Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 67 / 300

Versija: LV 7.4.1

Saulius_Alimanas

Nariai
 • Pranešimai

  107
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Naujokas

Apie Saulius_Alimanas

 • Rangas
  Bandantis pritapti

Paskutiniai lankytojai

588 profilio peržiūros
 1. Sveikas, linkiu sėkmės geriausiame projekte!!! Jei reikės pagalbos rašyk į forumo AŽ arba žaidime.
 2. Kas geriau rc ar tralistai?
 3. Ar galima pardavinėti versla pirkta už tikrus lt?
 4. Ačiu už nuomone, tiesa jie pagreitina žaidima, bet taksistai neturi darbo, ir teleportais daug kas piknaudžiauja... Šiaip žaidžiau prieš ateinant į šį projekta kitame serveryje, (jo pavadinimo neminėsiu, bet ten žaidžia irgi vakarais virš 200 žaodėjų) kuriame nėra teleportu, tame serveryje taksistai turi darbo į vales ir niekas nesiskundė, kad nėra teleportu, nes tame projekte tai įprasta.
 5. Sveiki noriu sužinoti ar jums reikalingi serveryje teleportai? (Bent jau man galėtu jų išvis nebūti arba palikti tik koki viena)Tikiuosi į mūsų nuomone atsižvelgs Britas su Inviu. A- Taip reikalingi, nereiki nieko keisti. B- Nereikia tiek daug galėtu palikti tik /tplv C- Nereikia tiek daug galėtu palikti tik /tpdarbas D- Nereikia išvis.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Saulius_Alimanas Administratoriaus Vardas_Pavardė: Ignas_Original Kodėl giriate šį administratorių: Šis puikus žmogus man padėjo sunkiu momentu, aciu jam.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saulius_Alimanas 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Fabta 3. Administratoriaus nusižengimas: Netikiu,kad mano papeikimą patvirtinsi,nes kvailai padariau kad ss nepadariau, bet noriu jus pranešti apie šį žaidėją, Jis viešai paskelbė, kad ieško naujam klanui pavaduotojo. Aš manau kodėl, ne. Nuvykau jis pradėjo sakyti,kad neturi pinigų, ir negali parengti gaujjos būstinės, as sakau galiu duoti 40k (beto tai buvo mano paskutiniai pinigai), jis sutiko, Daviau tuos 40k, O, jis nesiruoše daryti klano, tik nuo manes bėga, sakau jem tada jei nekuriam atiduok lt, jis nesutinka, sako tipo jei ką pasakys, kad lt gavo iš algos. Taigi nemanau, kad jūs nubausite jį, nes neturiu įrodimų, bet noriu perspėti apie šį žaidėja, kad būtumėte su juo atsargesni. Ačiu Ignas_Original kuris davė 10k, kad atsitiesčiau. 4. Įrodymai (būtina): Dėja neturiu.
×
×
 • Kurti naują...