Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 38 / 300

Versija: LV 7.3.5

Simonas_Brother

Nariai
 • Pranešimai

  779
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Simonas_Brother

 1. Kad ir kaip nebūtu noro, bet tektu eit švaistyti laiką ant bereikšmio amato. Ką darytum, jei sužinotum, kad turi 4 stadijos vėžį?
 2. Helen Keller istorija. Knyga paremta tikrais faktais apie kurčia ir akla mergaite. Skaičiau vien dėl to, nes paremta tikrais faktais, o ne kokia grožinė literatūra.
 3. 1. Filmo pavadinimas: Skrydis virš gegutės lizdo (One Flew Over the Cuckoo's Nest)2. Išleidimo metai: 1975 3. Žanras: Drama 4. https://www.imdb.com/ įvertinimas (x.10): 8,7 5. Kodėl (nespoilinkit per daug)?: Galima pavadinti psichologiniu filmu. Vienas iš pagrindinių veikėjų filmo pabaigoje nustebina netikėta staigmena.
 4. materialus turtas, nes daiktai sukuria tam tikra harmonijos dalį. Matyti draugą nelaimėje ar priešą sėkmėje?
 5. Kadangi čia tavo global statistikos tai sakyčiau, kad bendrą skaičių pakelia žaidėjai iš Rytų. Užėjus į twitch tai tikrai dažnas "streameris" kalba rusiškai. Bet nemanau, kad statistikų rezultatai ilgai išsilaikys teigiami, nes vis daugiau gerų žaidimų tampa free to play.
 6. Įdės mafijas, po mėnesio norėsit gaujų. Nesibaigiantis ratas krč
 7. Tikriausiai žinai apie FRAUD SMS. Atsiras tokių kurie visiems siuntinės kredus ir rinksis šaibas. btw prisidarai pats darbo kai reikės atimti iš kredų pirkėjo kredus ir grąžinti šaibas.
 8. :DD nu nh kraupiau negalėjo būt. Pamatysi kaip serve kris dar labiau šaibu vertė. Po skaičiuko pyzda buvo ekonomikai dabar jau vpš nutampysi
 9. nrml, per porą valandų jau spėjai susidaryt nuomonę ir padaryt paveiksliuką
 10. Sakyčiau eiliniai darbai ir viskas, aš asmeniškai nepastebėjau kažko labai jau unikalaus.
 11. Už, tada būtu tikslas dėl ko skubėti prie reikiamos vietos, nes tik dėl prizo dažnas net nesivargina.
 12. Puiku, graži taxi bazė, norėtusi sužinoti kas atliko map darbą.
 13. -1m, taip jau su Prancūzija antrą kartą pasirodė mandrai, dar su Rumunija neblogas skirtumas buvo tai tik padrasino statyt
×
×
 • Kurti naują...