Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.3.3

Danny_Winston

Nariai
 • Pranešimai

  1.902
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Viskas, kas paskelbta nario Danny_Winston

 1. 1. Bbžn, gali būt 2. Visiškai už, jeigu tie pinigai bus skirti 3 punktui 3. Už 4. Nebloga idėja 5. Čia tikrai nesamone, netbent pirksi Klaipedoj 6. Visiškai už 7. Neišeis šitas bajeris 8. Už! 9. Už 10. Už, grįžčiau ir aš Grįžk Britai su savo bugais.
 2. @Max_Tosha iš beržo ar ąžuolo iškritai? Tai gal ir aim'a leidžiam? Leidžiam visus čytus, taigi zaibys yra.. Fpsunlock'a geriau leisk, o ne wh... užsimane kentas čytą leist naudot... tai leisk visus spread, aim, wh, nonreload, autocbug ir t.t. naudot, bus gi įdomiau žaist. PRIEŠ. Taves random vpš serve nereikia. Išsitrink galvą.
 3. Sveikinu naują firmos direktorių, sėkmės ir gero vadovavimo taksi darbuotojams.
 4. Tai dabar atnaujinimai kas 2 mėnesius? 😂😎

  1. The_Vilmantas

   The_Vilmantas

   Invis laika netureje del to ir nepadari Birzeli menesi atnaujinima

 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Danny_Winston2. Ar pasižadate laiku būti renginyje?: Nepažadu, bet pasistengsiu
 6. Šaunuolis, Jamal'ai, sėkmės direktoriaus kėdėje, nebloga analizė
 7. Sveikinimai, visai nieko analizė, šauniai padirbėta, sėkmės direktoriui.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Danny_Winston2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Antanas_Salnys ( @Sky_Men )3. Administratoriaus nusižengimas: Žaidžia su /kick komanda4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: @Max_Tosha gal jau laikas šitam 13-amečiui draudimą?
 9. Užsiimk negrąsinęs. Per pc žiūrėk, o ne per tel, foto ryški ir viskas įskaitoma.
 10. Yra galbūt planuojančių įsigyti iqos? Parašykit PM, turiu pasiūlymą 

  1. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   ne daug tasku truksta? :dd

 11. Kažkaip atrodė, kad prie pc ekrano sėdi bahuras toks kaip Sky_Men malonu, sėkmės žaidime, jei iškils klausimų - kreipkis.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Danny_Winston2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Verslioru_Verslioras (neturi susikuręs forumo acc, kuris sutaptų su žaidimo) @Verslioras @Versliorka3. VIP nario nusižengimas: /sutais ir /vaist per susišaudymą4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/Xh8n7MI Visva tingėjo rašyt ppk, sake man parašyt, o man tikrai nesunku, post'as visgi
 13. 1.000.000e duodu už šitą verslą, nes čj vistiek pelno nk gero neneša
 14. 2m duodu, parūkom ir skirstomės
 15. Parduok servui, išvis dafiga gausi. 7m mano paskutinis statymas
 16. 7.000.000€, bet jau parūkyt iš Taves Būsiu on vakarop
 17. Siųlau 6,000,000e grynais ir dar parūkom iš manes @Matt_Jace
 18. Ir verkia kentai, kad veiksmui reikia 1k deaglo pirkt... Kur nepirksi, kai iš apkabos (7 kulkų) 1 pataiko Muzika nebloga, pataikyt nepataiko, nieko. Išmoksi. Su tokiais "skaldymais"
 19. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Danny_Winston2. VIP nario @Vardas_Pavardė: @Last_Fight3. VIP nario nusižengimas: Įžeidimai per /vch4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Danny_Winston2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Last_Fight 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 21. Jo, trūko filmavimo kampo, kažkaip vien dėl to prikibt. O šiaip šauniai, maladiec, gera idėja.
 22. 1. Jūsų slapyvardis: Danny_Winston2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Koralas_Cbug3. Užblokavimo priežastis?: Čytas4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
×
×
 • Kurti naują...