2 taškai
    Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas į Manchester City vartus. Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas 42 minutę. Pirmojo įvarčio autorius Kai Havertz. Žaidėjai kurie laimėjo po 500'000€ serverio valiutos Daniel_Nixon Danny_Williams Žaidėjai kurie laimėjo po 500 kreditų serverio paslaugoms Bon_Qua Jack_Andersson Carl_Phelps Pinigai bus pervesti į banko sąskaitas Kreditai bus įteikti Pagrindinio Administratoriaus Max_Tosha
  6. 2 taškai
    1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Medikai už menkniekius negaus įspėjimų. 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): Mano idėja leisti medikams vėl daužyti teisėsauga/nusikalstama veiksmo metu, jau užtenka, kad ir taip kaip viščiukai bėgiojam ir meldžiame, kad nenušautu, nes jei mes šautume/įtrenktume/partrenktume/kažką pasakytume, iškart 2 įspėjimai Nemanau, kad už įtrenkimą turėtume būti baudžiami įspėjimais.
  7. 2 taškai
    Vidui viesbucio galima saudytis be ne lauke darbuotojas uz lauke saudymasi galejo dar deti starus bet nedejo tai dar labai dziaukis nes galejo buti blogiau.
  8. 2 taškai
    Taigi jus esate "cbug" DIEVAI jums neturėtu rupėti tokie pakeitimai kaip Flashbang ar ten kokia hidra su hunteriu. Ar visgi jaučiate jog jusu karūna butu nuimta ? Tikrai už!! Ir taip sakot , kad "liemeniu neužtenka? ir taip ten su dyglu 2 apkabas suvarpyt reikia" nors ji nepadaro tavęs OP kai per 2s suleidžia apkabas- https://streamable.com/8zbtkh https://streamable.com/fh19s6. Kai jus galit atsipusti kas 10s. Pagalvokit kodėl niekas nenori eiti i tssg is paprastu žaidėju arba naujoku nes nebelieka malonumo prieš jus šaudytis. Pirma pakeiskit savo mentaliteta didieji "cbug" dievai ir pamatykit kita barikadų puse.
  9. 1 taškas
    1. Jūsų slapyvardis: Wizas_Wizas 2. Administratoriaus slapyvardis?: Minde_Vega 3. Užblokavimo priežastis?: čytas , nors nematau jokio aimo , tiesiog 2 paras iš eilės pražaidžiau dm servus ir tapau geresnis . 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://streamable.com/srv8oz https://streamable.com/joqewe https://streamable.com/wwncmi čia nėra normalūs įrodymai , čia tiesiog matosi kaip aš šaudau , video klipai yra ne mano tačiau aiškiai matosi jog nesu čytas. Laukiu atsakymo
  10. 1 taškas
    Champion League FINALAS! Finale susikaus dvi Premier League komandos Manchester City prieš Chelsea. Abi komandos šį sezoną rodo labai gerą žaidimą ir tuo pačiu dar geresnius rezultatus. Paskutiniame šių komandų susitikime pergalę šventė Chelsea futbolininkai ar pavyks jiems ir vėl išplėšti pergale ir tapti Champion League nugalėtojais? Pamatysime šeštadienį 22:00 Lietuvos laiku. Informacija Spėti gali visi žaidėjai, kurie Projekte praleidę 7 valandas ar daugiau. Užpildžius anketą, būtina redaguoti savo pranešimą ir paspausti „Rodyti, kad buvo redaguota“. Jūsų tikslas atspėti kelintą minutę bus pirmasis įvartis. Jeigu Jūs spėsite, jog pirmasis įvartis bus 5-tą minutę, tačiau bus 3-čią ir jeigu niekas nebus spėjęs arčiau, tada Jūs laimėsite. Laimėtojai bus išrinkti tie, kurie atspėjo kelintą minutę buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis ar kurie buvo arčiausiai teisingo. Rungtynės vyks ateinanti šeštadienįį 22:00 valanda Lietuvos laiku. Prizai Pirmieji 3 žaidėjai atspėję pirmąjį rungtynių įvartį laimės po 500 kreditų serverio paslaugoms. Pirmi 10 žaidėjų atspėję pirmojo rungtynių įvarčio autorių laimės po 500'000€ serverio valiutos. