Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 56 / 300

Versija: LV 7.3.3

Matt_Jace

Nariai
 • Pranešimai

  701
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Matt_Jace paskutinį kartą laimėjo Kovas 26

Matt_Jace turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

463 Senbuvis

7 sekėjų

Apie Matt_Jace

 • Rangas
  Žinomas forume
 • Gimtadienis
  1998.09.09

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.996 profilio peržiūros
 1. Pagrobus žaidėją, jis turėtų būti vežamas į Klanų angarą, nes iki tol teisėsauga gali naudoti visas teisėsaugos komandas. Vežti nebūtina, nes iki tol galite naudoti komandas savo tarnybines.
 2. Vienas rašo jog argumentuotai, kitas nėra argumentų, kuris teisus ? :DD
 3. Po 3 mėnesių darbo palieku pareigas, tai įtakojo dvi priežastys: pirmoji aktyvumo ir motyvacijos stoka žaisti sampą, žaidimas tapo nuolatinė rutina. Antroji mano kompetencijos stoka bendradarbiauti su DPI, kas privesdavo su juo prie dažnų konfliktų. Atsisveikinimo proga, išdalinau 4,000,000 € visiems serverio klanams, gl hf.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Arminas_Carleone

   Arminas_Carleone

   Nu labai gaila

  3. Ernestas_Mind

   Ernestas_Mind

   Gaila, kad tokie geri žmonės palieka pareigas, manau buvai mano nuožiūra pats geriausias klanu prižiūrėtojas. Pagarba priz

  4. Lett_Life

   Lett_Life

   Pasiilgsiu maže 😘 

 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Jace2. Klano pavadinimas: - - Laisvalaikis - -3. Peikimo priežastys: Klano lyderiui neprisijungus 30 dienų, klanas bus uždaromas.4. Vaizdinė medžiagai:
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Jace 2. Klano pavadinimas: Rollin' 30s Piru 3. Peikimo priežastys: Pasiekus 500 klano taškų, gali grobti teisėsaugos, karo tipo klano narius ir ginklų prekeivius su komandomis /isodint ir /islaipint. 4. Vaizdinė medžiagai: nuotraukos @Mister_Tedis https://imgur.com/a/2fM9j0X
 6. Prisidedu ir aš: linkiu gero jums savaitgalio ir dar pridedu cancer šypsenėlių: x))))))))))))))))))))))))))))))))

  1. Aurimas_Ehmmett

   Aurimas_Ehmmett

   Gifo betrūksta

  2. Kamilytė

   Kamilytė

   x))))))))))))))))))))))))))))))) 

  3. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   prašau, tik ne kaip anksčiau

 7. Bent turi ką veikti. @Lett_Life Kada duosi pralėkt?
 8. Papeikimas klanui „Rollin' 30s Piru“ yra priimtas ir klanas gauna įspėjimą, pažeidimo informacija: Pagrobus žaidėją, jis turėtų būti vežamas į Klanų angarą. Kitą kartą siūlyčiau kariauti žaidime, o ne bėgti į forumą ir iš karto verkti dėl tokių, mano galva menkų dalykų.
 9. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Alcapone_Pablito 2. Patekimo priežastys: Neleistinų programų naudojimas vykdant pareigas 3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: https://imgur.com/a/CJdz2ss
 10. Papeikimas klanui „PYREX 23“ yra priimtas ir klanas yra uždaromas, pažeidimo informacija: Klanų vadai, Klanų pavaduotojai, Klanų nariai negali naudoti neleistinų programų, privalo laikytis bendrųjų serverio taisyklių.
 11. Papeikimas klanui „Rollin' 30s Piru“ yra atmestas, dėl šių priežasčių: Teisėsaugos narių, klaniškių pagrobimai ribojami tik per klanų sienas ir oficialų veiksmą (banko grobimas, pastato grobimas ir kt.) - narkotikų zonos metu buvote ne pačioje zonoje ar bent šalia jos, jei teisėsauga pagautu mane šioje pozicijoje tai visapusiškai būčiau nubaustas, atimti narkotikai ir patekčiau į kalėjimą - kodėl jūsų galva turėtu būti dvigubi standartai?
 12. Tik prisijungi ir las-venturas teisėsauga padaro žaidimą more enjoyable

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Porn_Star

   Porn_Star

   tai pasiziek i tuos mentus, dar veiksmo jie sako nori, ptfu

  3. John_Gerrard

   John_Gerrard

   bl mode atėjo į teisesauga  dūra pastumt ( video viską pasako ) ir į spd pateko .

  4. Lluke_Sheepard

   Lluke_Sheepard

   thats how lv pd works

 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Jace2. Klano pavadinimas: LV New's Radijas3. Peikimo priežastys: Klano lyderiui neprisijungus 30 dienų, klanas bus uždaromas.4. Vaizdinė medžiagai:
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt_Jace2. Klano pavadinimas: •• s u m m e r ••3. Peikimo priežastys: Klano lyderiui neprisijungus 30 dienų, klanas bus uždaromas.4. Vaizdinė medžiagai:
×
×
 • Kurti naują...