Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 300

Versija: LV 7.3.6

Vairuotojas_Tomasis

Nariai
 • Pranešimai

  396
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Vairuotojas_Tomasis paskutinį kartą laimėjo Kovas 8 2017

Vairuotojas_Tomasis turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

573 Turintis nepriekaištingą reputaciją

Apie Vairuotojas_Tomasis

 • Rangas
  #Aš #Ne #Noliferis
 • Gimtadienis
  2000.05.24

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Mechanikas
 • Patirtis:
  Kylanti
 • Pinigai:
  Kylantys
 • Tr. priemonės:
  SandKing, Tow Truck

Profilio informacija

 • Vieta:
  Tauragė-Pagėgiai
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.470 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vairutojas_Tomasis Kokiai firmai atstovaujate : Mechanikai Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : (2018-04-02 - 2018-04-04) Kam paliekate prižiūrėti firmą : Lil_Pump Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Išvažiuoju 04-02 pas senelius i kaima visai dienai velyku svest, 04-03 Siektiek pazaisiu bet nezinau kiek tai bus laiko, kadangi isvarau teisiu mokytis i VM. 04-04 Asmenines bedos, ilga kelione i Vilniu ir poto kelione namo.
 2. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vairuotojas_Tomašis Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): serveriui Kokia tai sistema?: /nenaudojamos Kodėl tai yra naudinga?: Sumažins mieste esančiu darbinių transportų. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: tarkim sukurti tokia sistemą kuri leis mechanikams sužinoti kur yra pamestas nenaudojamas transportas. Parašęs šia komanda mechaninikui išmes lentelę kurios mašinos yra užvestos ir nieko nėra už vairo, taip sumažintu kitiems darbams darbinių mašinų stokos, mechanikams būtų lengviau dirbti, nereikėtų bereikalo važinėtis ir ieškoti kur yra pamesta užvesta darbinė tr. Nes kaip pats dirbu mechanikui tenka vargti, be naudos. Būtų galima iškarto surasti ta mašina. Nereikėtų daryti kitiems darbams /rrdarbines , ir leistu daryti /rrdarbines tik tuo atveju jei nėra mechanikų dirbančių.
 3. Kaip mechanikų darbo veteranas, galėčiau pasakyti, jog visos idėjos labai puikios, siūlau daryti mechaniku baze toje vietoje kur buvo anksčiau kroviku darbas šiektiek ana vieta patobulinti ir pristatyti pastatą (garaža), taip pat ten tilptų ir KMA, bei netrukdytų niekam, na nebent tai kad arti PD darbas, ant policijos mašinų balių kelsim. Būtų didele ir erdvi baze šitoje vietoje. Nekiltų tiek problemų toli važiuoti žaidėjams iki KMA.
 4. Dėl mechanikų geri :P, galėtu dar nedingti kai kito darbo mašiną tempi
 5. ATSISTATYDINIMO Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vairuotojas_Tomasis Kokiai firmai atstovavote : Medikai <3 Kodėl paliekate pareigas : Palieku šias direktoriaus pareigas todėl, jog nebėra labai daug laiko skirti žaidimams. Atsirado kitų geresnių priežasčių ryl laife, dėl kurių net pixseliuotas žaidimas nebėra labai įdomus, norisi gyvent realybe, ir pradėti žvelgti į gyvenimą kitaip. Pradėjus kalbėti apie pavaduotojus kuriuos turėjau, tai pirmasis Tony_Mix - veiklas darė, firmą prižiūrėjo, buvai šaunus. Antrasis Ledas_Competiv - Pavaduotoju išbuvai tikrai neilgą laiką, atsisakei pats, dėl to buvo ir priežastis, jog man laiko tomis dienomis trūko. Trečiasis ir paskutinis tai buvo The_Vilmantas, gan šaunus ir geras pavaduotojas, darė veiklas net neklausė ar jų reikia ar nereikia, visada padėdavo kai reikėdavo, kas jį pažįstat suprasit dėl ko Per visą savo direktoriavimą pasikėliau 41k medikų patirties. Kas yra tikrai nemažai tokiame darbe, kaip dauguma sakytų nėra čia veiksmo neįmanoma čia tiek daug laiko pradirbti, nei iškvietimų nei kažko. Kai dirbi savo labui stengiesi tai nėra labai svarbu ar darbas yra įdomus ar nuobodus, nes vistiek už savo indėlį į darbą gauni algą. Ačiū visiems kas mane palaikė, kas heitino tai visada tokių atsiranda. Judita_Low - su tavim praleistos net pačios blogiausios dienos kai nebuvo nuotaikos, bet su tavo prikolais ir panašiai ėjo greit pasikelt. The_Vilmantas - Žemaituks, visada būdavo linksma su tavim dar kai kokių dainikių pasiūlai, ypač apie užvakar dieną kalbu Tony_Mix - Žmogus kuris turi rimtą, bet agresyvų charakterį, bet gerai padainuoja Mantas_Westas - Šiek tiek geresnis prikolistas nei aš, šaunuolis bent tiek daug nebegeri , Žiūrėk laikyk kardaną pareigose. Padėkoti norėčiau ir žaidėjui - Drunken_Goat - už pasitikėjimą bei direktoriaus perleidimą, tavo pasakymas prieš perleidimą kalėdų antrą dieną pasitvirtino , išbuvau 2x daugiau laiko, nei pats tu. Ačiū Teh_Human už šiokius tokius patarimus firmoje, nors neilgai dar esi DPi bent į direktorių užsiėmimus žiūri daug tvirčiau, nei kažkuris buvęs Direktorių prižiūrėtojas, išrink daug geresnį, bet gerai motyvuotą direktorių Na ir kaip sakiau jog man pinigų pačiam nereikia tai išdalinsiu visiems lygias algas, ir pats sau pasiimsiu tik tą sumą kuri lieka. Kadangi man visi darbuotojai buvo lygūs ir nei vieno neskirsčiau visiems lygios paskutinės algos . Kiek laiko išbuvote pareigose : 72 dienas. (2mėn, 12d.) Nuotrauka su paskutiniu algos išdalinimu :
 6. NEAKTYVUMO Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vairuotojas_Tomasis Kokiai firmai atstovaujate : Medikų (LIGONINĖ) Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 1. Šiandieną(02.23)prirūkiau per daug , 2. Penktadienį (02.24) Šimtadienis šhl, dar ryte pamokos... 3.ŠEŠTADIENĮ, tiksliai nežinau bet stengiuosi prisijungt (Nežinau ar bus normali savijauta) Kam paliekate prižiūrėti firmą : Aivis_Vrc , pavaduotojui Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Prirūkęs, ryt šimtadienis, poryt blaivysiuos
 7. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vairuotojas_Tomasis Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Ne, sistema, pasiūlymas pridėti šiek tiek info. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Pasiūlymas būtų toks. ​Pridėti prie /senainfo > daugiau. Truputi informacijos Nuvežęs vaistinėlių (dirbant mediku): Išgelbėjęs sužeistųjų (dirbant mediku) Bei prie /topai Daugiausiai nuvežę vaistinėlių dirbant medikų firmoje. Kuom tai yra naudinga? Jog nereikia kaskart darytis nuotraukų pildant algų sistema ir bent žinai pats kiek esi atvežęs vaistinėlių
 8. Kam nepatinka sorry :D 1 mėn - 20 procentų nuo seifo sumos, ir 80 procentų į lygias dalis visiems. 2 mėn - 30 procentų nuo seifo sumos, ir 70 procentų į lygias dalis visiems. 3 mėn - 40 procentų nuo seifo sumos, ir 60 procentų į lygias dalis visiems. 4 mėn++ - 50 procentų nuo seifos sumos, ir 50 procentų į lygias dalis visiems.

