Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 13 / 300

Versija: LV 7.4.3

Jonh_Volfs

Klanų prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.064
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Jonh_Volfs paskutinį kartą laimėjo Birželis 26 2018

Jonh_Volfs turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

673 Turintis nepriekaištingą reputaciją

3 sekėjų

Apie Jonh_Volfs

 • Rangas
  隊員

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  2 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Discord:
  Jonh Volfs#1772

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

8.718 profilio peržiūros
 1. Papeikimas priimtas, Zhenka_Aweiro prirašytas į juodajį sąrašą už čytinimą klane vykdant pareigas, klanas gauna 2 įspėjimus. P.S. @Lucy_Suarez Laikas susimastyt ir pradėt tvarkyt kolektyvą.
 2. Tema rakinama, klanas uždarytas, klano vadas Edva_Bmw ir Blatnoi_Rychka pridėti į juodajį sąrašą.
 3. Tema rakinama, taisyklės atnaujintos. Gero vakaro.
 4. Atnaujintos taisyklės! 1. Bendrosios klanų taisyklės 1.1 Buvo: Pasiekus 500 klano taškų, gali grobti teisėsaugos, karo tipo klano narius ir ginklų prekeivius su komandomis /isodint ir /islaipint. Grobimas trunka iki 20 minučių. Grobimai negali vykti (19:00 - 20:00) kadangi šiuo metu vyksta kovojimas dėl klanų sienų. Grobimo maksimali išpirkos suma: 15,000 €. Pagrobus žaidėją, jis turėtų būti vežamas į Klanų angarą, nes iki tol teisėsauga gali naudoti visas teisėsaugos komandas. Dabar: Pasiekus 500 klano taškų, gali grobti teisėsaugos, karo tipo klano narius ir ginklų prekeivius su komandomis /isodint ir /islaipint. Grobimas trunka iki 20 minučių. Grobimai negali vykti (19:00 - 20:00) kadangi šiuo metu vyksta kovojimas dėl klanų sienų. Grobimo maksimali išpirkos suma: 15,000 €. Pagrobus žaidėją, jis turėtų būti vežamas į Klanų angarą, nes iki tol teisėsauga gali naudoti visas teisėsaugos komandas. Grobti žaidėjus galima (nuo 12:00val. iki 23:00val.) kai yra prisijungę bent 3 Teisėsaugos / Klano nariai ir ne AFK režime (/teisesauga, /klanai). 1.2 Buvo: Draudžiama Klano vadui, pavaduotojui bendradarbiauti su kitais karo tipo klanais, teisėsauga. Išimtiniai atvejai: masiniai klanų susibūrimai, bendras veiksmas (pastato grobimas, gangwaras prieš teisėsaugą), abipusis lyderio ir direktoriaus susitarimas. Sąjungos grobimų metų netoleruotinos (naudoti /nuzudyti) Dabar: Klanas gali sudaryti sąjungas su kitais karo klanais, bet ne daugiau kaip tarp vieno klano. Sąjungų sudaryti negalima su teisėsauga. Išimtiniai atvejai: masiniai klanų susibūrimai, bendras veiksmas (pastato grobimas, gangwaras prieš teisėsaugą), abipusis lyderio ir direktoriaus susitarimas. Sąjungos grobimų metų netoleruotinos, pašaliniai asmenys turėtų būti nužudyti (naudoti /nuzudyti - /kill). 2. Narkotikų skyriaus apiplėšimas Pridėta: Narkotikų maišas turi būti transportuojamas klano transportu, ne klano transportu, tik , kai nėra kitos galimybės ir pavyzdžiui, ant lengvosios tr. priemonės stogo. 3. Grobimas 10. Draudžiama grobti tą patį pastatą du kartus iš eilės. 4. Banko plėšimas Buvo: 6. Banko seifas gali būti klanų transportuojamas nesinaudojant specialiu transportu, tik, kai nėra kitos galimybės ir pavyzdžiui, ant tr. priemonės stogo. Dabar: 6. Banko seifas gali būti klanų transportuojamas nesinaudojant specialiu transportu, tik, kai nėra kitos galimybės ir pavyzdžiui, ant lengvosios tr. priemonės.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė : Jonh_Volfs Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis : Automobilis Užsakymas: (pvz Sultan arba staliukas (2vnt)') : infernus Apmokėjimo nuotrauka(link) : https://prnt.sc/ulddhi
 6. Jūsų Vardas_Pavardė : Jonh_Volfs Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis : Automobilis Užsakymas: (pvz Sultan arba staliukas (2vnt)') : Huntley Apmokėjimo nuotrauka(link) : Sumokėjau, mate tas kas atveža ant kito pc fotkės.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė : Jonh_Volfs Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis : Automobilis Užsakymas: (pvz Sultan arba staliukas (2vnt)') : Tahoma Apmokėjimo nuotrauka(link) : Sumokėjau mate tas kas atveža
 8. Jonh_Volfs (klanų prižiūrėtojas) (nemokamas administratorius) (2020.05.06) Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį, atsakingą už klanų priežiūrą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Žinoma ko tikitės iš manęs, ką norėtumėt. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!
 9. Labas, pradėsiu nuo to kad nereikia meluoti, mes neatsigetinom o pagavom Jus, įtarimus gavo už tam tikrus nusižengimus, taip buvo klaidinga padarytą kad darbuotojas pasiūlė baudą ir kitas nužudė bet darbuotojas perspėtas apie padarytą klaidą, žaiskim sąžiningai.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Jonh_Volfs 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: TAXI - Direktorius 3. Kokią atranką organizuojate: žaidimo 4. Tiksli atrankos data: 2020.09.15 20:00val.
 11. Papeikimas priimtas, Black_Evil išmestas, pasikartojus gaus draudimą, Ray_Lillard kaip kito klano atstovas gavo žodinį įspėjimą, pasikartojus klanas gauną įspėjimą.
×
×
 • Kurti naują...