Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 72 / 300

Versija: LV 7.3.7

Max_Tosha

Administratoriai
 • Pranešimai

  7.920
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  110

Viskas, kas paskelbta nario Max_Tosha

 1. Norisi tik priminti, kad /adventas yra gerų darbų metas :D Šiandien galima ir neatiminėt galvų prie tų aparatų :D O, jei ką, tai patys kuriatės, kaip visiems geriau – taip :)))))

  1. Black_Vrs

   Black_Vrs

   Visus iššaudysiu, vienas įvykdysiu

 2. Žmonės nekantrūs Šratasvaidis šiuo metu BETA versijoje. Šratasvaidžiui yra numatyta, kad turėtų atsirasti galimybė dvikovos siūlymui 1x1 pasirinktais ginklais. Kada? Ateityje. Ačiū už siūlymą.
 3. Sutinku su faktu, kad /reputacija neturi realios reikšmės. Ir kažkada labai norėjau sugalvoti, kad pats reputacijos davimas būtų sudėtingesnis, pavyzdžiui, per dieną būtų galima duoti ne daugiau 9 reputacijos taškų kitam žaidėjui. Atlikus kažkokį veiksmą (galbūt pražaidus 60 min.) – papildomai prisidėtų 1 reputacijos taškas davimui. Tačiau taip iki galo ir nepavyko sugalvoti /reputacija naudos. Vis dėlto, labiau norisi likti prie to, kad tai būtų tiesiog b* arba p* (ilgių) pasimatavimui rodiklis. Beje, „prasidės skelbimai/pirkimai reputacijos taškų.“ ir „pagr. administracija pastebėjusi nesąžiningą reputacijos taškų gavimą galėtų bausti žaidėją (reputacijos taškų praradimu).“ nuosekliai logikai, tai prieštaravimas.
 4. Dėl šiandienos /adventas. Bus hate. Nenusiminkit 1 dienos neįvykdymas nieko neatims :D Linkime sėkmės!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Ar verta jas iš viso vykdyti? Nebus, jog ivygdžius visas gausiu 20 tūkstančių ir kelis reputacijos taškus. :)

  3. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Daugiausiai įvykdę turės tam tikrų galimybių.

  4. Sergio_Llull

   Sergio_Llull

   Šitas buvo toks su konkurencija, bet manau dauguma tai įvykdys.

