Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.5.9

Peoplezz_Plays

Nariai
 • Pranešimai

  326
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

163 Pripažintas

Apie Peoplezz_Plays

 • Rangas
  px yra
 • Gimtadienis
  2000.09.01

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Patirtis:
  420000
 • Pinigai:
  9999999
 • Tr. priemonės:
  Prius

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vilnius
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

8.724 profilio peržiūros
 1. Kokia čia proga serveri atjungė? :D

 2. Pardavėjo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Peoplezz_Plays Kokią transporto priemonę parduodate?: Sultan Pradinė kaina: 8'000'000 Ar domina mainai? Kokie?: Į įdomesnė auto, galima mano priemoka 30'000'000. ( Domina retėsnės mašinos ) Transporto aprašymas: Automobilis turi 4 stage variklio patobulinimą, full tune, bagažinėjė turi SG kulkų 27k, Sniper Rifle 44k, 750g hašišo ir 2,2kg kreko. (yra galimybė nusipirkti atskirai bagažinės turinį), rida 13,5k km, daužtumas 0. Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie transportą: Apžiūrėti galite pardavimų aikštelėje. ( /pardavimai )
 3. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Peoplezz_Plays 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanics international 3. Jūsų užimamos pareigos: Dešinioji ranka @Jonas_Abolys 4. Neaktyvumo priežastis: darbai 5. Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien 6. Jus pavaduojantis asmuo: Aktyviausias ir geriausias serverio direktorius @Jonas_Abolys
 4. Anketos šablonas: Vardas_Pavarde: Peoplezz_Plays Spėjimas: 8
 5. Užduočių atlikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Peoplezz_Plays 2. Kokiam darbui atstovaujate: Mechanikai 3. Jūsų pareigos firmoje: Direktoriaus pavaduotojas 4. Kurias papildomas užduotis atlikote?: Visas ( Bulių kautynes su darbuotojais, buvom evereste su darbuotojais, 123 min pradirbta. ) ( 7 taškai ) 5. Kurias atskiras, pritaikytas jūsų firmai, užduotis atlikote?: Partempti 15 serverio paliktų mašinų ant kelio į KMA aikštelę. | 3 taškai | Atlikti 1 treniruotę ar veiklą. | 6 taškai | Turėti 5 darbuotojus prisijungusius vienu metu (/kolegos be afk). | 2 taškai | Atlikti firmos akciją 2 kartus. | 5 taškai | Pripildyti TRV firmos darbines mašinas kuro 2 kartus. | 2 taškai | 6. Kiek taškų iš viso susikaupė?: 25t. 7. Įrodymai: Buliu kautynes su darbuotojais 3t. Treniruotė / veikla 6t. 5 online 2t. atlikti firmos akcija 2x 5t. trv pripildyta 2x 2t. atitempta 15 serverio paliktu auto 3t. buliu kautynes 3t. evereste su darbuotojais ir šokom parašiutu 2t. pradirbta 123 min 2t.
 6. Anketos šablonas, norint pateikti atsiblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Peoplezz_Plays 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Serveris 3. Užblokavimo priežastis: Tr. Priemonių mėtymas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/rSqHw2F tik prisijungiu, iškart Numysiu_Galva su mašina sutraško mane ir vėl banas ateina
 7. Anketos šablonas, norint pateikti atsiblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Peoplezz_Plays 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Serveris 3. Užblokavimo priežastis: Tr. Priemonių mėtymas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/KAUW1wE prisijungė čyteris, net neprisijungiant pradėjo daužyt pastoviai, ir ne mane viena užblokavo serveris, neturėjau kaip nufilmuot ir užblokuoti ji. nick Numysiu_Galva gali ip ban varyt nes jau ne pirma diena kenkia serveriui.
 8. Pranešimas apie neaktyvumą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Peoplezz_Plays 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mechanikai 3. Jūsų užimamos pareigos: Pavaduotojas 4. Neaktyvumo priežastis: Važiuosiu su draugais į restoraną euroviziją žiūrėt o vėliau po barus ir klubus. 5. Neaktyvumo laikotarpis: 2022-05-14 6. Jus pavaduojantis asmuo: Direktorius Obolys.
