Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 66 / 300

Versija: LV 7.4.1

Jack_Montecarlo

Nariai
 • Pranešimai

  2.190
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  34

Jack_Montecarlo paskutinį kartą laimėjo Balandis 5

Jack_Montecarlo turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

3.778 Forumo dievas

Apie Jack_Montecarlo

 • Rangas
  Senas krienas
 • Gimtadienis
  1995.09.04

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Patirtis:
  -9
 • Pinigai:
  -5000
 • Tr. priemonės:
  Mountain bike

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vilnius
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

33.203 profilio peržiūros
 1. kaip miela

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Dzeikis_Corleone
  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Labas, kur čia mielo matai kažką?? 😂😂😂

  4. Jack_Montecarlo

   Jack_Montecarlo

   @Arminas_Carleone nk, konsole kapoju tai užlėkiau minutėlei aplankyt forumo.
    @Minde_Boss jūs man visi čia tokie meilučiai ❤️
   @Dzeikis_Corleone Sveikas, šimtas metų !

 2. Firmos valdžia pati vertina tokius dalykus. Firmos valdžia pateikė savo priežastį dėl ko buvai įtrauktas.
 3. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Policijos Departamentas - @Arnis_Brigada - 3,779 minučių. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Medikai - @Josh_Excite - 2,403 minučių. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 4. 570k bus pridėta neužilgo. 50k bus pridėta į seifą. Pinigai bus netrukus sumokėti Pinigai bus netrukus išmokėti Pinigai bus netrukus išmokėti
 5. Firmos vadovas pateikė savo argumentus, dėl ko buvai nušalintas iš valdžios.
 6. Sveikučiai, ką jūs gero? Ką gi, pradėsim. Iš kart atsiprašau, jei direktoriaus paskyrimas veluoja - turėjau daug darbų su realiu darbu ko pasekoje žaidimas liko antram plane. Ką gi aš išrinkau į kandidatus? Manau šioje atrankoje norėčiau šiek tiek nematytų veidų valdžios ribose. Todėl galvoju, kad mechanikų firma bus puiki pradžia siekant aukštesnių pareigų, ar bent tobulinant įgudžius. Šie kandidatai pagrinde buvo atrinkti dėl to, nes buvo aktyviausi, rodė didžiausia iniciatyvą darbe, stengėsi pateikti darbo grožį klientam ir potencialiem darbuotojam. Kandidatų aktyvumas Naujas mechanikų direktorius: Owen_Mclaren Rasta_Kentas - Tavo aktyvumas stebėjimo metu buvo ko ne geriausias, kas tave ir pakėlė į kandidatų top trejetuką. Tavo bendravimas manęs nenustebino (bet nereiškia, kad ir nuvylė). Buvai ramus vaikinas, ko pasekoje galvoju, kad nieko blogo nebuvo. Esi paprastas žaidėjas kuris nori išbandyti savas jėgas ir tiek. Viso tavo darbo metu pastebėjau, kad klausai kas tavęs yra prašoma ir stengiesi išklausyti kai su tavimi kalba kiti kolegos, kas yra naudinga direktoriui. Negaliu pasakyti apie tavo sugebėjimą valdyti konfliktus, nes dažniausiai jiem kylant tu likdavai pašonei. Nežinau, ar būtinas reikalas yra pasirodyti man visu "gražumu" ir stengtis išryškėti, nes kartais ir geri kandidatai sėdi laukia ramiai kol bus pastebėti, kas ir atitraukė mano akį. Noriu tau suteikti antrą vietą šioje atrankoje, nes pasirodei vidutiniškai palyginus kitus kandidatus. Ačiū už tavo dalyvavimą ir linkiu tau sėkmės Owen_Mclaren - Esi paprastas vaikinukas, mėgsti prikolus ir linksmybes. Jei gerai tave pastebėjau - nesi konfliktiškas, kas mano nuomone yra gerai esant valdžios nariu. Išryškėjai mano akimis daugiausiai priiminėdamas klientų kvietimus, kas ir davė tau progą pasireikšti šiame kandidatų trejetuke. Nors ir sunkiai tave teko stebėti ir neteko pamatyti nieko baisiai faino, bet nieko nepamačiau ir blogo, kuo galėčiau pakritikuoti. Norėčiau, kad nenuviltum manęs ir stengtumeis dirbant šiose pareigose dar labiau, kad rodytum motyvaciją ir pastangas ne tik žodžiais bet ir darbais. Norėčiau, kad pakeltum mechanikų darbo kokybę į naujas aukštumas ir parodytum kaip reikia valdyti firmą savo kolegom. Skiriu tave direktoriumi, ir noriu padėkoti už tavo pastangas bandant juo tapti. Tikiuosi nenuvilsi, ačiū. Aurimas_Frozen - Tavo stebėjimo metu tavęs daug nepamačiau. Sedėjai mašinoje ir rinkai minutes. Nesistengei daug ko padaryti neskaitant kuro pildymų kai buvo prašoma. Nesimatė visai iniciatyvos iš tavo pusės, tik kad buvai aktyvus ir priiminėjai užsakymus iš klientų. Paskelbus kandidatus - specialiai tavęs nepaminėjau, nes iš pat pradžių nemačiau iš tavęs motyvacijos. Norėjau labiau įsitiktinti, ar tu nepalūši kai jau bus paskelbti du kandidatai, bet lyg ir niekas nepasikeitė. Noriu tau palinkėti sėkmės kitose atrankose ir padėkoti, kad dalyvavai atrankoje.
 7. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Policijos Departamentas - @Arnis_Brigada - 3,707 minučių. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias šios savaitės pavaduotojas - Spec. Pajėgos- @Tomas_Dirt - 2,184 minučių. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 8. Mechanikų valdžios narys bus renkamas iš esamo kolektyvo, todėl visi norintys išbandyti savas jėgas - galite susisiekti su manimi ir būti priimti į darbą !

×
×
 • Kurti naują...