Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 68 / 300

Versija: LV 7.3.9

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija nuo 2012.03.14 in Būsenos atnaujinimai

 1. 43 taškai
  Prisiregistravau su šiuo acc į serverį 2016-04-28. Į komandą patekau 2017-04-21 ir iš jos išeinu šiandien (2019-04-28). Tas pats mėnuo ir diena, kaip registracijos :D, šiaip neplanavau šios dienos :D. Sėkmės visiems !
 2. 36 taškai
  Projekto tobulinimui praktiškai kiekvieną dieną yra skiriama laiko, atnaujinimai vyksta reguliariai kas mėnesį ar pusantro. Tai, kad nevyksta kuponų ar premijų vakarai kiekvieną sekmadienį tikrai yra ta problema, kodėl žaidėjų aktyvumas kritęs? Tikrai ne. Nesijaučiu visiškai kaltas dėl to ir nematau, kodėl dėl aktyvumo Max_Tosha turėtų būti kaltinamas. Kartoju jau kelis metus ir kartosiu toliau: pradėkite vieną kartą priimti žaidėjus į serverį, padėkite jiems įsitvirtinti bendruomenėje, o nebūkite bendruomenės vėžiai, kurie atstumia naujus žaidėjus, o po to skundžiasi, jog projektas žlunga - administracija kažką darykit. Kodėl nuolatos atėjus į forumą būsenos atnaujinimuose yra kažkokie apkalbinėjimai, bandymai pasirodyti prieš kitus ir kitų žaidėjų atbaidymas? Projektas yra jau senų seniausiai suteikęs VISAS galimybes čia žaisti, kuriomis, dėja, didžioji žaidėjų dalis nemoka pasinaudoti. Jeigu jūs manote, kad LV yra blogas projektas - pasitraukite iš šio serverio ir tiesiog neberodykit savo neargumentuoto nepasitenkinimo viešai. Pagaliau pasiekit aukštesnį brandos lygį ir leiskit žaisti tiems žaidėjams, kurie iš tiesų čia nori žaisti, o tokių tikrai yra. Aš labai viliuosi, tačiau atvirai sakant nebetikiu, jog bus bent dalis žmonių, kurie perskaitys šį komentarą ir supras, jog ir patys gali kažką padaryti projekto labui ne tik kaltindami vieni kitus. Geros dienos!
 3. 31 taškai
  Nori laimėti 1,450 kreditų ? Spausk rep ant šitos būsenos ir pakomentuok skaičių nuo 1 iki 50. Išrinksiu šiandien ~ 21:00 val.
 4. 24 taškai
  Skelbiamas Degalinės GIWEWAY, sėkmės visiems.
 5. 23 taškai
  20 reakciju ikelu gera gta, dekui uz demesi.
 6. 21 taškai
  Thanks for everything guys! Ačiū: @Max_Tosha Už šansa.
 7. 20 taškai
  Pasidalinsiu tipsu: kol už lango toks puikus oras ir kol visi lauke, gamtoje ar pleže, tu eik į Las-Venturas serverį ir aplenk visus su aktyvumu. Taip senąją valdžią išmes už neaktyvumą, o tau bus puiki proga užimti jų vietą.
 8. 19 taškai
  Nori laimėti šitą achujena namą? Su atidaromu garažu? Paspausk rep. ir pakomentuok po šią būseną savo V_P. Nugalėtojas 23:00 val.
 9. 19 taškai
 10. 17 taškai
  Frankis_Electro papildė mūsų projekto komandą.
 11. 17 taškai
  @Irmis_Speed ko nieko nesakai, kad reperis esi
 12. 17 taškai
  Sveiki, noreciau prisijungti prie LV komandos kaip nemokamas administratorius skirtas padeti naujokams, gaudyti cytams, priziureti tvarka. Jei manote, jog esu tinkamas sioms pareigoms uzimti, palaikykite mane "PATINKA" mygtuku. Man svarbus kiekvienas Jusu balsas!
