Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 13 / 300

Versija: LV 7.5.2

Jonas_Slash

Klanų prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.849
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  15

Jonas_Slash paskutinį kartą laimėjo Liepa 23

Jonas_Slash turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

2.203 Forumo dievas

Apie Jonas_Slash

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Patirtis:
  /info

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vaiknamis
 • Lytis:
  Neatpažinta

Paskutiniai lankytojai

19.160 profilio peržiūros
 1. Administratorius jau buvo už tai nubaustas ir prarado administratorius statusą.
 2. Ačiū tiek Teisėsaugos tiek Bay Area Thugz valdžioms, jog susirinko ir praleido linksmai laiką, žinome kokios klaidos buvo padarytas, todėl, ateityje pasistengsime, jog viskas vyktų sklandžiau. Nesvarbu kas nugalėtojai, svarbu, jog patyrėte visas tas emocijas BRAWL metu.
 3. 1. Jūsų slapyvardis: Jonas_Slash 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Algirdas_Mafia 3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 4. Jonas_Slash

  BRAWL

  Vasarai einant į pabaigą, žaidėjai grįžta namo iš po atostogų, vieni laiką leido su draugais ar šeima, kiti laiką praleido sporto klubuose, todėl norime išsiaiškinti jėga ar protas? Informacija Veiksmas vyks Los Santos mieste. Veiksme dalyvauja Teisėsauga ir Bay Area Thugz klanas. Veiksmas vyks masė prieš masę. Jeigu Teisėsaugos bus 10 prisijungusių ne AFK rėžime, o BAT bus 15 prisijungusių, tada veiksmas vyks 10 prieš 10 Veiksmo metu bus draudžiama naudoti šaunamuosius ginklus. Veiksmo metu neveiks liemenės ir skydai, nebus įmanoma vartoti narkotinių medžiagų. Veiksmas vyks rugpjūčio 1 d. 19:30 valanda. Veiksmo vieta Prizai Laimėjusi pusė gaus 3.000.000€ + 20.000 Deagle kulkų. Pralaimėjusiai pusei, bus duodamas paguodos prizas Renginio organizatoriai Klanų ir Direktorių priežiūros institucijos
 5. Prieš, įdėjus laimės šuliny buvo panaikinta laimingoji valanda. Nenorėkit, jog viskas būtų taip lengva, ieškojimas pats įdomumas. Tik padaryti, jog žaidėjas suranda lobį iškart atsirastu jis kitoje vietoje, kaip ir minėjo Lessinas, jog būtų tik LV teritorijoje. Jog leistų pagauti lagaminus tik žuvingose vietose, nes panaikinus lagaminus iš žvejybos, labai retai pamatysi, jog paprastas žaidėjas žvejotų žuvingoje vietoje, todėl būtų neprošal, priminti žaidėjams, jog turime ir tokią sistemą. Didesnis pelnas EPi verslo savininkui, žaidėjams reikės nusipirkti komposą, jog sužinotų tikslią žuvingos vietos buvimo vietą. Iki kol nėra naujos namų sistemos(klausimas ar ji bus?) leisti dėti į nuosavą transporto priemonę ir jas pristatyti į ginklų prekeivių bazę ir už tai būtų gaunamas atlygis arba padaryti sandėlį, kur žaidėjai galėtų pristatyti ir perdirbti dėžes už tai žaidėjai gautų šaunamųjų ginklų ir galbūt pinigų į tai būtų įtraukiama ir teisėsauga kuri turėtų stengtis sutrukdyti žaidėjams perdirbti ginklus taip sumažindami ginklų kiekį serveryje. Transporto priemonė kurioje būtų dėžės - https://prnt.sc/1hncydw mašina atsirastų kas 20 minučių, t.y per valandą būtų 3 transporto priemonės pilna ginklų, atsiradus tr. priemone būtų pranešta visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams, aplink mašiną būtų padaryta karo zoną, tik nežymėti žemėlapyje, kaip šiuo metu yra su vagonų sistemą, jog palikti kažkokį įdomumą ir leisti žaidėjams ją patiems susirasti, tr. priemonė atsirastų panašiose vietose kaip vagonai, netoli arba prie pat geležinkelio bėgių. Žaidėjai turėtų sukrauti dėžes į nuosavas transporto priemones ir jas pristatyti į sandėlį ir perdirbti, jog būtų gaunami šaunamieji ginklai, sandėlis turėtų būti už LV miesto ribų atokioje vietoje, jog nebūtų keliamas chaosas mieste ir taip trukdomi paprasti serverio žaidėjai. Vieta kurioje galėtų būti sandėlis - https://prnt.sc/1hnjm79. Jeigu būtų taip, jog Teisėsauga ar Karo tipo klanas surinktų visus esančias dėžes, tada jos turėtų nukeliauti į atitinkamas vietas, treniruočių zoną/klano bazę. Ginklų kiekis vienoje tr. priemonėje galėtų būti 180 kaip ir minėjo idėjos autorius, vienoje dėžėje galėtų būti tiek pat kulkų kaip ir šiuo metu yra pas Ginklų Prekeivių.
 6. 1. Jūsų slapyvardis: Jonas_Slash 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jeo_Vega 3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas 4. Papildomi komentarai: ačiū Myq 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
×
×
 • Kurti naują...