Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 30 / 300

Versija: LV 7.5.3

Swed_Diana

Direktorių prižiūrėtojai
 • Pranešimai

  379
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Swed_Diana paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 11

Swed_Diana turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

748 Žvaigždė

Apie Swed_Diana

 • Rangas
  Pažįstamas
 • Gimtadienis
  Sausis 20

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

2.692 profilio peržiūros
 1. Atranka į TAKSI firmos kolektyvą Jūsų vardas_Pavardė?: Jūsų amžius?: Kodėl nusprendėt įsidarbinti į Taksi?: Ar sutinkate gauti 7 dienų darbo sutartį?: Kiek laiko planuojate išdirbti Taksi firmoje?: Pastebėjus klaidų, pranešti DPi Ačiū
 2. Renkamas TAKSI direktorius! Anketas pateikti galite iki : 2021/09/28 TAISYKLĖS Privaloma laikytis bendrųjų projekto taisyklių. Privaloma atsakyti į visus anketos klausimus. Atsakymus pateikti aiškiai ir suprantamai. Draudžiama teikti klaidingą informaciją. Draudžiama keisti anketos struktūrą, t.y. negalima keisti lygiuotės, šrifto dydžio ar pačio šrifto, jo spalvos. Rašyti lietuviškomis raidėmis. Atsakymus žymėti „Raudona" spalva. Atsakymus paryškinti. Draudžiama vienu metu kandidatuoti į skirtingas pareigas. REIKALAVIMAI Nebūti juodąjame darbų su pakvietimais sąraše. Nebūti juodąjame direktorių sąraše. Turėti gerą reputaciją serveryje (nebūti pasižymėjus kaip kenkėjui). Forumo slapyvardis privalo sutapti su serverio slapyvardžiu. Žinoti visus darbo nuostatus, bei jų laikytis. Užpildžius anketą, įsidarbinti į Taksi darbą. Turėti 2000XP taksisto patirties. (Privalumas) KANDIDATO ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, bei Jūsų amžius?: Jūsų darbų patirties lentelė [ /info>patirties taškai ]: Jūsų vadovavimo patirtis projekte(kuo išsamiau)?: Jūsų aktyvumas minutėmis(per dieną)?: Išvardinkite 3 (arba daugiau) gero direktoriaus savybes ir jas pagrįskite: Kokias,jūsų nuomone, funkcijas turi atlikti direktorius firmoje(ir ne tik)?: Kokios priežastys nulėmė tai, kad kandidatuojate būtent į Taksi direktoriaus kėdę? Kaip manote, kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus? Jūsų požiūris į Taksi darbą. Kokias svarbias funkcijas jis turi atlikti? Kokius tikslus sau keliate atstovaujant šias pareigas? Kokių pokyčių įneštumėte į firmą(konkrečiai juos aprašykite)?: Ką jums reiškia žodis Direktorius?: Pagal kokius kriterijus rinksites sau pavaduotoją(įvardinkit bent 2)?: Kaip manote ar reikia karts nuo karto atnaujinti sistemas (rangų, algų, bonusų) ir kodėl?: Įvertinkit nuo 1 iki 5 pagal pirmumo skalę: Iškvietimai, bagažai, naujokai, akcijos, treniruotės. Pakomentuokite kodėl būtent taip manote? Kaip skatintumet savo darbuotojus likti firmoje ir kuo ilgiau pradirbti?: Pirmi veiksmai, užėmus direktoriau kėdę?: Prioritetas - kokybė ar kiekybė ir kodėl?: Jūsų nuomone, kiek laiko galėsite išbūti direktoriumi ir kodėl?: VEIKLA Nuosekliai nupasakokit jūsų organizuojamą veiklą Taksi firmai(Nuo A iki Z), kurią norėsite pravesti. Kiek ir ko skirtūmete darbuotojams, ar būtu galimybė keltis rangus ir t.t. Pastebėjus klaidų, susisiekite su DPi Ačiū
 3. Swed_Diana - Direktorių prižiūrėtoja (2021/06/03) Esu viena iš Las-Venturas.LT komandos narių, užimanti Direktorių prižiūrėtojos pareigas. Šioje temoje Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narę atsakingą už Direktorių priežiūrą, tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošusi Jūsų išklausyti ir tobulėti! Ačiū!
