Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 30 / 300

Versija: LV 7.3.5

Jack_Montecarlo

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.723
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  22

Viskas, kas paskelbta nario Jack_Montecarlo

 1. Invis jau pasake ka reikia padaryt, kad ji butu serve soo cmon, as nieko pries pasiklausyti
 2. Dar kartą, sveiki ! Kaip ir visi supratote, kad jau pats laikas duoti spec. pajėgų direktoriaus pareigas tam žaidėjui kuris jų nusipelnė, kad galiu aš pats sedėt tam poste? Manau visiem suprantama kurie yra kandidatai. Iš pradžių buvo 3 (wolfas, Porn'as ir Dangis) bet Kolektyvo balsavimu Dangis iškrito pirmasis, liko šie du žaidėjai. Visų pradžioje pasakysiu, kad už šį žaidėją savo balsą atidavė komandos nariai, Invis ir didžioji dalis kolektyvo narių. Buvo sukurtas net balsavimas per kurį būtų lengviau pamatyti už kurį kandidatą labiau balsuoja žaidėjai, bet pusiausvyra buvo labai maža, kad net dar labiau pasunkino man apsispręsti kam duoti postą. P.s. abudu kandidatai yra smarkiai aktyvūs ir stengiasi su veiksmais, vakar surinko 22 aktyvius darbuotojus prisijungusius vienu metu ko jau nebuvo senai, pagirtiną ! Gerai, neviniojam į vatą. (Man iki šiol keista rašyti tokias trumpas "analizes". Labai sudėtingi buvo šie rinkimai, nes abu kandidatai yra stiprūs ir kolektyvas labai sunkiai rinkosi kuris yra geresnis, bet aš turiu išrinkt vieną, gaila, negaliu išrinkt dviejų Naujasis Spec. Pajėgų direktorius - Jonh_Volfs, Sveikinimai !
 3. Tiesiog morališkai kyla nuovargis nuo žmonių kurie elgiasi lyg būtų pasaulio bambos, pasikėlę ir vaidina karaliais nepaliečiamais. Stengiausi nekreipti į tai dėmesio, bet kartais nuo karto (kaip ir visiem žmonėm) kantrybė trunka. Nieko, tai yra normalus žmogiškas faktorius, laikui praėjus vėl nekreipsiu dėmesio ir viskas. Pagrinde kiek pastebiu, konfliktai kyla nuo nesutarimų tarp teisėsaugos ir klanų, kai vyksta susišaudymai ir vieni iš kitų šaiposi kai nušauna, kad pasijausti kažkuo geresniu nei kitas žaidėjas.
 4. tai ko per /vch nemetei kaip pats bazarini? Pasodinau i jaila tai nuoskauda sukilo ?
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Jack_Montecarlo

   Jack_Montecarlo

   kolektyvas pats išbalsavo šiuos du asmenis, todėl liko tik juos išrinkt, kad liktu vienas.

  3. Matt_Jace

   Matt_Jace

   fake vote, ten gali lengvai pribuginti balsų

  4. Jack_Montecarlo

   Jack_Montecarlo

   tai jis taip tik dėl smalsumo buvo sukurtas

 5. Laukiu administratoriaus, kad pateiktu įrodymus. Jei nepateiks - papeikimas bus priimtas. @Media_Tech
 6. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Administratorius gauna 1 įspėjimą.
 7. Administratoriui draudžiama piktnaudžiauti /naudinga, /sunaikinti, /stebeti, /afkbotas, /pas, /gaut komandomis [1-2 įspėjimai] prove me wrong palaukime @Irmis_Speed atsakymo.
 8. Tiesiai šviesiai. Sveiki ! Tai va.. Šiandien apsiklausinėjus žaidėjų, komandos narių supratau, kad rašyti daug žodžių analizėje yra laiko švaistymas. Vieni kitus pažystame ir žinome kokie žaidėjai serveryje žaidžia. 95 proc. paklaustų žaidėjų atsakė, kad analizių net neskaito (patikrina kas gavo direktorių ir viskas). Todėl šiuo metu paekspermentuosiu parašydamas nedideles analizes. Amm.. Nebus antro kandidato, nes pastaruoju metu aktyviausias, labiausiai besistengiantis ir daug noro rodantis žaidėjas yra Dede_Osva. Šis kandidatas buvo rekomenduotas darbo kolegų, komandos narių, šiuo metu prižiūrinčio firmos nario Mode_Wtf. Žaidėjo aktyvumas yra maždaug apie 200-400 minučių per dieną, ir asmuo labai nori šio posto, kodėl jam nedavus progos išbandyti. Gal jam tai pasiseks ir ras kabliuką žaidime. Naujasis PD direktorius - Dede_Osva. Fsio. Jei daugeliui nepatiks mažos analizės, galėsiu sugrįžti prie didesnių analizių rašymo.
 9. Papeikimas atmestas. Valdžia pati sprendžia kaip bausti nedrausmingus darbuotojus.
 10. Tu atsakai už savo darbuotojus. Įrodymai pateikti dėl Arminas_Carleone nusižengimo, sutinku. Policijos Departamento pavaduotojas Arminas_Carleone Policijos departamento 36 taisyklė: Pareigūnai negali vykti į Klanų buveines, Klanų karus, Klanų zonas. Už sąmoningą neklausimą, pavaduotojas gauna 2 įspėjimus (nušalinamas iš pareigų). Neprabuvus 14 dienų pavaduotojo pareigose - gauna valdžios black list'ą. Policijos departamento direktorius Turbo_Max gauna įspėjimą už netinkamą priežiūrą tiek savo darbuotojų, tiek pavaduotojo ir dėl to, kad pavaduotojas neprabuvo 14 dienų pareigose.
×
×
 • Kurti naują...