 9. Jeigu jus turite 30.000 mechaniko patirties - galite tiesiog užpildyti anketą su /info > patirties taškai lentelę, ir mes jums pakelsime kvalifikaciją, kai atidirbsite įmonėje 600+ minučių Trūksta nuotraukytės, kai tik įsidarbinai, įsitikinti jog pradirbai įmonėje 600 minučių, jeigu turėsi ataskaitą praeitos savaitės arba dienos kai darbinaisi į mechanikus, atsiųsk man į DISCORDĄ, arba užpildyk anketa iš naujo pridėjus nuotrauką. ( Taip pat gali būti prieš darbinantis, arba jeigu buvai įsidarbinęs prieš tai gal būt kai Jonas atstovaujo Mechaniko direktoriumi ).
 10. 2022-05-12 Sukurta nauja rangų sistema - t.y. kvalifikacijos lygiai, dabar bus lengviau gauti maksimalu rangą senbūviui arba žmogui kuris ilgai dirbo mechanikose, kadangi su darboxp galės pasikelti iki maksimalaus rango* (* priklauso nuo xp). Perdaryta nauja algų sistema, dėka naujai algų sistemai, darbuotojai alga galės gauti papildomai 25% daugiau, priklausant nuo to, kuriame kvalifikacijos lygije jie yra. Maksimali alga šiai dienai bus 625 tūkst. eurų ( neįskaitant tai ką galės gauti darbuotojai veiklose, tai reiškias savaitė svyruos iki milijono). Nuo šiandien dienos, įmonėje dažniau bus vedamos veiklos, kuriuose dalyvaujantys darbuotojai galės gauti papildomai pinigų už savo aktyvu pasirodymą veikloje. Atnaujinti GFX darbai temose, paredaguotos smulkmenos. Pakeisti rangai serveri, visiems darbuotojas priskirtas 1 kvalifikacijos lygis. Padaryta serverio žaidėjams akcija, kuri vyko 30 minučių ir visi norintys galėjo tuom pasinauduoti /tplv Išmesti neaktyvūs darbuotojai, ir aktyviai ieškome nauju. Tad jeigu nori, būtinai užpildyk nuolatine atranką - nes mes laukiame taves.
 11. @Ell_Pedro priimtas, yra nekritiniu klaidų, bet nėra jau taip blogai. Susisiek žaidime su manimi arba @Jonas_Abolys
 12. @Esu_Egle anketa tvarkinga, yra nekritinė klaida, transporto sutaisymo kaina iki 400 eurų, darbuotojas pats gali koreguoti. Susisiek žaidime su manimi arba @Jonas_Abolys
 13. Anketos šablonas: Vardas_Pavarde: Peoplezz_Plays Spėjimas: 13000
 14. 2022-05-11 trečiadienį, 22:00 valandą UAB AUTOMOTIVE SERVICES valdžia paruošė darbuotojams veiklos, geriausiai pasirodžiusiems darbuotojams bus suteiktos premijos. Nuotraukas ir veiklų aprašymus įkelsime trečiadienį paredaguojant šia temą. Šiandien maždaug apie 22:15 - 22:30 prasidėjo veikla mechanikams, mes joje nuveikėme tikrai nemažai ir labai smagiai praleidome laiką, gail aišku, kad mūsų buvo mažai, bet palyginus kad serverį buvo 15 žmonių o mūsų 5, tai tikrai daug, ir labai džiugu, kad dalis darbuotojų rado laiko prisijungti ir sudalyvauti veikloje. Su darbuotojais iš karto nuvažiavome į bulių kautynes ten linksmai praleidom laika, labai gerai pasirodė @Josh_Verceti ir @Ell_Pedro. Vėliau pajudėjom visi link everesto, dėję Direktorius @Jonas_Abolys nesuvaldė automobilio, krito, sprogo ir mirė kartu su darbuotoju @Ell_Pedro. Gerai, kad turėjome galimybė atkelti žaidėjus ir toliau jau važiavom viena mašina. visi gražiai sustojom, neskaitant @Ell_Pedro ir šokom su parašiutais. Po šokimo iš Everesto, visi draugiškai mirėm, ir nuvažiavom į darbą pasiimti darbinius automobilius. Pajudėjom į miestelį, ir padarėm lenktyniu eventa tarp darbuotojų. Eventa laimėjo @Josh_Verceti, aplenkės Ell_Pedro paskutiniame rate. Kai pasibaigė įdomios veiklos, teko kibti į darbus. Organizavom serverio žaidėjams akciją, ir laukėme visu /tplv, visus norinčius aptarnavom ir laimingi po akcijos tęsėm savo darbus. Darbuotojai nuėjo miegoti, nes anksti keltis ir mokytis. O Mechanikų valdžia liko, kad jums papasakoti ką gero šiandien nuveikėme su savo nididele komanda darbuotojų. Mūsų geriausiai pasirodžiusieji darbuotojai už dalyvavimą veikloje, puiku pasirodyma gavo atitinkamas sumas papildomai prie algų. @Josh_Verceti 250 tūkst. eurų, @Ell_Pedro 200 tūkst. eurų.
 15. Darbo aktualijos, kas tai? Šioje temoje UAB AUTOMOTIVE SERVICES valdžia supažindins jus su visom naujienom vykdomom įmonėje. Galėsite pasižiūrėti kuom užsiima mūsų įmonė, kokios veiklos vyksta darbuotojams ir kita svarbi informacija. Taip pat šioje temoje papildomai bus informuojama darbuotojus apie ruošiamas veiklas. **Primename, jog kiekvienas norintys tapti mechaniku - maloniai kviečiame užpildyti anketa, ir 24 val. bėgyje jeigu anketa bus tvarkinga būsite priimtas į darbą.
×
×
 • Kurti naują...