 4. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Spec. Pajėgų direktorius - @Carl_Phelps - 1,594 minutes. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Ginklų prekeivių pavaduotojas - @Jeffrey_Watson - 1,439 minutės. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 5. Užduotys patikrintos. Mechanikai - 26 taškai. Medikai - 16 taškų. Tolimųjų reisų vairuotojai - 18 taškų. Spec. Pajėgos - 17 taškų. Policija - 2 taškai. Ginklų prekeiviai - 3 taškai.
 6. Išrinktas naujas Taksi firmos direktorius! Anketų nebuvo daug, tačiau džiugu, jog visgi atsirado motyvuotų kandidatų, pasiryžusiu parodyti save ir išmėginti savo jėgas šio darbo valdžios pareigose. Iš karto skubu pasveikinti naująjį direktorių ir raginu nenusiminti tų, kuriem šį kartą to padaryti nepavyko. Him_Hin - Skaitydama tavo anketą padariau išvadą, jog sumaišei atrankas, nes atsakymai buvo trumpi,vieno sakinio, bei nelabai pataikyti į klausimą, lyg kandidatuotum į darbą, bet ne į direktoriaus kėdę. Taip pat, nieko naujo nepateikei tik kas antram atsakyme minėjai, jog esi geresnis už kitus, tačiau tikrai tuom manęs neįtikinai. Ačiū tau už tavo kandidatūrą, bet direktoriaus kėdė tikrai dar ne tau. Vytas_Likes - Labai buvo keista sulaukti tavo anketos į neutralią firmą, kadangi pastaruoju metu buvai linkęs vadovauti teisėsaugos sritims. Palikdamas pareigas minėjai, jog atsirandą darbų ir padidėja tavo užimtumas. Ar dabar manai, kad atrasi laiko tvarkytis su firmą ir įgyvendinti anketoje iškeltus tikslus? Užkabino tavo atsakymas, jog esi žmogus, kuris nenori būti paprastas žaidėjas be “pareigų”, todėl privertė sunerimti ar tu kandidatuoji dėl to, jog tau įdomu ir tau rūpi ši darbo sritis, ar tik dėl to, jog būtum valdžios kėdėje. Visą atrankos laikotarpį buvai aktyvus žaidėjas ir manau tikrai būtum geras direktorius, tačiau manau pradžiai susitvarkyk su savo reikalais, kuriuos minėjai, ir tik tuomet mėgink savo jėgas valdžios pareigose. Ačiū ir sėkmės tau. Kill_Pill - Džiugu, jog esi pasitikintis savimi ir žinantis, ką sugebi, ko esi vertas ir ką galėtum duoti savo darbuotojams. Per visą atrankos laikotarpį buvai aktyvus darbuotojas, kuris primindao serverio žaidėjams, jog taksi egzistuoja ir dirba, savotiškai atlikai valdžios pareigas. Skaitant tavo anketą, mačiau tavo konkretumą ir pasitikėjimą savimi, daug neišsiplėtei, bet atsakei konkrečiai ir motyvuotai. Tikiuosi, jog sukursi stiprią ir tvirtą firmą, įgyvendinsi visas savo idėjas, bei nepristygsi motyvacijos. Sveikinu ir linkiu tau sėkmės ir daug kantrybės, kurios manau tau tikrai prireiks. Conter_Bot - Anketoje labai ne išsiplėtei, kai kur gal net ir neatskleidei minties, ką norėjai pasakyti iki galo. Užkliuvo tavo paminėtos priežastys paskatinusios kandidatuoti į šią poziciją, atsakyme kalbėjai būtuoju laiku, tai kaip ten yra dabar? Firmoje per atrankos laikotarpį, buvai gan aktyvus, tačiau tik prabuvimo laiko atžvilgiu, pradirbimas tavo buvo ne itin didelis, kaip kandidatas neparodei didelės iniciatyvos, labiau mačiau tave kaip paprastą darbuotoją. Džiugu, jog turi vadovavimo patirties, tačiau tai nėra esminis pliusas į ką kreipiau dėmesį. Manau, kaip direktorius būtum neblogas, tačiau ne dabar. Ačiū už tavo kandidatūrą ir sėkmės.
 7. Užduotys patikrintos. Mechanikai - 25 taškai. Tolimųjų reisų vairuotojai - 24 taškai. Ginklų prekeiviai - 9 taškai. Spec. Pajėgos - 16 taškų.
