Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 47 / 300

Versija: LV 7.3.9

Franchesco_Pesce

Nariai
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

Apie Franchesco_Pesce

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 1. Na tai štai, sveiki visi. Parašysiu savo pirmuosius įspūdžius apie ši serverį, kuriame žaidžiu vos 30 minučių. Serveris yra puikus, viskas ką mačiau ir veikiau serveryje yra padaryta idealiai, jokių bugų, viskas sutvarkyta, miestas gražus. Administratoriai taip pat padedantys. Vos spėjau prisijungti iškart administratorius Giraitis (atsiprašau jei ne taip parašiau) atsiteleportavo, pasiteiravo ar reikia pagalbos ir panašiai, padėjo man. Taipogi administratoriai labai įžvalgūs. Na žodžiu, serveris puikus. Tikiuosi čia ir pasiliksiu, jei nesikeis nuomonė ir neatsibos žaidimas.
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) mūsų Serveryje: Frachesco_Pesce 2. Kiek laiko žaidėte praeitame serveryje?: Apie 4 mėnesius. 3. Kodėl nusprendėte pasirinkti mūsų serverį?: Nes tame serveryje atsibodo žaisti, apsipykau su pagrindiniais administratoriais, tikiuosi čia to nebus. 4. Jūsų nuotrauka apie žaidėjo informacija: 5. Jūsų nuotrauka per „TAB“: 6. Jūsų nuotrauka apie Emigravimą pas mus: Apsipykau su pagrindine administraciją, todėl mano accountą ištrynė. Nežinojau kur emigruot, todėl fotkinau tik TAB ir info, o kad būtent emigruosiu į šitą serverį nežinojau, todėl nerašiau to teksto. Tikiuosi suprasit. Nesupykit, kad neturiu informacijos apie nick keitimą. Tiesiog bandau emigruoti, jei nepavyks, tai nepavyks. Nieko tokio. Su pagarba, Franchesco_Pesce.
 3. Na kągi, sveiki visi. Būsiu šio serverio naujasis žmogus, tikiuosi sutarsime. Jei kam bus įdomu apie mane sužinoti, apačioje šiek tiek pasipasakojau. 1. Jūsų tikras Vardas? Arnas. 2. Jūsų pravardė? Neturiu tokios. 3. Kiek jūms metų? 16. 4. Jūsų gyvenamojį šalis? Lietuva. 5. Jūsų gyvenamas miestas? Kaunas 6. Koks jūsų ūgis? 1.75m. 7. Koks jūsų svoris? ~69kg. 8. Jūsų hobis? Hobio neturiu, tačiau turiu pomėgį sportuoti. 9. Jūsų zodiako ženklas? Šaulys. 10. Kokia šalį esate aplanke toliausiai? Švedija. 11. Ar sportojuote? jeigu taip ką lankote? Sportuoju, lankau boksą. 12. Apibūdinkite save charakterį? Esu rimtas, griežtas, savimi pasitikintis, rankų nenuleidžiantis ir nusistatyto tikslo siekiantis žmogus. 13. Koks muzikos stilius jūms patinka? Dažniausiai klausau lietuviško repo, tačiau mėgstu pasiklausyti ir popo. 14. Kokie jūms filmų žanrai patinka? Prie nuotaikos. Kartais komedijos, kartais mėgstu pažiūrėt rimtesnius, gyvenimiškus filmus, kartais traukia prie romantinių. 15. Ar turite auginti gyvūną? Turiu šunį. 16. Ar turite brolį / sesę? Turiu jaunesnį brolį. 17. Mėgstamiausią mokykloje pamoką? Na kadangi esu sustiprintas matematikas, tai patinka matematika. 18. Koks jūsų gyvenime tikslas? Sukurti idealią šeimą, turėti pelninga verslą, gyventi savo reikmėms ir nuo niekieno nepriklausyti. 19. Kokius žmones tu pripažįsti ir mėgsti? (charakterio savybės): Rimtus, nepasikėlusius, bendraujančius. 20. Kokių žmonių nepripažįsti ir nemėgsti? (charakterio savybės): Pasikėlusių. 21. Ko siekiate serveryje? Na kadangi kątik atėjau žaisti, kolkas tikslų neturiu. 22. Ką veikiate dažniausiai serveryje? Esu naujokas. 23. Jūsų fotografija (-os)? Kolkas nemanau, kad reikalinga. Su pagarba, Francesco_Pesce.
×
×
 • Kurti naują...