Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 11-oji advento diena!

Prisijungę žaidėjai: 12 / 200

Versija: LV 7.7.4.1


Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti turinį su didžiausia reputacija nuo 2023.12.04 visose srityse

 1. 12 taškai
  Atnaujinimų versija: LV 7.7.4.1 atnaujinimų data: 2023-12-08 EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS Netoli vairavimo mokyklos pastatytas kalėdinis miestelis. Miestelio centre - kalėdinis simbolis - pagrindinė miesto Kalėdų eglutė! Kalėdiniu laikotarpiu čia gros kalėdinės dainos. Miestelyje rasite Kalėdų Senelio namą, jo Kalėdmobilį (papuoštą Perennial tr. priemonę) ir kitą kalėdinę atributiką. Įžiebus eglutę miesteylje pradės dirbti Kalėdų paštas. Pašte bus priimami jūsų laiškai su norais, kurių dalis bus išpildyta per Šv. Kalėdas. Kalėdinis miestelis pažymėtas „C“ raide žemėlapyje. Eglutės įžiebimo šventė vyks jau šį sekmadienį (gruodžio 10 d.) 19 valandą! Po eglutės įžiebimo šventės numatomi įvairūs eventai ir premijos visiems prisijungusiems žaidėjams! Kas dar nematėte peržiūrėkite praėjusią savaitę išleistus atnaujinimus:
 2. 11 taškai
  Sveiki, serverio žaidėjai nors ir kiek čia jūsų likę, po paskutinio Tomo direktoriavimo esu stipriai nusivylęs, nežinau ar dabartinis direktorių kurį išrinkau atneš naudos, bet labai tikiuosi. Rinkimai iš dalies buvo nesunkūs, bet jeigu visi kandidatai būtų nepažeidę taisyklių ir nebūtų gavę banų už čytinimus, tada rinkimai automatiškai būtų pasidarę sudėtingesni. Todėl nieko nelaukęs skelbiu apžvalga į GP direktorių. Kandidatų apžvalga Tautvis_Gaming - Jaunas, dar nelabai supranti ką reiškia GP firma ir apskritai neseniai tik atvykęs į serverį, klaidos akis bado,o ir atsakymai labai vargani. Šį kartą tikrai ne. Efka_Rodz - Juodasis valdžios sąrašas. Ponas_Batonas - Pažeistos atrankos taisyklės, jokio atsakingumo, susikaupimo. Anketoje daug klaidų. Manau, kad tau tikrai būtų per daug sudėtinga GP firmoje, šiuo metu turit karo tipo klaną, kur visiškai nevykstate į jokius veiksmus, narkotikų zonose jūsų nematau, vengiate bet kokio veiksmo su teisėsauga, tai susidarau lygiai tokį patį įspūdį, kad vengsite veiksmo ir jeigu būtum GP direktorius. Surimtėk pabandyk duoti veiksmo kitiems klanams ir galbūt tave pastebėsiu,o dabar būnant tiesiog tplv ir nevykstant į jokius veiksmus, tai kam tas klanas ir reikalingas. Kajus_Klaustukas - Tikrai ne, taip pat pažeistos taisyklės, kvaili veiksmai serveryje, vaikiški poelgiai kurie tau tikrai neduoda pliusių pildant į direktorių. Visiškai tokios pat pastabos kaip ir tavo draugeliui Batonui, abu tam pačiam klane, tačiau jokio veiksmo neparodot. Sėkmės kitą kartą. Samp_Life - Gaila, tačiau kaip ir kito kandidato Efkos, ta pati dainelė, esi juodajam sąraše tačiau tu dėl kitos priežaisties - čytinimo. Gaila, man atrodei visai neblogas direktorius, tačiau buvai nušalintas kol buvau neaktyvume, gaila, tačiau šiuo metu direktoriaus suteikti tau dar negaliu. Sėkmės kitą kartą. Domka_Bmw - Kandidatas stiprus, priežastis ta pati kaip ir daugelio gerų kandidatų - Juodasis sąrašas. Gaila, žinau kaip stengeisi būdamas GP pavaduotoju, tačiau per kvailą klaidą dabar tau suteikti direktoriaus negaliu. Labai gaila, kad dėl jūsų pačių klaidų aš negaliu paskirti tikrai galingo vadovo, tačiau linkiu sėkmės kituose rinkimuose, jeigu dalyvausi. Marius_Gokas - Jau kaip galvojau,kad direktorių reikės laikyti pačiam, atsirandi tu ir tiesiog nušvieti mano rinkimus į gerą pusę. Ačiū tau už pasirodymą rinkimuose. Nors ir esi gavęs blokavimų prieš maždaug metus laiko, tačiau labai viliuosi,kad tai nepasikartos einant direktoriaus pareigas. Anketa gal ir nebuvo įspūdinga, tačiau žinant tave manau,kad tu esi iš tų žmonių kur daugiau daro, nei rašo. Kažkaip tikiu tavim, kad surinksi gerą kolektyvą ir papildysi savo sandėlius ginklais, patiko tavo idėja su kvalifikacijomis labai tikiuosi, kad jas išnaudosi ir duosi veiksmo ne tik teisėsaugai, bet kai kuriems ir klaniškiams. Tikiu tavim, ir tikiuosi manęs nenuvilsi, linkiu sėkmės darbuose ir parodyk ko esi vertas.
