Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 42 / 300

Versija: LV 7.4.2

Barry_Thorne

Nariai
 • Pranešimai

  265
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

152 Pripažintas

Apie Barry_Thorne

 • Rangas
  Patyręs

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  2 lygio
 • VIP:
  Bronzinis
 • Tr. priemonės:
  Infernus (5 LV), Sultan (6 LV), Sandking

Paskutiniai lankytojai

3.241 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Barry_Thorne2. Kaip sekėsi ir ar kilo kažkokių sunkumų?: Normaliai, nekilo.3. Jūsų darbo nuotrauka (maks. 1): Pavaizduota Invis (CJ) vadeliojantis elnius ir Tosha (Claude) mėtantis dovanas iš dovanų maišo žaidėjams.
 2. Piešinio nuotrauka: Kiek laiko piešėte, kokių sunkumų iškilo? Keletą valandų, jokių. Papildomas komentaras: Pavaizduota naujojo darbo transportas - Utility Van, verslo, klano, narkotikų paketo ir narkotikų krepšio pickupai, naujoko lagaminas.
 3. 1. Jūsų slapyvardis: Barry_Thorne2. Administratorius slapyvardis: Zveris_Rus3. Užblokavimo priežastis: Matosi vaizdinėje medžiagoje. Draudimą uždėt tokiems besmegeniams.4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Barry_Thorne Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Pakelti namų su įkuriamu interjeru pardavinėjimo kainas Kodėl tai yra naudinga?: Visų pirma bus išvengta apgavysčių, nes tarkime susitariama parduoti už 3,500,000 €, kai maksimali pardavinėjimo kaina yra 3,000,000 € - pirkėjui tenka duoti likusius pinigus į rankas. Visų antra patogiau, namą kiti žaidėjai galės nupirkti už tenkinančią kainą esant pačiam atsijungus. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Pasiūlymas konkretus - pakelti namų su įkuriamu interjeru (visų) pardavinėjimo kainas. Iš viso yra 4 tipai namų su įkuriamu interjeru, per atnaujinimą buvo pakelta tik vieno tipo namų (tokio tipo 10 namų) pardavinėjimo kaina (iki 6,000,000 €), šiuo atveju tokio tipo namo (apačioje, nuotraukoje) pardavinėjimo kaina išliko tokia pati, kaip ir prieš atnaujinimą (iki 3,000,000 €).
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Barry_Thorne Informacija apie šį nekilnojamą turtą (nuotraukos, vaizdo įrašas, aprašymas): Namas su įkuriamu interjeru (tokio tipo yra tik 2): Garažas, esantis netoli pagrindinės aikštės (/tplv): Minimali suma, už kurią kiti žaidėjai galėtu pirkti jūsų turtą: Siūlykite Mainymai jus domina ? Kokie?: Nedomina
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Barry_Thorne Informacija apie šį nekilnojamą turtą (nuotraukos, vaizdo įrašas, aprašymas): Kampanija „Emerald Isle“, 333 €/20 min. verslas: Namas su įkuriamu interjeru: Garažas, esantis netoli pagrindinės aikštės (/tplv): Minimali suma, už kurią kiti žaidėjai galėtu pirkti jūsų turtą: Siūlykite Mainymai jus domina ? Kokie?: Nedomina
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Barry_Thorne2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Miyagi_Criminal3. Užblokavimo priežastis: Piktybinis trukdymas naujokui4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas:
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Barry_Thorne2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Saldytas_Kotletas3. Užblokavimo priežastis: čytas4. Vaizdiniai įrodymai, kur matomas nusižengimas: Saldytas_Kotletas žaidėjo negalėjau stebėti, nes parašius /stebeti komandą (šratasvydyje žaidėjui nežuvus) rodo kraštovaizdį. Atkreipiame dėmesį į /suvis ir, jog nėra Saldytas_Kotletas aplinkui.
×
×
 • Kurti naują...