Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 200

Versija: LV 7.2.4

Marius_Energy

Nariai
 • Pranešimai

  186
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

45 Pradedantis siekti tikslų

2 sekėjų

Apie Marius_Energy

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.802 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Energy 2. Kiek laiko būsite neaktyvus ? Pildau už šiandieną. 11/29 3. Priežastys, kodėl būsite neaktyvus ? Nebuvo laiko prisėsti prie kompo.
 2. Marius_Energy

  Edas_Bmw banned Marius_Energy

  @Edas_Bmw Nežinau Taip , kai būnu bazėje arba šalia jos tai atsitinka, bet aš visiškai nieko nedarau, dažnai gaunu pranešimus iš kitų žaidėjų, kad jų mašinos sunaikintos del mano kaltės, nors visiškai nesuprantu kodėl tai yra.
 3. Marius_Energy

  Unban Marius_Energy

  1. Jūsų slapyvardis: Marius_Energy2. Administratoriaus slapyvardis: Edas_Bmw3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. Nesuprantu kodėl taip yra, bet pastoviai , man visi rašinėja dėl mašinų sproginėjimo, nors visiškai nieko nedarau. Ir pats pastebėjau, kad tai būna tik tada kai būnu spec pajėgų bazėje arba šalia jos. 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marius_Energy2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Minde_Electra3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: 
 5. Marius_Energy

  Jūsų pirmasis darbas serveryje su pakvietimu?

  Mano pirmas darbas su pakvietimu buvo limuzinų vairuotojas , kiek matau pamiršai juos įdėti
 6. Marius_Energy

  apgavo Narkata_blatata

  Ne pirmą kartą jau, reikia bausti.
 7. Marius_Energy

  davtor` grafikos parduotuvė

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Energy Darbo dydis?: Pagal savo nuožiūrą. Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ?: Parašas STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: Kažką su Lil Peep. Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Marius_Energy Legends Never Die Ar paspaudėte "patinka" mygtuką ant pagrindinės parduotuvės temos (viršuje) ?: Taip. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: Jeigu patiks pridėsiu ir papildomų rep.
 8. Pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marius_Energy Informacija apie šį nekilnojamą turtą (nuotraukos, vaizdo įrašas, aprašymas): Minimali suma, už kurią kiti žaidėjai galėtu pirkti jūsų turtą: Siulykit. Mainymai jus domina ? Kokie?: Nedomina.
 9. Marius_Energy

  Skundas Narkata_Blatata

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Energy 2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Narkata_Blatata 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Žaidėme kauliuką, kadangi jis sakė, kad yra užsikodavęs metėme paprastai, pradžiai viskas vyko gerai jis laimėjo aš daviau aš laimėjau jis davė po to susitarėme mesti iš 2mln jis pralaimėjo ir iškart atsijungė 4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/9le0m Štai, kaip viskas vyko ir jis minėjo, kad turi daugiau nei vieną accountą jeigu prireiks kažkam.
 10. Marius_Energy

  Perku CJ laikrodį.

  Pirkimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Marius_Energy Ką norėtumėte pirkti? Šio daikto savybės?: CJ laikrodį. Didžiausia kaina už kurią pirktumėte nekilnojamąjį turtą: 4mln
 11. Marius_Energy

  davtor` grafikos parduotuvė

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Energy Darbo dydis?: Žiūrėk pagal savo nuožiura. Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ?: Avataras ir Parašas. STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: Avataras: http://www.part.lt/perziura/b5660ea1a7a13c1846d31868359f7e63669.jpg Parašas: http://www.part.lt/perziura/c4b7271e1cffd5a22aaee4c9c7fa0090343.jpg Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Marius_Energy ant abiejų. Ar paspaudėte "patinka" mygtuką ant pagrindinės parduotuvės temos (viršuje) ?: Taip. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?:
 12. Marius_Energy

  Ledas_Competiv užblokavo Marius_Energy

  Geras :DD Šito net pats neesu matęs nors mane filmavai, aš čia važiavau bbž kiek kartų, kad pasiimti žmogžudystę irr man ten tiesiog nieko nekraudavo, aš jau inkėliau unban anketą na ten nieko nerodo, bet kai tuo metu ten buvau man nerodo jokių žmonių visiškai ir dar, kad jie mane šaudytu Ir tu galvoji, kad aš taip akivaizdžiai cheatinčiau prie visų ta prasme čia tai lempa visiškai būtų
 13. Marius_Energy

  Unban Marius_Energy

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Energy Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Ledas_Competiv Kodėl buvote užblokuotas: Už čytus višiškai iš lempos Nuotrauka ar video, kur matomas Jūsų užblokavimas:
×