 3. 11 taškai
  Pagrindinė serverio kalėdinė eglutė jau neužilgo pasirodys žaidime! 🎄🚗
 4. 9 taškai
  Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomas_Pospeka 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi Direktorius 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Gaila bet palieku šias pareigas . Visiems ateina laikas palikti kaip bebūtų gaila, bet yra kaip yra. . . Ačiū @Monte_Gangga už suteikta šansą pabūti pareigose. Taip pat noriu padėkoti kas buvote kartu tai yra savo buvusiems pavaduotojams @Laurynas_Piknikas , @Efka_Rodz . Taip pat geriausiam darbuotojui @Antanas_Banditas . Seifas visas paliktas kiek buvo likę tiek ir yra. Ačiū visiems kurie buvote mano direktoriavime . Ačiū tiems darbuotojams kurie buvote kartu . 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Nuo 2023..06.01 dienos iki 2023.12.06 ( 6 mėnesiai - 186 dienos . 5. Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka):
 5. 8 taškai
  Sveiki, gerbiamieji. Artėjant gražiausioms metų šventėms, Pagrindinė administracija ir Projekto komanda nusprendė vainikuoti šio savaitgalio eglutės įžiebimą dar keliais renginiais, kuriuose galėsite laimėti neblogų prizų. Vakaro programa Renginių vakaras prasidės jau šį sekmadienį, ~18 valandą. Pirmasis renginys - Bulių kautynės, kurio prizas 300 kreditų serverio paslaugoms įsigyti ir neonai ant tr. priemonės (7 d.) Antrasis renginys - Maniakas, kurio prizas 200 kreditų serverio paslaugoms įsigyti ir 300,000 eurų. Trečiasis renginys - DM 1x1, kurio prizas 300 kreditų serverio paslaugoms įsigyti ir 2,000 Deagle kulkų. Po šių renginių įvyks Kalėdų eglutės įžiebimas. Po jo seks žemiau išvardinti renginiai Ketvirtasis reginys - Granatų kovos, kurio prizas Premium VIP narystė 30 d. Penktasis renginys - Skylė sienoje, kurio prizas 150 kreditų serverio paslaugoms įsigyti ir 2500 patirties taškų serveryje. Šeštasis renginys - Mini lenktynės, kurio prizas 200 kreditų ir GT režimas (5 d.) Medžioklė laive - renginys kuris vainikuos šį vakarą. Renginio prizas 3 lygio administratoriaus statusas (30 d.) arba 7 d. mašinos tekstas (pasirinktinai) Po visų renginių visi prisijungę žaidėjai gaus premijas! Svarbi informacija Draudžiama naudoti bet kokias žaidimą lengvinančias programas. Tai pastebėjus būsite diskvalifikuojami ir užblokuojami. Atsijungus renginio metu ar pasišalinus savo noru būsite diskvalifikuojami. Jeigu, tarkime, turite Sidabrinį VIP ir laimėsite PREMIUM VIP narystę, turimos Sidabrinio VIP dienos bus perskaičiuotos ir pridėtos prie Premium VIP narystės. Tas pats taikoma ir su administratoriaus statusu. Lauksime jūsų visų. Nepraleiskite progos laimėti puikių prizų. Iki pasimatymo jau netrukus!!!
 6. 7 taškai
  @Mantelio_Toks Ką tu komentuoji "vaikučiai eiki nd daryt, nes mama kompą atims" kai pačiam 15:DDD
 7. 6 taškai
  Anketos šablonas, čyteriams pranešti: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrius_Rimuoja 2. Kaltinamo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dane_Klicko 3. Kaip asmuo čytino?: aimas,antistunas 4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: Po relog talentas ka žinau...... 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://streamable.com/i1jrso https://streamable.com/os1vgm https://streamable.com/wkkxux
 8. 5 taškai
  Sveiki, buvo tikrai įdomūs rinkimai, galvą pasukti teko, buvo gerų anketų, buvo kaip visada. Rinkimus nusprendžiau padaryti viešus, kad galėtumėte matyti iš ko man kartais tenka rinktis direktorius. Bet kaip tyčia rinkimuose pasitaikė ir ganėtinai gerų anketų, tikrai džiugu. Kandidatų buvo 8 , puiku. Tačiau aprašyti nusprendžiau tik 4. Sėkmės skaitantiems. Kandidatų apžvalga Steve_Edison - Naujas veidas serveryje, galbūt po sena paskyra, galbūt ne, nežinau, bet įspūdi palikai. Anketa tikrai gera, išsami, netgi sakyčiau pasiilgau tokių anketų, kurias galėčiau lengva akim skaityti. Labai gražiai apbūdinai kodėl būtent pasirinkai taksi firmą, aprašei kiekvieną transportą, kodėl patinka būtent "Sultan" ir kaip išnaudotum "Stretch" automobilį, kas man sudarė tikrai gerą įspūdį, to nesulaukiau nei vienoje anketoje. Skaitant anketą toks jaumas, kad lyg ir pats pildyčiau