 9. NEAKTYVUMO Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vairuotojas_Tomašis Kokiai firmai atstovaujate : Medikams Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 02-03 - 02-04 Kam paliekate prižiūrėti firmą : Ledui Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : jaučiuosi blogai, skauda visus šonus, apsvaigęs jaučiuosi. Tikiuosi bus geriau ant kitos savaites
 10. NEAKTYVUMO Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vairuotojas_Tomašis Kokiai firmai atstovaujate : Medikams Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 02-02 Kam paliekate prižiūrėti firmą : Ledui Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Galva, skaud pisu pamiegot. Nolifinau per naktį skypej, sudaužė mane šūlej man *Myliu Las-Venturas.lt* y
 11. Šiandieną serveris nebus įjungtas, ką tik pasukau Invision_White, Iš balso girdisi jog paėmęs nemažai. Švenčia žmogus gimtadienį nepykit :)

  1. Elvinas_Bromeras

   Elvinas_Bromeras

   dėl sampa skambinai i rageli?:

 12. Nu ką, Karolis cj miega, nereaguoja į skambučius, gal kas turit Mart_Paulo numerį?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Vairuotojas_Tomasis
  3. The_Kent

   The_Kent

   Žvengčiau Invis prisijungia ir tau bana išauna sako trukda po gimtadienio išsimiegot ir toliau nueina spat :D

  4. Armani_Jeans
 13. NEAKTYVUMO Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vairuotojas_Tomašis Kokiai firmai atstovaujate : Medikams Kurį laikotarpį būsite neaktyvus : 01-24 Kam paliekate prižiūrėti firmą : Ledui Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus : Žalgirio arenoje, krepšinį sėdžiu.
×
×
 • Kurti naują...