 8. Išrinkta naujoji Medikų firmos valdžia! Noriu pasakyti didelį ačiū, visiems kandidatams, jūs visi savaip šaunūs ir išskirtiniai, tačiau užimti direktoriaus pareigas gali tik vienas, skelbiu rinkimų analizę ir tikiuosi, jog šį kartą pasirinkdama nesuklydau. Taip pat ačiū, serverio žaidėjams, kurie paskelbtoje klausimų temoje, uždavė klausimus kandidatams, tokiu būdu prisidėdami prie naujojo direktoriaus rinkimų! Turbo_Max - Pirmasis ir pagrindinis dalykas, kuris man užkliuvo skaitant tavo anketą, buvo tas, jog į klausimą kodėl nusprendei kandidatuoti į Medikų direktoriaus poziciją, atsakei, jog pastaruoju metu nematei direktoriaus, kuris gerai tvarkėsi su pareigomis ir “prisivertei” išmėginti save. Kokiais būdais tai darei? Rinkdama direktorių, didžiąją dėmesio dalį skyriau būtent į kandidatų motyvaciją ir indėlį firmai, todėl šiuo atsakymu šiek tiek teko nusivilti. Taip pat išreiškiai savo požiūrį į Medikų darbą, minėdamas, jog jis yra nuobodus ir mėgintum tai ištaisyti “įvairioms užduotimis”, tačiau konkrečiai neįvardinai, kaip būtent tai padarytum, kas kartojosi ir kituose tavo atsakymuose apie motyvaciją darbuotojams ir tavo idėjas firmai. Apibendrinus tavo visus atsakymus ir pokalbį su tavimi, manau, jog būtum geras direktorius, tačiau dar ne dabar. Ačiū už tavo skirtą laiką, tikiuosi firmos nepaliksi ir parodysi stipriąją savo pusę. Ereskigal_Edelweiss - Labai smagu ir netiketa buvo sulaukti tavo anketos. Kadangi jau teko tave pažinti ir pamatyti, kaip tvarkaisi su pareigomis, galiu drąsiai teigti, jog buvai vieną iš stipresnių kandidatų. Aktyvumas ir indėlis į firmą tikrai nemažas, tačiau klausime, kodėl būtent Medikai, paminėjai, jog sulaukdavai klausimų ir siūlymų vėl paimti firmą į savo rankas, todėl susidarė įspūdis, jog iš dalies pasirinkimą nulėmė kiti. Smagu buvo su tavimi pasikalbėti ir išgirsti tavo vizijas ir idėjas firmai, manau gavus direktoriaus kėdę, tikrai nenuviltum, tačiau esu labiau linkusi leisti išmėginti jėgas naujiems žaidėjams, kuriems dar nebuvo tekę “ragauti” valdžios “gėrybių”. Labai tikiuosi, jog liksi firmoje ir prisidėsi prie jos atgaivinimo ir be direktoriaus kėdės. Ačiū tau! Por_Tall - Esi tikrai stiprus ir geras medikas, smagu buvo sulaukti tavo anketos. Tačiau vienas iš minusų - tavo konfliktas su buvusiuoju Medikų firmos direktoriumi, ar nebus taip ir su kitais serverio žaidėjais, jei kažkas bus ne taip? Per visą atrankos laikotarpį sulaukei tikrai didelio serverio žaidėjų palaikymo ir rekomendacijų. Patiko, jog nevinioji žodžių į “vatą” ir sakai viskas kaip yra. Kaip jau ir minėjau, kandidatei prieš tai, esu linkusi suteikti galimybę naujam, pareigų neturėjusiam žaidėjui, nes kažkada tokia buvau ir pati. Manau, tokie yra labiausiai motyvuoti ir turintys daugiausiai idėjų ir sumanymų. Noriu tave pasveikinti ir palinkėti didžiausios sėkmės laikant firmos vadžias, tikiuosi tavo rodoma motyvaciją nedings ir laikui bėgant tik dar labiau didės, ir visas savo idėjas paversi realybe. Pro_Max - Apie tave, kaip apie žaidėją girdėjau mažiausiai, tačiau per pokalbį papasakojai apie savo idėjas manau plačiausiai. Džiugu, jog pretenduoji į šią poziciją, tačiau iš kai kurių anketos atsakymų, supratau, kad esi ne visai susipažinęs su šiuo darbu, kadangi į tau pateiktą klausimą suskirstyti darbo pareigų svarbą(Kas jūsų nuomone svarbiau naujokų vaistinėlės, pagalba veiksmo metu ar sveikatos pažymą? Surašykite nuo svarbiausio iki mažiau svarbaus ir paaiškinkite, kodėl būtent taip pasirinkote) sveikatos