į direktorių savo laikais, nes mintys sutampa, kalbu apie komandos suvienjimą, nes kas firmoje svarbiausia? Būtent - kolektyvas. Nes be stiprio užnugario direktorius yra daug silpnesnis, nei su komanda. Gerai įvertinai buvusio direktoriaus minusus, nors jų pastebėti sudėtinga nebuvo, bet kaip manai ar pats sugebėtum prie tokio skaičiaus žaidėjų atgaivinti firmą ir į ją pritraukti naujus žaidėjus tiesiog perkurdamas rangų sistemą ar tikrai to reikia? Suprantu, kad nėra lengva sugalvoti įspūdingų idėjų esant tokiai situacijai, tačiau ties šiuo klausimu kaip ir nuo visų kandidatų neišsiskyriai. Klausime, kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus, savęs neišsikėliai, likai savo vietoje, kas man tikrai patiko, nes tikras vadovas ir turi išlikti visada ramus, ko būtent ir trūko paskutiniam direktoriui. Dar minėjai, kad esi buvęs direktoriaus roleje, kiek supratau ne šiame serveryje, todėl man dar didesnis patapo klausimas, kas tu ir iš kur tu? Atsivertus tavo darbo patirties lentelę, nustebau! Net nesi įsidarbinęs į taksi, bet tiek visko žinai? Keista, labai keista. Pažiūrėjus į forumo vartotoja jis yra nuo 2020m, tai ar tu turi kitą paskyrą, ar tiesiog bandai kažkuo apsimesti - nežinau, esi man didelis klaustukas, bet labai įdomus, todėl vertinant kaip naują žmogų projekte, tau palinkėčiau įgyti daugiau patirties Taksi firmoje, na bent jau pradžiai įsidarbinti, nes šiuo metu labai keistai viskas atrodo, anketa lyg ir puiki, viską apie taksi darbą lyg ir išmanai, bet jame nesi dirbęs, rekomenduosiu tave naujam direktoriui į pavaduotojo postą, kad labiau apsiprastum serveryje ir ateityje net neabėjoju, kad galimai tapsi geru mūsų projekto direktoriumi. Ačiū už dalyvavimą. Rokas_Venta - Labas ir tau, smagu matyti senus žaidėjus atrankoje, o ypač tokius kur xp jau kerta stipriai virš 1 milijono, gražu. Anketa kažkuo labai neišsiskyrė, net gi sakyčiau buvo silpniausia iši visų analizuojamų kandidatų, bet ar čia nebus tas variantas, kad daugiau gali padaryti veiksmais, nei žodžiais? Galbūt, nes pats žinau ne mažai tokių žmonių, kuriems anketas pildyti yra tikras peilis, o veiksmais gali padaryti nemažai. Kalbant apie tavo darbo patirties lentelę, iškilo klausimas, kaip toks žaidėjais kaip tu, turintis tiek daug patirties yra buvęs tik TRV direktorius? Įdomu, įdomu, kad su tokia patirtimi vis dar traukia Taksi direktorius, juk yra tikrai įdomesnių firmų. Bet kaip ir minėjai,kad esi ramaus pobūdžio žmogus, todėl tau toks darbas ir tinka, bet kaip vakar pamačiau kokį turėjai įvykį, tai nepasakyčiau, kad esi ramaus pobūdžio žmogus, manau, kad žinai apie kokį įvykį aš kalbu <juokiuosi> . Keliamės prie idėjų klausimo, kaip ir daugelis kandidatų čia nieko ypatingo nepasiūlei, ta pati algų ir perdaryta rangų sistema, na čia nėra naujos idėjos manau ir pats suprantu, galbūt prie šito klausimo galėjai šiek tiek ilgiau pagalvoti ir padirbėti. Labiausiai patiko,kad stengsiesi surinkti gera kolektyva, kad visiems būtų gera ir jauku, man šitas dalykas yra ir svarbiausas tiek tarp direktorių komandos tiek ir kaip pats buvau direktorius, stengdavausi daryti visiškai tą patį, nes geras kolektyvas yra tikrai geri pamatai ateities firmai. Manau pasirinkęs tave neapsirikčiau,tačiau leiskit žemyn ir žiūrėk mano atsakymą. Arnas_Pmv - Dar vienas senas žaidėjęs, neperseniausiai sugrįžęs į serverį. Tave jau pastebėjau, jei neklįstu praaitą savaitę, matydavau serveryje vieną, kaip vežiodavai vaistinėlęs, pamatęs tavo aktyvumą, pagalvojau, blemba ką toks senas žaidėjas kaip tu gali veikti serveryje, nes juk dabar daugelis senų žaidėjų keikia serverį, juk čia nebeįdomu.. "Invio lievi update", "išimkit spaz" ir pnš. Labai smagu, kad sugrįšta seni žaidėjai ir tikrai aktyviai žaidžia, net man pačiam suteikia šiokį tokį smagumą, kad galiu paklausyti ką kalba žmonės, kurie žaidė čia, kaip aš dar net turbūt neturėjau paskyros šiame projekte. Sekantis klausimas, turėjęs nemažai pavaduotojų postų, tačiau direktoriaus duonos dar neįkandęs, keista. Patiko tavo sau iškeltas įšūkis, kad kaip ir pats įvardinai "mirštantį darbą" nori prikelti, labai įdomu ir labai laukiu pamatyti,kaip tau tai