Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 45 / 300

Versija: LV 7.4.1

Swed_Makar

Nariai
 • Pranešimai

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

58 Pažengęs

2 sekėjų

Apie Swed_Makar

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis
  1994.03.21

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis

Kontaktai

 • Skype:
  makara003

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

954 profilio peržiūros
 1. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Swed_Makar Kokią transporto priemonę perkate?: SandKing Jūsų siūloma kaina: 55,000,000 Dominanti rida: Nedomina
 3. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 4. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 5. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 6. Slaptoji Policija - Tai teisėsaugos sritis, kuri atsako už rimtų nusikaltimų tyrimus ir slaptas operacijas, susijusias su sunkaus pobūdžio nusikaltelių sulaikymais. Šios srities specialistai privalo būti visada budrūs, pasiruošę bet kokiems iššūkiams. Bendradarbiavimas su Policijos Departamentu ir Specialiosiomis Pajėgomis yra neišvengiamas. Susikoncentravimas, slaptumas ir šalti nervai - pagrindiniai SPD darbuotojo bruožai. Tapti slaptuoju pareigūnu nelengva, siekiant to teks susidurti su daug įvairių sunkumų ir išbandymų išreiškiant save ir savo sugebėjimus. Kandidatuoti į šį darbą gali tik tada kai turi minimalius reikalavimus: Išbūti bet kurioje teisėsaugos srityje nemažiau nei 2 mėnesius Turėti bendros teisėsaugos patirties bent 30000 xp Turėti gerą reputaciją teisėsaugoje bei serveryje Nebūti baustam už rimtus nusižengimus ir neleistinas modifikacijas Kiti kriterijai: Bus atsižvelgiama į teisėsaugos valdžios ir SPD darbuotojų rekomendacijas. Teisėsaugos valdžia turės didesnius šansus patekti į slaptąją policiją. Informacija dėl Slaptosios policijos darbuotojų peikimo: Peikti Slaptosios policijos darbuotoją galite dėl darbo nuostatų pažeidimo arba serverio taisyklių nesilaikymo. Jūsų įrodymai turi tiksliai bei aiškiai parodyti kuo nusikalto darbuotojas. Norint peikti darbuotoją turite parašyti Swed_Makar asmeninę forumo žinutę su pavadinimu, "Peikiu slaptosios policijos darbuotoją VARDAS_PAVARDĖ”, kurioje turite aprašyti dėl ko peikiate, aprašyti situaciją, bei pateikti įrodymus. Peikiant dėl blogo įtarimo uždėjimo, Jūs turite pateikti vaizdo medžiagą ką darėte 2 minutes prieš patį pirmą įtarimo gavimą, sustabdymą ar surakinimą. NEATITIKUS BENT VIENAM IŠ KRITERIJŲ PASILIEKU TEISĘ PAPEIKIMĄ ATMESTI.
 7. Šis turinys negali būti atvaizduotas, nes yra apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite slaptažodį
 8. Visu pirma nieko bendro su karo klanais neturiu, visu antra norėjau jus trys ten nužudyti nes buvot užsakyti. Kad kažkas dar tuo metu jus puolė net nežinojau. https://imgur.com/a/dW3cubw
 9. Mano manymu tikrai įdomus pasiūlymas, kuris pagyvintų žaidimą.
 10. Sveikas. Na jooo.. labai geri pas tave "Gyvenimo planai", iš prisistatymo matosi, kad esi tikrai neeilinis žmogelis. Būk pozityvesnis, visas gyvenimas tik prieš akis. Sėkmės žaidime.
 11. Arunce, tu gal geriau rimtai nepasimesk
 12. Kas čia keisto? Čia nieko naujo, dauguma žaidėju yra susiduria su tokia pačia situacija būtent su John_Kennedy. Mano nuomone, kad jis megėjas "kartais" įsijungti "sobeitą" ir žmogus tiesiog negali to pripažinti..
 13. Pilnai tavim tikiu. Tas John_Kennedy ir taip jau nemažai "prisišikęs" už įvairias nesamones ir nenori to pripažinti. Kaip sakytu liaudis "sukta gyvate" tas Kennedy. Būtu mano valia, jis nežaistu šitame serveryje.
×
×
 • Kurti naują...