Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 68 / 200

Versija: LV 7.2.7

Matys_Ermas

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Naujokas

Apie Matys_Ermas

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

76 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass 2. Kiek pradirbote minučių (/savaitė) + įrodimai: https://imgur.com/a/riTzFdt .3. kiek krovinių atvežėte (/statistika) + įrodimai: - 4. dalyvavimas veikloje: https://imgur.com/a/XIBfZNF . 5. kiek algos turėtumėte gauti: 76,300 e.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass 2. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 15. 3. Įrodimai: https://imgur.com/a/fhJYO5t .
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass . 2. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 14. 3. Įrodimai: https://imgur.com/a/iDu6ffw .
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass 2. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 13. 3. Įrodimai: https://imgur.com/a/sVR5eKl .
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass .2. Į kelintą rangą keliatės: Į 8 .3. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: Norint pasikelti į 8 rangą jums reikės: atvežti 7 cisternas į pirmą degalinę ir 7 cisternas į Penktą degalinę.4. Įrodimai (imgur.com): https://imgur.com/a/kTeaMS0 .
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass2. Į kelintą rangą keliatės: Į 73. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: Norint pasikelti į 7 rangą jums reikės: atvežti 13 cisternų kuro į pirmą degalinę.4. Įrodimai (imgur.com): https://imgur.com/a/BAAWQsS .
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass2. Į kelintą rangą keliatės: Į 6.3. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 11.4. Įrodimai (imgur.com): https://imgur.com/a/QwGGKmi .
 8. Matys_Ermas

  Unban Matyss_Ermass

  1. Jūsų slapyvardis: Matyss_Ermass2. Administratoriaus slapyvardis: Franklin_White3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas, Išpilant degalus pakėle į orą su fūra. Spejau ss pasidaryt, matosi kad jokių čytu nenaudoju. Mačiau daug ką serveryje taip kilnojo.4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/OxAMVxg
 9. Matys_Ermas

  Franklin_White užblokavo Martyss_Ermass

  Šiandien dar pats mačiau kaip metė kitus į ora. Kam man kilti i orą iškraunant degalus. Kur tu matai įjungtus čytus https://imgur.com/a/BSpOd3r .
 10. Matys_Ermas

  Franklin_White užblokavo Martyss_Ermass

  Išpilinėjau kurą degalinej ir pradejo kilti ir suktis fura. Manrods daug ką taip mėte. Dar kazkuoki masin atsiradinėdavo po manęs.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass2. Į kelintą rangą keliatės: Į 5.3. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 9.4. Įrodimai (imgur.com): https://imgur.com/a/xP6jymy
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass. 2. Į kelintą rangą keliatės: Į 4. 3. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 8. 4. Įrodimai (imgur.com): https://imgur.com/a/CukbV7V
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matyss_Ermass. 2. Į kelintą rangą keliatės: Į 3. 3. Jūsų įvykdytos užduoties nr.: 8. 4. Įrodimai (imgur.com): https://imgur.com/a/bKybi2m
×