pavyktų padaryti. Šiek tiek užkliuvo tavo pasakymas, kad išėjai iš teisėsaugos dėl dažnai pralaimėjimų dėl narkotikų zonos, man sudaro šiokį tokį įspūdi, kad stengiesi bėgti nuo atsakomybės. Ar nebus taip, kad jei gausi direktorių ir nepavyks pritraukti žaidėjų, tepsi slides į kitą firmą? Labai tikiuosi to nebus, nes būtent tokios akimirkos kartais ir parodo koks yra žmogus, nes kiekvieną kartą pralaimėjęs turi bandyti daryti išvadas ir stengtis. Neblogas pavyzdys būtent yra Josh_Vercetti, spec direktorius, šiuo metu situacija teisėsaugos tikrai nėra gera, bet jis rankų nenuleidžia ir tikrai stengiasi iš paskutiniųjų kas tikrai yra pagirtina, todėl reikia kartais išmokti priimti pralaimėjimus ir laimėjimus. Pagaliau tavo idėjos šiek jau skyrėsė nuo buvusių kandidatų, ačiū tau, kad nepaminėjai,kad pabandysi perkurti rangų sistemą,kas mano galvai jau nemanau,kad gali padėti pritraukti naujų darbuotojų į firmą. Pirmoji tavo mintis surasti darbščius darbuotojus į firmą, bet kaip juos pritrauksi taip ir nepasakei, norėjosi labiau, kad išsiplėstum ties šiuo savo pasakymu. Įmonės veiklos, nebloga mintis man patiko, tačiau vėl trūko šiek tiek išsmamumo, kokios jos? Ką jose reikės daryti? Dienos misijos, taip viskas aišku, manau tikrai nebloga mintis, to praaitas direktorius nedarė, manau darbuotojai jau to bus pasiilgę. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus? Atsakymas geras, man patiko, aš taip pat manau,kad tavo sukaupta patirtis nuo serverio atsidarymo tau turėtų padėti surinkti gerą kolektyvą, bet ar neatsibos po keletos savaičių? Labai įdomu, todėl leiskis žemyn ir ieškok atsakymo. Bruno_Linn - omg... ir vėl kažkox čhe randomas pildo į drk..Patirtis kalba už save, taksi darbo patirtis lygi tiek kiek kartų Antanas pildo į direktoriaus pareigas. Tikrai didelė, ir vis dar turi noro tapti direktoriumi? Kiek ir ankščiau prisimenant tave, tavo duona ir būdavo neutralios firmos, labai mažai tave matydavau GP, Teisėsaugoje ar net klanuose. Gerai, kad esi tikrai ištikimas neutralioms firmomis, manau,kad puikiai supranti kiekvieno darbo specifika ir manau galėtum pasakyti kiekvienos firmos minusus ir pliusus. Apskritai ir pats kaip žmogus esi tikrai geras, žinai kada pajuokauti, žinai kada būti rimtam, atrodo turi viską ko reikia būti geram direktoriui. Einant prie idėjų klausimo, galbūt kaip ir daugelio kandidatų klaida buvo minėti tuos jau senus ir niekam tikriausiai nebeįdomus rangus, kad ir turbūt juos gerai perkuriant, abejoju ar kažkas juos aktyviai pildytų, manau tiesiog nereikia minėti to, kas ir taip turbūt firmoje būtų. Šiame klausime labiau norėjau pamatyti, tai ko tikrai buvau seniai matęs, suprantu, kad sudėtinga, bet pamenu tavo paskutinę anketa, mane savo idėjomos nustebinti sugebėjai. Sekantys dalykai man tikrai patiko, pradedant papildoma veikla ir užbaigiant "Taksi bingo" idėja, aš irgi manau, kad būtent taksi darbuotojams paskutiniu metu tikrai trūkdavo veiklos arba užimtumo su jais, masinis bagažų vežimas manau būtų tikrai gera idėja ir puikus veiksmas su kolegomis. Taksi bingo idėja, labai geras variantas, tokio dalyko matęs nebuvau, nustebinai ir vėl, jeigu rimtai norėčiau ir pats pabandyti sudalyvauti jeigu taptum direktoriumi ačiū tau už tikrai neblogą idėja. Dabar šiek tiek ir purvo įpilsiu į tavo kandidatavimą, nes pats supranti, kad reikia <juokiuosi>, gal gali man pasakyti kiek kartų išbuvai reikiamą laiką direktoriumi, kaip turėjai pareigas? Nepyk, bet vien aš keletą žinau :D. Nesakau, kad dabar nepasitaisei, kaip ir pats minėjai tavo klaidos tau davė pamokas ir ką dabar darytum kitaip, tačiau šiuo atveju aš norėčiau pasirinkti kiek tikriausiai saugesnį variantą prieš šventes :D. Ačiū tau už dalyvavimą, tačiau šį kartą ne. Galutinis sprendimas Lengva nebuvo, turėjau rinktis iš tikrai skirtingo pobūdžio žmonių, rinktis naują patirtį arba patyrusią, ar rizikuoti vėl ir galbūt ant švenčių rinkti direktorių iš naujo. Tačiau šį kartą šansą noriu suteikti žmogui vienam iš tų kuris dar neturėjo direktoriaus duonos, tai būtų - Arnas_Pmv, jeigu interesai sutaps pasiūlyčiau į pavaduotojo postą pasiimti naują veidą Steve_Edison, jeigu ne, tada manau priemus į kolektyvą Roka su Brunu, turėtum tikrai stiprią komandą, nes šie veidai tikrai turi ką pasiūlyti firmai, rinkimai tikrai nebuvo lengvi, todėl manau savo lūkeščius pateisinsi, ačiū visiems už dalyvavimą ir nepykit, jeigu jūsų draugai negavo drk