pažymą priskyrei tačiau iš kitų serverio vietai, dėl to, jog tikriausiai nežinojai, kad ją galima įsigyti ir ligoninėje. Taip pat išgirdau nuomonių iš kitų valdžios narių, jog esi nepastovus ir ilgai darbuose neužsibūni, kas privertė dar labiau suabėjoti. Ačiū, jog mėginai savo jėgas ir skyrei tam laiko, tačiau manau direktoriaus pareigos dar ne dabar, manau reikėtų dar apsispręsti, kur tau patinka dirbti labiausiai ir kur galėtum išreikšti save, ne tik kaip darbuotojas. Red_Sky - Teko tave pažinti iš anksčiau, kai dar buvau direktorė, tikrai buvai aktyvus darbuotojas, turintys neblogų idėjų ir pasiūlymų, tačiau kas labiausiai įstrigę atminty, jog buvai “nuotaikų” žmogus, vieną dieną viskas tvarkoj, kitą dieną atrodė, jog sunaikintum viską savo kely. Tikiu, jog žmonės keičiasi, tačiau koją labai pakišo tavo nepastovus žaidimas šiame serveryje(taipogi valdžios narių pastebėjimai), tai grįžti ir žaidi aktyviai, tai vėl dingsti. Per pokalbius minėjai, jog jei gautum pareigas to nebūtų, tačiau kur garantija? Esi tikrai neblogas kandidatas, tačiau manau dar ne dabar. Manau, jog jei skirtum daugiau laiko, tam darbui, kuris tau iš tikrųjų patinka ir jei kada užimtum direktoriaus poziciją būtum tikrai geras direktorius, nes esi pilnas idėjų ir pasiūlymų, kas yra tikrai pagirtina. Ačiū tau ir sėkmės atrandant save.
 9. Užduotys patikrintos. Spec. Pajėgos - 30 taškų. Mechanikai - 31 taškas. Tolimųjų reisų vairuotojai - 15 taškų. Ginklų prekeiviai - 11 taškų. Taksi - 27 taškai.
 10. Atmesta. Kuo tiksliai nusižengė direktorius ir koks šio papeikimo tikslas? Kaip jau esu minėjusi, jei matote, jog direktorius nuolaidžiauja, naudojasi pareigomis ar, jūsų nuomone, vykdo pareigas netinkamai, pranešate ir paaiškinate situaciją direktorių prižiūrėtojams, mes tai aptariame ir išsiaiškiname. Šiuo atvėju jau kalbėjomes su direktoriumi, darbuotojas jau nebedirba firmoje, buvo išmestas už taisyklių nesilaikymą/pažeidimą, todėl nematau reikalo jo bausti. Tačiau, už netinkama/nekorektišką bendravimą direktorius gauna griežtą perspėjimą ir ateityje tikiuosi nebematyti tokio netaktiško bendravimo. Gražaus vakaro.
 11. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Medikų direktorius - @Wandaliux_Opa - 1,554 minutes. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Ginklų prekeivių pavaduotojas - @Jeffrey_Watson - 2,041 minutės. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 12. Atmesta. Jei turi konkrečių pastabų ar nusiskundimų direktoriaus elgesiu, rašai direktorių prižiūrėtojams ir pasakoji visą situaciją, kas nepatinka, ką blogai daro ir mes į tai atsižvelgtumėme ir reaguotume kitaip, dabar tiesiog parašai visą rašinį, bet nepagrindi tuo įrodymais. Taip, direktorius kreipėsi į mane su klausimu ar gali mesti darbuotoją už šaudymą, taisyklių nesilaikymą ir nepagarbą valdžiai, į ką atsakiau, jog direktorius pats renkasi savo komandą, už netinkamą elgesį deda įspėjimus ar taiko kitas nuobaudas, atitinkamai už padarytus nusižengimus, savo nuožiūra.Direktorius baudžiamas nebus, tačiau situaciją firmoje nuo šiol bus stebima griežčiau. Gražios dienos
 13. Užduotys patikrintos. Tolimųjų reisų vairuotojai - 31 taškas. Ginklų prekeiviai - 28 taškai. Mechanikai - 26 taškai.* Medikai - 28 taškai. Spec. Pajėgos - 40 taškų. Taksi - 30 taškų. Policija - 33 taškai. * Trūksta 1 veiklos, bei bendros veiklos įrodymuose kitos firmos neįžvelgiau, todėl neužskaitau 2 užduočių.
×
×
 • Kurti naują...