Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 58 / 300

Versija: LV 7.4.1

Benjamin_Orbit

Nariai
 • Pranešimai

  2.762
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  14

Viskas, kas paskelbta nario Benjamin_Orbit

 1.  

  Gal suras ausų

  1. Lucyzas_Blatata

   Lucyzas_Blatata

   geras gabalas dabar soku nuogas jei idomu

  2. Žukas_Ots
 2. Užtektų, bet neištrintų.. Ar užtektų drąsos laimėjus serveryje konkursą kurio prizas gana didelis kreditų kiekis, tarkim 5000 ir jų atsisakyti?
 3. labas vakaras

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Alcapone_Pablito

   Alcapone_Pablito

   tai dabar alytuj nauja era? pm parašot prisijungiu au džy esu tik beatu nekuriu

  3. Benjamin_Orbit

   Benjamin_Orbit

   @Remigijus_Narcissus kad jaučiu, kinderiai dar gal vyresni už tamstą :D

  4. Eimis_Toshiba

   Eimis_Toshiba

   nebent abu sudejus :D

 4. smagūs skaičiai serve, gražu

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Tavęs senai, bet jau ir senai dviprasmiški jausmai, nes niekad nevertinai.

  3. Benjamin_Orbit
  4. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Manes jau niekas nebejaudina, net ilgi skaičia. XD

 5. Nieko prieš tave neturiu, bet nesikeikiant nelabai išeitų nuomonę tau parašyt, realiai nesuprantu kokiu tikslu rašinėji šūdus. Suprantu, kad mažai veiklos kuri skatintų nedaryt tokių pievų kokias tu darai, o ypač šiame forume, nu bet kam viso to reikia? Autoritetas? Galbūt, bet nakolkės dar nesikaliau ir kolkas nežadu, o tu pats save laikai autoritetu ar tuo su nakolkėm?
 6. Tiksliai matytas slapyvardis. Veikiausiai seniau žaidei ir teko užmatyt.
 7. 1. Jūsų slapyvardis: Benjamin_Orbit 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Max_Tosha 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kaip sekasi? Ar pasiilgai?
 8. Turbūt naujas mailius šiose gelmėse. Jei ir klystu, viliuosi, kad neprisimenu.
 9. Sveikinu su antru ketvertu!

 10. Vieną vienintelį kartą esam kalbėję, per mechanikų direktoriaus kandidatų apklausą. Iš pokalbio, tuo metu susidariau nuomonę, kad esi dar jaunas - o, bet, tačiau, esi vienas iš tų kurie neieško žodžio kišenėje, draugiškas ir supratingas. Būtent dėl šių priežasčių ir tapai direktoriumi.
 11. Dalyvausiu su šilčiausiu draugu @Max_Tosha bei būtinai prijungsim draugą @Laurynas_Joma
 12. Naujokas turbūt šiose jūros gelmėse, nes pseudonimo nežinau, arba neatsimenu. Kaip matau iš pranešimų turintis ką pasakyti, o tai ir yra svarbiausia.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benjamin_Orbit 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip. 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias?: betkuris
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Benjamin_Orbit2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): tinka visi4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: taip
 15. Sveikutis, numesiu apačioje, jei ką rasi - siųskis. https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/45290-new-hud-by-ptaxa1999.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/56680-c-hud-by-kidd.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/44303-c-hud-by-bodie.html
 16. Apie šią mintį jau kokiais 2016 mąsčiau . Idėja labai gera iš tikrųjų, bet tuo metu galvojau, kad bus tikrai nereikalinga, kadangi teisėsauga/nusikalstamos grupuotės tuo metu buvo gana stiprios ir teisėsaugai būtų nelabai patikus ši mintis. Realiai reiktų padaryt taip, kad turint įtarimo lygį, būtų galima jį sumažint atliekant išpažintį bažnyčioje. Išpažintį būtų galima atlikti ir paprastai, nieko nepriveikus - už tai gautum reputacijos taškų ir XP (būtų galima atlikti vieną kart per dieną).
 17. Būtent šio vaizdo žaidimo tematika yra visiškai paiimta iš realaus gyvenimo. Tie patys charakteriai GTA:SA yra realių žmonių modeliai, animacijos. Jei nesupranti, kad šio žaidimo esmė ir apskritai SA:MP serverių pagrindinė mintis yra perteikti žmonėms realų gyvenimą žaidimo formate, tuomet mes net neturim apie ką šnekėt. O jei manai, kad visus žmones priskiriant prie katalikų yra gerai, tai klysti. Net neabėjoju, kad šiame serveryje, tarp tų 40 pastovių žaidėjų tikrai yra bent porą, kurie netiki į dievą arba nėra pakrikštinti katalikais.
 18. Mano galva, šiuo metu žaidimo pradžios sistema kurioje skrendi lėktuvu yra kur kas patrauklesnė nei tavo siūloma. Žinoma, galėtų būti ir toks variantas, tačiau kam to reikia? Ne visi žmonės šiuo metu yra katalikai, tie patys katalikai - nėra tikintys į bažnyčią. Bėje tavo sutapatinimas emigracijos ir krikšto juolab nėra teisingas, kadangi aš manau, kad žmogus gimsta kai kažkuo tampa, o ne kai pasikrikština ar atlieka tam tikrą apeigą tam tikroje vietoje.
 19. Būtų gerai, kad įmestumėte čempionų lygos arba eurolygos statymų lažybų punkte, kas už? @Max_Tosha

  1. Black_Vrs

   Black_Vrs

   Geriau pokerį sutvarkytu :D 

  2. John_Duke

   John_Duke

   Visiškai už, tik, kad kofai galėtų būt didesni, nes krc imeta mažesnius dar nei punktuose.

 20. Čia jūs, chebryte, surežisavę visą temą? :lol::lol::lol:

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Benjamin_Orbit

   Benjamin_Orbit

   Kaip tau tai jo, bet aš ir kaimynui davęs, žinai

  3. Blood_Sound

   Blood_Sound

   tu  nesirauk pažėk mafijozas nes poto ir tau draugelis neto nešhėrins per sanboxą :DD

  4. Benjamin_Orbit

   Benjamin_Orbit

   tikiuosi nenušaus gatvei

 21. @Andriuhha_Nike pasipildė sąrašas dar 4 retais daiktais, nežinau, siūlyk kainą ir parduosiu. @Turbo_Max siūlyk kainą ir paderinsim.
×
×
 • Kurti naują...