 9. 5 taškai
 10. 4 taškai
  1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveriui2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Papildys darbą3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): 1 pasiūlymas: Leisti tirti žmogžudystę teisėsaugininkui neribotą kiekį iš eilės, nes dabar yra leistinas tik 1 kartas, jei kažkas kitas neištiria, tai tam teisėsaugininkui neleidžia tirti. Nes būna atveju, kada esi serveryje vienas, ir atsiranda daug žmogžudysčių ir po vienos ištirtos daugiau nebegali. https://imgur.com/a/chzzpNo 2 Pasiūlymas: Suteikti daugiau darbo patirties, ir galbūt pinigų, atimant iš žaidėjo narkotines medžiagas, nes dabar darbo patirties gavimas iš atimtų narkotikų labai mažas, arba išvys nėra. Manu reikėtų padaryti, kad tarkim nuo 5-10g gauni po 1 darbo patirties ir kažkiek tai pinigų į algą. https://imgur.com/a/mQuLp2B
 11. 4 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marius_Gokas2. Jūsų atstovaujamas darbas: Ginklų prekeiviai.3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Jamal_Fatal 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Reiketu papildomos rankos firmoje. Ši žaideja pažystu ilgai tikrai nenuvils.
 12. 4 taškai
  tag kieciausiem @Cold_Blood@Josh_Hokage@Camel_Kerr@Jamal_Fatal
 13. 4 taškai
  Aim_Greg baudžiamas 1 įspėjimu dėl piktnaudžiavimo turimomis privilegijomis.
 14. 4 taškai
  Anketos šablonas, čyteriams pranešti: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Samp_Life (Tracy_Martinez) 2. Kaltinamo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Vikrutis 3. Kaip asmuo čytino?: pasiaiskina tegul, gal aimas, gal dar kazkas 🤔 (lockina bsk) 4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: tiesiog tegul is savo perspektyvos numeta siu vietu video 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://streamable.com/6ot44t https://streamable.com/gm8gni https://streamable.com/zcdvzn
 15. 4 taškai
  Aktyviausias savaitės direktorius @Big_Dadyy, netrukus bus pervesta 1.000.000e į darbo fondą. Aktyviausias savaitės pavadutoojas @Minde_Bosch, netrukus bus pervesta 500.000e į darbo fondą. Aktyviausias savaitės valdžios atstovas @Big_Dadyy gauna 500krd serverio paslaugomis įsigyti, gal bus konkurencijos jam? @Tomas_Pospeka Tyčiojiesi? Gauni žodinį perspėjimą už minutes, kitą kartą gausi įspėjimą @Laurynas_Piknikas Tau tas pats, gauni žodinį perspėjimą už raudoną laukelį.
 16. 4 taškai
  Gal užteks dm'eri vaidint? @Domka_Bmww Žaidėjas nebus užblokuotas.
 17. 4 taškai
  1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): Serveris2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Pridės papildomos veiklos trv krovinių prasme , nes tikrai kartais atsibosta vežti vien detales mašinų ir ginklų siuntas bei degalus retais atvejais.3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): Siūlau pridėti keleta naujų krovinių tokių kaip Žvyras ir Smėlis kuriuos galėtume pasikrauti kasykloje arba gal net pavyktu padaryti atskira karjėra tiek žvyrui ir smėliui būtų kelios vietos pasikrovimui ,pridedu kaip galėtu atrodyti priekaba skirta gabenti https://imgur.com/a/JsbKYgc reikėtu bendrai 5 priekabų tada bazėje darbuotojams. Išsikrovimas galėtu manau būti trys atskiros vietos kurias gautum pasikrovęs random būdu gps pagalba, kuriuos apimtu Los santos ir San fierro miestus. Manau nebloga idėja dar idėti NPC žmogeliuka prie kiekvieno krovinio pasikrovimo vietos pas kuri galėtume pasiimti užduoti su tam tikru kiekiu kroviniu kas 30 min arba 60 min , atlygis įvykdžius būtų xp , reputacijos taškai ir kažkiek euru. P.S galėtu pridėti , kad pas tą NPC būtų kokia nors galimybė ir negauti užduoties išmestu ( Šiuo metų neturime ką jums pasiulyti ). Manau šie atnaujinimai tikrai pridėtu papildomos ir įvairesnios veiklos Trv. Dar tuo pačiu būtų galimybė sutvarkyti kasykla , kad ir vėl ji veiktu arba net atnaujinti principa veikimo kasyklos.
