Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 82 / 300

Versija: LV 7.4.9

Swed_Diana

Taksi direktorius
 • Pranešimai

  304
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

421 Senbuvis

6 sekėjų

Apie Swed_Diana

 • Rangas
  Pažįstamas
 • Gimtadienis
  Sausis 20

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

1.807 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Swed_Diana 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi direktorė 3. Kokią atranką organizuojate: Mini žaidime 4. Tiksli atrankos data: 2021-05-05 || 14:00val.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Swed_Diana 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi direktorė 3. Kokią atranką organizuojate: Žaidimo 4. Tiksli atrankos data: 2021-05-04 || 21:00val.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė:Swed_Diana Jūsų spėjimas, kelintą minutę bus pelnytas pirmasis rungtynių įvartis(galimas tik vienas spėjimas):14 Kurią komanda palaikote: Nei vienos
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Swed_Diana Pasirinktas jūsų laikas (18:00 - 21:00h): 19:00 Susipažinote su informacija?: Taip Ar tikrai būsite pasirinktu laiku?: Taip
 5. "Naujokas Mieste" Per šią savaitę (2021-05-03 - 2021-05-09) taksi darbuotojų tikslas - aptarnauti kuo daugiau naujokų, padėti jiems, aprodyti LV miesto platybes. SkayTaxi firmos darbuotojai visą savaitę stengsis padėti ir aptarnauti naujokus(žaidėjus ką tik prisiregistravusius į serverį). Kuo daugiau, tuo geriau! Naujokai užsiskaito TIK tie, kurie atsirandą "LV Oro uoste". Kiekvienos darbo dienos pabaigoje, darbuotojas kelia aptarnautus naujokus(jeigu tą dieną jų neturi arba turi 1 gali įkelti ir kitą dieną). Darbuotojas aptarnavęs daugiausiai naujokų laimės 500.000€ + Rangas (piniginis prizas gali didėti, priklausomai nuo darbuotojų dalyvavimo/aktyvumo) BŪTINA turėti naujoko /info nuotrauką Taip pat, naujokai, kuriuos jau bus aptarnavęs vienas darbuotojas, kitam neužsiskaitys Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė? : 2. Naujoko Vardas_Pavardė? : 3. Įrodymai, vietų į kurias nuvežėte : 4. Naujoko /info lentelė : 5. Kaip sekėsi? : Sėkmės !
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Swed_Diana 2. Kokiam darbui atstovaujate: Taksi 3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorė 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Visas 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: Visas 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 40 7. Įrodymai:
 7. Konkurso rezultatai @Dominykas_Miguel - CJ laikrodis @Bmw_Audi - Auksinis + Rango pakelimas ir aktyviausiai balsavęs @The_Rus - Sidabrinis + 300.000€ SVEIKINIMAI Dėl prizų susisiekite su manimi arba @John_Capone
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Swed_Diana 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi direktorė 3. Kokią atranką organizuojate: Žaidime 4. Tiksli atrankos data: 2021-04-29 || 22:00val.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Swed_Diana 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Taksi 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: @John_Capone 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Aktyvus tiek savo žaidimu, tiek idėjomis ir pasiūlymais firmai. Visuomet padeda ir pataria tiek kolegoms, tiek žaidėjams, manau būtų puikus pavaduotojas, kuris įneštų naujovių firmai.
 10. Konkursas "Taksisto darbo dienoraštis" 2021-04-26 - 2021-05-02 Konkurso tikslas ir taisyklės Kiekvieną dieną (iki sekmadienio 05.02) taksi darbuotojas užpildo žemiau pateiktą anktetą su nuotraukomis ar vaizdo įrašu, savo darbo dienos Taksi firmoje, bei trumpai aprašo situaciją, įspudžius. Nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti ir juoko forma, tačiau juose turi atsispindėti jūsų darbo rutina. Tai gali būti akimirkos iš veiklos, kliento aptarnavimo, jūsų nuotykiai, gal netgi pagerinti asmeniniai rekordai ar tiesiog smagi akimirka su kolegomis. Tačiau negali būti - jokių pašaipų, patyčių ar įžeidinėjimų. Originaliausiai pasirodęs darbuotojas, kurio "Dienoraščio įvykiai" surinks daugiausiai balsų bus apdovanotas slaptu prizu(ar net keliais) Bus 3 prizinės vietos. Taksistai, kurie aktyviausiai balsuos už savo kolegas, taip pat gaus papildomų prizų. Taksisto nuotykių dienoraštis 1. Vardas_Pavardė 2. Savaitės diena (Antradienis-Sekmadienis) 3. Koks įvykis/nuotykis ar įspūdis vaizduojamas 4. Įrodymai. 5. Aprašymas/komentaras Už konkurso idėją dėkoju darbuotojams @John_Capone ir @Just_Ricka
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Swed_Diana 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi direktorė 3. Kokią atranką organizuojate: Forumo 4. Tiksli atrankos data: 2021-04-26 - 2021-04-28 || 17:00val.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Swed_Diana 2. Kokiam darbui atstovaujate: Taksi 3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorė 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Visas 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: Visas 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 40 7. Įrodymai:
 13. Sveiki, Esu Taksi firmos direktorė jau beveik pusę metų. Per visą šį laiką firmoje, turėjau(ir žinoma turiu) be galo daug skirtingų, savaip įdomių ir tikrai gerų darbuotojų. Todėl, visu pirma norėčiau pasakyti didelį AČIŪ visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie firmos gerovės, jos plėtimo, bei dalyvavusiems jos gyvenime. Ir žinoma atsiprašyti tų, kuriuos galbūt kažkaip įžeidžiau, nuskriaudžiau ar kaip kitaip nuliūdinau. Buvote ir esate visi savaip šaunūs ir individualūs! Trumpai apie tai, kaip man sekasi pareigose - manau, tikrai neblogai(žinoma, būtų idomų išgirsti ir jūsų nuomonę apie tai). Gavusi šias pareigas tikrai nesitikėjau, jog išbūsiu tokį ilgą laiką, ne ne, palikti dar nesiruošiu. Esu iš tų žmonių, kuriems patinka iššūkiai, naujovės ir permainos, todėl prieš atsisėsdama į direktorės kėdę, užsibrėžiau tikslą sau - neapleisti firmos ir nešildyti kėdės vien tik tam, jog joje būti. Man patinka, kai darbuotojai yra patenkinti, tuomet patenkinta ir aš. Visad stengiuosi sugalvoti kažką naujo tiek firmai, tiek jos darbuotojams, jog jiems būtų nenuobodu ir idomu dirbti, jog ateitų į žaidimą savo noru, o ne "oh, reik pradirbti 60min., kad negauti įspėjimo". Esu griežta, bei užsispyrusi,ką manau jau yra pastebėję ne vienas, bet nemanau, jog šie charakterio bruožai yra blogi(žinoma proto ribose). Visuomet priimtu kritiką, kad ir kokia ji bebūtų, todėl jei turite pastabų, patarimų ar pasiūlymų - drąsiai juos rašykite man, tikrai į tai atsižvelgsiu. Dar kartą Ačiū visiems, kas palaikote ir ačiū tiems, kas kritikuojate, jūs verčiate mane tik dar labiau tobulėti.
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Swed_Diana 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi direktorė 3. Kokią atranką organizuojate: Žaidime mini 4. Tiksli atrankos data: 2021-04-23 || 20:30val.
×
×
 • Kurti naują...