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų spėjimas, kelintą minutę bus pelnytas pirmasis rungtynių įvartis(galimas tik vienas spėjimas): Jūsų spėjimas, kuris rungtynių žaidėjas pirmasis pelnys pirmąjį rungtynių įvartį: Kurią komanda palaikote:
  11. 1 taškas
    Labas visu pirma tu padarei taip specialiai kaip buvai surakintas spaudinejai ar enter ar g ir gavai kicka trugdymas serverio darbui uz tai gavai jailla relog nuo tssg, nes pagal viska tu turejai surakintas po relogo atsirasti jaile 2x bet neatsiradai todel buvai jailintas su komanda admin.O atrakinamas uzrakinamas buvai del to nes nerode tavo jokiu animaciju. https://streamable.com/i0zdrs ir irodymai kad negavai jailo nuo sistemos del ko buvai /ikalintas : https://streamable.com/k540cc
  17. 1 taškas
    Jūsų Vardas_Pavardė: Arsenas_Taksioras Jūsų spėjimas, kelintą minutę bus pelnytas pirmasis rungtynių įvartis(galimas tik vienas spėjimas): 31 Jūsų spėjimas, kuris rungtynių žaidėjas pirmasis pelnys pirmąjį rungtynių įvartį: De Bruyne Kurią komanda palaikote: Nei vienos, nes abi lenciūgai
  18. 1 taškas
  19. 1 taškas
    [Champions League Final4] 1. Manchester City(1.80) - Lygiosios(3.00) - Chealsea(4.00) Statymai priimami iki 2021-05-29 22:00. [NBA] 2. Heats(2.50) - Lygiosios(10.00) - Bucks(1.40) Statymai priimami iki 2021-05-29 20:30. 3. Blazers(1.50) - Lygiosios(10.00) - Nuggets(2.40) Statymai priimami iki 2021-05-29 23:00. 4. Wizards(2.80) - Lygiosios(10.00) - 76'ers(1.30) Statymai priimami iki 2021-05-30 02:00. 5. Grizzlies(2.70) - Lygiosios(10.00) - Jazz(1.40) Statymai priimami iki 2021-05-30 04:30. [BONUS] Jonas Valančiunas(Grizzlies): Daugiau nei 0,5 pataikito tritaškio(1.90) ar mažiau nei 0,5 pataikito tritaškio(1.90) NBA komanda surinks daugiausiai taškų ?(Neįskaitant pratęsimų.) Koeficientas (2.50) 1. [BONUS] NBA komanda surinks daugiausiai taškų ?(Blazers) Koeficientas(2.50)|Jack_Anderson| Pralaimėta 50.000€ 2. [Champions League] Manchester City(1.80) - Lygiosios(3.00) - Chealsea(4.00)| Cold_Blood| Laimėta 2.880.000€ 3. [Champions League] Manchester City(1.80) - Lygiosios(3.00) - Chealsea(4.00)| Marty_Santorelli| Pralaimėta 70.000€ 1/3. Tai ką turime didžiasią šio mėn laimėjimą @Cold_Blood Sveikinimai Žmogus tikėjas Chealsea pasidarė pinigėlio! Na o šiandien last day iki mėnesio apžvalgos ir konkursų laimėtojų skelbimo! 1. Pirmasis laimėjes [BONUS] NBA komanda surinks daugiausiai taškų ?(Neįskaitant pratęsimų.) , pirmasis atspėjas šį bonusą laimi - 2.000.000€ 2. Daugiausiai laimėjas statymų klientas per gegužės menesį laimi - 1.000.000€ 3. Įspūdingiausias laimėjimas! - Tai gali būti dydžiausio kofo laimėtojas, geriausio kombo laimėtojas. Tad įspūdingiausias laimėjimo autorius bus apdovanotas - 1.000.000€ 4. X konkursas! - Labiausiai mėgstantis KličkoBET lažybas bus apdovanotas - 1.000.000€, vertinimo kriterijus bus atskleistas tik mėnesio ataskaitoje! Prizinis Fondas: 10.000.000€.