 18. 3 taškai
  miret* gali ieskot cia to aimo bet nesurasi
 19. 3 taškai
  -Ginklų prekeiviai- Ginklų Prekeiviai - yra asmenys arba organizacija, kurios užsiima ginklų, šaudmenų ir karo įrangos pardavimu. Jie veikia įvairiose srityse, nuo legalių ginklų parduotuvių iki nelegalių ginklų rinkų, ginklų gabenimo. Šie prekeiviai dažnai susiduria su teisėsauga, nes jų veikla gali prisidėti prie ginklų nelegalios prekybos, terorizmo ir nusikalstamos veiklos. Teisėtos ginklų prekeivystės srityje veikia griežtos teisinės taisyklės ir reguliavimas siekiant užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką. Reikalavimai kuriuos turite atitikti norint patekti į firmą B kategorijos teises. 8.000 patirties taškų (xp). Turėti vizą, pasą, galiojančią sveikatos pažymą. Nebūti darbo juodajame sąraše (blist). Turėti autorizuotą „Discord“ paskyrą mūsų serveryje. Turėti ginklų licenzija. Būti susipažinus su GP informacija ,bei taisyklėmis Ginklų prekeiviu darbo taisyklės: Per dieną atvežti 80 ginklų dežių. Neturėti jokių ryšiu su teisesauga. Išdirbti firmoje nustatyta kontrakta. Ginklus pardavinėti kainorasčio kainomis be jokių išimčių. Draudžiama vogti ginklų dežės iš kolegų. Gerbti valdžia bei aukštesnio rango darbuotojus. Nebenaudojant mašinos /sunaikinti. Apie neaktyvuma pranešti valdžiai. Ginklų prekeiviu darbo komandos: Valdžia: Direktorius: @Marius_Cockas Pavaduotojas: - @Bruno_Linn dydelis ačiū už gfx.
 20. 3 taškai
  Anketos šablonas, čyteriams pranešti: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Samp_Life (Tracy_Martinez) 2. Kaltinamo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Vikrutis, Andrius_Rimuoja (broliai) 3. Kaip asmuo čytino?: Nu tegul jie parodo, kaip cia taip dauzo, aimelis matyt.. 4. Ar patyrėte žalą, jeigu taip, kokią?: Ne, bet trumpai aptariant, tai vikrutis tik atsibanino vel pasijunge, @Lucy_Suareznesutvarke dar reikalu su klano pareigom ir blistu, todel jie sau laimingai dalyvauja veiksmuose. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Ne keista, kaip vieną akimirką abu nepašaudot, o kitą rusha judat nomiss? Lauksiu jusu pov (idomu pamatyt, kaip is 200+metru su snaiperiu uztaikei) #1 Abu šauliai nepašaudo: https://streamable.com/ozlrq3 #2 Abu šauliai jau pašaudo: https://streamable.com/b6jd6k Tarp videkų 5-6min petrauka :Dd #3 Vienas iš brolių gauna apdovanojimą už metų snaiperis!! https://imgur.com/a/im11Mvi
 21. 3 taškai
 22. 2 taškai
  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Big_Dadyy Kokią transporto priemonę parduodate?: sultan Pradinė kaina: Siūlom kainas Ar domina mainai? Kokie?: Domina Transporto aprašymas: Sultan-3s daužtumu 0, rida 649 numeriai LV. Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie transportą: https://www.part.lt/perziura/219616d170186595966aa0d926c9f7cb650.png https://www.part.lt/perziura/a646d6df32042739ccd8210f2f7c00f741.png
 23. 2 taškai
  Užduočių atlikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Anthony_Punk 2. Kokiam darbui atstovaujate: Medikai 3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorius 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: - 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: Pristatyti 40 sužeistųjų NPC klientų. | 6 taškai | https://imgur.com/a/iqEo9nO Išgydyti karo tipo klano narį nuo hašišo už 3.000 eurų. | 1 taškas | https://imgur.com/a/gpN5P21 Išgydyti karo tipo klano narį nuo kreko už 3.000 eurų. | 1 taškas | https://imgur.com/a/gpN5P21 Atlikti 1 treniruotę ar veiklą.| 6 taškai | - Surengti žaidimų (skribbl.io ir pnš.) ar kitokį neformalų vakarą naudojant Discord programą. | 2 taškai | - Atlikti 2 darbo eventus su kolegomis. | 4 taškai | https://imgur.com/a/gdyiy08 Turėti 5 darbuotojus prisijungusius vienu metu (/kolegos be afk). | 2 taškai | https://imgur.com/a/u6M5E4g Atlikti firmos akciją 2 kartus. | 5 taškai | https://imgur.com/a/1P0q4gB Užpildyti bent vieną vaistinėlių lokaciją vaistinėlėmis. | 1 taškai | https://imgur.com/a/axHcAw1 Sudalyvauti narkotikų zonoje, grobime, šturme ar kitam veiksme | 3 veiksmai = 1 taškas | https://imgur.com/a/68fur4K Surengti sėkmingą pastato grobimą per savaite. Galima tiek su kita frakcija, tiek atskirai.| 5 taškai | - Sudalyvauti narkotikų zonoje | 2 taškai | https://imgur.com/a/9TowcAl Laimėti bet kurį automatinį serverio eventą. (Max 7 taškai per savaitę) | 0.5 taško| - 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 26 tšk. 7. Įrodymai: prie užduočių
 24. 2 taškai
  sveikas mindaugai aciu uz sia grazia tavo atsiusta nuotrauka
 25. 2 taškai
 26. 2 taškai
 27. 2 taškai
  Gera analizė @Monte_Gangga pasistengėi !! @Marius_Cockas sveikinu direktoriau.