 13. 17 taškai
  2018.04.08 - 2019.08.04 Graži data ane? Daugelio džiaugsmui ir žinoma tikiuosi, kai kurių nusivylimui, pasitraukiu iš Las-Venturas Komandos. Palikimo priežastis yra tai, kad realiame gyvenime atsirado tam tikrų planų ir tie planai bent man nelabai suderinami su aktyviu žaidimu. Tačiau manau kartais dar pasivaidensiu forume ar serveryje, o TS ir dažniau, tačiau jau nebe kaip Komandos narė. Buvo malonu pažinti tikrai nemažai asmenų, tačiau žinoma yra keli, kuriuos tikrai džiaugiuosi pažinusi. Nevardinsiu kuriuos čia miniu, bet manau patys supranta P.S. Tiems kurie galbūt pyko ar pyksta ant manęs, tai nepykit Baudžiau ne dėl to, kad man nepatinkate ar dar kažką, o tiesiog, kad manau jei kažką apsiimi daryti, turi tai atlikti tinkamai. Gerai praleiskite laiką! Juk tam ir yra šis žaidimas Mažiau pykčių, daugiau linksmybių IKI
 14. 16 taškai
  Kai tau medaus menuo bet turi dyrika lv'e
 15. 15 taškai
 16. 15 taškai
 17. 14 taškai
  Ačiū @Denis_Snow už jūsų pagalbą direktoriaujant TR Vairuotojų pareigose. Tikiuosi, kad ateityje gryšite į direktorių gretas !
 18. 14 taškai
  Kaledos vienija zmones https://gyazo.com/e6b493a4aa2e672f1f6e53ac2423538a @Porn_Star @Last_Fight
 19. 14 taškai
  Atnaujinimai forume: 1. Forumo apačioje atsirado naujas blokas „Prisijungusių per paskutines 24 valandas narių“. Informacija pradėta fiksuoti nuo rugsėjo vidurio. 2. Prie forumo vartotojo (kuomet jis paskelbia temą ar parašo pranešimą) bus rodomas jo antraeiles grupės rango paveikslėlis.
 20. 14 taškai
  Kamille_Bev palieka teisėsaugą. Mieli kolegos, Vis pritrūksta laiko darbui, tad nusprendžiau darbo vietą užleisti žmogui kuris noriai atliks savo pareigas teisėsaugoje. Ačiū už puikų bendradarbiavimą, bei gerą laiką praleistą kartu. Ačiū Spec. Pajėgų direktoriui @Arminas_Elegy ir Spec. Pajėgų pavaduotojui @Mode_Wtf už suteiktą galimybę dirbti jų komandoje. Taip pat dėkoju kolegoms už pagalbą ir vieningumą komandoje @Goda_Vello @Mark_Notenberg @Turbo_Max @Mister__Tedis @Jervonte_Trotter @Marius_Nesvarbu bei kitiems.Linkiu ir toliau taip vieningai dirbti ir kovoti su blogiu. O teisėsaugos valdžiai palinkėsiu pildyti kolektyvą puikiais darbuotojais ir aukštinti teisėsaugos garbę. Ateityje prižadu dar sugrįžti į kolektyvą !
 21. 13 taškai
  Jack_Montecarlo paliko administracijos prižiūrėtoją abipusiu sutarimu. Jį pakeis Edgaras_Nesakysiu.
 22. 13 taškai
 23. 13 taškai
  Skelbiu dar viena Mino konkurseli. Norint laimėti jums reikės paspausti +rep ant šios būsenos bei į šią būseną atsakyti prašant savo nicka bei skaiciuka nuo 1-55. Pvz - Jeo_Vega - 5. Prizas - 600k bei 4 reti daiktai, kurių vertė apie 200k. Konkursas baigsis ketvirtadienį 14:30h. Sėkmės.
 24. 13 taškai
 25. 13 taškai
  Pamenu kiek @The_Deus stenges,dirbo del to IV admin,o ka liepsna padare?pora skilciu priziuri i gavo ta IV lvl admin?xD daba matos kas kam sasalina
 26. 12 taškai
 27. 12 taškai
  alcapone kaip egidijus dragunas, atsisveikina 6 karta
 28. 11 taškai
  @Jack_Montecarlo Pagal taisykles viską tinkamai atliko Smitas, nes surakino asmenį prie karo zonos, o ne zonoje, nesvarbu, jog arti yra pickup'as, nes jis surakino ne karo zonoje, o taisyklėse nėra nurodyta tam tikra zona, kurioje negalima rakinti. Geriau siūlyčiau pačiam įkelti nuotrauką, kurioje vietoje negalėtų kištis teisėsauga, arba paprašyti Invio, jog padarytų platesnę karo zoną. Siūlyčiau va tokią, kur apvedžiau: Kitas atvejis, dėl tų visokių rakinimų prie grobiamo pastato, tai siūlyčiau geriau padaryti taip, kad kai grobia tam tikra grupuotė, jos negalėtų rakinti teisėsauga grobiamu laiku, nesvarbu, ar lauke, ar viduje, kad ir kur jis būtų. Nes dažniausiai būna pasigauna kažkur, kokiam tplv ar dar kitur, surakina, atima narkotikus, kitus dalykus(tarkime ginklus) ir ant galo dar nušauna, kad tu sėdėtai kalėjime. Tai koks įdomumas? Bus tokiu atveju daugiau veiksmo.
