Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 11 / 300

Versija: LV 7.5.4

Ignaz_Lucchese

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  1.691
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  27

Ignaz_Lucchese paskutinį kartą laimėjo Spalis 1

Ignaz_Lucchese turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.797 Forumo dievas

Apie Ignaz_Lucchese

 • Rangas
  Karalius

Paskutiniai lankytojai

21.441 profilio peržiūros
 1. gerciau ir rukyciau ka darytum jei uzsidarytu las venturas lt geriausias samp serveris lietuvoje isikures las venturas mieste????????
 2. Aš, Ignaz_Lucchese, nesugebu sugalvoti idėjos Helovino event. Todėl Helovino proga moliūgu būsiu aš.

 3. Parduotuvė tampa oficiali. Žaidėjai neatsiskaitę už grafikos darbus bus baudžiami forumo įspėjimais, parduotuvės savininkas @Ryan_Quard turi teisę pranešti man apie nemokius asmenis.
 4. @Hasbulla_Magomedov –185,000 € | @Mindaugas_Parkour +185,000 €
 5. geras *Myliu Las-Venturas.lt*? gi kai tema paskelbe buvai imetes stockine kiaule, dabar atpista e34 is skelbimu nebeburk cia tu savo istoriju, sitas pitakas jau pora men skelbimuose skraido.
 6. „Nuotraukos“ - viena iš forumo skilčių, kurioje galite dalintis įvairiomis nuotraukomis, grafikos darbais. Kurti ir apsilankyti grafikos parduotuvėse, kurias yra įsteigė serverio žaidėjai. Aktuali informacija: Tema turi atitikti oficialias projekto forumo taisykles (spausti). Jeigu tema nesulaukia jokio pranešimo per 30d, tuo metu ji tampa nebeaktyvi ir yra užrakinama. Temos autorius turi pilną teisę susisiekti su manimi dėl jos atrakinimo. Temos išskiriamos ir prisegamos tik tuo atveju, jeigu žaidėjo galerija yra pastoviai pildoma arba grafikos parduotuvėlė aktyviai vykdo savo veiklą. Temos autorius prisiima visą atsakomybę už keliamą turinį ir atsako už padarytus nusižengimus. Draudžiama kelti nuotraukas, grafikos darbus kurie nepriklauso Jums ir neturite tam leidimo. Draudžiama viešinti kitų žmonių nuotraukas ar kitą asmeninę informaciją. Draudžiama kelti pornografinį ar kitą nešvankų turinį. Jūsų keliamas turinys neturėtų būti pašiepiantis ar kitaip trikdantis. Temos pavadinimas turi atitikti keliamą turinį. Anketos šablono nėra, viskas pildoma laisva forma Žaidėjams norintiems atsidaryti grafikos krautuvėlę ar grafikos galeriją, susisiekti su manimi. Žaidėjai neatsiskaitę už grafikos darbus baudžiami forumo įspėjimais. Už taisyklių nesilaikymą galite būti nubaustas forumo įspėjimais arba užblokavimu, o jūsų tema - ištrinta. Jeigu matote temą kuri pažeidžia šias taisykles - spauskite mygtuką „Pranešti“ ir informuokite mus. Taisyklės gali būti koreguojamos. Pasilieku teisę pažeidėjus bausti savo nuožiūra. Nuotraukų skilties moderatorius, Ignaz_Lucchese. 2021.09.24
 7. Tema rakinama. Temos autoriui norinčiam papildyti savo linijų galeriją - susisiekti su manimi, dėl temos atrakinimo.
 8. Parduotuvė tampa oficiali. Žaidėjai neatsiskaitę už grafikos darbus bus baudžiami forumo įspėjimais, parduotuvės savininkas @Red_Sky turi teisę pranešti man apie nemokius asmenis.
 9. bahuru meetas buvo as dar ir su @Dominykas_Miguel @Minde_Boss ai dar su @Ignas_Paradox
 10. dq efka is sirdies matosi respekt bro
 11. truksta tik taves lauksiu po armuhos, lince :))
×
×
 • Kurti naują...