Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 54 / 300

Versija: LV 7.3.9

Blondzinka_Karolina

Nariai
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Laimėtos dienos

  1

Viskas, kas paskelbta nario Blondzinka_Karolina

 1. Pranešimas apie pareigų atsisakymą! 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Blondzinka_Karolina 2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Taksi pavaduotoja 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Dėl asmeninių priežaščių, labai gaila, bet net pažaisti nebebus galimybės. 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: Neišbuvau nei 14dienų.
 2. Tik už! Dabar jei per dieną bent 5 iškvietimai yra, tai jau šventė gaunasi kolektyvui
 3. Niekas gi ir nesispardė Lyg ir aiškiai buvau pasakiusi, kad neįmanoma. Nereik dėl to perdėti
 4. Labas ir tau, ir gana nesąmonių! Jokia aš tau meilė.. Mažiau fantazuok ir laimingesnis gyvenimas bus!
 5. Nr ir taip bešansų būtų.. Bet tas žodis "sena" kraupiai skamba
 6. Per daug laisvo laiko turiu jau ir beto tikrai Morisas numerio negaus Gal nereikia taip žiauriai
 7. Jūsų tikrasis vardas: Karolina 2. Kiek jums metų?: 22 3. Jūsų gyvenamoji šalis: Norvegija 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Bergenas 5. Kelintoje klasėje mokotės?: Nesimokau (dirbu). 6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Tinklinis, dievinu keliones į kitas šalis. 7. Jūsų zodiako ženklas: Avinas 8. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Malaga/Gran Canaria/Austrija 9. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Brolį, 13 metų. 10. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Ne. 11. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Siaubo, veiksmo, trileriai, komedijos. 12. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Įvairus. 13. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Istorija lyg patiko 14. Jūsų gyvenimo tikslas: Kolkas betikslo. 15. Apibūdinkite savo charakterį: Žiaurus ir užsispyręs. 16. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Drąsius, linksmus ir ypač atvirus. 17. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Savanaudžių pasikėlusių ir melagių. 18. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Dirbu taksiste, tikslas aptarnauti klientus ir nesusipykti su jais 19. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą) Nu ir dar ir viena fotkike.
 8. Dėl ko panelės lošią sa-mp'a tai negaliu atsakyt. Bet žinau dėl ko aš lošiu Kartais būna labai nuobodžių dienų kai nėra ką veikti, o tuo labiau eiti i lauką kur nors valkiotis ar tuo labiau sedėti prie facebooko ir žiūrėt kaip kas nors *Myliu Las-Venturas.lt* citatas kelia tau neįdomu.. Jau geriau sudaužyt kokią mašiną ir sumušt besermatį.. O tuo labiau praleist gerai laiką su linksma kompanija!
 9. 1. Jūsų tikras Vardas? - Karolina 2. Jūsų pravardė? - 3. Kiek Jums metų? - 18 4. Jūsų gyvenamoji šalis? Norvegija 5. Jūsų gyvenamas miestas?- Bergenas 6. Koks jūsų ūgis? ~170 cm 7. Koks jūsų svoris? 53 kg 8. Jūsų hobis? Sportas 9. Jūsų zodiako ženklas? Avinas 10. Kokia šalį esate aplankę toliausiai? Anglija, Norvegija, Švedija, Danija, Austrija ir Prancūzija. 11. Ar sportojuote? jeigu taip ką lankote? Krepšinį, tinklinį ir lengvąją atletiką. 12. Apibūdinkite save charakterį? Baisus mano charakteris.. 13. Koks muzikos stilius jūms patinka? Įvairus. 14. Kokie jūms filmų žanrai patinka? Siaubo, komedijos, trileriai. 15. Ar turite auginti gyvūną? Neturiu bet noriu šuniuko.. 16. Ar turite brolį / sesę? Broliuką. 17. Mėgstamiausią mokykloje pamoką? policijos pamoka.. 18. Koks jūsų gyvenime tikslas? Užmušt visus kas stumia ant lietuvių! 19. Kokius žmones tu pripažįsti ir mėgsti? (charakterio savybės): Atvirus, nemelagius, mielus ir nepasikėlusius. 20. Kokių žmonių nepripažįsti ir nemėgsti? (charakterio savybės): Kurie meluoja, pasikėle ir primeta tipo "ale čia aš" 21. Ko siekiate serveryje? Linksmai praleisti laiką su savo komanda, žaist ir užsidirbt. :DD 22. Ką veikiate dažniausiai serveryje? Vežinėju savo keleivius į jiems norinčias vietas!
×
×
 • Kurti naują...