 29. 11 taškai
  Kaška ir aš padariau šios gražios šventes proga Didžiausi sveikinimai Las-Venturas.LT!!!
 30. 11 taškai
 31. 11 taškai
  Ryt 00:00 – 23:59 val. Black Friday! Beje, sneak-peak į LV 7.3.7 versiją Atplaukia naujas laivas!
 32. 11 taškai
  Po 3 mėnesių darbo palieku pareigas, tai įtakojo dvi priežastys: pirmoji aktyvumo ir motyvacijos stoka žaisti sampą, žaidimas tapo nuolatinė rutina. Antroji mano kompetencijos stoka bendradarbiauti su DPI, kas privesdavo su juo prie dažnų konfliktų. Atsisveikinimo proga, išdalinau 4,000,000 € visiems serverio klanams, gl hf.
 33. 11 taškai
 34. 10 taškai
  Sveikas. Gal pagaliau atrašyti į PM nori? Kažkaip atrašinėjai kol nepaklausiau apie skolos grąžinimą.
 35. 10 taškai
  Didžiuojuosi (https://i.imgur.com/7oRGpxN.png) @Robertas_Bond | @Mode_Wtf | @Jack_Montecarlo | @Arnas_Toreto | @Edgaras_Nesakysiu | @Porn_Star | @Ernys_Myq | @Frankis_Electro
 36. 10 taškai
 37. 10 taškai
  Blemba sunku net kažka ir galvoti... Kažkaip negaliu patiketi, kad dievuko, su kurio žaidimu užaugau, kieme ar treniruotėse bandydavau atkartoti judesius, žmogus kuris buvo uz kelių tūkstančių kilometrų, nebėra.. Vakar visą vakarą negalėjau tikėti.. Maniau fake.. Atrodo sapnuoji, atsikelsi ir Kobe vel pamatysi arenoje.. Bet... Atrodo lyg netektum draugo.. Skaitai ir netiki. Asaros kaupiasi.. Darbe dirbi o mintys tik su Kobe.. Su direktorium kalbejom apie jį. Žmogui 50 metu, bet matau kaip akyse kaupiasi asaros.Ilsekis ramybėje mano dievaiti. Niekada nebusi miręs mano širdyje..
 38. 10 taškai
 39. 10 taškai
  Žodžiu, būsiu, kaip tedis. Kadangi serveryje praleidžiu labai mažo laiko, tai sakau padarysiu eventa. Prizas - 130k bei random 5 reti daiktai. Nori konkuruoti į nugalėtojus? Dek +rep ant šitos temos ir komentaruose rašyk savo nicka bei prie nicko skaiciuka nuo 1-50. Pvz - Jeo_Vega - 8
 40. 10 taškai
 41. 10 taškai
  Nori laimėti degalinė? Mano profilyje rasite informacija apie giweway.
 42. 9 taškai
  Porn_Star gavo 1 įspėjimą. Jack_Montecarlo, Arnas_Toreto, Ernys_Myq prarado po 1 įspėjimą.
 43. 9 taškai
 44. 9 taškai
  @Liepsna_Fire perpisiu as tavo ta janusa zek kad dar tau neuztaikyciau snd davai
 45. 9 taškai
  Didelis Ačiū tiems, kurie parašė tiek daug gražių laiškų man tiek į žaidimą, tiek į asmeninę žinutę forume, nesitikėjau to sulaukti, Ačiū! Daugelis klausiat "Audi, kas toliau?" Atsakysiu, šiuo metu noriu pilnai susitelkti ties savo Nemokamo administratoriaus darbu, renginių rengimais, kasdienę pagalba žaidėjams, nes juk Jūsų žaidimo kokybė - Mūsų pririotitetas!
 46. 9 taškai
 47. 9 taškai
×
×
 • Kurti naują...