 28. 2 taškai
  Dėl žmogžudysčių tai už. Nes ir man ne karta buvę, kad sėdi vienas serve iš tssg ir krenta jos viena po kitos. Reiktų padaryti jog tam pačiam žmogui leistų tirti iš eilės vis kitą. Ypač žinant kiek serveryje dabar žaidėjų būna. 2 idėja. Dėl xp sutinku, dėl algos ne. Ir taip visi šaibomis aptekę
 29. 2 taškai
  net ne pilna ip pasakiau iskart bana deda kad butu samp. tt bet parašiau gtalg tai kur logika bučiau parašęs pilna ip adresa tai viskas aišku butu bet uz gtalg tai nesuprantu esmes
 30. 2 taškai
  Jau racijoj pasakiau savo nuomonę apie idėjas. Su dujomis ir baze sutinku, o dėl tech. apžiūros, tai.. 50/50, kadangi jeigu žaidėjas nori pereiti tech. apžiūrą, turi naudoti mech. paslaugom, kas reikštų, kad tech. apžiūros verslo savininkas prarastų "klientą" ir negautų eurų. Dėl tech. apžiūros tai pridėsiu ir savo idėją.. Padaryti, kad tech. apžiūros "praėjimas" būtų galima sakyti random - su galimybe nepereiti jos.. tarkim.. nauja mašina (iš turgaus) turėtų daugiau %, kad pavyks praeiti tech. apžiūrą iš pirmo, negu ta mašina, kuri buvo pirkta iš serverio žaidėjo.
 31. 2 taškai
  Atnaujinimų versija: LV 7.7.4 atnaujinimų data: 2023-12-01 ADVENTAS 2023 Kiekvieną dieną, iki pat Šv. Kalėdų bus skelbiamos kasdienės advento užduotys. Peržiūrėti dienos užduotį galėsite panaudoję komandą /adventas. Žaidėjai, kurie vykdys šias užduotys bus apdovanoti šventiniu laikotarpiu. Kuo daugiau užduočių įvykdysite - tuo į geresnius prizus pretenduosite! Sėkmės! Kiti atnaujinimai: Visi darbai su pakvietimu nuo šiol savo bazėse turės mėnesio darbuotojo taurės apdovanojimą (teisėsauga turės vieną bendrą taurę). Mėnesio darbuotojai bus renkami kiekvieno mėnesio 1-ąją dieną, 7 valandą ryte. Taurė atitenka tam žaidėjui, kuris per kalendorinį mėnesį surenka daugiausiai naudingumo balų. Naudingumo balai gaunami už surinktą darbo statistiką (/dstatistika). Kiekviena statistikos kategorija suteikia skirtingą kiekį naudingumo balų (priklausomai nuo atlikto darbo veiksmo sudėtingumo). Peržiūrėti einamojo mėnesio naudingiausius darbuotojus galite: /dtopai > Pasirinkti darbą > Šio mėnesio naudingiausiųjų topas. Daugiau informacijos apie šią sistemą: /taure. Mechanikų bazėje atsirado metalo laužo konteineris. Šiame konteineryje kaupsis metalo laužas, kurį mechanikai galės išvežti į metalo laužo supirktuvę - /kursupirktuve (tik mechanikams). Metalo laužas yra kraunamas į naują mechanikų Yosemite transportą Metalo laužo supirkimo kaina yra sviruojanti. Ji keičiasi kiekvieną dieną 10, 16, 21 valandomis (nuo 50,000 € iki 80,000 € už toną). Konteineris darbo bazėje maksimaliai gali būti užpildytas iki 3 tonų metalo laužo, todėl geriausia nelaukti kol konteineris pilnai užsipildys ir išvežti metalo laužą kai supirkimo kaina bus palanki. Kalėdiniai papuošimai mieste. Iki pat kalendorinio pavasario (kovo 1 d.) galėsite įsijungti snigimo efektą su komanda /sniegas. Su komanda /prisijungimai (/logins) nuo šiol galėsite peržiūrėti paskutinius 20 prisijungimų prie jūsų vartotojo. Naujas topas (/topai) - Daugiausiai surinkta pagr. admin pagalbos taškų. Sujungti policijos, spec. pajėgų ir kriminalinės policijos darbų XP. Dabar šių darbų XP kategorija vadinsis teisėsaugos XP. Oro uoste pridėta aktorių. Garažai prie dangoraižio ir drabužių parduotuvės buvo panaikinti. Žaidėjų garažai, kurie buvo tose vietose buvo perkelti į garažų masyvą esantį prie miesto centro (turėtos tekstūros ir garažo baldai išliko, tačiau baldus reikės susidėlioti iš naujo). Mieste įvairiose vietose pridėta slenkančio teksto iškabų. Spaudos kioskuose nuo šiol bus galima nusipirkti gėlių puokštę.
