Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.3.1

Erikas_Respect

Nariai
 • Pranešimai

  86
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Erikas_Respect paskutinį kartą laimėjo Gruodis 10 2018

Erikas_Respect turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

110 Pripažintas

Apie Erikas_Respect

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis
  2001.03.19

Kontaktai

 • Skype:
  erikuciuliukas
 • Facebook:
  Erikas Rimkus

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Tolimųjų reisų vairuotojas
 • Patirtis:
  Kyla
 • Pinigai:
  Kyla
 • Tr. priemonės:
  John Deere ir New Holland

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kaunas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

735 profilio peržiūros
 1. Aktuali tema silveriukas krč, banas po bano... Pridėkit $Doctor$ pakaposim kada kas norėsit..
 2. Pabandyk atsisiųsti iš forumo siuntimų ir užsiupdate'ink iki galo, jei meta errorus tai gal pakibęs TS yra, kartais taip būna tai reik palaukt.. Daugiau nežinau kaip padėt. PS bandyk visiškai ištrinti iš kompiuterio prieš įrašydamas.
 3. Buvo eilinė diena serve (žaidžiau ne su šitu slapyvardžiu), kaip ir kiekvieną dieną kalbu su gerais pažįstamais per kokią nors programą, kaip šiandien pamenu jog per skype kalbėjau su visiem gerai žinomu žmogumi, teisėsaugos dievu, neįprastu žmogumi, meru @Domce_Ronaldo. Ir atsitiko taip jog senas acc kažkaip buvo užmirštas ir teko susikurti naują, gana ilgai netrukom, buvo variantu ne vienas tačiau nepamenu (jie buvo siūlomi juoko forma ) kaip tuo metu dažniausiai lankydamasis visuose puslapiuose vadindavaus Respectu, Respects, steamas taipogi buvo sukurtas šiuo principu. Na grįžtant prie temos tai buvo sprendimas susikurti šį slapyvardį, nors ir ne išskirtinis, tačiau toks paprastas, nes tuomet norėjosi pradėti greičiau žaist, įsivažiuoti į tą ritmą kuo greičiau. Priėmus sprendimą pradėjau žaisti ir iki šiol nesigailiu pasirinkęs šį slapyvardį. Žinoma, atsirado žmonių kurie pradėjo tyčiotis ir visaip juoktis iš jo nu bet ka darysi čia juk sampas, kritiką priemu, esu negreit įsižeidžiantis tai kodėl gi ne . Taip ir gimė šiuometinis slapyvardis, kuris tikiuos dar egzistuos ilgai.
 4. Ką žinau.. Žaidžia serve slapta informacija apie jį. Malačius yra nesąmonių nedaro.
 5. Šokti, nes dainavimas išsiugdys savaime Turėti gerą išsilavinimą ar gerai apmokamą darbą ir nieko nemokėti?
 6. Yra daug administratorių, kurie respawn'ina nenaudojamus transportus, ir jų būna, kiek pastebėjau, na o visad yra /tarnybos ir /kviesti išspręsti šia problemą. Nežinau ar reikėtų šios komandos, nes vistiek jos nenaudotų mano nuomone, o ir gali kilti ginčų vėliau imant transportą.
 7. Nematytas, neteko bendraut bet už nick 10 balų, matos kad iš 90 - ųjų bus nepyk.
 8. Šaunuolis, daug darbo idėjai, sėkmės realiam gyvenime, egzaminuose, karjeros siekime .
 9. Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Erikas_Respect 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Policija, Direktorius 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Priežastis dėl ko pasitraukiu yra liga dėl kurios neesu pajėgus kažką daryti apart gulėjimo, išties labai gaila, maniau tai eilinė liga kur pasveiksiu vos po keletos dienų, bet klydau.. Labai neišsiplėsiu, dėkoju visiems kurie buvot su manim: DPi: Einarai ačiū už šansą būti valdžioje, džiaugiuosi jog pasirinkai mane, bet kartu ir liūdžiu nes tenka atsisakyt po labai trumpo laiko.. Tačiau ne mano noru. Kiti asmenys: ko gero aktyviausias darbuotojas firmoje Jeo_Vega tikrai esi pavyzdys visiem. Toliau visi su kuriais galima buvo ir pasijuokt ir pralinksmindavo Katinukas_Murklys, Pinkis_Vinkis, Domce_Ronaldo Pavaduotojui: Felipe_Sanchez, tikrai buvai geras sprendimas, tačiau kartais griežtokas esi, bet tai reikalinga tokioje firmoje kaip Policija, ačiū tau už visą darbą. Na ir tam asmeniui kuris mane ir ,, pramušė " čia tai Deiviui (daugeliui žinomas kaip Kvadratukas) be tavęs kažin ar būčiau pasiekęs direktoriaus postą, didelis ačiū tau! 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 14d. berods 5. Paskutinis algų išmokėjimas(nuotrauka): viską palikau nieko nedalinau
 10. Anketa norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Erikas_Respect, LV Policijos Komisariatas, Direktorius 2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo 3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2018-12-20 22.15h
 11. Šiandien 19h numatoma atranka į Policijos darbą. Nepraleisk progos!!

 12. Anketa norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Erikas_Respect, PD, Direktorius 2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo. 3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 12-18 19h. PRIVALOMA TS PROGRAMA.
 13. Geras vidosas!! Tikrai spaudžiu dešinę, darai tą ką tikrai moki, matosi kad įdėjai daug pastangų, kad sukurtum šitą šedevrą, kurk toliau, lauksiu naujų vaizdelių. P. S galėtum ilgesnius biški kurt, bent mano nuomone.
 14. Anketa norint užregistruoti atranką 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma, pareigos: Erikas_Respect, PD , direktorius 2. Registruojamos atrankos tipas (forumo, žaidimo): Žaidimo 3. Numatomos atrankos laikas ir data (kita svarbi informacija jei reikia): 2018-12-14 16:30h.
 15. Paskelbta atranka į LV policijos komisariato gretas iki 12-13 19h, skubėkite pildyti!!

×
×
 • Kurti naują...