 5. Slaptosios policijos direktorė yra perspėjama. Atsižvelgiant į: Pareigūnai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. Komandos /vesti saugiose zonose naudoti negalima ! Spec. pajėgų darbuotojai gali naudoti šias komandas saugiose ir karų zonose:/atimtil, /atimtim, /atimtis, /atimtig, /bauda, /ant. Galima naudoti komandą /isodinti tik bėglio režime esantiem žaidėjam. Komandos /vesti saugiose zonose naudoti negalima ! Taikant šių taisyklių analogiją Slaptosios policijos darbuotojams, kurie yra sudaromi iš Pareigūnų ir Spec. pajėgų darbuotojų gretų pagal Slaptosios policijos darbuotojams keliamus reikalavimus išdirbti 60 kalendorinių dienų teisėsaugos srities darbe. Slaptoji policija negyvena dvigubais standartais ir nėra darbas, kuriam negalioja bendrosios darbams nustatytos taisyklės. Pažymiu, kad: Slaptosios policijos pareigūnas naudoti /itarti gali tik turėdamas pagrįstą pagrindą kartu su vaizdine medžiaga. Slaptosios policijos direktorė nepateikė jokios vaizdinės medžiagos. Cituojamų taisyklių šaltinis: Ačiū už siūlymą pašalinti Slaptosios policijos direktorę nuo pareigų, iš darbo ar įtraukti į teisėsaugos juodąjį sąrašą – neatsižvelgta. Ačiū už pranešimą.
 6. Atsitiktiniu būdu išrinktos poros 1 draugų pora @Deividas_Audi @Katinukas_Murklys @Kleckas_Robertas @Goda_Vello @Mister_Audi gauna po 50.000 € 2 draugų pora @Denis_Snow @Matthew_Moreno gauna po 250 kreditų. 3 draugų pora @Adidas_Ricka @Vitalij_Tarakan gauna po 250 kreditų. 4 draugų pora @Keith_Walters @Lucy_Suarez gauna po 250 kreditų. 5 draugų pora @Ignas_Drifter @Edgar_King gauna po 250 kreditų. Dalinkitės savo nuomone ar patiko mūsų Kalėdų eglutės įžiebimas?
 7. Patiko. Pasiekėme 2019 metų žaidėjų rekordą, 200 žaidėjų! Tikrai norėtųsi matyti kasdien bent pusę jų be jokių dalybų ar proginių švenčių
 8. Nuoširdžiai tikiuosi, kad žaidėjai čia žaidžia dėl paties projekto siūlomų galimybių, kurių yra ne viena (net per daug, todėl ir dažnai susiduriama, kad net viskas nėra išnaudojama). Ir žinoma, dėl čia žaidžiančių žmonių, t. y. susikūrusios bendruomenės, kuri yra ydinga naujų žaidėjų atžvilgiu. Niekas neatmeta idėjų ir nesako, kad idėjų nedarysim. Todėl pareikšti nuomonę, kad kažkas čia tingi iš pagr. administracijos pusės yra elementariai klaidinga (pažiūrėkim į kiekvieną mėnesį išleidžiančius atnaujinimus). Juolab, kad reikia nepamiršti, kad žaidėjai visados gali (ir aš asmeniškai manau, kad turėtų) patys kurtis sau žaidimą, bet esame tiek išlepinę ir tiek leidžiantys lipt ant galvų, kad net trūksta žodžių. Čia žaidimas ir jį reikia žaisti. Netingėkim kurtis žaidimą patys Ir taip. Sutinku, kad yra spragų darbuose. Tačiau nesutiksiu, kad dėl to čia žaidžia 50 žaidėjų Ačiū už idėją.
 9. Neįžvelgiu administratoriaus nusižengimo. Nepalaikome patyčių kultūros.
 10. Atblokuotas. Administratorius nebus baudžiamas.
 11. Draugai taip pat gali atžymėti atgal – padidinkite šansus laimėti!
 12. Kalėdų eglutės įžiebimas 2019-12-08 19:00 Artėja vienos didžiųjų metų švenčių - Kalėdos. Jokios Kalėdos neįsivaizduojamos: be sniego (atsisiųsti sniego modifikaciją); be advento kalendoriaus (visą Gruodžio mėnesį vyksta Advento užduotys!); be (šeimos, draugų) bendruomenės, kuri lankosi mūsų Serveryje samp.las-venturas.lt; be dovanų, kuriomis dalinamės tarpusavyje vieni su kitais visą šį laikotarpį. Tačiau, mums trūksta dar labai svarbaus dalyko, tai įžiebtos Kalėdų eglutės! Todėl, šį sekmadienį (Gruodžio 8 d.) 19:00 val. vyks Las-Venturas Kalėdų eglutės įžiebimas! Kalėdų eglutė yra pažymėta „C“ raide. Kiekvieno dalyvavimas būtinas, tad visų nekantriai laukiame! Eglutės įžiebimo dieną planuojame: Las-Venturas komanda organizuos įvairius renginius projekte; Dalinsime Kuponų kodus, kuriuos aktyvavę atsiimsite kreditų!; 19:00 val. rinksimės prie Kalėdų eglutės; Pasiekę 70 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 10 bronzinių lagaminų nugalėtojus; Pasiekę 80 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 10 sidabrinių lagaminų nugalėtojus; Pasiekę 90 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 10 žaidėjų, kurie laimės po 300 kreditų; Pasiekę 100 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 10 auksinių lagaminų nugalėtojus; Pasiekę 100 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 20 žaidėjų, kurie galės kasti lobius arba žvejoti 20 min. Lobių saloje; Pasiekę 110 žaidėjų suteiksime visiems prisijungusiems paskatinamąsias premijas; Pasiekę 120 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 20 žaidėjų, kurie laimės po 150 kreditų; Pasiekę 130 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 20 bronzinių lagaminų nugalėtojus; Pasiekę 140 žaidėjų suteiksime visiems prisijungusiems paskatinamąsias premijas; Pasiekę 150 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 1 „Karališkosios rezidencijos“ savininką 30 d.; Pasiekę 160 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 20 sidabrinių lagaminų nugalėtojus; Pasiekę 170 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 1 „CJ laikrodžio“ nugalėtoją; Pasiekę 180 žaidėjų suteiksime visiems prisijungusiems paskatinamąsias premijas; Pasiekę 190 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 20 auksinių lagaminų nugalėtojus; Pasiekę 200 žaidėjų atsitiktinai išrinksime 1 „15 € vertės“ nugalėtoją projekto paslaugų apsipirkimui. Įžiebus Kalėdų eglutę nuo Gruodžio 9 d. galėsite palikti laiškus skirtus Kalėdų Seneliui. Šis prižada išpildyti ne mažiau 10 žaidėjų norų! KONKURSAS ĮŽIEBIMO BELAUKIANT Rašyk komentaruose, kad dalyvausi Kalėdų eglutės įžiebime ir pažymėk bent 1 @draugą (turi būti tarp /draugai) su kuriuo būsi kartu šventėje! 5 atsitiktinės draugų grupės laimės prizą po Kalėdų eglutės įžiebimo!
 13. Neįžvelgiu prižiūrėtojo nusižengimo. Serverio prižiūrėtojas jau išsakė savo poziciją. Nepalaikome patyčių kultūros projekte, bet ir neleisime tuo visiškai piktnaudžiauti. Visi žodžiai, kuriais yra išsakoma nepagarba, siekiama pažeminti ar pašiepti kitą žaidėją yra ir turi būti laikomi įžeidimu. Žodis „šeštokas“ savaime tikrai nėra įžeidimas. Tačiau pateiktose situacijose matyti, kad atitinkamas pašiepimas ar (ir) įžeidimas buvo pateiktas skirtingai, todėl ir prižiūrėtojo vertinimas išsiskyrė. Serverio prižiūrėtojas visados gali spręsti situaciją savo nuožiūra atsižvelgdamas į esamas projekto taisykles. O, jas peržengus ar neteisingai taikant, jam galima asmeniškai priminti. Galbūt, kai bendruomenė nesielgs zonos paniatkėm, o ir taip pat nepuls dėl kiekvieno šūdnieko lieti prakaito. Prisimindama, kad tai tik žaidimas – problema išnyks. Gražaus vakaro.
 14. (jei nuo klaidos patyrėte tam tikrą žalą - viską plačiai aprašykite, bei nurodykite ~tikslią datą ir laiką)
 15. giphy.gif

  Black Friday įvyko. Sveikinu spėjusius sudalyvauti!

 16. Ryt 00:00 – 23:59 val. Black Friday! Beje, sneak-peak į LV 7.3.7 versiją 💙 Atplaukia naujas laivas!

  bbGHb4e.png

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  18 daugiau
  2. Denis_Snow

   Denis_Snow

   @Max_Tosha galėsiu laivą pavairuoti ? :)

  3. Max_Tosha

   Max_Tosha

   @Denis_Snow prireiks dar 9 žaidėjų pagalbos, kad vairuotumėt

  4. Denis_Snow

   Denis_Snow

   iššūkis priimtas, kapitone

×
×
 • Kurti naują...