 32. 1 taškas
  Aktyviausias savaitės direktorius - @Big_Dadyy Su 1519min, netrukus bus pravesta 1.000.000e į darbo seifą. Aktyviausias savaitės pavaduotojas @Laurynas_Piknikas su 655min, netrukus bus pervesta 500.000e į darbo seifą. Aktyviausias savaitės valdžios atstovas @Big_Dadyy jis laimi 500krd serverio paslaugomis įsigyti. Šaunuoliai, nei vieno raudono langelio, šaunu,
 33. 1 taškas
  Savaitės naudingiausiui darbuotojui nuo 2023-12-03 iki 2023-12-10 @Arnas_Pmv išmokėta 500k premiją. Ačiū. https://imgur.com/a/OnGeF9R
 34. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Samp_Life 2. Klano nario Vardas_Pavardė:Mantas_Vikrutis, Andrius_Rimuoja 3. Peikimo priežastys: Vikrutis - čytinimas ( dar kl pavo ppk parašiau) Rimuoja - čytinimas 4. Vaizdinė medžiagai: @Project_Ekkotu sutvarkyk situs dalykus, nes Lucis neturi prieigos prie pc, o tie jaunikaičiai atsibanina nonstop
 35. 1 taškas
  Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Bosch 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotojas 4. Neaktyvumo priežastis: Išvykęs su reikalais 5. Neaktyvumo laikotarpis: Vakar iš šiandien t.y 2 dienos 6. Jus pavaduojantis asmuo: Direktorius @Big_Dadyy
 36. 1 taškas
  Anketos šablonai Jūsų Vardas_Pavardė : Arnas_Pmv Kokias užduotis įvykdėte? : Pagydytas serverio žaidėjas- 200e x108= 21600€ Pradirbta viena darbo minutė- 100e x1626= 162600€ Išgydytas žaidėjas nuo priklausomybės- 300e x33= 9900€ Pravažiuota su darbine transporto priemone 50km - 1000e x18=18000€ Priimtas iškvietimas- 600e x3=1800€ Pristatyta /nvaistineles - 200e x577= 115400€ Išgelbėtas sužeistas žmogus - 1000e x111= 111000€ Išduota sveikatos pažyma - 200e x9= 1800€ Laimėtos žvejybos varžybos- 5000e x9 = 45000€ Laimėtos /varzybos TOP3-7500e x3= 22500€ Laimėtas even'tas "Surask Vietą"-750e x66= 49500€ Laimėtas darbo even'tas - 25000e x1= 25000€ Kiek algos turite gauti? : 584100€ ir dar kiek nuo kryžiukų dasidės. Įrodymai : https://imgur.com/a/wqI3yVZ https://imgur.com/a/rmdGqRb Dėl surask vietą, paimu iš rangų tabelio, daug kelt. https://imgur.com/a/Zpy5sqa https://imgur.com/a/UOT3z6M https://imgur.com/a/imADGQJ https://imgur.com/a/85C3GhU https://imgur.com/a/lE0CcDL
 37. 1 taškas
  Gal ir nieko kandidatas, tikiuosi gavęs direktorių neprovokuosi kitų kaip, kad elgeisi čia kuria diena
 38. 1 taškas
  Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Arnas_Pmv Jūsų tikslai Medikų firmoje ? : Inešti naujovių su savo žaidimo patirtimi. Klanai ar teisėsauga? Kodėl? : Abu. Veiksmas tas pats. Ar esate susipažinę su darbo taisyklėmis ir jas žinote: Taip
 39. 1 taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė: Big_Dadyy 2. Jūsų atstovaujamas darbas: mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: atsirado darbų. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 1 diena. Tik šiandien. 6. Jus pavaduojantis asmuo: Minde_Bosh
 40. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Josh_Vercetti2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec. Pajėgos3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Andrius_Rimuoja4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Reikia pastiprinimo firmai, Andrius aktyviausias iš firmos, padeda, kaip paprašau, ir tikrai užsitarnavo firmos pavaduotojo. Tikiuosi nenuvils ir linkiu sėkmės!
×
×
 • Kurti naują...