Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 67 / 300

Versija: LV 7.4.1

Domas_Bartkus

Nariai
 • Pranešimai

  1.601
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Viskas, kas paskelbta nario Domas_Bartkus

 1. Labai geras memas tiesiog super, koks čia filmas?
 2.  

  1. Bank_Note

   Bank_Note

   Trūksta Bartkau tavęs projekte, kada grįši?

  2. Domas_Bartkus
 3. sveikas, gal galeciau 4 lvl admina gauti ?

 4. @Max_Tosha Tu nori pasakyt, kad už tavo baną iš oro, turiu pirkt atsibaninimą? vot eta da

  1. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   A ne pats prašei 😁

  2. Domas_Bartkus
 5. Keista, tik dabar sužinojau, kad šis asmuo buvo komandoje. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Bartkus2. Kokius norite klausimus užduoti (jeigu daugiau nei vienas - numeruokite) : Kada buvote komandos nariu?
 6. @Liepsna_Fire sutinki nuvaryt kavos, kai karantinas baigsis? Ar užtektų drąsos parašyti šį tekstą "Parduodu LAS-VENTURAS.LT paskyrą, kam reikia PM" ant LV būsenos atnaujinimų ir dar užtaginti tragiškiausia administratorių Max_Tosha?
 7. Jei kas žaidžiat MC kokiam private serveryje raštelkit

  1. Bank_Note

   Bank_Note

   ir mane pridėkite.

  2. Lukas_Cielekas

   Lukas_Cielekas

   ir mane pridėkit

 8. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Domas_Bartkus 2. Administratoriaus slapyvardis?: Max_Tosha 3. Užblokavimo priežastis?: Pilnatis veikia administratorių ir jam pasirodė, kad naudoju čytus. 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 9. Ar gavau baną pagrįstai ?@Max_Tosha

 10. ⟦ ANKETOS ŠABLONAS ⟧ 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domas_Bartkus 2. Jūsų „meme“ (galima tik 5)(kelti į spoiler):
 11. Kadangi šiame projekte matau 99% papeikimų ir nei vieno pagyrimo direktoriams, tai nusprendžiau būti pirmasis žmogus ( tas 1%), kuris šiame forume parašė pagyrimą. Pagyrimo anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Domas_Bartkus 2. Jūsų giriamo asmens slapyvardis: Arnis_Brigada Gandzia_Sampp Turbo_Max Jonas_Slash Arminas_Carleone Owen_Mclaren Matthew_Moreno 3. Jūsų pagyrimas: Šaunuoliai berniukai-saldainiukai, gerai dirba savo darbą 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens naudingumą: Nepasidariau foto
 12. Anketos šablonas: 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Bartkus 2.Koki laikotarpi imate neaktyvuma: 3 dienos. ( 04-11 – 04-14 ) 3. Dėl kokių priežasčių negalite dirbti: Darbo reikalai, prisijungt galėsiu, bet reikalaujamo laiko neišdirbsiu ( o gal ir išdirbsiu, bet vis dėlto užpildysiu anketą.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domas_Bartkus 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Arnas_Toreto 3. Administratoriaus nusižengimas: VIP įspėjimas be pagrindo, SERVERIO TAISYKLĖSE NĖRA apibrėžta kas yra PARDAVIMAS 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Norėjau pasiklausti kas turi detektorių ir kiek jis vertas rinkoje, o apie pardavimus ar pirkimus net kalbos nebuvo, tai kur teisybė?
 14. Anketos šablonas: 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveriui 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Teisėsaugininkam geriau dirbt bus. 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Leisti į teisėsaugos transportą ( Enforcerį ir į kitą transportą su interjeru ) lipti tik teisėsaugos nariams
 15. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Bartkus Nuotraukos įrodančios konfiskuotus ginklų krovini siunta: Konfiskuotos ginklų siuntos Nuotraukos /statistika savaitės pradžioje ir pabaigoje: Išdalintos baudos Nuotrauka /savaite >> Daugiausiai laiko pradirbta: Pradirbtas laikas Nuotrauka įrodančios sunaikintu narkotiku: Narkotikų naikinimas Sunaikinti narkotikų maišai: Sunaikinti narkotikų maišai Atimtų narkotikų kiekiai: Atimtų narkotikų kiekiai Krekas: 190g Hašišas: 91g Iš viso kiek turite gauti algos: Viso suma: 256 779
 16. Ačiū, https://streamable.com/191tla Geros dienos, viso gero.
 17. Dėžę išneša dėžę išneša, reikėjo gaudyt gi, ko negaudėt? Teisėsaugai draudžiama sulaikyti už pasienio ribų ginklų prekeivių darbuotojus ir trukdyti jiems, kai jie veža ginklų siuntą. Netrukdžiau, atėjau dėžę, pasiėmiau ir išėjau, patys leidos, ko nešaudėt? Jei jau labai įsižeidėte - atsiprašau. Siūlyčiau bausti ne tik išmetimu, bet ir užblokavimu - kenkimas serverio žaidėjams, o ypač ginklų prekeiviams.
 18. Sveiki, atsisiunčiau čytus, neklauskit nei kokius nei iš kur, nesakysiu.

×
×
 • Kurti naują...