Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 41 / 300

Versija: LV 7.3.5

Mister_Audi

Mechanikų direktorius
 • Pranešimai

  313
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

137 Pripažintas

4 sekėjų

Apie Mister_Audi

 • Rangas
  Pažįstamas
 • Gimtadienis
  2000.03.15

Kontaktai

 • Skype:
  dovydaneris

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Sidabrinis
 • Darbas:
  Mechanikas
 • Patirtis:
  410K
 • Tr. priemonės:
  Infernus

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vilnius
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.801 profilio peržiūros
 1. Ieškomi nauji darbuotojai!

   

 2. Manau nėra naudinga, kadangi direktoriai ir pavaduotojai gana dažnai prisijungę būna ir įjungia tas akcijas, o su kuro pylimu, manau galima palaukti, kada valdžia prisijungs ir įjungs akcija, kad užpiltų kurą firmoms, juk gi vienu metu nesibaigia kuras visoms mašinoms ir be to čia pačių direktorių reikalas, kada jie užsisako kuro pylimo paslaugas ar kai būna tušti bakai tuomet, ar rūpinasi iš anksto. Be to, patys prižiūrėtojai, gali užsidėti direktorių ir įjungti akcijas, bet anyway, idėja neverta įgyvendinimo.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Audi2. Kokiam darbui atstovaujate: Mechanikai3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorius4. Kurias užduotis atlikote?: 110 partemtų mašinų ir surinkti 6 prisijungę kolegos.5. Kokia suma iš viso susikaupė?: 100,000€6. įrodymai: Kolegos: https://imgur.com/a/BMKEMbZ Partemtos mašinos: https://imgur.com/a/fWfIShD https://imgur.com/a/Sr4cq0R https://imgur.com/a/xNlR4Ox https://imgur.com/a/msts6Tv https://imgur.com/a/hn56Znh https://imgur.com/a/WY1rjhw https://imgur.com/a/d7WhfYJ https://imgur.com/a/hfPMgcc https://imgur.com/a/tUbTsow https://imgur.com/a/TljSsVI https://imgur.com/a/7Jo306g https://imgur.com/a/9X809W3
 4. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Mister_Audi 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Dwayne_Stevenson 3. Užblokavimo priežastis?: Event taisyklių nesilaikymas, ko pasekoje prilygsta event trukdymui. 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/KZkDkGR https://www.part.lt/perziura/53b15603d775b7d7d5e4d904d35b0f69498.png
 5. Ačiū @Weed_Green už papeikimą, darbuotojas bus atitinkamai nubaustas, kadangi nesilaikė taisyklių, jog pirmiausia reikia imti pinigus už paslaugas, tada aptarnauti klientą. Jei taip atsitinka, darbuotojas yra pats kaltas, už tai, jog negauna pinigų, todėl prarastų pinigų niekas negrąžins. Manau, taip nutikus, bandyt gražiai susitarti, kad galbūt sumokėtų pinigus klientas arba pranešti man, jog padėčiau susitarti su klientu, o ne pulti šaudyti klientą ir dar reketuoti jį.
 6. Ačiū už pagyrimą, stengsiuos visada padėti, esant reikalui
 7. Norėt nieks nedraudžia Noriu Dunes
 8. Prieš miegą

   

   

 9. Mister_Audi (Nemokamas Administratorius) (2019-10-01) Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už nemokamo administratoriaus pareigą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!
 10. Labai geri atnaujimai, ačiū nuo viso Mechanikų kolektyvo už Jester'ius!
 11. Pranešimas apie paskyrimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Audi 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Katinukas_Murklys 4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Ilgai galvojau, kad pavaduotojo man nereikia ir dirbsiu vienas, tačiau šiek tiek pasikeitė aplinkybės, todėl reikia naujo pavaduotojo. Iš turimų darbuotojų jis yra pats tinkamiausias, ne paslaptis, kad jis jau apie šį postą svajojo, kai dar turėjau praeitą pavaduotoją. Pats darbuotojas yra vienas iš aktyviausių mano firmoje, dabar turi prižiūrėtojo rangą, taip pat yra buvęs Mechanikų firmos tiek pavaduotojas tiek direktoriumi, tad, manau, supranta koks turi būti pavaduotojas.
 12. Pranešimas apie nušalinimą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Audi 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Šalinamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Martyna_Boo 4. Pavaduotojo šalinimo priežastys: Viskas prasidėjo nuo to, kad pora savaičių atgal kai kurie "draugeliai" negavo įspėjimų už nepradirbtas 60min - vėliau buvo taip, kad Mechanikų Pagrindinis Team Speak kanalas tapo, galima sakyti, visiem prieinamas ir viešas, dienai. Daviau šansą pasitaisyti. Prieš išeidamas atostogų daviau mažą užduotėlę - patikrinti darbuotojų aktyvumą, viskas baigėsi tuo, kad teko nutraukti savo atostogas ir grįžti į firmą, aktyvumas abi dienas nebuvo patvirtintas, taip pat, per pastarąsias dienas smarkiai sumažėjo pavaduotojos aktyvumas, daugiau praleidžia laiko Team Speak````'e negu serveryje, aplamai viso jos laikotarpiu metu, kaip pavaduotojos, nemačiau iniciatyvos, nieko nedarė, nei veiklų nei budėjimų, kol nebuvo mano liepta. 5. Pavaduotojo išbūtas laikotarpis: 25 dienos
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mister_Audi 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip 3. Kuris laikas jums būtų tinkamiausias? (pasirinkite vieną, kelis ar visus laikus nuo 16:15val iki 17:25val ): Nera skirtumo labai. 4. Ar pasirinktu laiku tikrai būsite serveryje?: Stengsiuosi.
 14. Laisvadienio gavimas 1. Jūsų slapyvardis: Mister_Audi 2. Jūsų užimamos pareigos: Mechanikas (Direktorius) 3. Jūsų laisvadienio laikotarpis (data): Nuo 2019-09-19 iki 2019-09-20 (įskaitant) 4. Jus pavaduojantis asmuo Jums ilsintis: Martyna_Boo ir Katinukas_Murklys (tikiuosi nesusikapos labai )
 15. O kam jum tas /pzenklas kai turit Buffalo, Infernus ir kitos darbinės tr. priemonės važiuoja apie 200km/h, kai mūsų vos tik 175 ir kol dar įsibegėja tas Tow Truck.
×
×
 • Kurti naują...